Поради, як забути хлопця і що робити з любов’ю, якої більше немає

Дівчині, яка дуже гостро переживає розрив з коханим хлопцем, марно читати нотації, закликати її до розсудливості або говорити, що таких хлопців у неї буде ще цілий вагон і маленький візок.

Ніякі доводи на більшість страдалиц не діють, поки вони не выплачут всі свої сльози і не доведуть до інфаркту батьків. На всі вмовляння у них одна відповідь: я не можу його забути – і крапка!

З боку, особливо очима дорослих, ці страждання виглядає бурею в склянці, але деяким дівчатам нерідко дійсно потрібна серйозна психологічна допомога. Почитай, що радять психологи в такій ситуації, як забути хлопця, який вирішив розлучитися, і перестати мучити і себе, і своїх близьких.

Що робити, щоб забути колишнє кохання

Найскладніше доводиться дівчині, для якої розставання з коханим виявилося повною несподіванкою, коли вона сподівалася, що в їх відносинах панують любов і розуміння. І раптом – розрив. Спочатку в голову навіть не приходить думка – як забути колишнього хлопця, тому що назвати його колишнім… не виходить.

Як правильно налаштувати себе після розставання

У ситуації, коли розрив стався несподівано з ініціативи хлопця, правильно мислити в тому напрямку, що, очевидно, він не вартий твоєї любові, якщо здатний на зраду. Зрада полягає не в тому, що відносини себе вичерпали, а в тому, що весь цей час хлопець робив вигляд, що все гаразд, обнадіював тебе, «любив» не по-справжньому. Такі міркування здатні призвести до того, що ти й не помітиш, як тобі вдалося забути колишнього хлопця, якого любиш.

Якщо розрив стався після частих сварок і з’ясування відносин, подумай, можливо, доля робить тобі великий подарунок, позбавляючи від людини, з яким складно знайти спільну мову.

Чи варто мучитися із-за того, що все ще любиш

Правильні думки не завжди дають необхідний ефект в голові і розбите серце дівчини. Незважаючи на всі старання забути хлопця, якого любиш, ти можеш ще дуже довго ловити себе на тому, що тільки про нього і думаєш, тільки до нього і тягнешся душею. Це однозначно неправильний шлях, руйнівний для тебе, забирає твій час і сили. Не варто мучитися після розставання, навіть якщо все ще любиш кривдника, краще знайти способи, як швидше його забути.

Безглуздо тужити про минуле, тобто про те, що неможливо виправити, про те, на що ти не здатна вплинути.

Як бути з тим, що він подобається відповіді

Якщо, незважаючи на всі зусилля забути хлопця, який подобається, ти відчуваєш, як прихильність до нього перетворюється на хворобу, спробуй зайнятися аутотренінгом. Самонавіюванням можна займатися як самостійно, так і під керівництвом досвідченого фахівця (психолога або психотерапевта). В першу чергу, щоб забути хлопця, який подобається відповіді, потрібно позбутися депресивних думок.

Таблиця. Як боротися зі згубними думками про колишнього хлопця

Приклади нав’язливих рассужденийОпровержение
Якщо мене кинули, значить, я негарна, нерозумна і взагалі невдаха Ні, ти не гірший за інших, просто в житті бувають розбіжності
Може бути, він одумається, і ми знову будемо разом Це найбільша помилка, яку допускає більшість: реанімувати втрачену любов майже неможливо
У нас же все було так добре, ми так підходили один одному Мабуть, це була лише ілюзія. По всій видимості, з його точки зору, все було не так добре.
Він говорив, що ми будемо разом все життя Це звичайний прийом всіх ловеласів. Схоже, він ненадійний людина, з якою краще не зв’язуватися
Я більше ніколи не зустріну такого, як він, ніколи нікого не полюблю Так думали мільйони жінок від створення світу, але більшість з них вдало вийшли заміж і знайшли своє щастя
Може бути, у мене така доля – любити без відповіді? Мало у кого виходить створити союз з першого разу. Ця історія буде корисна як досвід, а ти ще зустрінеш свою щасливу любов

Крім аутотренінгу корисно зайняти свій мозок якоюсь іншою роботою, крім сумних думок про колишнього коханого, так і тілу корисно дати посильне фізичне навантаження, яка відмінно виліковує рани душі.

Поради з психології відносин, як швидко переключитися на іншу хвилю

sovety, kak zabyt parnya i chto delat s lyubovyu, kotorojj bolshe net Поради, як забути хлопця і що робити з любовю, якої більше немаєЩоб перестати мучитися і підживлювати себе помилковими надіями повернути хлопця, якого любиш, психологія радить забути колишнього остаточно і безповоротно:

 • всіляко уникати випадкових зустрічей з ним;
 • не стежити за його життям по соціальним мережам;
 • «забути хлопця в телефоні» – видалити його номер;
 • не слухати музику, яка подобалася вам обом, а також будь-які пісні про нерозділене кохання.

Замість красивої туги, підживлюваної пронизливими віршами та нотами, корисно кожне ранок починається з ранкової зарядки під веселу танцювальну музику, приймати прохолодний душ. Хорошим ходом будуть заняття фітнесом, бігом або плаванням.

Швидко забути хлопця допоможе яке-небудь серйозне заняття для мозку – робота, пов’язана з концентрацією уваги, або навчання. Можна записатися на курси англійської мови або водіння автомобіля, освоїти нову професію або зайнятися самоосвітою. Рукоділля і тому подібні справи не підійдуть – мозок при цьому залишається вільним, і думки знову й знову будуть повертатися до коханого.

Деякі дівчата вважають, що позбутися від туги за коханому допоможе нова зв’язок, але це все одно, що лікувати отруєння іншим отрутою. Немає ніякої гарантії, що в такому стані ти зможеш адекватно оцінити іншої молодої людини і по-справжньому прив’язатися до нього. Швидше за все, ти будеш мимоволі порівнювати його з колишнім хлопцем, і відносини не складуться. А значить, буде нова біль і ще одна причина попричитать над своєю невезучестью.

Спочатку постарайся забути хлопця, якого любиш відповіді, подбай про своє повне одужання і лише потім впевнено крокуй у майбутнє. Довірся «долі», дочекайся свого часу і свого чоловіка, який буде дійсно твоїм.

Як допомогти подрузі забути хлопця

Набагато легше переносити душевну біль, якщо у тебе є справжня подруга, яка зможе вислухати і витерпіти твої крики і допоможе тверезо оцінити ситуацію. Як вона може допомогти дівчині забути хлопця?

Подруги, які в таких випадках звуть розвіятися на вечірки або підсовують нові знайомства, чинять неправильно. Правильно – дати людині прийти в себе, оговтатися від болю, що називається, стати самою собою, а не зацькованим, скривдженим тваринам. Допомога подруги полягає в тому, щоб:

 • не підливати масла у вогонь, кажучи, що всі мужики – козли і їм потрібно мстити, а пояснити, що таке трапляється майже з кожною дівчиною;
 • не пропонувати їй забути коханого хлопця за чаркою алкоголю, а переконати вести здоровий спосіб життя «зло невдач»;
 • не кликати страждає дівчину на вечірки, де вона може випадково зустрітися з колишнім хлопцем або почути мелодію, що нагадує про нього;
 • не давати їй залишатися один на один зі своєю печаллю, а захопити її новим хобі, спортом або роботою.

Для того щоб допомогти подрузі забути хлопця, звичайно, потрібен час і певний терпіння, але це буде чудовою перевіркою вашої дружби на міцність.

sovety, kak zabyt parnya i chto delat s lyubovyu, kotorojj bolshe net1 Поради, як забути хлопця і що робити з любовю, якої більше немає

І якщо співпереживати, то робити це обов’язково щиро

Як забути кохану людину

Насправді забути хлопця, який тебе кинув, нелегко, адже він заподіяв тобі не тільки душевний біль, але і моральний збиток, змусивши тебе думати про свою неповноцінності. Щоб пережити подібний удар, більшості дівчат потрібно чимало часу – за оцінками психологів від 3 місяців до 1,5 років. Головне в цій непростій справі – хотіти його забути, а не плекати надію повернути втрачене. Чим більше сил ти сама до цього прикладеш, тим швидше твоя рана затягнеться.

Як забути чоловіка

Якщо розставання відбувається після декількох років інтимному зв’язку або спільного життя, жінка відчуває ще більший стрес. На думку психологів, в перший час вона просто перестає ідентифікувати власне «я», яке стільки років було пов’язане з коханою людиною. На жаль, для деяких жінок цей стрес стає відправною точкою деградації особистості, повної втрати себе. Щоб не дійти до такого стану, потрібно навіть до цієї ситуації поставитися філософськи – можливо, доля приготувала новий поворот подій, в яких немає місця цій людині?

Висновок

 1. Безболісно пережити розрив з коханим хлопцем неможливо, але при правильному підході цей стрес можна зменшити і навіть вилікувати остаточно.
 2. Не варто в цій ситуації звинувачувати тільки себе чи тільки його життя не може складатися тільки з щасливих збігів.
 3. Забути хлопця, який завдав душевну травму, вдасться лише за умови, що ти дійсно хочеш викреслити його зі свого життя, а не спробувати повернути.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради