Техніка вирощування і характеристики огірка Балконне диво F1

Балконне диво F1 — огірка вітчизняної селекції для приватних присадибних ділянок. За описом він являє собою урожайний сорт з гарним смаком плодів. Дізнайтеся більше про огірках з цього матеріалу.

tekhnika vyrashhivaniya i kharakteristiki ogurca balkonnoe chudo f12 Техніка вирощування і характеристики огірка Балконне диво F1

Опис гібрида і його зеленцов

Огірок Балконне диво F1 — культура для посадки на грядках під відкритим небом, в тимчасових плівкових конструкціях (теплицях) або в горщиках на лоджії або балконі. Це молодий гібрид. До Держреєстру РФ його включили в 2018 р. Огірок допущений для вирощування у всіх с/х регіонах країни.

На грядці рослина являє собою індетермінантний кущ заввишки до 1,5-1,7 м. Листя зелені, середні за розміром. На огудині утворюється велика кількість зав’язей. Вони розташовані пучками. У вузлі формується за 2-4 квітки. Пустоцветов майже не буває.

Всередині огірки мають щільну, хрустку, однорідну структуру. Насіння дрібне. Смак м’якоті відмінний. Присутній характерний для огірків аромат. Урожай використовують для різних кулінарних завдань.

За типом росту Слабоплетистый
За типом розгалуження Средневетвистый
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки 30?70 см
Вага, довжина і форма плоду 80-140 г, 8-11 см, циліндричний, зелений, гладкий
Термін дозрівання Середньоранній (50-55 днів)
Використання Універсальний
Місце висадки Універсальний
Хвороби Несприйнятливість до борошнистої роси
Тип цвітіння Жіночий
Врожайність В ОГ — 8-10 кг/м2, в теплиці — 15 кг/м2

Переваги і недоліки гібрида

Переваги огірків:

 • Хороша схожість. Практика показує: сходить не менше 98% насіння.
 • Ранні строки дозрівання врожаю. Основна частина плодів поспіває через 50 діб після сходів. Перші огірки можна знімати з 40-го дня.
 • Універсальність способів вирощування. Можливий варіант збору весняного, осіннього або зимового врожаю при висаджуванні рослини у відповідних умовах на лоджії або балконі.
 • Невибагливість. Культура в’яже плоди навіть при несприятливих обставинах.
 • Відмінний смак. У ньому присутні солодкі нотки.
 • Хороша для слабоплетистого врожайність огірка.
 • Стійкість до борошнистої роси.
 • Мінуси гібрида:

  • недостатній імунітет до інших огірковим недуг;
  • відсутність можливості самостійного розмноження культури.

  Рада. Оригінатор наполягає: кращі характеристики огірок виявляє в свіжому вигляді. Інші варіанти використання врожаю теж допустимі.

  tekhnika vyrashhivaniya i kharakteristiki ogurca balkonnoe chudo f13 Техніка вирощування і характеристики огірка Балконне диво F1

  Особливості агротехніки гібрида

  Балконне диво F1 можна вирощувати розсадою або з допомогою посадки безпосередньо в грунт. З-за скромних розмірів рослини в землі можна розміщувати не більше 3 примірників на 1 кв. м. Обов’язково продумайте облаштування шпалери. Альтернатива — підвісити огірки в кашпо. Фіксувати батоги в цьому випадку немає необхідності.

  Рада. При вирощуванні в горщиках досить тари обсягом 2-3 л. Максимальний розмір — 5-8 л.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Травень Червень Перша декада червня Не вимагається Липень/серпень
  *терміни вказані для середньої смуги Росії

  Відгуки дачників

  З-за молодості сорти про нього мало відгуків на тематичних інтернет-ресурсах. Наталія ростила огірок на балконі. До темпів його розвитку у жінки претензій не було, але в певний момент нижні листки почали покриватися жовтими плямами. Фахівці в цьому випадку рекомендують посилити підгодівлю калійно-фосфорно-магнієвими добривами. У починаючої дачницы Поліни була схожа проблема, і жінка з нею впоралася. В іншому рослина її повністю задовольнило.

  Гібрид Балконне диво — відмінний варіант для недосвідчених хліборобів. Його вдасться випробувати до початку дачного сезону на власному підвіконні. З позитивними результатами можна приступати до посадки в грунт. У огірка відмінні характеристики. Він вимагає трохи уваги. По ходу сезону гібрид буде радувати смаком свіжих салатних нарізках, а після — в консервації.

  Огірки на балконі: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради