Чи можна вдома тримати сухоцвіти – чому не можна зберігати сухі квіти?

Людина, яка живе в «кам’яних джунглях», прагне опинитися ближче до природи. Тому у нього в житло з’являються квіти, які не тільки пом’якшують урбаністичний інтер’єр, але і несуть енергетику процвітання, багатства, любові, благополуччя.

d02448001bf8a24e0d2292c69a006009 Чи можна вдома тримати сухоцвіти – чому не можна зберігати сухі квіти?

Можна тримати в будинку сухоцвіти – таке питання цікавить в першу чергу тих, хто з різних причин не може завести в себе живі рослини, що вимагають постійної уваги. Фен-шуй негативно ставиться до зрізаним живим квітам, а з приводу засушених флористичних композицій, що зберегли природну привабливість, в будинку думки фахівців розходяться.

Хороші прикмети

Якщо вас цікавить питання, чи можна тримати вдома сухі квіти, зверніть увагу на їх позитивні і негативні сторони, з точки зору езотерики. Сухоцвіти відрізняються від живих рослин меншою силою. Але в період росту вони отримали багато енергії від землі, води і сонця.

Тому навіть сушені квіти – це справжні батарейки здатні віддавати людині накопичене тепло. Сухоцвіти ідеально підходять представникам чотирьох знаків Зодіаку: Ракам, Козерогам, Овнам і Терезам.

Визначення основи життя

Сухі квіти майже не змінюються (не ростуть і не в’януть), отже, вони можуть допомогти людині знайти сталість у своїх почуттях. Підходять тим, хто хоче зберегти чистоту душі та інші позитивні якості (працелюбність, наполегливість, порядність).

У сухоцвіту укладено кардинальний хрест зодіакальних знаків чотирьох стихій, який означає основу життя. Тому засушені рослини стимулюють переоцінку цінностей на користь фундаментальних понять: родини, батьківщини, дітей, батьків. Букетик сухоцвітів може допомогти правильно зорієнтуватися в житті людині, яка не поважає батьків, не любить свій будинок.

Мир в домі

Людям з нестабільним настроєм просто необхідні сухоцвіти, які допоможуть стати терпляча і доброзичливіші по відношенню до оточуючих, підвищать стійкість до емоційних перевантажень і стресів.

Сухі квіти «фіксують» атмосферу, що панує в будинку. Якщо всі ваші домочадці ставляться з любов’ю і розумінням одне до одного, обов’язково прикрашайте будинок сухоцвітами, щоб продовжити це благодатний стан сім’ї.

c760a74093f3a0a5c51ff7f49ecbe104 Чи можна вдома тримати сухоцвіти – чому не можна зберігати сухі квіти?

Енергія сталості

Засушенное рослина, довго зберігає якості, допоможе вам уникнути втрати своїх здібностей і талантів під час незатребуваності.

Сухоцвіти допомагають зберегти благополуччя і матеріальний достаток. Це якість набуває особливий сенс для марнотратників. Якщо ви хочете накопичити кошти для великої покупки, поставте вдома букет сухих квітів.

Зміцнення здоров’я

«Діти природи» роблять благотворний вплив на весь організм, викликають:

 • підвищення імунітету;
 • зміцнення тіла;
 • продовження терміну життя;
 • запобігання хвороб суглобів, зубів, носа, органів зору, шлунково-кишкового тракту, шкірних захворювань.

Букетик із сухоцвітів, розташований в північному секторі будинку, допоможе зберегти чоловічу потенцію і вірність чоловіка. Слід враховувати, що якщо чоловік вже змінює, повернути його відданість сухі квіти не допоможуть. Навпаки, від них потрібно скоріше позбутися.

Захист будинку від недоброзичливців

У минулі часи господині будинку розміщували композиції сухих рослин над вхідними дверима. Це допомагало захиститися від злодіїв, ворогів і нечистої сили. Захисними властивостями володіють, наприклад, чортополох, звіробій, чебрець, полин.

Під впливом сухоцвітів у вашому житло завжди буде панувати порядок, домочадці будуть берегти свої речі.

Букет нареченої

Особлива роль відводиться букету нареченої. Давні слов’яни вважали її оберегом майбутнього подружжя. Сушені троянди повинні зберігати в будинку мир, взаєморозуміння, згода. Для залучення багатства, достатку й удачі можете навіть розвішувати їх по будинку пучками.

Як правильно поводитися з сухоцвітом?

Категорично не рекомендується тримати в будинку сухі квіти, штучно забарвлені синтетичної фарбою в яскраві тони. Винятки становлять композиції, підфарбовані природними барвниками.

Сухоцвіти втрачають свою силу, якщо їх часто переставляти, тому знайдіть їм постійне місце.

Спостережливі люди помітили, що сухоцвіти стають набагато активніше під час перебування Сонця в сузір’я Овна, Рака, Терезів і Козерога. Намагайтеся в ці періоди наповнити будинок засушеними квітами.

Не зберігайте дуже довго сухі квіти. Їх треба викидати, як тільки вони змінюють забарвлення. Втрата кольору означає повне спустошення» рослин. Квітка повністю віддав енергію, його потрібно замінити. Інакше він почне забирати в людини те, що йому дав. Рекомендується замінювати сухоцвіти один раз в рік, коли з’являється свіжий урожай квітів.

Це правило не відноситься до квітки, який ви зберігаєте, як пам’ять про дорогу людину або подію. Такий предмет можна тримати в полі своєї уваги рівно стільки часу, скільки він викликає приємні емоції. Але потрібно бути готовим «відпустити квітка», коли він повністю виконає свою місію.

Якщо є бажання засушити рослини, це потрібно робити поза житлового приміщення (наприклад, на балконі, в книзі, в коробці з піском).

«Відпрацьовані» сухоцвіти потрібно спалювати, не дивлячись на те, як вони горять.

В ідеалі сухі квіти потрібно тримати разом з живими. Так кімнатна рослина допоможе, змінити атмосферу в будинку на сприятливу, а сухоцвіти посприяють збереженню позитивної енергетики.

Якщо у вас є необхідність позбутися від чого-небудь, букет засушених квітів буде заважати в цьому ділі. Його вплив не дозволить вам викинути непотрібний мотлох. Якщо у вас є потяг до накопичення, краще придбайте горщиковими рослинами.

9056642520c164a1b5014cab3b997f7c Чи можна вдома тримати сухоцвіти – чому не можна зберігати сухі квіти?

Погані прикмети

Енергія сталості має зворотну негативну сторону. Її носії допомагають зберегти не тільки багатство і гідності, але й існуючі проблеми.

Кому не підходять сухоцвіти:

 • Людям з величезним багажем комплексів і недоліків.
 • Особам, схильним до накопичення непотрібного мотлоху.
 • Сім’ям, в яких постійно відбуваються скандали.

Помічено, що багато сухоцвітів знаходиться в будинку людей, які не бажають змінюватися, не хочуть працювати над собою.

Є народні повір’я, що пояснюють, чому не можна зберігати в будинку засохлі квіти. Вважається, що вони крадуть молодість і сили. Але це в першу чергу стосується прив’ялих у вазі зрізаних квітів. Мало того що з рослин йде життя, так ще й загнивающая вода стає джерелом поганої енергії.

Почали в’янути рослини потрібно викидати негайно, тому що вони в процесі вмирання виділяють і поширюють багато негативної енергії.

Крім того, прикмети негативно відповідають на запитання, чи можна зберігати вдома сухі квіти, коли справа стосується засушених бутонів, а не стебел і листя. Вважається, що такий декор приносить:

 • нещастя;
 • хвороби;
 • загибель близької людини;
 • розставання з коханим;
 • кончину;
 • втрату багатства;
 • самотність (для дівчини або хлопця);
 • відсутність прибутку (для бізнесменів і підприємств).

Сухоцвіти по фен-шуй

Фахівці за східним вченням облаштування житла стверджують, що зрізані квіти несуть в’янення і смерть. Прихильники фен-шуй не рекомендують прикрашати будинок рослинами, позбавленими коренів. Зате вони радять дарувати горщикові квіти, що символізують життя і процвітання.

Якщо ж з різних причин не хочеться розлучатися з сухоцвітом, важливо знайти правильне місце в будинку для такого декору. Засушені квіти не можна тримати у вітальні, спальні або дитячій кімнаті. У цих приміщеннях сухоцвіти можуть порушити рух енергетичних потоків, що призведе до накопичення негативу.

Кухня та ванна кімната – найкраще місце для «мертвих» рослин.

Декор із сухоцвітів відмінно нейтралізує надлишок водної енергії. Це особливо важливо в тих будинках, де ванна або кухня знаходиться на другому поверсі, і мешканці страждають від енергетичного потоку «вода з гори».

Будь-які засушені пам’ятні букети (весільний і інші, які нагадують про важливі радісних подіях) потрібно тримати на кухні. Так можна «пристрелити відразу двох зайців»: зберегти предмет, з яким не хочеться розставатися і привернути в будинок добробут, процвітання.

Отже, сухі квіти привносять в будинок специфічну, часто негативну, енергію. Тому не варто без поважної причини бездумно прикрашати житло подібним декором.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради