Можна стригтися перед операцією — прикмети

Волосся людини – це багатство і символ краси. Вони допомагають людині підтримувати зв’язок з космосом через невидимі енергетичні потоки. Це допомагає швидко відновлювати життєві сили.

123b59ffa33f60e41cef367a5fdf86e6 Можна стригтися перед операцією — прикмети

Зв’язок з енергетичними потоками

У давнину люди вважали, що завдяки локонам люди черпають безмежну енергію космосу. Тому здавна вважалося поганою прикметою стригти волосся. Це означало переривання енергетичних потоків, які допомагають жити і процвітати.

Крім цього, якщо стрижені або вирвані пасма потраплять до людини, що володіє магічними здібностями, то він зможе навести порчу або зробити інший обряд, який докорінно змінить долю господаря локонів. Причому згідно приймете не має значення, який колір або довжина волосся, які оголений для обряду.

Що робити, якщо потрібно постригтися перед операцією?

З давніх часів вважалося, раз волосся володіють невичерпною енергією космосу, то вони здатні захистити господаря від неприємностей і проблем зі здоров’ям. Наочно це побачити просто неможливо, але такий спосіб захисту присутній.

Виходячи з цього, можна стригтися тільки в сприятливі дні місячного календаря. Тому люди, яким необхідно планове або екстрене хірургічне втручання, цікавляться, чи можна стригтися перед серйозною або простою операцією.
Прикмети в цьому випадку діляться на 2 сторони. Одні це робити дозволяють, інші, навпаки, забороняють.

2e03292a310e326ff51ca0f516d67a1d Можна стригтися перед операцією — прикмети

Стригтися перед операцією — хороша прикмета

Волосся — єднальна ниточка людини і космосу, через яку постійно проходять енергетичні потоки. Але вони не завжди носять позитивний характер. В локонах часто накопичується негативна енергетика у великій кількості. Від чого в голові збирається багато негативних думок. В результаті цього страждає душа людини. Це може перетекти в реальні проблеми зі здоров’ям людини, для лікування яких потрібно хірургічне втручання.

Якщо своєчасно підстригти волосся, то негатив піде. До людині знову почне приходити позитивна енергетика, яка потрібна йому під час операції і після неї для швидкого одужання.

3aa2e2415afc85b917d174926ea6341c Можна стригтися перед операцією — прикмети

Негативне токування прикмети про стрижку перед операцією

Коли людина стрижеться, він порушує внутрішній баланс і гармонію в організмі. Тобто знижується рівень захисту перед негативними впливами і посиланнями. Згідно народній прикметі не рекомендується стригтися перед таким серйозним і відповідальним заходом, яке безпосередньо стосується власного здоров’я.

Під час операції на голові та в волоссі не повинні знаходитися різні гумки, шпильки та інші предмети. Залиште волосся в їх природному стані до закінчення операції.

Якщо немає термінової необхідності стригтися перед операцією, то краще залишити похід в перукарню до кращих часів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради