Як кинути хлопця красиво, правильно. Причини, лист, поради

Перш за все, перед тим як кинути хлопця, задумайтеся серйозно, чи не є це рішення спонтанним? Чи Не будете Ви шкодувати потім, шукати привід його повернути? Не грайте з почуттями іншої людини. Йдучи — йди. Це потрібно брати за основу.

Як кинути хлопця не образивши його

Універсальних рад немає — тут треба дивитися по темпераменту конкретної людини. Запам’ятайте, якщо Ви дівчина, яка серйозно зачепила почуття молодої людини, то просто так він Вас не відпустить.6d0396ef38c6ac7b9979525ca1f8236d Як кинути хлопця красиво, правильно. Причини, лист, поради

Не потрібно робити поблажок, продовжувати зустрічатися з жалю. Ви надійшли до нього і так гуманно, задумавшись, як кинути хлопця, щоб він не образився і пережив розрив менш болісно.

Не треба втрачати надії!

Сміливо повідомте своєму хлопцеві про намір закінчити з ним стосунки. Чим більше Ви будете ухилятися від теми, тим довше будуть продовжуватися його душевні терзання. Чітко став фінальну крапку!

Не потрібно намагатися пояснювати причини, вказувати на її помилки, тому що людина почне давати обіцянки стати іншим, змінитися в кращу сторону, просити коригувати його вчинки.

Рубайте на корені такі спроби! Інакше, після розставання Ви затамувавши образу один на одного, станете найлютішими ворогами. Ви повинні пояснити одне — почуття пройшли, відносини стали тягарем.

Дружні стосунки

Якщо почуття згасли в обох, а Ви просто зізналися в цьому перша, то варіант дружби можливий.

В інших випадках — це буде справжньою мукою для нього, важко дружити з людиною, яку любиш. Такий дружбою Ви тільки дасте йому привід повернути ваші відносини.a9de252a7f66e9546630021a6ec7ceda Як кинути хлопця красиво, правильно. Причини, лист, поради

Якщо він як і раніше відчуває до Вас ніжні почуття, то:

  • Видаліть його контакти з усіх соц. мереж. Ні до чого підтримувати листування, дивитися на його нових подруг (а він, у свою чергу, буде спостерігати за Вашими амурними справами).
  • Вітайтеся при зустрічі, але не варто зупинятися і розповідати як Ваші справи.
  • Не потрібно допускати «останнього побачення», «останнього поцілунку», «останній раз сходити в клуб разом». Це все тільки подовжить агонію.
  • Після розставання не потрібно викликати у хлопця ревнощі, або намагатися змінити йому, щоб він у відповідь Вас кинув. По-перше, постраждає Ваша репутація, як дівчата, а по-друге — так роблять слабкі люди.
  • Не треба розпускати плітки про колишнього молодій людині! Це підло.

Якщо Ви дівчина дуже боязка, і не можете сказати Все в обличчя хлопцеві, то спробуйте такий спосіб: зробіть так, щоб у хлопця з’явилося до Вас огиду і він кинув Вас перший.

Можна дати волю фантазії — перестати дотримуватися правил гігієни (погано пахнути), не красиво одягатися, пиляти його з-дрібниці, влаштовувати сцени ревнощів, іншими словами, робіть все, щоб він зрозумів — Ви його не варті!d8417d5c1ea0395c3a2ece56416bd63b Як кинути хлопця красиво, правильно. Причини, лист, поради

Для боязких дівчат, ми пропонуємо наступний план дій, як краще кинути хлопця і красиво поставити жирну крапку:

  • Зустрінеться краще на нейтральній території. Місце не повинно бути безлюдним. Нехай це буде кафе.
  • Зателефонуйте своєму молодому людині, повідомте йому, що Вам потрібно серйозно поговорити (по телефону не повідомляйте про свої наміри, це робити треба очі-в-очі).
  • Починаючи розмову, зробіть серйозне обличчя, не потрібно посмішок. Скажіть, що шкодуєте, що так сталося. Це пом’якшить удар.
  • Якщо хлопець почне Вас ображати, то це він від образи хоче зробити Вам боляче. Не потрібно відповідати тим же.
  • Тепер можете просто встати і піти. Не потрібно ворушити спогади, наганяти тугу.

Не живи минулими стосунками, не тримайте поруч людини. якого не любите. Краще відпустити його на ранньому етапі. Повірте, з часом він зрозуміє, що все робиться тільки на краще.

Відео про те, як кинути хлопця правильно

Як розлучитися з хлопцем:

Як м’яко відшити хлопця не образивши його:

Як безболісно розлучитися з хлопцем:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради