Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

М’який, спокійний рожевий тон в глибині душі люблять більшість жінок. Пристрасть до нього проявляється в одязі, в дизайні нігтів і інтер’єру. Цей колір органічно поєднується з золотим і срібним декором, дозволяє придумувати будь-які дизайни: від ніжних пастельних рожевих варіантів до яскравих, зухвалих неонових втілень.

Загальні рекомендації

Майстри манікюру часто комбінують рожевий колір в декорі нігтів. Він успішно поєднується з сіро-блакитний гамою відтінків. Комбінації з чорним і золотим декором дозволять створювати яскраві варіанти дизайнів для урочистих випадків.

Дизайн нігтів у рожевих тонах користується популярністю в салонах. Відтінки лаків такого кольору добре лягають на ніготь в два тонких шару, що дозволяє скоротити час на виконання манікюру. На такому тлі, особливо під матовим топовим покриттям, добре виглядають стрази будь-якого кольору. Навіть однотонні, декоративні, скляні стрази помітні на рожевій підкладці, на відміну від фону в нюдовых тонах.

Колір можна кольорувати самостійно, домагаючись потрібного відтінку. Наприклад, яскравий рожевий відтінок можна перетворити в модний попелясто-рожевий тон, з’єднавши на панелі з краплею білого сірого гель-лаків. Так само можна збільшити яскравість блідого відтінку, додавши краплю червоного або оранжевого гель-лаку.

Техніки і методи

З рожевим кольором можна використовувати більшість технік, які застосовні до класичних кольорах – білому, чорному, синьому. Він легко піддається колірування і має щільну пігментацію. У деяких виробників рожеві гель-лаки лягають смугами. Це можна виправити завдаючи лак в 2-3 шари, просушуючи кожен шар за 30 сек, ЛІД-лампі.968109963e90666c9de5fe36761d5dcc Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

Техніки, які використовуються для створення дизайнів в рожевому кольорі:

Назва техніки Короткий опис процесу
Омбре Плавний перехід між декількома квітами, які наносяться на ніготь смугами. Межа розмивається за допомогою спеціальної кисті «гребінець»
Розтяжка глітером У лунки або у вільного краю наноситься щільним шаром гліттер змішаний з топом, потім тонкою кистю розподіляється по поверхні нігтя, зводячи нанівець щільність блискіток. Після просушування в лампі наносяться 2 шари топового покриття, з торця блискітки знімаються бафом.
Стемпинг Кольоровий однорідний малюнок переноситься з допомогою силіконового штампа з пластини. Для виконання стемпинга необхідно мати якісну пластину і фарбу, призначену спеціально для стемпинга.
Слайдери Барвисті картинки, надруковані на тонкій плівці, яка кріпиться до картонного основи. Знімається з підкладки размачиванием у воді. Плівка з малюнком пінцетом переноситься на ніготь і закріплюється двома шарами топа.
Малювання по мокрому шару Існують спеціальні рідини, які використовуються для розтікання кольорових гель-лаків. З її допомогою створюються розмиті абстракції та акварельні малюнки.
Геометрія з негативним простором Промальовується тонкою кистю або стемпингом. Частина геометричних елементів залишаються неприкрашенными кольором (негативний простір).

Для створення дизайнів використовують одну техніку або кілька прийомів з пошаровим накладенням матеріалу. При проектуванні композиції слід пам’ятати, що товщина шару повинна бути мінімальною. У разі напливу полімерних матеріалів у зоні вільного краю, вийде неестетичний зовнішній вигляд нігтя.

Майстри рекомендують проводити вирівнювання нігтьової пластини за допомогою базового гелю після манікюру і вирівнювання топовим гелем після нанесення дизайну і декору.

Ідеї для однотонного манікюру

Дизайн нігтів у рожевих тонах часто використовується в однотонному варіанті. М’які відтінки не змішуються з іншими квітами, прикрашаються декором – стразами, перлинами, бульонками, камифубиками.

a7199271698203619f0d8b4026a642aa Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками«

Для отримання рівного покриття рожевим гель-лаком необхідно:

 1. Зробити чистий манікюр – якісно очистити нігтьову пластину від птеригия (тонкий захисний шар шкіри, який наростає у кутикули та бокових валиків). Будь-які залишки шкіри на нігтьовій пластині перешкоджають зчепленню штучних матеріалів з поверхнею нігтя. У цих місцях утворюються відшарування, у які може потрапляти волога і провокувати розвиток грибкових інфекцій.
 2. Підняти пушер або апельсиновою паличкою кутикулу і зрізати її манікюрними ножицями. Процедуру манікюру виконують апаратним способом з використанням різних фрез.
 3. Будь спиртовмісним антисептиком очищають ніготь після процедури манікюру від пилу і залишків тонкої шкірки. Ніготь протирають як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.
 4. Після повного висихання спирту, наносять тонкий шар праймера (кислотного чи безкислотного). Рідина повинна висохнути на повітрі протягом 3 хв.
 5. Шаром бази проводять вирівнювання нігтьової пластини після манікюру. Якщо фрезою знімався попередній матеріал, то бажано відшліфувати ніготь бафом і вирівняти базовим покриттям. просушити ЛІД лампі 30 сек.
 6. Нанести рожевий гель-лак в два шари. Кожен, з яких просушити не менше 30 сек. При нанесенні другого шару за допомогою тонкої кисті провести вирівнювання лаку в зоні біля кутикули та бокових валиків.
 7. Нанести топовий шар гелю після просушування кольорового покриття. Для отримання ідеального відблиску необхідно провести вирівнювання краплею топа. Її ставлять у зону апекса і тонкої пензлем розтягують по поверхні нігтя. Не підводити матеріал впритул до кутикули щоб уникнути набряків рідини. Обов’язково обробити напівсухий пензлем торець вільного краю нігтя. Просушити 30 сек.

Для ідеального зовнішнього вигляду рожевого покриття необхідно ретельно вирівнювати покритті на шарі бази і топа. Для цього використовується технологія розподілу однієї краплі по поверхні нігтя. Щоб провести розподіл рідини і зібрати її в зоні апекса, руку з непросохшим матеріалом перевертають ладоью вгору на 2 хв.

Варіанти в різних відтінках

Унікальність рожевого кольору в його прекрасною сполучуваності з іншими відтінками. Навіть зелений можна з’єднати з рожевим допомогою золотого декору. Модний дизайн – геометричний малюнок з поєднанням темно-зеленого і рожевого кольору із золотою промальовуванням тонких ліній.dcaac61f5632cf71b17222c9f4819976 Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

Популярним манікюром залишається імітація текстури каменю. Для цього по блідо-рожевому фоні промальовуються тонкі прожилки білим і чорним гель-лаком. Щоб згладити яскраві лінії використовують розмиття топом. Для цього тонким пензлем розмивають перший шар ліній, після просушування їх наводять поверх більш яскравим кольором.

Популярними дизайнами вважаються поєднання рожевого з сірим кольором. З цими квітами створюються абстракції або геометричні візерунки. Можна прикрасити срібною промальовуванням або дрібними стразами.

Для створення абстрактних фонів з участю рожевого кольору рекомендується використовувати спеціальну базу для розтікання. Тоді з створенням дизайну впораються і початківці майстра. Щоб вийшла імітація «водного манікюру» необхідно нанести гель-лак у формі кіл різного кольору.

Потім дотсом або гострим краєм апельсинової палички змішати їх в хитромудрий узор до просушування в лампі, почекати 1 хв і просушити 30 сек. Такий малюнок можна створювати на всіх пальцях рук. Його часто декорують отпечатыванием фольги поверх візерунка.

Матовий манікюр

Дизайн нігтів у рожевих тонах часто покривається матовим фінішним покриттям, що дозволяє створити ніжний і витончений манікюр без глянцевого блиску. Його можна використовувати як самостійний дизайн або як фон для декорування стразами.77b827f97c879505d27d6efa740faa4b Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

Матовий фініш наноситься на виконаний дизайн і просушується в ЛІД лампі не менше 30 сек. Слід враховувати, що будь-який декор під впливом специфічних властивостей матеріалу може змінити свій зовнішній вигляд. Наприклад, глянцеві блискучі камифубики втрачають свій голографічний блиск.

Модним дизайном на 2020 рік вважається оформлення нігтів на одній руці в різних відтінках рожевого під матовим фінішним покриттям. Для цього на панелі викладається рожевий колір, до якого по краплі додається білий колір, поступово висвітлюючи тон.

Таким чином, самий темний колір наноситься на ніготь великого пальця. Потім на кожен палець наноситься, більш світлий відтінок і перекривається матовим фінішним шаром. Такий дизайн можна прикрасити інкрустацією з перлів і страз.

Варіанти з малюнками та візерунками

Візерунки у рожевих дизайнах поділяються на декілька категорій:

 • об’ємні з допомогою акрилової пудри – вензелі, флористика;
 • однотонні в стилі мінімалізму – геометрія, малюнки дотсом;
 • тематичні за допомогою гелевих або акрилових фарб – квіти, візерунки, гілки, тварини.

Найбільш складними у виконанні вважаються останні в списку дизайни – промальовування від руки тонким пензлем. У складних малюнках мазки наносяться шарами, кожен шар просушується в лампі 10 сек.418563535f5f9a4de18640bbb69f1c3e Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

Найскладнішою вважається техніка малювання акриловими фарбами, які висихають на повітрі і можуть змішуватися на нігті, утворюючи незрозуміле колірне пляма. Але флористика, виконана в акварельній техніці, привертає увагу оточуючих ювелірної роботою майстра.

Початківцям декораторам і майстрам в салонах виробники товарів для нейл-арту пропонують замінити копітку промальовування слайдерами, що імітують акварельні малюнки.

Після перенесення на нігтьову пластину, вони, так само як і малюнок від руки, можуть декоруватися стразами, бульонками або блискітками. часто майстри в салонах доповнюють акварельну флористику краплями топа, які імітують росу на пелюстках квітки.f2a8f16e115f8fd8a8e18098417f5bb2 Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

Щоб створити подібний ефект необхідно перекрити слайдер двома шарами топового гелю без залишкової липкості, з просушуванням кожного шару по 20 сек в лампі. Потім тонкою кистю в потрібних місцях розставити об’ємні точки за допомогою густого топа. Відразу відправити на просушування в лампу, не дозволяючи краплях втратити висоту обсягу.

Варіанти з декором

Дизайн нігтів часто супроводжується додатковим декоруванням. В рожеві тони вплітають інкрустації з страз або штучного перлів. Як правило, такі дизайни декоровані срібним кольором, але за бажанням клієнта майстри в салонах часто поєднують рожевий матовий манікюр з золотим декором.

Варіанти декору, який можна використовувати самостійно:

 • голографічні стрази (камені без певного кольору, але при влученні сонячних променів отблескивающие всіма кольорами веселки) різного розміру: дрібні ss2, великі ss8;
 • акриловий декор у вигляді перлин (півсфери з плоским підставою білого або молочного кольору, вкриті перламутром);
 • металеві або акрилові бульонки (дрібні кульки) білого або сріблястого кольору;
 • гліттер – набір блискіток різного розміру, бувають різної форми і кольору;
 • кристали Піксі – нагадують розбиті стрази, як дрібні осколки неправильної форми різного кольору;
 • камифубики – яскраві, блискучі конфетті різного кольору і розміру, бувають голографічними;
 • самоклеючі стрічки – срібного іл золотого кольору;
 • 3D шармиконы (силіконові слайдери), які імітують дорогоцінне каміння чи срібні (золоті) прикраси і вензелі.0d36a08cc53dd4cb22c63e49da82660a Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискітками

щоб такий манікюр був практичним в повсякденному житті необхідно дотримуватися правила кріплення декору до поверхні нігтя.

Як створити витончену інкрустацію з перлин на рожевому тлі:

 • Нанести основний фон рожевого кольору в 2-3 тонких шару. Кожен шар просушувати в лампі 20 сек.
 • Покрити ніготь за бажанням матовим або глянсовим фінішним шаром. Просушити в лампі 30 сек.
 • На панелі або листку паперу викласти інкрустацію, щоб підібрати колір і розмір перлин.
 • Для створення прикраси у вигляді бус необхідно вибрати самий великий центральний камінь, по обидві сторони якого розташовувати перлини більш дрібного діаметру, вибудовуючи їх у формі півкола.
 • Тонким пензлем на поверхню нігтя нанести густу базу або прозорий гель (для нарощування штучних нігтів) толстой, об’ємної лінією.
 • На цю лінію перенести всі перлини з палітри, занурюючи їх у рідкому матеріалі. Для перенесення використовувати тонку кисть, дотс або спеціальний восковий олівець.
 • на палітру вкласти велику краплю бази і всипати туди бульонки. Перемішати їх таким чином, щоб вони повністю смочились в матеріалі.
 • Тонким пензлем переносити базу з бульонками, розподіляючи їх навколо перлин по периметру. Бульонки, завдяки базі дуже слизькі, легко розподіляються як тонкі, так і об’ємні лінії.
 • Просушити всю інкрустацію в ЛІД лампі не менше 60 сек. Зверху не перекривати топом.

Декорування рожевих дизайнів перлами в оточенні срібних бульонок і гліттера, створює елегантний, ніжний, але святковий образ. Досить створити інкрустацію на одному пальці руки (частіше всього безіменному), щоб привернути увагу оточуючих до свого манікюру.

6d943914e435ece7be62ec6d6ff0c2aa Дизайни манікюру нігтів у рожевих тонах. Фото з малюнком, стразами, блискіткамиДизайн нігтів френча зі стразами у рожевих тонах

Такий варіант декорування підходить для тих, хто не любить викликає переливу страз, а прагне до створення м’якого, жіночного образу. Перли, як в ювелірних прикрасах, так і в нігтьовому дизайні, підходить для жінок будь-якого віку.

Модні тенденції 2020 року

Рожевий не виходить з моди, у літній сезон – актуальні яскраві неонові відтінки, а з настанням холодів – пастельний рожевий в поєднанні з сірим кольором. Найпопулярнішим вважається відтінком «попелясто – рожевий». Такий тон можна отримати самостійно при змішуванні на панелі трьох гель-лаків: рожевого, білого і сірого кольору.

Варіанти трендових дизайнів:

 • чорні написи на рожевому тлі;
 • отпечатывание фольги – місячний манікюр або френч;
 • малюнки в стилі мінімалізму – тонкі лінії і точки, можливо декорування 1-2 невеликими стразами.

Для створення модного дизайну з написами використовують нову розробку нейл-арт індустрії – шармиконы. Це опуклі слайдери з силікону. Кріпляться на клейовій основі.

Слайдери випускаються не тільки в чорному або білому кольорі, але і кольорові. Такі дизайни, як і стрази, не перекриваються зверху топом. Щоб забезпечити надійну фіксацію шармикона на нігті, майстри рекомендують розташовувати його на непросушенний шар базового гелю, просушувати в лампі 60 сек.

Виконані у рожевих тонах дизайни нігтів підходять жінкам будь-якого віку. З їх допомогою створюються милі весільні манікюри, строгі офісні дизайни і яскраві, зухвалі літні декори. Колір, вибирається в залежності від тематики манікюру та особистих уподобань власниці. У багатьох виробників гель-лаків лінійка рожевих відтінків налічує не один десяток варіантів.

Автор: Анна Краса

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про манікюр в рожевих тонах

Красивий і простий дизайн нігтів в рожевих тонах з трояндами:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради