Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом

Особливий вид татуювань — на передпліччі. Вони можуть бути повністю приховані від сторонніх очей під одягом у холодний час року, але за умови носіння одягу з короткими рукавами видно оточуючим. Дівчата вибирають для себе різні види, це залежить від індивідуальних переваг і призначення нанесеного малюнка.

Особливості тату

Татуювання набивають за допомогою стерильної голки, яка, травмуючи верхні шари шкірних покривів, впроваджує в них барвний пігмент. Фіксація пігменту під шкірою забезпечує стійкість перманентного малюнка.

Татуювання, нанесені на передпліччя, потребують регулярного коригування та оновлення. Крім того, частина тіла, розташована нижче ліктьового суглоба, обмежена знизу зап’ястям, досить чутлива. Нанесення може бути болючим і складним.

По всій поверхні передпліччя проходять поверхневі і глибокі вени, артерії і кровоносні судини. Тильна сторона по фізичним характеристикам вважається більш грубою, а долонна частина передпліччя більш чутлива і схильна до пошкоджень.

Невеликі за розмірами малюнки можна розміщувати на долонній і тильній стороні, об’ємні тату захоплюють обидві сторони обраної зони. Майстри тату умовно класифікують розміри татуювань по площі займаної поверхні.

Тип Розмір (см2)
Маленькі Від 2 до 10
Середні Від 15 до 25
Великі Композиції, які займають передпліччя, переходять на верхню частину руки, складають єдине ціле з малюнком на грудях.

Татуювання на передпліччі для дівчат мають деякі переваги:

 • Зручність при нанесенні і подальшого коригування. Зона передпліччя відкрита для роботи, руку можна зручно розташувати на спеціальній підставці.

  d6bec1f07b21968382df1248b691b801 Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладомТатуювання на передпліччі для дівчат легко піддаються корекції

 • Висока ступінь видимості. На відміну від тату, нанесених на шию або спину, малюнок на передпліччі завжди знаходиться перед очима.
 • Універсальність призначення. Татуювання на передпліччі можуть бути заховані під одягом при наявності дрес-коду або інших вимог, що пред’являються до зовнішнього вигляду.

Татуювання на передпліччі для дівчат можуть бути симетричними, якщо наносити на обидві руки однакові малюнки. Це виглядає особливо ефектно, якщо для набивання обраний тематичний малюнок з дрібними, чітко окресленими деталями.

Складність догляду за татуюванням на передпліччя полягає в постійному контролі над оновленням і коригуванням. Цю ділянку тіла схильний до впливу миючих шампунів і гелів, хімічних засобів, що використовуються при збиранні.

Влітку руки вільні від одягу, і татуювання додатково піддається дії сонячних променів, що позначається на стані фарбувального пігменту. Під сонячними променями пігмент починає вигоряти, татуювання блідне, контури стають розмитими, загальний вигляд приймає неохайні риси.

Стилі і колірні рішення для татуювань

Для передпліччя можна вибрати будь-який малюнок з різноманіття пропонованих ескізів, при цьому слід враховувати характеристику рухливості малюнка. Незважаючи на те, що передпліччя – це ділянка, який не схильний створювати помітний рух, існує ймовірність зміни зображення при згинанні і розгинанні руки.

Татуювання на передпліччі для дівчат бувають кольоровими, чорними або білими. Найбільш поширені варіанти кольорових або чорних татуювань. Білі мережива, завдані в техніці хінді, на передпліччі можуть бути мало помітні, тому білий колір прийнято використовувати при нанесенні кольорового малюнка для виділення деталей чи фарбування контуру.

Тату в чорному кольорі, виконані тонкою кистю, особливо ефектні за умови чіткого прорисовывания дрібних деталей.780cc969b25870c566922fcf647d2ab5 Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом

Від вибору стилістичного напряму залежить загальне враження від набитої татуювання. Дівчатам підходять класичні зображення, етнічні мотиви, візерунки та орнаменти. Популярні імітують техніку хінді візерунки, які захоплюють зап’ясті і піднімаються до середини передпліччя.

Дівчата часто дотримуються стилю, який отримав назву «олд скул». Це невеликі малюнки, виконані з допомогою простої техніки, для розмальовування яких використовують від 6 до 8 пігментів. Як правило, це невеликі за розміром татуювання, об’єднані в групи, або тату, нанесені по одній на кожне передпліччя.

При виборі колірної гами відштовхуються від головної теми: для деяких ескізів необхідно контрастне поєднання кольорів. Невеликі малюнки намагаються виконувати, використовуючи 5-ти або 6-кольорову палітру.

Написи зі змістом

Написи, які мають особливий сенс для володаря тату, є одним з найпоширеніших замовлень.

Фахівці, що займаються вибиванням татуювань, умовно класифікують цю групу за основною характеристикою:

 • крилаті вислови, цитати, переклад відомих фраз з іншої мови, фрази іноземною мовою;
 • написи, складені самостійно, які не мають особливого значення для оточуючих.

Популярністю користуються написи на іноземних мовах, переклад яких не викликає сумнівів і суперечок:

 • Латинь: Dum Spiro Spero: «Поки живу – сподіваюсь»; A posse ad esse: «Від можливості до реальності»; Dura necessiatas: «Жорстока необхідність».

  b9b317038c3c171ce870cb9ffae04ba7 Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладомDum Spiro Spero

 • Англійська мова: Love is all you need: «Все що тобі потрібно – це любов»; This heart beats for only you: «Це серце б’ється лише для тебе»; We found love: «Ми знайшли любов»; Live without regrets: «Живи без жалю».
 • Іспанська мова: Mis allegados siempre est?n en mi coraz?n: «Рідні завжди в моєму серці», Nada es eterno: «Ніщо не вічне».

Ефектно виглядають написи арабською мовою, а також китайські або японські ієрогліфи, але в цьому випадку необхідно знати дослівний переклад, щоб не набити фразу, сенс якої буде спірним.

Тату тварин

Дівчата часто вибирають татуювання тварин для нанесення на передпліччя:

 • Кішки. Найпоширеніший варіант для набивання тату у дівчат – це зображення котів. Кішки можуть бути різними. Невеликі кішки з бантиками на вухах символізують затишок, домашній вогнище. Кішки з вигнутою спиною і піднятим хвостом з блискучими зеленими очима – це символ сексуальності, вираженої жіночності.
 • Тигр. Це благородна тварина найчастіше набивають хлопці, дівчата вибирають зображення тигриць з вигнутою спиною для нанесення на передпліччя. Це символізує цілеспрямованість, твердість характеру, принциповість.
 • Дракон. Традиційна татуювання для передпліччя. Для дівчат підходять невеликі зображення дракона з розправленими крилами. Це символ мудрості, вічності буття, а також данину поваги фантастичних сюжетів з улюблених книжок або серіалів.

Тату з комахами

Одна з найпоширеніших тем серед переліку жіночих татуювань. Для зображення на передпліччях підбирають зображення різного розміру.

Симетричні тату на обидві руки можуть включати 2 фрагмента одного зображення, яке стає повним при з’єднанні рук:

 • Метелики. Це символ жіночності, легкості, краси. Кольорові татуювання метеликів на передпліччях виглядають особливо ефектно при невеликій рухливості малюнка.f069d942e44b8010d55b1c5ff4d749eb Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом
 • Скорпіон. Комаха, яке часто вибирають для нанесення на верхню частину передпліччя. Скорпіона вважають символом мудрості, але одночасно з цим він може бути ознакою самотності, внутрішнього болю.
 • Муха. Вибір подібної татуювання означає своєрідну трансляцію своєї позиції, життєвих поглядів. Це може бути нагадуванням про твір Джоржда Ланжелена або про дитячому вірші про мусі-іменинниці.

Тату кольорів

Найбільш популярним напрямком серед дівчат залишається набивання квітів різних типів. Деякі дівчата вирішуються на нанесення квіткового букета, тоді татуювання займає більше 80 % площі передпліччя. Татуювання квітів можуть бути чорно-білими або кольоровими. Малюнки, виконані з використанням 5-6 відтінків палітри, потребують постійного оновлення.

 • Троянда. Символ жіночності і краси. Від вибору відтінків залежить загальне враження від татуювання: червоні троянди з чітко окресленими контурами будуть демонструвати агресію. Рожеві квіти з перловими пелюстками символізують ніжність і лагідність.
 • Ромашка. Символ простоти і гармонії. Пелюстки ромашки використовують для гадань на кохання. Тому дівчата часто вибирають тату з відірваним пелюсткою – це символ пошуку справжнього кохання, перебування в стані очікування великого почуття.9fa1e8e8e9104ad58a71fd72ef6f807c Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом
 • Верба і сакура. Гілки розміщують вертикально по передпліччю, починаючи від нижньої частини, направляючи малюнок до ліктя. Ці квіти на гілки символізують зародження життя, оновлення, надії. Сакуру часто зображують у ніжно-рожевому кольорі, поєднують з японськими ієрогліфами.
 • Лотос. Ця квітка виконують сірими або сріблясто-перловими чорнилом. Він символізує чистоту, гармонію, спокій. Така татуювання підходить дівчатам, які повністю впевнені в собі, зосереджені на внутрішньому світі. Вони не піддаються на провокації оточуючих, повністю чи вмиротворені.

Символи

Татуювання на передпліччі для дівчат можуть бути різними. Символіка займає лідируюче місце серед затребуваних ескізів.

Популярні зображення з зрозумілими всім символами набивають у будь-яких салонах-майстерень:

 • Штрих-код. Зображення, яке ідеально підходить для нанесення на передпліччя. Смужки, паралельні один одному, найчастіше розміщують на долонній стороні передпліччя. Штрих код – символ нового покоління, контролю, комп’ютеризації. Він нагадує про утопічних творах, що оповідають про товариства, в яких молодь строго підкоряється встановленим правилам.
 • Блискавка. Реалістичне зображення, що імітує блискавку, яка розстібає шкіру і оголює сухожилля, може справити сильне враження. Таке татуювання вибирають найсміливіші представниці прекрасної статі.
 • Місяць і сонце. Парна татуювання, яку можна розділити на 2 частини і розмістити на обох передпліччях.
 • Замок і ключ. Парна татуювання, яка ефектно виглядає при змиканні рук.
 • Крила. Символ свободи, польоту, легкості. Крила поєднують з різними написами або зображують по одному крилу на кожному передпліччя. Це складний прийом, який передбачає дотримання суворої симетрії і враховує особливості рухливості малюнка.
 • Корони, хрести, прикраси. Дівчатам подобається набивати татуювання, що імітують ювелірні прикраси. На середній частині передпліччя часто зображують об’ємні браслети або тонкі ланцюжки, що нагадують тканинні шнурки. Одночасно з цим допустимо зображення хреста на долонній або тильній стороні. В залежності від уподобань хрест розташовують строго вертикально, а також поперек або навскоси вени.
 • Інь і янь. Це символи жіночого і чоловічого начала, їх часто використовують як парну татуювання для нанесення на обидва передпліччя або розташовують на одній руці поруч один з одним.0874f9ae9ba3c7561290c399b76ef261 Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом
 • Геометричні фігури. Трикутники з наповненням можуть мати особливе значення для власниці. Трикутники з різними гранями, виконані в техніці 3 D, символізують різні події або дати, якщо набити цифри всередині фігури.
 • Місяць, сонце, зірки. Символи космосу, вічних ідей буття, нагадування про сенс життя, загальноприйнятих цінностях. Зірки прийнято зображати з однієї або, об’єднуючи в групи, викреслюючи траєкторію зорепаду. Фігури зображують схематично або використовують техніку, що робить їх об’ємними.

Візерунки та орнаменти

Це цікаві татуювання, які крім естетично привабливого зовнішнього вигляду, можуть бути наповнені глибоким змістом:

 • Слов’янським напрямком називають стиль, при якому узори повторюють складну техніку вишивки, характерну для давньослов’янського держави. Цей візерунок розташовують на нижній частині передпліччя по всій окружності руки.
 • Індійські візерунки несуть глибокий сенс: для цієї техніки значення має навіть сама незначна деталь, а також використання різних відтінків. Серед найпопулярніших елементів називають зображення індійського огірка, знака ом, імітації ловця снів, атрибутів головних індійських богів.
 • Полінезійські візерунки або трайбл. Татуювання з чіткими загостреними кінцями. Контури трайблов прорисовують чорним чорнилом, потім додатково обводять сірими чорнилами. Трайблы – найпопулярніші візерунки для татуювань. Кожен завиток на передпліччі несе особливий сенс для власниці. Ескізи до таких тату готують заздалегідь, обговорюючи з майстром кожен елемент.
 • Кельтські візерунки. У візерунках кельтів переважають зображення сплетень, вузлів, спіралей. Це татуювання – послання. Кожен елемент може позначати певну деталь з біографії носія.c535b3c80fb5e5fde819938704bbdd24 Татуювання на передпліччі для дівчат. Ескізи, фото, напису зі змістом з перекладом
 • Рослинні мотиви. Цей стиль особливо подобається дівчатам. Візерунки, що імітують повзучі ліани, тонкі стебла рослин з невеликими квітками, виконані в чорному кольорі, виглядають ефектно.

Стильні ідеї

У кожному тату салоні можна побачити найрізноманітніші ескізи з незвичайними ідеями татуювань. Підбір малюнка починається з усвідомлення ідеї, потім вибирається або створюється ескіз, який може бути повністю або частково перенесено на передпліччі.

Найпростіший малюнок може знайти нове бачення з доповненням декількох деталей або при виконанні малюнка в несподіваному кольорі:

 • Пір’я. Розташовані вертикально пір’я на долонній стороні передпліччя зображують у чорному кольорі тонкою кистю. При цьому перо можна поєднувати з написами на іноземних мовах.
 • Візерунки, що імітують браслети. Рисунки такого типу можуть бути настільки реалістичними, що здалеку їх можна прийняти за масивні прикраси.
 • Компас. На долонній стороні передпліччя, ближче до зап’ястя набивають компас з правильним позначенням частин світу.
 • Круглі малюнки з детально промальовували пейзажами або картинками, повторюють фотографію якоїсь події. Подібне тату має чіткі межі кола, всередині якого детально промальовано запропоноване майстру зображення. Такі татуювання нагадують пам’ятні магніти і виглядають цікаво на будь-якій стороні передпліччя. Особливість круглих татуювань – нагадування про знакову подію, яка завжди знаходиться перед очима.

Різноманітні зображення на передпліччі – особливий вид татуювань, який розташований на одній з найбільш помітних зон тіла.

Дівчата вибирають для себе такі зображення, які мають особливе значення і нагадують про щось важливе. Поодинокі зображення на долонній стороні руки можуть бути частково приховані від оточуючих, парні символи на обох руках створюють єдиний малюнок при змиканні рук.

Оформлення статті: Володимир Великий

Відео про нанесенні татуювання на передпліччі

Троянда на передпліччя:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради