Чому не можна купувати косметику на розпродажах і зберігати роками (сумний приклад)

Як часто ви проводите детокс у власній косметичці? Наші жінки дуже дбайливо ставляться до своїх атрибутів для наведення краси і будуть використовувати до останнього улюблену помаду або крем, ще й зубочисткою залишки выковырнут. Однак нам далеко до австралійки Ширлі Поттер, яка вирішила нафарбувати очі тушшю двадцятирічної давності!

 Чому не можна купувати косметику на розпродажах і зберігати роками (сумний приклад)

Ви шоковані? Соціальні мережі і пів світу теж! Флакончик з тушшю якимось дивом пролежав в косметичці у жінки більше двадцяти років. Однак це не збентежило економну красуню, і вона вирішила протестувати її, щоб причепуритися перед приїздом дочок.

Вже через добу бідолаха просто не змогла розкрити очі, а тепер ризикує втратити зір з-за свого бажання бути красивою. Після довгих розпитувань з’ясувалося, що Ширлі дуже рідко користувалася у своєму житті декоративною косметикою, а тому поняття не мала, що у неї є термін придатності! Неймовірно, але це так.

Зараз лікарі намагаються врятувати зір нещасної жінки, але поки ще невідомо, чи вийде це. Так що, якщо ви в черговий раз соблазняетесь прикупити давно омріяну пудру від Chanel, потрапила під акцію з причини закінчення терміну придатності – згадуйте бідну Ширлі Поттер. Так, і не забувайте викидати залежалися тюбики з тушшю і помадою, навіть якщо вони ще не порожні! Краса вимагає жертв, звичайно, але краще вже фінансових (на нову косметику), ніж фізичних.

 Чому не можна купувати косметику на розпродажах і зберігати роками (сумний приклад)

А щоб з вами не сталося подібного випадку, нагадаємо скільки зберігається косметика і після якогось періоду її краще не використовувати.

pochemu nelzya pokupat kosmetiku na rasprodazhakh i khranit godami  pechalnyjj primer 8 Чому не можна купувати косметику на розпродажах і зберігати роками (сумний приклад)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради