Томат сорту Красень м’ясистий: урожайність, опис, відгуки

Красень м’ясистий — сертифікований томат для вирощування на присадибних ділянках. Сорт називають добротним і невибагливим. Ознайомтеся з його детальним описом, агротехнікою і відгуками.

tomat sorta krasavec myasistyjj: urozhajjnost, opisanie, otzyvy38 Томат сорту Красень мясистий: урожайність, опис, відгуки

Опис сорту, його характеристики

Томат Красень м’ясистий відноситься до розовоплодным сортам. Його вивели і зареєстрували в Держреєстрі селекціонери агрофірми Седек в 2006 р. Компанія запатентувала сертифіковані сортове насіння і сьогодні є їх єдиним реалізатором. Високорослий кущ допущений до вирощування в усіх сільськогосподарських регіонах РФ.

Для індетов томат має ранні строки дозрівання врожаю. У нього універсальне призначення і досить висока врожайність. Плоди м’ясисті, м’якуш нещільна, без волокон. Сухих речовин у ній близько 6%, тому помідор відрізняється соковитістю. Смак відмінний, шкірочка тонка, щільна, блискуча. Приклад — на фото.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-ранній (95-105 днів) Индетер-минантный (до 2 м) Універсальний Універсальний 250-300 12 у відкритому грунті, до 15 в теплиці Рожевого кольору, плоско-округлої форми, сильноребристый, має більше 6 гнізд

Переваги і недоліки сорту

Томату віддають перевагу любителі соусів і соків. З його м’якоті виходять смачні, ароматні, густі, соковиті продукти. У свіжих салатах томат теж хороший. Ще він цілком поміщається в банки. Плоди зберігають зовнішній вигляд розсолі в консервованому вигляді.

Універсальність — не єдине достоїнство томату:

 • Високі дегустаційні характеристики.
 • Порівняно раннє дозрівання для високорослих помідорів. Розтягнуте плодоношення.
 • Імунна стійкість до більшості поширених томатних недуг.
 • Гідна врожайність. З однієї рослини за сезон зривають 4-5 кг.
 • Високий вихід товарної якості плодів. Їх частка в загальному обсязі врожаю — вище 75%.
 • Недоспелые томати можуть дозариться в затемненому приміщенні. Дозрілий урожай довго зберігається і без проблем транспортується.
 • Мінуси томату:

  • у середній смузі і більш прохолодних регіонах рекомендована посадка тільки в захищений ґрунт;
  • потребує характерному для високорослих культур догляді: пасинкуванні, формуванні, закріпленні на опорній конструкції.

  tomat sorta krasavec myasistyjj: urozhajjnost, opisanie, otzyvy39 Томат сорту Красень мясистий: урожайність, опис, відгуки

  Увага! В умовах Сибіру, Уралу та інших регіонів з нестабільною коротким сезоном томат рекомендований до вирощування в обігріваються або утеплених теплицях.

  Особливості агротехніки та відгуки садівників

  Томат вирощують розсадним методом. Посів проводите у другій половині березня. До пересадки на постійне місце в сад молодий кущик буде готовий за наявності 5-6 листочків, у віці 60-65 днів. У теплиці можна вкорінювати томат вже в кінці травня, на відкритій грядці — в червні або після останніх поворотних заморозків на грунті.

  Рада. Розсаджуйте на 1 кв. м не більше 2-х кущів.

  Інші рекомендації фахівців та практиків томатоводов:

  • з другого тижня життя томата в землі зробіть першу підв’язку;
  • надалі подвязывайте стебла і кисті по мірі необхідності;
  • сформуйте кущ в 2 стебла;
  • обривайте пасинки «пеньок» кожні 3 дні;
  • видаляйте листя під кожною зав’язалася пензлем.

  Олена з Нижегородської обл. залишила негативний відгук про сорт. Вже в червні грядка захворіла кладоспориозом. Томат зростав у першому ряду теплиці з сонячної сторони. Дав урожай з 20 красивих і рівних плодів. Властивості, заявлені авторами, сорт підтвердив, але з-за зараження городниця більше не захотіла його садити.

  У дачницы Жанни рослина дозріло пізніше обіцяних термінів. Ділянка з теплицею знаходиться в Північній Італії. По клімату регіон схожий на Північний Кавказ. Кущ вийшов міцним, 2-метровим. Плодоносив довго. Помідори теж підтвердили всі властивості.

  Красень м’ясистий — цікавий сорт з набором якісних характеристик. Проте практикуючі садівники відзначають ряд недоліків.

  Красень м’ясистий: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради