Аспірин для прання білої білизни: ефективність

Багато хто навіть не здогадуються, що можна використовувати аспірин для прання білої білизни. Перед турботливою і дбайливою господинею іноді ставати завдання, як утримувати білі вироби в ідеальному стані. При цьому не зіпсувавши саму тканину багаторазової пранням або агресивними відбілювачами, які також можуть не дати бажаного результату.

aspirin dlya stirki belogo belya: ehffektivnost10 Аспірин для прання білої білизни: ефективність

За допомогою аспірину можна:

  • Відбілити біле постільна білизна.
  • Вивести пляму з білого вироби.
  • Якісно випрати білі речі так, щоб не було сірого відтінку від порошку.
  • Додати білизни після прання свіжість (адже цей препарат має властивості консерванту).
  • Провести від накипу профілактику пральної машини.

Ефективність застосування аспірину

Вражаючий ефект навіть при видаленні плям з одягу від поту, таких складних для виведення. Якщо білі речі часто прати, то вони набувають сіруватий відтінок, який звичайним порошком не видаляється. Як раз в цьому випадку дуже добре застосувати це широко відоме жарознижуючий засіб. Він не так агресивно діє на тканину, як промислові відбілювачі. Прання з аспірином додасть ефект свіжості білому постільній білизні. Далеко не всі магазинні відбілювачі підходять для делікатних тканин, а ось аспірин абсолютно не зашкодить такого виробу.

Як правильно застосовувати ацетилсаліцилову кислоту?

В ручному пранні

aspirin dlya stirki belogo belya: ehffektivnost11 Аспірин для прання білої білизни: ефективністьАптечний препарат необхідно розтовкти в для кращого ефекту.

Щоб якісно застосовувати ацетилсаліцилову кислоту при ручному пранні, його краще попередньо розчинити. Швидкорозчинні таблетки, такі як «Аспірин Упса» особливої підготовки не потрібно, просто покласти у воду (від 7 до 10 таблеток на 10 літрів води), а потім додати пральний засіб по інструкції. А звичайний аспірин в таблетках спочатку необхідно подрібнити в порошок. Це можна зробити за допомогою кухонного качалки, якщо під рукою не виявилося ступки для подрібнення. Кількість таблеток таке ж, як і швидкорозчинного кошти. Щоб видалити з білого одягу плями від поту, потрібно подрібнені 2 таблетки розчинити в половині склянки теплої води і обробити плями. Відкласти оброблену річ на деякий час, потім випрати виріб.

Можна використовувати препарати з терміном придатності

Підійде аспірин і для замочування білизни. Для цього приготувати розчин з ліків з пральним засобом, як описано вище. Занурити в нього білизну, яке потрібно попрати і залишити на кілька годин або на всю ніч. Потім прати як звичайно, і кілька разів прополоскати в чистій воді. Таким нескладним способом можна полегшити відбілювання білого білизни і надання йому свіжості.

При пранні в машинці

Необхідно так само, як і для ручного прання, спочатку подрібнити таблетки. Знадобитися від 6 до 10 штук на одне завантаження пральної машини. Перемішати їх разом з сухим пральним засобом і засипати у відсік машинки. Якщо засіб рідкий, тоді подрібнене ліки засипати в відсік для відбілювача. Вибрати необхідний для прання режим і насолоджуватися приголомшливим результатом. Для якісного відбілювання при машинному пранні, рекомендується попереднє замочування білизни терміном до 8 годин. Застосовуючи такий недорогий вартості препарат можна домогтися бажаного результату і отримати білосніжне, пахуче свіжістю білизна.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради