Стригти нігті по дням тижня — прикмети і їх тлумачення, особливо для вагітних і дітей

Існують прикмети, коли стригти нігті по днях тижня. Існує думка, що обстригати нігті краще за календарем. Процес повинен відбуватися в правильну дату або місячний день місяця. Це допоможе уникнути багатьох неприємностей і бід. Якщо зробити манікюр в розташовує день тижня – людину чекає успіх і хороші події в житті. Тому виділяють хороші і негативні сторони забобони.

Коли стригти нігті по днях тижня

Існує певний алгоритм, в який день підстригати нігтики:

 1. Хороші події знаменують прикмети стригти нігті в понеділок. Таким чином вийде позбутися від неприємних ситуацій, комплексів, поганих спогадів. Разом з обрізаним йде стрес і депресія.
 2. Стригти нігті у вівторок – запобігти погані несподівані події, позбутися від недоброзичливців, додати собі впевненості.
 3. Обстригти нігті в середу – допоможе розібратися у справах. Чекайте приємних новин, які зроблять життя кращим. Людині простіше буде розібратися в думках і відносинах з близькими і друзями.
 4. У четвер – ви станете впевненіше серед людей. Тому прикмета радить робити процедуру в четвер. Людині буде просто отримати авторитет у суспільстві, розкрити свій потенціал.
 5. Стригти нігті у п’ятницю – не кращий варіант. Робити манікюр у цей день не рекомендується. Організм дуже слабкий для таких процедур, що призведе до слабкості, депресії та прояву поганих емоцій. Незважаючи на це, існує думка, що дівчина, зробила манікюр, стане привабливішим і жіночні.
 6. Постригти в суботу нігті – позитивний знак. Людина позбавиться від боргів. Дівчина або хлопець незабаром зустрінуть пару.
 7. Небажано стригти нігті за прикметами в неділю. Із-за сильного зв’язку з ангелом-хранителем, порушуються життєві процеси в тілі, що призводить до поганого самопочуття.

В давні часи для вибору благополучного дня проведення процедури, використовували місячний календар.

 1. Щоб нігтики росли швидше, виберіть день зростаючої фази місяця.
 2. Нігтьова пластина стане товщі і міцніше при подстрижке в спадної місячної фази.
 3. Існує прикмета про страсну п’ятницю. Процедури можуть залучити біди. Є й інша думка – піде зубний біль. Якщо дівчина, яка не заміжня, обріже нігтики в страсну п’ятницю, то уві сні побачить свого майбутнього чоловіка.
 4. Краще не робити процедур в повний місяць. В цей день у людини підвищена емоційна активність. Тому дівчина або хлопець будуть відчувати сильне напруження.

Як запобігти наслідки, передбачені в прикметах

Щоб уникнути поганих наслідків прикмети, варто дотримуватися кількох простих правил:

 • Не викидайте залишки в сміття. У них криється людська енергетика, якою може скористатися погана людина. Можуть навести порчу або зробити змову.
 • Краще відправте залишки в туалет або злив раковини.

7876fc1dcced9769a2f059c94cdeb57f Стригти нігті по дням тижня — прикмети і їх тлумачення, особливо для вагітних і дітейНігті хворої людини закопайте в лісі або на перехресті, де панує потужне енергетичне поле. Це допоможе одужати.

Прикмети для вагітних

Існує думка, що за прикметою стригти нігті жінці, що чекає дитину, небажано. Це може мати поганий вплив на здоров’я дівчини та майбутнього малюка. Існує забобон, згідно з яким, у жінки, яка наступила на обрізаний нігтик, станеться викидень. Не варто приймати такі повір’я близько до серця. Вагітна жінка повинна думати тільки позитивно.

c150aa2d7f46ac0df5ed4d096a853ce1 Стригти нігті по дням тижня — прикмети і їх тлумачення, особливо для вагітних і дітейНемає особливих днів, коли можна і не можна підстригати нігті вагітної дамі.

У період третього триместру слід з обережністю робити манікюр. Під час процедури не варто сильно нахилятися або перегинати животик. Під час манікюру дівчина повинна відчувати комфорт.

Перед процедурою необхідно зробити дезінфекцію приладів.

Коли стригти нігті дитині

Стрижці нігтів дитини варто підійти з великою відповідальністю. Згідно з повір’ями, починати робити процедури можна дітям після одного року. До цього часу краще просто вкорочувати і прибирати довжину за допомогою пилочки або спеціальних кусачок. Рекомендується стригти у першій половині дня.

Під час сну небажано стригти нігтики дитині. Це впливає на душу малюка, так як під час сну тіло беззахисно, і можуть підібратися злі духи. Також це впливає на сон. Після пробудження дитя буде вередувати, погано себе почувати.

Після першої процедури необхідно зібрати нігтики немовляти в мішок і закопати під ясеном. Це позбавить дитину від нападу нечистої сили.

d4761484569313267669ee87f21f41b0 Стригти нігті по дням тижня — прикмети і їх тлумачення, особливо для вагітних і дітейДля наділення немовляти гарним голосом для співу робіть манікюр за дверима на вулиці.

Дні, коли можна стригти нігті дитині, – всі, крім понеділка. Це впливає на здоров’я зубів. Якщо провести процедуру в понеділок – у малюка випадуть зуби.

Чому не можна стригти нігті ввечері

Є інші обмеження, коли не можна стригти нігті, крім днів тижня. Не рекомендовано проводити процедуру ввечері або вночі, інакше будуть проблеми з грошима. Людина почне витрачати гроші на непотрібні речі. Вас також можуть підставити, за що доведеться віддати велику суму.

Існує думка, що ввечері процедура небажана, так як почнуться проблеми на роботі, що також призведе до втрати капіталу. Кращий час для стрижки нігтів – день. Денний час символізує стабільність, а нічний і вечірній підпорядковується нечистій силі. Людина віддає душу дияволу і позбавляється позитивної енергетики.

Куди подіти залишки обстрижені

Прикмети кажуть, що залишати обрізані нігтики будинку або викидати не можна. Вони можуть потрапити до поганим людям: чаклунів, відьом, які наведуть псування або змова.

12059d6f143a6f7107c0f0234ee859ee Стригти нігті по дням тижня — прикмети і їх тлумачення, особливо для вагітних і дітейКраще змити залишки в туалет або раковину.

Якщо людина хворіє, краще спалити нігті або закопати в місці, про яке ніхто не буде знати. Якщо виконати ці дії – людина почне видужувати.

Не варто приймати прикмети близько до серця. Багато залежить від того, забобонна людина чи ні. Краще думати завжди про хороше, тоді погане не зможе увійти у ваше життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради