Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по-справжньому красивою

Перукар – обов’язково, візажист – бажано, майстер з манікюру – не обговорюється, косметолог – стоп! З усіх фахівців сфери краси його персона найбільш обговорювана і загадкова. Одні дівчата його бояться і відвідують на свій страх і ризик, інші – зовсім не бачать сенсу у такій необхідності. Але і тих, і інших хвилює однакові питання: не звикне шкіра до уходовым процедур і наскільки серйозно можна підсісти? Як критично позначиться на обличчі їх скасування і чи варто взагалі витрачати час і гроші на такі візити? Ми зібрали 5 найпоширеніших міфів, які псують наше уявлення про красу.

Міф перший: сама собі косметолог

 Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по справжньому красивою

Діагноз «сама собі косметолог» періодично відвідує кожну другу дівчину. Мотив простий: адже ви ж краще знаєте свою шкіру. Не хочеться розчаровувати, але це не зовсім так. Наша шкіра щодня зазнає впливу самих різних негативних факторів. Харчування, фізичні навантаження, порушення обміну речовин – все відбивається на обличчі. І, звичайно, варто враховувати вік. Тому підбирати засіб повинен виключно професіонал. І контролювати динаміку його застосування теж.

Міф другий: пілінги погіршують стан шкіри

 Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по справжньому красивою

Багато дівчат заявляють, що після пілінгу шкіра стає ще гірше. Але це лише означає, що спосіб чищення був обраний неправильно. Так, процедура як би стирає верхній епідерміс, тому можуть з’явитися сухість, подразнення, пігментація. Але це явище короткочасне. Пілінги оздоровлюють і омолоджують шкіру – і за це їх так цінують фахівці.

Міф третій: крем з гиалуронкой – панацея

 Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по справжньому красивою

Гіалуронова кислота ефективно бореться з процесом старіння, і звичайно крему з її участю потрібні і важливі. Але в силу молекулярного складу і способу використання вони не здатні глибоко проникати в епідерміс. Тому можна сказати, що їх дія частково поверхневе. Вони зволожують, перуть дрібні дефекти і тільки. Якщо на кону серйозне омолодження, без уколів краси, що діють цілеспрямовано, точно не обійтися.

Міф четвертий: ін’єкції шкідливі

ehti 5 mifov ob ukhode za sobojj meshayut nam byt po nastoyashhemu krasivojj214 Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по справжньому красивою

Сучасна косметологія за останнє десятиліття зробила крок далеко вперед. Це вже не ті силікони або полімерні гелі, якими збільшували губи або розгладжували зморшки на початку століття. Сьогодні косметологи використовують абсолютно безпечні препарати, які пройшли десятки контрольних випробувань. До того ж, плюс ще й у тому, що вони не залишаються під шкірою на все життя – більшість розсмоктується протягом року.

Міф п’ятий: дорогі препарати викликають звикання

 Ці 5 міфів про догляд за собою заважають нам бути по справжньому красивою

Як такого поняття «синдром відміни» в косметології немає. Тому розслабтеся і не придумуйте зайвого. Ні, шкіра не звикне до дуже дорогим кремам і ін’єкціям, і ви різко не постарієте, пропустивши курс-інший «терапії». Швидше тут додасться візуальний ефект – ви звикли до пещеним відображенню в дзеркалі і інше не приймаєте. Але ж, якщо не вищипувати брови пару місяців, вам теж навряд чи сподобається результат?

Так що скажіть «ні» цим надуманих припущень, тому що вони заважають вам бути гарними.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради