Урвався кільце на пальці: прикмета про обручальних перснях, Спаси і збережи

Кільце – містичний предмет, з яким пов’язана безліч різних забобонів, прогнозів і легенд. Кожному відомо, що коли урвався кільце на пальці – прикмета не найкраща. А ось що конкретно може статися після такого події, варто розібрати докладніше. Трактування прийме існують різні і не завжди пророкують настання невідворотних нещасть.

Що означає, якщо кільце лопнуло «Спаси і збережи»

Кільце з написом «Спаси і збережи» наділене особливим змістом – оберігати свого власника від життєвих негараздів, недоброго ока. Виготовляти подібні обереги почали в XIX столітті при монастирях і церквах. Спочатку вони були покликані відганяти темні сили від тих, хто є прихильником християнства.

Якщо тріснуло кільце «Спаси і збережи», значить, хтось намагався навести на його господаря псування.

d921ccc6bee66724b95522bb1712e83c Урвався кільце на пальці: прикмета про обручальних перснях, Спаси і збережиПрикмета каже, що зламалося кільце, тому що прийняло на себе весь негатив і вберегло людини від неминучих нещасть.

Прикмети, якщо тріснуло обручку

Обручки – символ непорушної любові, міцного шлюбу. Подружжя носять їх постійно, і саме ці прикраси здатні попередити, якщо що-то в сім’ї пішло не так.

  • Якщо кільце лопнуло – прикмета невтішна. Варто приготуватися до важкого періоду в сімейному житті. Ймовірно, хтось із двох людей, присягалися у вічній вірності, завів коханця (або коханку).
  • Якщо кільце на пальці неприродно деформувалося – хтось заздрить сімейного благополуччя, намагається навести порчу, наврочити.

У чоловіка

Найпоширеніше марновірство, пов’язане з тим, чому ж у чоловіка увірвався кільце на пальці, – через зраду дружини.

За звичаями Давньої Русі, перстень, подарований дружиною чоловікові, оберігав його від всіляких напастей. Якщо він раптом дав тріщину, значить, оберіг більше не діє і варто очікувати настання не найкращих подій.

Є прикмети, які ніяк не пов’язують поломку кільця з майбутніми проблемами. Навпаки, цей знак трактується як наступ незабаром змін (не обов’язково негативних).

У жінки

Жінка, у якої увірвався обручку, повинна придивитися до чоловіка: швидше за все, у нього з’явилося захоплення на стороні. Також прикмета говорить про розлад у родині.

Не варто на підставі одних лише прийме влаштовувати скандал у сім’ї, звинувачувати чоловіка в невірності. У будь-прикмети є різні трактування. Поламане на пальці кільце може також означати швидкі зміни в житті, у тому числі вагітність, народження дитини.

До чого ламається подароване кільце

Поломку подарованих кілець варто розглядати лише в тому випадку, якщо на пальці урвався золоте або срібне прикраса. Різна біжутерія, вироби з дешевого металу не мають магічної сили, не можуть впливати на власника і не підпадають під прикмети.

da8d505ce6881281ee8127419392b0bc Урвався кільце на пальці: прикмета про обручальних перснях, Спаси і збережиКоли дала тріщину річ, подана в якості подарунка, варто згадати, хто його дарував. Відносини з цією людиною скоро припиняться з-за зради або іншого шляхетного вчинку з його боку.

Кільце, подароване мамою або бабусею (фамільна цінність) тріскається на пальці, вказуючи, що носію необхідна підтримка предків. Таким чином старовинна річ забирає весь негатив, запобігає наступ поганих подій.

Прикмета про лопнув, персні, який ви купили собі самі

Якщо на пальці тріснуло золоте або срібне кільце, яке ви купили колись самі, прикмета пропонує три можливих варіанти розвитку подій:

  • несподіване погіршення самопочуття, хвороба;
  • сильна сварка з близьким родичем;
  • кардинальні зміни в житті.

Вироби з інших металів, менш благородних, можна в разі поломки просто викинути і забути про них – вони не передбачають майбутнього.

Чи можна носити пошкоджені прикраси

Кільце, як і будь-яка інша річ, може зламатися – нічого дивного в цьому немає. Але продовжувати носити на пальці такі прикраси не варто. Вважається, що персні з дефектом гнітюче діють на носія: вносять розлад в думки і почуття, псують настрій і навіть можуть викликати проблеми зі здоров’ям.

963b0d5aa6257bc2ca128ee5f461f735 Урвався кільце на пальці: прикмета про обручальних перснях, Спаси і збережиПрикмети однозначно радять позбутися таких виробів.

Що робити з поломкою

Наші предки знали, до чого лопається кільце на пальці, і придумали кілька способів, як захистити себе від майбутніх нещасть і нейтралізувати прикмету:

  • зламані прикраси кидали у швидку річку;
  • закопували на пустирі далеко від доріг;
  • ритуальні кільця («Спаси і збережи») відносили у церкву у вигляді пожертвувань.

Що стосується сучасних методів, то найчастіше зіпсовану річ можна віддати в переплавку. Зі старого, відпрацьоване свого персня зроблять абсолютно нове прикраса, яку можна буде продовжувати носити на пальці. Для остаточної нейтралізації прикмети перед тим, як одягти, його можна потримати кілька хвилин над полум’ям свічки.

0c8efb8c996b3f08209811310cf13a64 Урвався кільце на пальці: прикмета про обручальних перснях, Спаси і збережиЯкщо поломка стосується обручки колечка одного з подружжя, щоб уникнути конфліктів і розладу в сім’ї і чоловікові, і дружині треба придбати нові прикраси. Перед тим, як обмінятися ними, дають ще раз клятву вірності, як в день весілля.

Прикмета про зламаному на пальці кільці – не вирок і не ознака неминучих бід. Здавна наші предки знали не тільки чого чекати в разі поломки персня, але і як уникнути наслідків прикмети або хоча б зменшити їх. Дотримуючись давніх обрядів і ритуалів, можна відвернути від себе проблеми. А ще варто пам’ятати про те, що дефект виробу може бути пов’язаний із звичайним виробничим браком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради