Які слова не можна говорити перед дзеркалом

Через відображення потойбічні сили впливають на людину. Важливо знати слова, які ніколи не можна вимовляти перед дзеркалом. Це допоможе уникнути неприємностей і проблем.

ed6c66cf0befd6dd757916311735c0ca Які слова не можна говорити перед дзеркалом

Як може впливати на людину дзеркало

З часів стародавніх цивілізацій люди звикли дивитися на власне відображення. Красуні проводили години перед дзеркалами, чепуриться і перевіряючи свій зовнішній вигляд.

Маги вважали, що дзеркало є порталом в потойбічний світ. І той, хто в нього дивиться, стикається зі своїм двійником. Такий предмет вони використовували в різних містичних ритуалах.

Езотерики впевнені, що дзеркало здатне сприймати інформацію, тому не кожне слово можна перед ним вимовляти. Негативні установки обернуться проти людини. Вони будуть залучати:

 • неприємності;
 • хвороби;
 • нещасні випадки;
 • невдачі та інші проблеми.

Дзеркало може запам’ятати емоції власника. Якщо він часто дивиться на своє відображення в поганому настрої, постійно скаржиться, то в його житті не буде місця хорошим подій.

Є ще одне повір’я — дзеркало вбирає будь-яку енергію, тому його не потрібно ставити біля вхідних дверей.

Кожна людина, яка прийде в дім і подивиться у нього, залишить слід від своїх думок. Гість з негативними намірами зашкодить господарям.

Маленьких дітей теж не варто підносити до дзеркала. Такий прикметі є раціональне пояснення. Дитина, коли бачить себе в відбиваючої поверхні, сприймає це як поява конкурента, що спонукає дитини проявляти ревнощі. У нього змінюється поведінка, він часто плаче і веде себе дивно.

Коли маленьке дзеркальце підносять до губ небіжчика і перевіряють у нього дихання, потім його потрібно обов’язково викинути, оскільки чорні маги використовують такі предмети для містичних ритуалів.

Не всі розуміють, чому не можна дивитися в розбите дзеркало. Осколки забирають життєву силу, і різні негативні сутності можуть вплинути на людину.

2422a3e5770d516c63f583af1a2c30e5 Які слова не можна говорити перед дзеркалом

Небезпечніше всього перебувати в дзеркальному лабіринті. Між двома поверхнями, що відбивають створюється особливий магічний коридор. Не дарма такий прийом використовують для залучення містичних істот. Його часто застосовують у святочних ворожіннях.

У лабіринті можна опинитися в перукарні. Людині показують маленьке дзеркальце, і він розглядає свою потилицю. У цей момент мало хто замислюється над сказаними словами. А дарма, адже негативна оцінка стрижки може зіграти проти людини.

Які слова можна вимовляти перед дзеркалом

Будь-які потенційні магічні предмети вимагають обережного поводження. Кожне слово несе певний сенс, і потрібно уважно ставитися до того, що озвучується.

Перед дзеркалом не можна вимовляти такі слова:

 • жахливо;
 • огидно;
 • негарно;
 • смертельно і так далі.

Будь-яка негативна оцінка, яка сказана в жарт або випадково, принесе неприємності. Важливо думати перед тим, як сказати щось перед дзеркалом.

Існує і список неприпустимих фраз:

 1. Мені погано.
 2. Я некрасива.
 3. Я дурна.
 4. Я жебрак.
 5. Мені боляче тощо.

Не допускається говорити перед дзеркалом будь-які слова і пропозиції з негативними значеннями.

Розташовувати його краще подалі від вхідних дверей у глибині кімнати.

У багатьох магів є свій 13 список слів, які не можна вимовляти перед дзеркалом. Одні не рекомендують говорити будь-які фрази, що починаються на «не…». Інші не радять акцентуватися на страждання.

Що говорити, щоб зустріти кохання

Дзеркальце можна використовувати і для залучення приємних подій. Для цього потрібно кожен день у нього виглядати і вимовляти певні фрази:

 1. Я люблю і любима оточуючими.
 2. Я вродлива і життєрадісна.
 3. Я оточена впливовими людьми.
 4. Я здорова і готова до стосунків.
 5. Моє тіло наповнене пристрастю.
 6. Мені подобається кожна частина мого тіла.

Важливо не просто повторювати це, але й докладно все представляти. Позитивні установки працюють при гарної візуалізації бажань. Потрібно частіше посміхатися відображенню, підкреслювати свою красу і досконалість.

ed0c6eb3f5656bd279d3bde7b619f52e Які слова не можна говорити перед дзеркалом

Якщо в житті повно негативу, з допомогою дзеркала можна залучити позитивні зміни. Для цього достатньо хоча б раз у добу дивитися на своє відображення і говорити позитивні установки:

 1. Я багата й успішна – для залучення грошей.
 2. Я затребуваний фахівець, який диктує умови начальству для професійного зростання.
 3. Я сильна особистість – для захисту від заздрісників і пліткарів.

Вимовляєте ці фрази і вірте в їх силу. Тоді вийде втілити мрії у життя. Поступово подібні установки ввійдуть у звичку і стануть частиною мислення — це допоможе у багатьох ситуаціях.

Перед дзеркалом не можна вимовляти слова з негативним відтінком. Вони принесуть неприємності і проблеми.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради