Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

Багато хто впевнені, що кімнатні рослини в квартирі виконують лише декоративну функцію. Але кожен з них володіє власною енергетикою, яка може позитивно або негативно впливати на життя людини. Одним з таких рослин є толстянка.

60da90bd51f52d26844d4b8bb0ebb075 Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

Існують різні прикмети і забобони про грошове дерево. Щоб отримати від нього максимум користі необхідно правильно розмістити його в будинку і дотримувати певні правила догляду за ним.

Чи можна тримати вдома грошове дерево: народні прикмети

Толстянку в народі прозвали грошовим деревом з-за великої кількості різних прикмет, які пов’язують рослина з матеріальним благополуччям. Якщо тримати його в будинку, то це гарантує господареві будинку фінансову стабільність.

Існують поширені візьме про грошове дерево, яке росте в будинку. Серед них виділяють:

 • Якщо кожну середу доповідати грошового дереву про витрачені і зароблених фінансах, то енергетика рослини в майбутньому допоможе здійснити всі плани, а також вбереже від необдуманих витрат.
 • Коли у толстянки опадає листя, то це вважається поганою прикметою, яка вказує на те, що в квартирі присутня негативна енергетика. Щоб прибрати негатив і допомогти рослині наповнити простір позитивною енергією, переставте горщик в інше місце.
 • Якщо у дерева впало багато листя, то це говорить про те, що незабаром господаря квартири будуть чекати незаплановані фінансові витрати. Здавна люди знали, що дерево ронить свої листочки тільки перед втратою грошей.
 • Якщо листя дерева товсті і соковиті, це говорить про те, що простір навколо рослини наповнене виключно позитивною енергією. У такому будинку точно будуть водитися гроші.
 • Щоб толстянка добре росла, а також допомогла поліпшити матеріальне становище сім’ї, закопайте 3 монети в горщик. Це гарантує важкий і вічно повний гаманець.
 • Пересаджувати рослину потрібно по мірі необхідності. Якщо не хочете втратити фінансове благополуччя, обов’язково стежте за тим, щоб рослина не чахло і не відчувало себе тісно в маленькому вазоні.
 • Існує прикмета – вішати на листя грошового дерева купюри. Багато хто вважає, що так можна досягти матеріального благополуччя. Щоб народне повір’я збулося правильно та в повній мірі, час від часу потрібно знімати банкноти, замінюючи їх новими, після чого витрачати на свої потреби. Це запустить кругообіг грошей.
 • Якщо не хочеться обтяжувати себе ретельним доглядом і турботою про грошовому дереві, замініть рослина сувеніром з монет. Народні прикмети говорять, що він володіє такими ж якостями і прикметами живого рослини. Але щоб змусити його працювати і приносити гроші в будинок, потрібно періодично змочувати його листя водою або повністю поливати.

  Доглядати за грошовим деревом досить клопітка заняття. Особливо якщо рослина в’яне. Щоб запобігти фінансову нестабільність в будинку, необхідно вжити заходів щодо порятунку та реабілітації толстянки.

  6eebd79a692a8f45ad148f8036fe928c Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

  Де має стояти грошове дерево?

  Щоб толстянка приносила максимум користі будинок, згідно з народними прикметами для неї потрібно підібрати в будинку правильне місце. Це кімнатна рослина віддає перевагу світлі і теплі кімнати. Але при цьому краще уникати ділянок, на які потрапляють прямі сонячні промені. Тому краще ставити горщик не на підвіконня, а на спеціальну підставку.

  Якщо є вибір, то грошове дерево краще розміщувати на південно-сході. Це вважається для нього найбільш сприятливим місцем в квартирі.

  Коли людина почне виконувати ці нескладні правила, активізується біологічна сила рослини, яка буде спрямована на залучення грошових коштів у будинок.

  Якщо поставити грошове дерево по фен шуй, то можна поліпшити матеріальне становище родини. Для цього недостатньо, щоб рослина просто комфортно зростало. Необхідно дотримати кілька правил. До них відносяться:

 • Необхідно визначити в квартирі зону, що відповідає за багатство. Зробити це можна за допомогою спеціальної сітки Багуа. Кімната умовно ділиться на 9 рівних частин. Зона багатства зосереджена в нижньому правому куті або на південно-східній стороні кімнати. Щоб прикмети про грошове дерево працювали в повну силу, рекомендується підібрати для нього оптимальний відтінок обробки і меблів. Згідно стародавнім вченням для кімнати де знаходиться рослина не можна вибирати червоний колір. Краще зупинити свій вибір на зелений, бузкових, фіолетових тонах.
 • Потрібно забезпечити рослині свіже повітря і хороше освітлення. У кімнаті не повинно бути жарко або душно. Товстянка також не переносить великої кількості пилу. З-за цього деревце швидко почне марніти, що поставить під питання матеріальне благополуччя сім’ї.
 • Рослина любить вологе повітря. Завдяки цьому воно зможе направити всю свою енергетику для залучення грошей в будинок. Дуже добре ставити горщик з грошовим деревом біля акваріума. З нього будуть йти постійні випаровування води, які створять навколо квітки оптимальну вологе середовище. Ще одне гарне місце для толстянки – це ванна кімната. Але перед тим як поставити туди грошове дерево, полагодити всі крани і труби. Згідно з прикметами, якщо в приміщенні буде протікати вода, то й гроші будуть йти з дому.
 • Рослина не переносить різкого перепаду температури і сильних протягів. Тому його потрібно тримати в добре провітрюваній кімнаті, в якій постійна температура коливається від 19 до 24 градусів. При цьому слід уникати місць з дуже сухим повітрям, наприклад, біля батареї або радіатора.
 • e8d4f40ef9cf8426378183925a76a89f Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

  Можна дарувати грошове дерево з дому?

  Правильно поставлена і вирощена толстянка, згідно з народними прикметами, принесе своєму господареві матеріальний достаток. Тому вона вважається дуже хорошим подарунком на день народження чи іншу урочисту подію.

  Щоб рослина принесло користь, подарувати потрібно не покупне грошове дерево, а саме вирощене будинку своїми руками. Вона принесе новому хазяїну позитивну енергетику, благополуччя і успіх у справах.

  Є кілька народних прикмет, які допоможуть дізнатися значення такого подарунка. До них відносяться:

  • Удачу і благополуччя обіцяє гарне і велике дерево. Воно повинно просто випромінювати здоров’я та мати пишну крону.
  • Якщо в якості подарунка була обрана толстянка невеликого розміру, то це стане гарантом маленького, але стабільного зростання доходу сім’ї.
  • Коли подарували хворе дерево, то це говорить про те, що у сім’ї з’явилися недоброзичливці. Вони заздрять доходів і благополуччя родини. Тому від таких людей краще триматися подалі. Але якщо у нових господарів вийшло вилікувати рослину і повернути його до життя, то це дуже хороша прикмета. Отже, незважаючи ні на що в будинку будуть водитися гроші і прибуток.

  ab204a792bb890b72fa0cbe32c1e9213 Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

  Грошове дерево загинуло

  З усіх народних прикмет саме негативне тлумачення в тій, коли толстянка вмирає. Особливо погано, якщо деревце було вирощено власними силами з маленького паростка, після чого загинуло. Це безпосередньо позначиться на добробуті сім’ї. Найближчим часом воно сильно зіпсується. Після цього доведеться докласти масу зусиль, щоб відновити матеріальне становище.

  Якщо ж додому було принесено доросле дерево, яке незабаром стало чахнути або зовсім загинуло, то це говорить про те, що господареві будинку ще занадто рано думати про підвищення достатку.

  Коли грошове дерево починається стрімко марніти, не слід намагатися його реанімувати. У цій ситуації краще всього просто викинути рослина, а свої сили направити на те, щоб виростити нову толстянку. Якщо у людини в’януть, сохнуть або просто не приживаються грошові дерева, то це говорить про матеріальної нестабільності або душевному дисбалансі.

 • Є ще кілька народних прикмет, пов’язаних з грошовим деревом. Серед них:
  Якщо дерево нагинає стовбур, то це говорить про те, що найближчим часом будуть чекати фінансові труднощі.
 • Якщо дерево падає з підвіконня або полиці разом з горщиком, то ця прикмета, навпаки, має хороше тлумачення. Означає, що матеріальне благополуччя сім’ї буде тільки міцніти.
 • Коли грошове дерево падає і при цьому розбивається його горщик, це обіцяє безліч заздрісників на життєвому шляху.
 • Якщо дерево зламалося при падінні, то це обіцяє швидку втрату фінансової стабільності і благополуччя в родині. Тому дуже важливо ставити горщик з рослиною в такому місці, де його важко упустити або скинути.
 • 2d9ac8df76fdfe55106e2514d64d02b0 Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

  Чи можна викинути грошове дерево: народні прикмети

  В житті трапляються різні ситуації, в результаті яких доводиться викидати рослини з дому. Люди, віруючі в прикмети, однозначно дотримуються думки, що так чинити з грошовим деревом категорично забороняється.

  Якщо людина ростив грошове дерево протягом довгого часу, а також ретельно доглядав і навіть розмовляв з ним, то в рослину вкладена власна енергетика, від якої не можна просто так взяти і позбутися. Краще всього не викидати толстянку, а повернути її природі. Для цього можна закопати її в землю.

  Коли чахне недавно куплене або подароване рослина, то його дозволяється просто викинути. В ньому ще немає нічиєї енергетики. Щоб не притягти до себе нещастя чи безгрошів’я від грошового дерева рекомендується позбавлятися наступними способами:
  поставити в під’їзді;

  • передарувати людині, яка захоче доглядати за квіткою;
  • закапати;
  • залишити собі паросток для подальшого вирощування, а стара рослина викинути в сміття.

  Перед тим як позбавиться від толстянки будь-яким з цих способів, потрібно обов’язково подякувати рослина за час, проведений в будинку. Після цього з ним слід щиро попрощатися від усієї душі.

  b367482aadc3375f24cbab1be5cb415c Грошове дерево – чи можна тримати вдома: прикмети і забобони, можна дарувати, де має стояти, як садити для залучення грошей

  Як активувати грошове дерево по фен-шуй?

  У древніх навчаннях часто зустрічається дана рослина. Вони трактують толстянку як своєрідний реаніматор. Тобто грошове дерево не тільки може допомогти поліпшити матеріальне становище родини, але і поверне життєві сили. Є стародавня легенда, яка говорить, щоб у домі завжди були золоті монети, необхідно потрясти грошове дерево.

  Вся енергетика рослини, яка допомагає знайти фінансовий достаток, накопичується на листочках. Тому чим вони товщі, тим більше грошей буде в родині. Щоб правильно посадити грошове дерево, необхідно під його коріння закапати кілька монеток. На крону потрібно вішати червоні нитки. Це допоможе притягнути достаток у дім.

  Згідно з вченням фен-шуй, також активізувати енергію грошового дерева допоможуть наступні дії:

 • Посадити дракона невеликого розміру між гілками рослини. Він притягне фінансовий достаток.
 • На одній з гілок розмістити фігурку сови. Птах буде стежити за тим, щоб у сім’ї дотримувалися економія.
 • Встановити 3 червоних ліхтаря біля основи деревця. Це необхідно для посилення енергії.
  Якщо людина не впорається з правилами відходами за живою рослиною, то згідно з вченням фен-шуй в будинку потрібно завести хоча б символічну копію рослини. Вона повинна бути виготовлена своїми руками.
 • Перед тим як завести в будинку грошове дерево необхідно пам’ятати, що, перш за все, воно виконує роль талісмана. Він не зможе принести ніякої користі, якщо не докладати до цього зусиль. Тому, щоб домогтися користі від рослини, за ним потрібно забезпечити правильний догляд.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради