Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіаку

Чоловіки, народжені під земним знаком Козерога, відрізняються прагматичністю, працьовитістю, цілеспрямованістю і стійкістю. У представника цього знака безліч сильних позитивних якостей, які допомагають йому йти по життю. Що стосується взаємин, то сумісність чоловіка «Козерога» з жінками відображає бажання партнера досягти своєї мети у що б то не стало.

Сексуальна та побутова сумісність з жінками, які народилися під знаком Козерога

На перший погляд союз 2 «приземлених» партнерів здається чимось нудним і нецікавим, але це не так. Сумісність чоловіка та жінки знака Козеріг визначається загальним бажанням самореалізації і контролю.

Життя цієї пари схожа на добре продуманий сценарій, де всі дії чітко відточені.

Сумісність чоловіка та жінки, обидва народжених під зірками Козерога, дозволяє їм йти пліч-о-пліч по життю не тільки як партнерів, але і друзям. Вони можуть бути впевненими один одного на всі 100%, адже Козеріг готовий віддати близькій людині рівно стільки, скільки готовий віддати собі. А собі представники цього знака знають ціну.

seksualnaya i bytovaya sovmestimost muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac kozeroga, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka68 Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіаку

Пара відрізняється прагматичністю і цілеспрямованістю

Любов

Любов – це те, що не дається Козерогові легко. По своїй натурі представники цього знака зодіаку стримані, мають звичку вибудовувати стіну між собою і навколишнім світом. Тому обом партнерам зовсім не просто добитися повного розташування один одного, так як вони банально не можуть до кінця розслабитися і відкритися. При цьому побачення і романтичні відносини – найкрасивіші і «правильні», як в кращих фільмах!

Духовна близькість – це те, що дається обом нелегко. Тому в коханні чоловікові і жінці знака Козеріг потрібно прикласти деякі зусилля, в першу чергу працюючи над собою, щоб відчути ідеальну сумісність один з одним.

Зате коли валяться стіни і спадають невидимі бар’єри, відбувається справжня магія. Зароджується те саме сильне, світле і потужне почуття – любов.

Постіль

Головне, що потрібно знати про інтимне життя 2 козерогів – обидва ратують за якість. Саме тому Козероги не цураються проявляти свої почуття, емоції, пристрасть саме в ліжку, де їх сумісність б’є можливі рекорди.

Є одне «але»: Козероги – заручники своїх звичок. Тому «відпрацьовані схеми» у ліжку з часом можуть перестати працювати. Сексуальна сумісність жінки і чоловіки, народжених в місяць Козерога, висока, але їм необхідно різноманітність, проте обом буде непросто це визнати і зробити над собою зусилля.

Шлюб

seksualnaya i bytovaya sovmestimost muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac kozeroga, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka69 Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіакуСумісність дівчата і чоловіки знака Козеріг привертає до висновку практично ідеального шлюбного союзу. Обидва вміють працювати і заробляти гроші. При цьому для обох сім’я – не порожній звук. Вони дуже скрупульозно ставляться до вибору партнера і, як правило, одружуються раз і назавжди.

В шлюбі двом Козерогам буде не вистачати емоцій. З-за природного стриманості сварки і скандали будуть практично відсутні. Це добре для домашнього вогнища, але вкрай важливо при цьому мати щось, що буде давати вихід накопиченим емоціям. Це може бути робота або у подружжя обов’язково має бути хобі.

Обом потрібно намагатися постійно працювати над собою і над відносинами, так як розмірене і «рівна» життя може набриднути навіть Козерогові.

Характеристика відносин з дівчатами інших знаків зодіаку

Козеріг сам по собі дружелюбний і неконфліктний, може знайти спільну мову з іншими знаками.

Скорпіон

Сумісність у любові у чоловіка, народженого під знаком Козерога, і Скорпіонами настільки висока, що їх пару можна назвати ідеальною. Відносини між цими знаками справжні, щирі, чуттєві. А як інакше? Хто може пробудити любов, пристрасть і достукатися до прихованого Козерога, як не палка і спекотна жінка-Скорпіон? Інтимне життя сповнена експериментів (що в принципі не властиво Козерогові) і різноманітності.

В шлюбі партнери беруть на себе ролі. Емоційний Скорпіон відповідає за «погоду в домі» і обстановку, яку сама ж іноді і розпалює. Козеріг відповідає за «гасіння пожеж», стабільність і фінансову складову.

Скорпіон і Козеріг, як інь і ян, дуже різні, але разом утворюють потужне єдине ціле.

Рак

Для жінки, народженої в місяць Раку, чоловік знака Козеріг – уособлення всього того, що їй потрібно в житті від партнера: відчуття захищеності і впевненості в майбутньому. Вона – м’яка і чуттєва натура – підкоряється його рішучості, твердості і серйозності.

У відносинах (в тому числі і інтимних) дівчина – майстерний, але дуже ніжний маніпулятор. Вона зуміє смикнути за «правильні» ниточки, які розбудять приховані в Козерозі емоції і енергію. Ступінь їх сумісності настільки висока, що в більшості випадків романтичні стосунки Рака і Козерога закінчуються шлюбом.

Лев

seksualnaya i bytovaya sovmestimost muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac kozeroga, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka70 Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіакуСумісність жінки, народженої під зірками Лева, і чоловіки знака Козеріг – це поєднання непоєднуваного. Вони такі різні, але цим і притягують один одного. Це завжди подолання. В першу чергу, тому що дівчина знака Лев за своєю природою власниця. У той час як Козеріг звик належати тільки самій собі.

Він не підпустить її близько так швидко, як їй хотілося б, хоча б тому, що з-за своєї емоційності і звички приймати швидкі рішення вона не зможе розгледіти його сьогодення. Має пройти час, і якщо це станеться, то жінка-Лев переконається, що перед нею не такий вже і манірний і черствий «кремінь», а цілком собі сентиментальна натура, яка «ховається» за бронею. І от тільки в цей момент обидва партнера розкриються і дозволять собі довіритися один одному.

Овен

Дівчина знака Овен і чоловік, народжений в місяць Козерога, – сумісність двох протилежностей. У відносинах вона, як таран, готова йти напролом, до кінця. Він – завзятий і рідко готовий йти всупереч своїм переконанням і бажанням. Подібних поступок з боку партнера дівчина-Овен зазвичай домагається з кров’ю і потом.

Однак, завдяки природній сумісності жінка знака Овен здатна зробити з Козерогом практично неможливе – познайомити його з самим собою, змусити поглянути всередину себе. А там виявляється, що вони не настільки відрізняються, як здається на перший погляд.

У сімейному житті обидва знака більше ніж сумісні, так як та жінка, народжена в місяць Овна, і чоловік знака Козеріг відносяться до узам дуже серйозно. Єдина відмінність – у швидкості прийняття рішень. Дівчина, коли розуміє, що перед нею той самий ідеальний супутник, з яким можна постаріти, намагається якомога швидше піти під вінець. У той час як чоловікові потрібно час, щоб вивчити партнерку на 220%, перш ніж прийняти рішення.

Ваги

Жінка знака Ваги і чоловік, народжений під сузір’ям Козерога, – це ті люди, про сумісність яких не виникає питань. Він – уособлення «справжнього чоловіка», вона – ніжна, легка, приємна, втілення жіночності.

Козеріг і Ваги будуть жити щасливо і щиро любити один одного, якщо обидва не будуть забувати, що відносини – це праця і робота. Він, зрозумівши, що його приймають повністю і без залишку, може бути досить депресивним партнером. Вона ж може зовсім розчинитися і забути, що всі ці емоції і почуття їй не належать.

У любові Терези й Козеріг сумісні, але і жінці, і чоловікові необхідно прикладати зусилля для комфортного існування один одного в парі.

Близнюки

Головна загроза сумісності Козерога з Близнюками в любові – це те, що і чоловік, і жінка абсолютно по-різному ставляться до порядку. Для Козерога це основа основ у всіх його проявах. Все повинно бути чітко, ясно, напевно і за правилами. У той час як дівчина-Близнюки не любить жодних правил та рамок. Ні, вона не бунтарка, просто звикла жити так, як велить серце тут і зараз. Її легковажність може напружувати чоловіка, але, якщо ці двоє вирішать, що хочуть бути разом, вони знайдуть компроміс.

Якщо розглядати сумісність Козерога і Близнюків в інтимному плані, то це ті двоє, хто грамотно перетворюють свої недоліки в достоїнства. Чоловік не сприймає невизначеності і відмов. Тому завоювання такий «піднесеної» і невизначеною натури буде чимось на зразок квесту.

Телець

seksualnaya i bytovaya sovmestimost muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac kozeroga, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka71 Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіакуКозеріг і Телець – приземлені, практичні і прагматичні, тому сумніватися в сумісності цих знаків зодіаку як мінімум нелогічно, адже вони дивляться на світ через однакові скла.

Обидва дуже розважливі й серйозно ставляться до вибору партнера. Дівчина, народжена в місяць Тельця, довго придивлятися до Козерога, оцінюючи сумісність, перш ніж зробити остаточний висновок: моє! Він, до речі, буде діяти точно також.

Їх шлюб не відрізняється емоційними струсів, ґрунтується на загальноприйнятих цінностях. Життя – як з картинки. В інтимному плані обидва ратують за якість, тому роблять все, щоб доставити задоволення один одному.

Сумісність жінки знаку Телець і чоловіка, народженого в місяць Козерога, висока, але цього мало. За всією цією стабільністю і відточеністю дій завжди стоїть щось більше, більш «піднесене». Тому їм необхідно знайти баланс між своєю «приземленістю» і необхідною «річчю».

Водолій

Водолії – оригінальні, непередбачувані, не терплять рамок особистості. І, здавалося б, що може бути спільного з консервативними Козерогами? Проте все якраз навпаки: сумісність жінки, народженої в місяць Водолія, з ними пояснюється тим, що обидва знака перебувають у владі Сатурна (обмеження і час) та Урану (свобода і нові ідеї). Тому можна сказати, що Водолій – це той же Козеріг, але який подолав свої внутрішні бар’єри і випустив на свободу себе справжнього.

Для Водолія відносини – це рамки, з яких вона (частіше несвідомо) буде намагатися вирватися. Козеріг ж буде робити все можливе, щоб утримати її не тільки фізично, але і духовно.

Ступінь сумісності дівчата знака Водолій і чоловіка, народженого під зірками Козерога, буде залежати від старань партнерів.

При цьому дружба між різностатевими представниками цих знаків зодіаку практично неможлива. Точніше вона можлива, але майже завжди переростає у відносини з ініціативи Водолія. У той час як Козеріг всіма силами зазвичай намагається залишити все як було, не переступати межу.

Риби

Сумісність Козерога практично з усіма знаками зодіаку зводиться до одного – йому важливо усвідомлювати себе господарем становища. Тому, коли жінка знака Риби раптом заявляє, що їй це не потрібно, у Козерозі проявляється мисливський інстинкт, що тільки підкидає дров у вогонь і кращим чином позначається на подальшій сумісності.

Між ними виникає міцна зв’язок. Вона нікуди не поспішає. Йому потрібен час, щоб вивчити і відкритися партнеру. Їй потрібна щирість і турбота. А він по-іншому не вміє. В інтимному плані партнери відчуваю один одного так, як ніхто.

Діва

seksualnaya i bytovaya sovmestimost muzhchin, rozhdjonnykh v mesyac kozeroga, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka72 Сексуальна та побутова сумісність чоловіків, народжених в місяць Козерога, з жінками різних знаків зодіакуКозеріг і Діва являють собою найбільшу практичну модель відносин, так як, на перший погляд, вони настільки сумісні, в любові та інших відносинах, що стає не по собі. Обидва – дуже цілеспрямовані особистості, шанують класичні цінності і дивляться на світ однаково.

Однак ця ідилія не триватиме довго – їм просто може стати нудно. Стабільність – це прекрасно, але внутрішній вогонь не повинен згасати під гнітом побуту і одноманітності, з чим обом партнерам доведеться поборотися. У той же час обидва знака чудово дружать і працюють разом.

Стрілець

Сумісність чоловіка знаку Козеріг з дівчатами, народженими в місяць Стрільців, схожа на єднання ян і інь. Вона – невичерпне джерело позитивної енергії, він – цілком вичерпується, періодично настає похмурий період депресії (цього знаку зодіаку притаманні подібні настрої).

При цьому обидва партнери схожі своєю цілеспрямованістю, яка зазвичай і зводить їх разом. Однак це 2 зовсім різних темпераменту. Якщо Стрілець звик діяти напролом, то в цій же ситуації Козеріг буде вичікувати і діяти обережно.

Тому сумісність з іншими знаками зодіаку, чий темперамент більш схожий з чоловіком знака Козеріг, вище. Проте це не заперечує того, що протилежності притягуються і частіше вживаються набагато краще, ніж схожі люди.

Висновок

  1. Незважаючи на складність характеру Козерога, зрозуміло, що він може бути відмінним партнером практично для будь-якого знака. Але не варто забувати, що це лише узагальнена опис можливих відносин.
  2. В кожній парі, в першу чергу, працює людський фактор. І якщо між людьми виникло те саме почуття, ніякі характеристики сумісності Козерога з дівчатами не зможуть завадити закоханим бути разом.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради