До чого сниться ведмідь: жінці (заміжньою, незаміжньою), чоловікові – сонник

Образ лісового хижака символізує як сильні, так і слабкі сторони людини, тому багатьох людей цікавить питання, чого очікувати, якщо він приснився. Для найбільш вірного тлумачення нічного бачення потрібно постаратися пригадати якомога більше деталей, звернути увагу на поведінку звіра і вашу реакцію.

f4e0ebb27cce1bdd6c6d266dd6dfcb6a До чого сниться ведмідь: жінці (заміжньою, незаміжньою), чоловікові – сонник

До чого сниться ведмідь – загальне значення

Трактування снів з участю ведмедя в різних ситуаціях:

 • у лісі – в реальності буде зроблена дурість, яка призвела до серйозних розбіжностей з батьками або коханою людиною;
 • у цирку – підвищення заробітної плати або на здобуття премії;
 • у клітці в зоопарку – втрата великої суми внаслідок невдалої угоди;
 • сидить на ланцюгу – поява владного конкурента, який своїми діями може посприяти вашій банкрутства;
 • подружитися з ведмедем – покаятися в чомусь і постаратися виправити допущену помилку;
 • поруч зі звіром лежить їжа – недоброзичливці спробують пустити в хід свої підступні задуми проти вашої персони;
 • з’їсти м’ясо, призначене ведмедю – до швидкого пишного святкування.

Побачити хижака під час сплячки як для чоловіків, так і для жінок сигналізує про гостру необхідність у відпочинку, оскільки незібраність і втома можуть стати причиною серйозних помилок.

До чого сниться злий ведмідь

Якщо дівчині привидівся агресивно налаштований хижак – незабаром в житті виникне неприємна особа, яка постарається відвести її коханого чи оббрехати.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологРазъяренный хижак, побачений чоловікові, попереджає про появу людини, з-за якого у вас будуть серйозні проблеми на роботі. Якщо вчасно не обчислити цю персону, справа може дійти до звільнення або банкрутства.

До чого сниться добрий ведмідь

Якщо сниться спокійний і добрий ведмідь – ваше життя буде протікати спокійно і стримано, без неприємностей. Можна сміливо починати нові проекти або виділити час для подорожі з близькими людьми, яке допоможе поліпшити відносини в родині.

Сниться ручний ведмідь

Сниться ручний і доброзичливий ведмідь – ви повністю контролюєте все, що відбувається і без праці здатні впоратися з будь-якими труднощами, що виникають.

Кому приснився ведмідь

До чого сниться ведмідь дівчині

Для незаміжньої дівчини сон з ведмедем має кілька значень:

 • позитивно налаштований – зустріч із забезпеченим нареченим у недалекому майбутньому;
 • звір має біле забарвлення – заміжжя не за горами;
 • агресивний – до появи на горизонті суперниці, яка докладе всі сили, щоб відвести вашого коханого.

Нерідко приснився дівчині хижак вказує на наявність у неї прихованих лідерських якостей, які їй необхідно проявити, щоб завоювати повагу в оточенні.

Розлючений хижак вказує на підсвідоме бажання піти з батьківського дому до коханого, зв’язок з яким може завершитися ганьбою для сім’ї.

484c0086b98f1d60d9aad55828a5b174 До чого сниться ведмідь: жінці (заміжньою, незаміжньою), чоловікові – сонник

До чого сниться ведмідь заміжній жінці

Бачити уві сні чорного ведмедя для заміжньої жінки має такі трактування:

 • швидка вагітність і народження сина;
 • наявність брехливого близького друга, який виношує проти вас підступний план;
 • різке погіршення стану здоров’я.

Тварина звичайного забарвлення попереджає про непередбаченому романі, який може призвести до розлучення з законним чоловіком.

Великий і добрий хижак, який прийшов у сновидінні замужній дамі, символізує вірного і сильного чоловіка, на якого можна завжди покластися.

До чого сниться ведмідь вагітній жінці

Образ ведмедя, приснився під час виношування дитини, вказує на сильне занепокоєння майбутньої матері з приводу протікання вагітності і майбутніх пологів. Щоб не накликати біду, слід заспокоїтися і не надавати значення поганим думкам.

57beefe46f976f50d2e9d16c1eadc912 До чого сниться ведмідь: жінці (заміжньою, незаміжньою), чоловікові – сонник

До чого сниться ведмідь чоловікові

Ведмідь символізує для сплячого поява в житті непередбачуваного і неприємного людини в оточенні.

 • Звір сниться кілька секунд – у вас є заздрісник, який давно намагається зіпсувати вам життя. Однак ця людина не наділений особливим розумом, тому не варто побоюватися його дій. Приручена тварина попереджає про підлу друга, якого ви підпустили занадто близько до себе. Перегляньте своє оточення, інакше незабаром ця людина принесе вам безліч неприємностей.
 • Танцюючий – нові приємні знайомства і зустріч своєї другої половинки.
 • Ховатися – на горизонті виникне дуже красива дама, яка відлякає зайвої напористістю і нав’язливістю, однак розірвати з нею стосунки буде досить проблематично.

Якщо молодій людині сниться поранений ведмідь, це означає труднощі, що виникають при знайомстві чи спілкуванні з дівчатами. Початок відносин зі скромною, любить і розуміє дамою допоможе назавжди позбутися від комплексів і внутрішніх страхів.

Сценарії сну

Тікати від ведмедя

Якщо уві сні дівчина намагається втекти від лісового хижака, і він її наздоганяє – в житті її чекає щасливе заміжжя з господарським, працьовитим і турботливим чоловіком.

Прикинутися мертвим, щоб врятуватися від біжить на вас тваринного – з легкістю уникнути майбутніх життєвих труднощів.

Боротися з ведмедем

Значення сну видозмінюється в залежності від результату сутички:

 • Вступити в боротьбу – потрапити в ситуацію, де буде несправедливо заплямована репутація сновидця.
 • Бути переможеним звіром – випробувати дії конкурента або ворога на себе в реальності.
 • Перемогти – знайти нестандартне рішення робочого питання і отримати хороший прибуток.

Якщо лісовий хижак хоче з’їсти сновидця – незабаром відбудеться неприємна ситуація, що негативним чином позначиться на вашій репутації.

Сниться боротьба ведмедя з іншими тваринами – конкуренти всіма силами будуть намагатися перешкодити заробити при укладанні угоди незабаром. Потрібно буде дуже постаратися, щоб не дати їм виграти.

Відчути укус тварини – до серйозних фінансових втрат і несправедливого засудження з боку оточення або родичів.

Бурий, білий або чорний ведмідь

Тлумачення сновидіння залежить і від кольору вовни:

 • білий – символізує швидке одруження або знайомство з дуже впливовою людиною;
 • чорний – поява на горизонті небезпечного ворога, який будує проти вас підступи, або конкурента, націленого на вашу посаду;
 • бурий – ви будете залучені своїм знайомим в дуже неприємну ситуацію;
 • рудий – поліпшення фінансового добробуту незабаром.

Побачена сновидцем ведмежа шкура білого кольору вказує на швидкий вихід з цієї скрутної ситуації на роботі чи в стосунках з ким-то. Для чоловіка побачити уві сні хижака білого забарвлення означає швидкий обман і сильне розчарування з-за власної недалекоглядності. Звір будь-якого забарвлення, спокійно гуляє по вашому будинку – до швидкого підвищення.

Ведмедиця з ведмежатами

Для жінки з дітьми побачити в сновидінні ведмедицю з потомством означає, що вона проявляє зайву строгість до своїх малюкам, а це може призвести до втрати взаєморозуміння і серйозного погіршення відносин в сім’ї.

274884981e30c6e41fd588e068b633cd До чого сниться ведмідь: жінці (заміжньою, незаміжньою), чоловікові – сонник

Ведмедиця з резвящимися ведмежатами – до великої удачі в житті і виконання самого потаємного бажання. Агресивна мати потомства – до проблем на роботі і в стосунках з близькими людьми.

Побачити в сні ведмедика без батька для дорослого означає швидкий обман з боку добре знайомої людини, а для підлітка – несподіваний приємний сюрприз.

Значення за різними сонникам

Сонник ведмідь різні тлумачення:

 • Міллер. Побачений у сні ведмідь пророкує швидке знайомство з сильною особистістю, яка допоможе вам розібратися з усіма проблемами. Тварина великих розмірів сниться чоловікові перед зустріччю з конкурентом, який може перешкоджати вашому кар’єрному зростанню, або з суперником, робляться спроби розлучити вас з коханою дівчиною. Представницям слабкої статі цей звір приходить в нічних видіннях, щоб попередити про швидку появу суперниці, що відчуває почуття до вашого коханого. Вбити лісового звіра – здобути перемогу в реальності.
 • Цвєткова. Бачити уві сні полювання на ведмедя означає, що наяву ви почнете домагатися уваги людини, до якого раніше не відчували ніякого інтересу. Тікати від хижака – у житті опинитися в незвичній, можливо, екстремальної ситуації, яка викличе масу позитивних емоцій і не завдасть ніякої шкоди здоров’ю. Боротися з ведмедем – відчувати сильну прив’язаність до іншої людини, яка змушує його відчувати почуття дискомфорту. Поранений або вмираючий – швидкі непередбачені труднощі, з яких потрібно постаратися виплутатися в найкоротші терміни, інакше вони негативно позначаться на всіх життєвих сферах.
 • Деніз Лінн. Приснився ведмідь – батьки будуть виявляти в вашу сторону багато уваги і турботи. Побачений вночі образ сильного хижака символізує необхідність відволіктися від роботи і провести час з рідними та дітьми. Ведмідь разом з ведмежам вказує на надмірне нервове перенапруження – щоб уникнути серйозних проблем зі здоров’ям, слід більше часу приділяти собі і улюбленому заняттю.
 • Фрейд. Для дівчини сутичка з хижаком символізує несамостійність і сильну залежність від родичів, а полювання на ведмедя говорить про гостре бажання зблизитися з якимось хлопцем. Для чоловіка побачити звіра уві сні – перебувати в постійному напруженні, побоюючись дій конкурентів і відчуваючи недовіру до оточуючих людям.
 • Ванга. Почути в сні ведмежий рев – до великих бід, тому рекомендується в найближчому майбутньому уникати угод з неперевіреними компаньйонами і відмовитися від екстремального відпочинку.
 • Хассе. Образ ведмедя уособлює успіх у всіх починаннях. Біле тварина символізує щирі стосунки з коханою людиною, в яких немає місця брехні і зраді.

Здавна ведмідь є символом мудрості, тому, якщо вам сниться це тварина, постарайтеся акцентувати увагу на своїх талантах – це допоможе розкрити творчий потенціал і доставить масу позитивних емоцій. Крім того, образ цього звіра нерідко попереджає про наявність в оточенні заздрісників – будьте обережними і не довіряйте малознайомим особам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради