Професійні швабри для підлоги з віджимом

Вологе прибирання повинні проводитися якомога частіше, особливо, якщо там живуть домашні вихованці і маленькі дітки. Багато використовують дерев’яні швабри радянського зразка або зовсім миють підлоги руками. Однак промислові галузі розвиваються і останні кілька років стрімко зростає популярність швабр з віджимом. Інноваційна конструкція дозволяє помити підлоги навіть у важкодоступних місцях, а також зробити прибирання більш приємною, оскільки немає потреби чіпати ганчірку або брудну воду.

Види професійних швабр

593a50b1a553c3cde6968b2b2c240634 Професійні швабри для підлоги з віджимомШвабри з віджимом відрізняються між собою механізмом управління

Швабра для прибирання з віджимом володіє великою кількістю переважних особливостей. В першу чергу – це гігієнічність: немає необхідності контактувати руками з брудною водою або насадкою. Існує велика кількість різних видів швабр і кожен з них має свої тонкощі, наприклад, мотузковий матеріал якісно вбирає пил і дрібні частинки на рівних поверхнях, а губчастий призначений для всіх видів підлогового покриття.

Мотузкові швабри

Ця механічна швабра оснащена круглою насадкою на ручці, її діаметр приблизно 40 див. В склад входять насадки сплетені шнури з поліестеру, мікрофібри і бавовни.

Як правило, такі різновиди збиральних систем оснащені відром: до нього кріпиться кошик з дірками, де і здійснюється віджимання.

Переваги мотузяних швабр:

 • можливість прибрати важкодоступні місця в приміщенні;
 • необтяжливий догляд.

Що стосується недоліків, то виділяють наступні:

 • Мотузки вбирають вологу і не хочуть з нею розлучатися, для викручування потрібно докладати чимало зусиль.
 • Такі види не призначені для миття ламінованої дошки, паркету та дерев’яних підлог.

Середня вартість самої простої моделі приблизно становить 500 рублів.

Палубні швабри

3c945474d35e2dcf8ed801770e1ec997 Професійні швабри для підлоги з віджимомПалубна швабра ідеально підходить для миття великої площі

Швабри з віджимом ще відомі, як палубні. Їх відмінна особливість – насадка складається з бавовняних мотузок і стрічок, може також використовуватися мікрофібра. Ручка оснащена спеціальним пластиковим важелем для віджиму.

До достоїнств палубного агрегату варто віднести зручність використання і економічність. Що стосується недоліків, то їх не можна вибирати для миття дерев’яних поверхонь.

Губчасті швабри

Цей різновид ще часто називають гумовими швабрами, оскільки вони оснащені плоским поліуретановим валиком, який викручується при здійсненні механічного впливу на важіль. Якщо є потреба, насадку замінюють на більш жорстку або, навпаки, м’яку.

Основне гідність інструменту для мийки – демократична вартість, близько 300 рублів, хороша вбираність рідин і комфортна прибирання плінтусів.

Мабуть, одне з основних недоліків — це необхідність довго перед миттям підлог замочувати губку, оскільки їй треба час, щоб добре розмокнути.

Для зручності використання кріплення роблять шарнірним, що забезпечує провертання ручки у всіх напрямках і під різними кутами.

Конструкція «метелик»

Це вироби вважається близьким «родичем» губчастої різновиди. Основна їх відмінність полягає у способі віджиму: візуально механізм нагадує закривається книгу. Насадку виготовляють з целюлози, рідше зустрічаються з мікрофібри. Вартість конструкції варіюється в межах 200-2500 рублів.

Одна з основних переваг – компактність і висока міцність. Насадка швидко вбирає вологу, що відчутно економить час на прибирання.

Що стосується недоліків, то ця конструкція має нетривалим експлуатаційним терміном, однак при дбайливому відношенні вона прослужить довго.

Конструкція флаундер

Флаундеры оснащені прямокутної плоскою основою, на якій можна кріпити різні насадки. Як правило, їх виготовляють з каучуку, бавовни, мотузок, мікрофібри і т. д. Така конструкція призначена для проведення як вологої, так і сухого прибирання. Віджим найчастіше роблять вручну, однак, якщо на рукоятці є спеціальна прищіпка, процес буде автоматизованим.

Мабуть, найвідомішою стала модель насадки з мікрофіброю. Обумовлено це тим, що матеріал м’який, легко вбирає вологу, а також має антибактеріальний захист. Інноваційна структура насадки дозволяє утриматися від застосування побутової хімії.

Огляд кращих виробників і моделей

9c6467b53e03cecdf9f75dedc0d3bc83 Професійні швабри для підлоги з віджимомШвабра з віджиманням швабри Spin and Mop

Асортимент швабр з віджимом великий, будівельних і побутових магазинах можна зустріти більш 10 моделей, але яким віддати перевагу-важко відповісти відразу.

Турецькі швабри Spin and Mop додатково оснащені компактною та складаний ємністю, а також системою автоматичного вичавлювання і полоскання. Місткість відра 6,5 л, але при бажанні набувають ємність об’ємом 7 і 9,5 л. Середня ціна в Росії сягає 1500 рублів.

Чистюля – це губчаста конструкція, яка здатна ідеально вимити підлогове покриття без жодного доторку до насадки. Стрижень виготовлений з металу, що істотно продовжує експлуатаційний термін, а також інвентар оснащений телескопічною конфігурацією, що дозволяє регулювати висоту ручки. Її використовують для прибирання будь-яких поверхонь: паркет, ламінат, дерев’яні підлоги, лінолеум і т. д. На цьому її переваги не закінчуються, оскільки вона має демократичну вартість, яка коливається в межах 350-400 рублів. Ціна на змінну насадку в середньому становить 100-120 рублів.

Інструкція по використанню

Складна швабра з віджиманням проста в експлуатації. Зрозуміло, що алгоритм може дещо видозмінюватися, в залежності від використовуваного виду, але незначно:

 • Підстава вироби перед миттям поміщається у відро або іншу ємність з водою. Губка/валик/мотузки на деякий час замочуються, щоб просочитися розчином води і миючого засобу.
 • З допомогою отжимающего механізму з насадки видаляється вся зайва волога.
 • Підлога миється.
 • Насадка стирається і сушиться. Рекомендується прати з миючими засобами, а також ретельно просушувати їх, в іншому випадку з’являється неприємний запах, і насадка загниває.
 • Ще одна перевага пристосувань – наявність телескопічних ручок, за допомогою яких регулюють висоту, щоб було зручно прибирати. Професійні швабри з віджимом спрощують процес прибирання в кожному будинку. Випробувавши її в справі одного разу, повертатися до дерев’яного зразком або миття руками не захочеться.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради