Чихалка на п’ятницю за часом

Якщо чихалку на п’ятницю розбити на рівні за проміжки часу, можна отримати повний список правдивих передбачень. А так як цей день тижня перебуває під заступництвом Венери, то і майбутні події в більшості своїй будуть пов’язані з любовною сферою.

22eabfbf8c37f3754c9e8d26d1f904e3 Чихалка на пятницю за часом

Що віщує чхання вранці

 • 06:00-07:00. Як стверджує чихалка, п’ятниця порадує сюрпризом. Це може бути подарунок від коханої людини або ж несподівана, але приємна зустріч. І навіть якщо ранок видасться не самим вдалим, до вечора все налагодиться.
 • 07:00-08:00. День обіцяє бути вдалим і обіцяє зустрічі з цікавими людьми. Якщо довелося чхнути в цей проміжок часу, будьте впевнені, починання дадуть вражаючий результат. Можете будувати найсміливіші плани, причому стосується це як ділової сфери, так і особистих відносин.
 • 08:00-09:00. Хтось із близьких може зіпсувати вам настрій, порушивши тим самим плани на вихідні. Однак прикмети обіцяють, що ви цілком здатні із цим впоратися. В даному випадку необхідно проявити твердість і спробувати заглушити конфлікт на початковому етапі. Інакше ситуація може настільки сильно вплинути на емоційний стан, що спровокує розвиток хвороб.
 • 09:00-10:00. Чихалка на п’ятницю обіцяє успіх в любові. У вас є таємний шанувальник, який скоро зробить визнання. Не поспішайте відповідати відмовою, так як, можливо, що з ним ви знайдете щастя. Не пропустіть шанс.
 • 10:00-11:00. Пройде небагато часу і в ваших руках виявиться любовний лист. Послання буде приємним, а новини, викладені в ньому, обов’язково вас порадують.
 • 11:00-12:00. Якщо в п’ятницю ви ним пчихнули в цьому проміжку часу – постарайтеся проявляти стриманість, інакше вибухне скандал. Конфлікт з близькою людиною почнеться через дрібницю, але якщо не тримати свої емоції під контролем, він переросте в серйозну сварку. Пам’ятайте, що в даній ситуації все залежить виключно від вас; зумієте протистояти провокаціям – вийдете з конфлікту з гідністю.

6523d0d1ae8978f13f533714ee918e66 Чихалка на пятницю за часом

Що обіцяє чхання днем

 • 12:00-13:00. Якщо вам довелося чхати в п’ятницю, то з цього часу прикмета обіцяє знайомство з представником протилежної статі. Його залицяння можуть здатися трохи безглуздими, але це виключно через переживань. Зустріч з вами для цієї людини є дуже важливою, а тому постарайтеся проявити поблажливість. Познайомившись ближче, ви зрозумієте, що він той самий, кого ви так довго чекали.
 • 13:00-14:00. Можлива зустріч, яка виявиться вельми неприємною. При цьому уникнути її не вдасться. Чихалка радить поменше розповідати про свої плани і не піддаватися на провокації. Уважно слухайте співрозмовника, але самі намагайтеся мовчати. Запорука успіху – не видавати про себе ніякої інформації.
 • 14:00-15:00. На порозі будинку з’являться гості здалеку, зустріч з якими вас не порадує. Однак слід стриматись і проявити повагу. Якщо ви зумієте зустріти їх у всеозброєнні, організувати гідне застілля і бути уважним, надалі все буде добре. Заступництво цих людей обов’язково стане в нагоді вам в майбутньому.
 • 15:00-16:00. Нахлинуть раптово ностальгічні спогади. Однак не варто сумувати, інакше так ви зіпсуєте собі всі вихідні. Краще сконцентруйтеся на нових знайомствах і сміливо дивіться у майбутнє – воно обов’язково буде світлим.
 • 16:00-17:00. Вечір п’ятниці обіцяє бути вельми приємним. Чихалка обіцяє знайомство з людиною, і ця зустріч виявиться доленосним. Емоції будуть яскравими, поцілунки пристрасні, визнання теплими, а майбутні стосунки міцними.

Що віщує чхання ввечері

 • 17:00-18:00. Людина, з яким ви недавно познайомилися, раптом відмовиться спілкуватися з вами. Прикмети не радять наполягати. Краще подумайте, чим ви могли його образити. І якщо ситуація того вимагає, необхідно першим піти на примирення.
 • 18:00-19:00. Ним пчихнули ввечері в п’ятницю – прикмета радить не виходити з будинків у темний час доби. Постарайтеся повернутися додому раніше і провести час з сім’єю. В іншому випадку можливі великі неприємності, аж до нещасного випадку.
 • 19:00-20:00. Чихалка в п’ятницю у цьому проміжок обіцяє романтичне знайомство і взаємну любов. Головна порада – будьте привітні. І не сумнівайтеся, осіб, яким зайняті ваші думки, відчуває по відношенню до вас такі глибокі почуття.
 • 20:00-21:00. Ви почуєте визнання в любові, і воно буде досить несподіваним. Загалом вечір обіцяє бути вельми приємним і багатим на сюрпризи, а ви проведете його в компанії старих друзів.
 • 21:00-22:00. Вас чекає приємний сюрприз від коханої людини. Вечір обіцяє взаємну любов, міцні обійми і довгоочікуваний поцілунок.

6b29e660e169e92de6cedb9e2756eb98 Чихалка на пятницю за часом

Що значить чхання вночі

 • 22:00-23:00. Наступний день буде нудним і в цілому не дуже приємним. Робота, яку вам доведеться зайнятися, виявиться монотонної і не дасть очікуваного результату. Час буде витрачено даремно.
 • 23:00-00:00. Сон, побачений у п’ятницю вночі, виявиться віщим. Чихалка радить запам’ятати його в найдрібніших подробицях і спробувати розшифрувати. Інформація, яку ви отримаєте, обов’язково стане в нагоді і допоможе дізнатися, які події відбудуться наступного тижня.
 • 00:00-01:00. Необхідно зібрати всю волю в кулак і зробити перший крок. Причому це може стосуватися як примирення після сварки, так як і любовних відносин. Можливо, ви бачите симпатію з боку людини, але при цьому він не вирішується зізнатися у своїх почуттях, або ж був конфлікт, після якого довелося розірвати відносини. Все залежить від вас. Якщо ж і надалі будете зберігати нейтралітет, то пізніше сильно про це пошкодуєте.
 • 01:00-02:00. Чихалка обіцяє безхмарні відносини. Вам дуже пощастило в коханні, і вашого особистого щастя нічого не загрожує. Тому не варто переживати через дрібниці.
 • 02:00-03:00. Останнім часом ви ведете себе не найкращим чином, і це не подобається оточуючим. Ваша зарозумілість переходить всі межі, пора зупинитися і задуматися. Постарайтеся проаналізувати власні вчинки і слова, зберігайте спокій і вчіться йти на компроміс. І якщо того вимагає ситуація – обов’язково принесіть свої щирі вибачення людям, яких ви колись образили.
 • 03:00-04:00. Є ризик опинитися в неприємній ситуації, а причиною тому стане швидкоплинний флірт з одним з друзів вашої другої половинки. Не давайте приводу для ревнощів і не поспішайте міняти партнера – цей крок далеко не самий розумний.
 • 04:00-05:00. Ви отримаєте послання з дуже важливою інформацією. Постарайтеся грамотно її використовувати.
 • 05:00-06:00. Хтось із знайомих постійно думає про вас. Можливо, ви вже не раз помічали симпатію по відношенню до себе з боку певної людини. З великою часткою ймовірності його наміри серйозні, проте прикмети не радять в цей період починати романтичні відносини.

Якщо в п’ятницю ви ним пчихнули два рази поспіль – це хороший знак. День обіцяє бути дуже вдалим, ви зможете вирішити важливі справи, яке довгий час відкладали на потім.

a34bf6d47a09eff9772d1c04b5d675c8 Чихалка на пятницю за часом

Як нейтралізувати негативний вплив прикмети?

Далеко не кожна прикмета п’ятничної чихалки має позитивне тлумачення, а тому бажано знати, як нейтралізувати негатив.

 • Прокинувшись вранці, випийте натщесерце склянку холодної води, після чого промовте вголос: «Біди, йдіть, щастя і везіння в будинок кличте».
 • Якщо вранці ви ним пчихнули прямо на порозі – це дуже поганий знак. Прикмети радять у цей день нікуди не ходити. Якщо є така можливість, краще залишіться вдома.

Любовне тлумачення для жінок

Для представниць прекрасної статі є окрема чихалка на п’ятницю, яка допоможе розібратися з питаннями, що стосуються любовної сфери.

 • Чих з самого ранку п’ятниці говорить про те, що у вашому оточенні є жінка, яка намагається порушити гармонію ваших особистих відносин. Вона відверто фліртує з вашим партнером.
 • Ним пчихнули вдень – чоловік, яким останнім часом зайняті ваші думки, пов’язаний відносинами з іншою жінкою.
 • Довелося чхнути в п’ятницю ввечері – це хороший знак. Якщо на даний момент ви зі своїм партнером у сварці, незабаром настане примирення. При цьому воно буде досить бурхливим і емоційним, що дозволить кожному з вас розкритися по-новому. Вашим відносинам це піде тільки на користь.
 • Чих вночі – це попередження. Відмовтеся від задуманого справи, так як своїм вчинком ви тільки погіршить ситуацію.
 • Пам’ятайте, що п’ятнична чихалка буде правдивою тільки у тому випадку, якщо переглядати її своєчасно. Звернувши увагу на формулювання прийме, ви отримуєте можливість не тільки дізнатися про майбутні події, але і дещо підкоригувати їх хід.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради