Залетів кажан в квартиру – прикмета: до чого це

071023b15d0f633e204945e747f02296 Залетів кажан в квартиру  прикмета: до чого це Залетіла кажан в квартиру? Прикмета пов’язує цю подію з різними наслідками – деякі з них негативні, інші ж цілком сприятливі. У більшості випадків візит крилатого звіра пояснюється цілком природними причинами. Однак, якщо пояснити появу такого незвичайного гостя не вдається, має сенс звернутися до забобонів, які підкажуть, які повороти долі віщує несподівана зустріч з рукокрилих у власному будинку.

Залетіла кажан в квартиру – прикмета за часом доби і інших деталей

Чи прийме, що пояснюють, чого очікувати від гостей зі світу природи, за багато століть складено чимало. Наприклад, якщо в будинок влетів голуб і зачепив господаря крилом, знаючі люди кажуть, що цей випадок віщує фінансову удачу. Якщо ж ластівки звили гніздо на вашому балконі, можете себе привітати: ви обзавелися надійним захистом від злих людей.

А ось кажан найчастіше викликає у людей неприємні асоціації: небезпека, нічні жахи, хвороби. На сході вважалося, що образ нічний хижачки приймають душі померлих або злі духи. Зрозуміло, що ні від тих, ні від інших нічого хорошого чекати не доводиться. На Русі кажанів не те, щоб боялися, швидше за ставилися до них насторожено – дуже вже це дивні істоти, протиприродна помісь миші, птахи і жаби. Зате китайська система феншуй вважає нічного звірка уособленням міцного здоров’я і стабільного фінансового становища.

Отже, прикмети про кажана різноманітні, так що вибір вірного тлумачення може виявитися не такою вже простим завданням. Тому слід взяти до уваги всі подробиці незвичайної події. І почати потрібно з питання про те, як саме маленька літунів проникла в будинок.

Через відкрите вікно або кватирку

bcf6f1d96702eb807ad0cafd9d964cfd Залетів кажан в квартиру  прикмета: до чого це Старовинні забобони говорять, що летюча миша, що потрапила в квартиру через вікно, віщує стихійне лихо. Є й інший варіант тлумачення: якщо у вікно залетів кажан, прикмета каже, що незабаром захворіє один з домочадців. А сучасні трактування багато в чому залежать від поведінки звіра.

Якщо кажан поводиться спокійно або навіть облюбував собі місцину для сну, значить, незабаром ви отримаєте важливі звістки, що стосуються справи, яке давно займає ваші думки. Проте мишку потрібно акуратно зловити (наприклад, за допомогою коробки), а потім випустити на волю. Але якщо гостя поводиться агресивно або нападає на людину, це поганий знак: в житті вашої родини можуть статися сумні події, які торкнуться всіх родичів.

облюбували балкон

З практичної точки зору знайти кажана на балконі – подія не екстраординарне. У цих тварин слабкий зір, вони покладаються на ехолокацію, тому цілком можуть прийняти балкон за печеру або інше природне укриття. Але якщо поблизу кажанів не водиться або такі випадки – велика рідкість, варто звернутися до повір’ями.

Балкон – це місце, яке ми вважаємо своєю територією, але, строго кажучи, частиною житла він не є. З цієї точки зору балкон асоціюється з найближчим оточенням – ми проводимо багато часу з друзями або колегами, але не можемо повністю вплинути на якість спілкування з ними, багато факторів взаємодії залежать не від нас. Таким чином, поява на балконі названого мешканця може передвіщати зміни у відносинах з близькими людьми. Залежно від поведінки крилатого ссавця цього може бути розлука, сварка з друзями, а може бути, навпаки, у вас з’явиться новий знайомий.

проникли через двері

Прикмета «кажан залетів у будинок через двері» розшифровується зовсім інакше. Кажуть, це добрий знак, який передбачає появу важливого гостя. Швидше за все, візитер принесе гарні звістки або зробить вигідну пропозицію. Не виключено, що гість запропонує розумний план, який допоможе усунути труднощі господаря квартири.

Якщо квартира належить незаміжньої дівчини або холостому хлопцю, прикмета обіцяє їм романтичне знайомство, яке увінчається весіллям.

Інші прикмети про кажанів

Останнім часом з’явилася мода на маленьких нічних хижаків: багато людей заводять їх у якості домашніх тварин. Однак століттями вважалося, що приносити додому подібного вихованця неприпустимо. Народні традиції свідчать, що ця напівптах-напівзвір принесе родині нещастя. А якщо кажан залетів у квартиру – до чого це? На цей випадок у наших предків було кілька пояснень.

Позитивні пояснення прикмети

 • крилата гостя села на людину, не заподіявши шкоди – до удачі, різким сприятливим змінам
 • заміжній жінці або одруженого чоловіка прикмета обіцяє поповнення сімейства
 • якщо звірятко відвідала квартиру, де живе хвора людина, то в найближчий час він відчує себе краще, хвороба відступить
 • в багатьох європейських країнах вважається, що візит крилани символізує білу смугу в житті

Негативні трактування

 • іноді нічна хижачка приносить з собою звістку про смерть когось із домочадців; проте вважається, що це трактування прикмети працює тільки в відношенні дуже старих будинків, які бачили не одну зміну поколінь, для недавно куплених квартир дане тлумачення не актуально
 • якщо напередодні весілля кажан відвідала одного із наречених, любовний союз буде невдалим і коротким
 • звірок заплутався в волоссі одного з членів сім’ї – йому загрожують невдачі у багатьох сферах життя: добробут почне валитися немов фігурка з доміно
 • зробила рівно три кола по дому або кімнаті – до похорону (будь-яке інше кількість повних обльотів приміщення не вважається)
 • метається з кутка в куток – до нещасного випадку, в якому постраждає домашнє майно (пожежа, потоп, пограбування)

Тлумачення за часом доби

Як і багато інших забобони, прикмета «летюча миша в будинку» має кілька пояснень, що залежать від часу, коли маленька гостя вирішила відвідати людське житло. Багато знавців прийме стверджують, що в денні години кажан здатна принести виключно негативні події. Якщо любителька комах заявилася в гості ближче до вечора, значить, найближчі кілька днів будуть для вас легкими і безтурботними. А нічний візит кажана слід тлумачити швидше в сприятливому ключі, ніж навпаки: якщо крилатий візитер з’явився вночі, то навіть однозначно несприятливі трактування трохи пом’якшуються.

Поява будинку непроханого крилатого гостя часто викликає у людей негативні емоції – тривогу, страх, погані передчуття. Однак передчасно засмучуватися не варто. Якщо це подія схвилювала вас, то, випровадивши звірка, проведіть енергетичну чистку приміщення. Це можна зробити за допомогою свічки, обкурювання полином або вологого прибирання з використанням звичайної солі. Віруюча людина може звернутися за підтримкою до Ангела-охоронця. Пам’ятайте, що майбутнє залежить не тільки від прийме, але і від нашого власного настрою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради