Як зберегти активацію Office при перевстановлення Windows

kak sokhranit aktivaciyu office pri pereustanovke windows48 Як зберегти активацію Office при перевстановлення Windows

У деяких випадках може знадобитися скидання до заводських налаштувань. У такій ситуації виникає питання — як зберегти активацію Office при перевстановлення операційної системи Windows.

Відновлення заводських налаштувань може бути корисним, коли необхідно відчистити комп’ютер від вірусів або усунути неполадку операційної системи.

Але даний процес знищить не лише віруси, але і всі ваші файли, музику, фотографії, відео, документи та будь-які програми включаючи Word, Excel, PowerPoint і інші додатки microsoft Office.

Як зберегти активацію Office при перевстановлення

Для збереження Microsoft Office, вам знадобиться оригінальний ключ продукту, також відомий як код активації або серійний номер. Зазвичай це 25 цифр.

Якщо ви втратили ключ активації, можна використовуючи спеціальні утиліти спробувати витягнути його з комп’ютера. Для цього підійде безкоштовна програма Magical Jelly Bean KeyFinder або Belarc Advisor.

Якщо жодна з цих програм не відновить ваш ключ Office, можете спробувати додаток Recover Keys, яке може витягувати ключі для більш ніж 6500 програм. Він стоїть 29,99 долара США, але на відміну від попередніх програм робить це професійно.

kak sokhranit aktivaciyu office pri pereustanovke windows49 Як зберегти активацію Office при перевстановлення Windows

Друге, що вам потрібно, це інсталяційний носій, який зазвичай являє собою компакт-диск або DVD-диск. Однак, якщо ви втратили це, або у вашого ноутбука немає оптичного дисководу, вам потрібно буде отримати файли по-іншому.

На щастя, Microsoft робить це відносно легко. Отже, для початку, зайдіть на сайт Microsoft і натисніть відповідне посилання для скачування. Вам буде запропоновано ввести ваш 25-значний ключ продукту, щоб підтвердити, що у вас є Office.

Якщо у вас був Office 2007, ви можете спробувати цю посилання

kak sokhranit aktivaciyu office pri pereustanovke windows50 Як зберегти активацію Office при перевстановлення WindowsЯк зберегти активацію Office

Або для Office 2010, спробуйте цю посилання

kak sokhranit aktivaciyu office pri pereustanovke windows51 Як зберегти активацію Office при перевстановлення WindowsЯк зберегти активацію Office

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради