Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Нарощування нігтів популярне серед дівчат, чиї нігті по природі ламкі і крихкі. Створення штучного нігтя на типсах у їхньому випадку – це можливість не тільки зробити свої руки доглянутими, але і захистити пластини від зовнішнього негативного впливу.

Незважаючи на те, що наростити нігті зможе навіть не професіонал, робити це в домашніх умовах рекомендується лише після вивчення теорії, де не просто покроково описано робочий процес, але пояснені техніки і ключові моменти нарощування.

Види тіпсів для нарощування нігтів

Нарощування на типсах (покроково розглядати робочий процес рекомендується тільки після ознайомлення з теоретичною частиною) неможливо зробити коректно без знань про те, якого виду буває основний витратний матеріал.

4924d260f964f91a6b61fa7cd7d97989 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Майстра з манікюру класифікують тіпси:

Види тіпсів Короткий опис
Класичний тип Цей вид тіпсів виготовляють з ABS-пластика. Такі штучні нігті мають незначний вигин і округлу форму. Такі тіпси тонше своїх аналогів, але набагато еластичніші їх і, як наслідок, міцніше і надійніше. Класичні тіпси гранично прості у використанні, а матеріали, потрібні для їх кріплення, максимально дешеві. Єдиний мінус цього виду тіпсів – відсутність можливості зробити довгий манікюр.
Тип «американка» Цей вид тіпсів може виготовлятися не тільки з ABS-пластику, але і нейлону. Такі штучні нігті мають більший вигин (в порівнянні з класикою). Основна перевага їх використання полягає в можливості робити довгий манікюр і більш складні дизайни, а недолік – в необхідності ретельного підбору дорогих матеріалів для кріплення тіпсів (особливо актуально для нейлонових тіпсів).
Рідкі тіпси Цей вид тіпсів не передбачає кріплення до нігтьової пластини. Його призначення полягає у вирівнюванні нігтя з метою захисту та подальшого накладання гель-лаку, а також коригування природної форми пластини.

На що варто звернути увагу при виборі тіпсів

Ключовими моментами у виборі тіпсів повинні бути:

 • форма штучного нігтя;
 • матеріал, з якого вони зроблені;
 • колірна гамма;
 • особливості контактної зони.

Форми типс

Якщо дівчина нарощує нігті собі в домашніх умовах, то тіпси слід підібрати такої форми, щоб вони були максимально схожі на зовнішній вигляд природного нігтьової пластини.

5f9e41749838f1cf6c800f117fbd50df Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Так вдасться уникнути необхідності коригувати контактну зону, а також значно знизиться ризик того, що нарощені нігті будуть виглядати грубо або неприродно в поєднанні з довжиною або товщиною пальців конкретної людини.

Якщо тіпси підбираються для використання дівчиною у професійній діяльності (незалежно від того, де вона вказує послуги – вдома або в салоні краси), необхідно купувати штучні пластини різної форми.

Чим більший вибір форм буде у майстра, тим вищою буде якість його робіт (тільки завдяки правильно підібраним типсах можна зробити акуратний манікюр, виглядає натурально). При відсутності можливості купувати тіпси різноманітних форм, рекомендується вручну коригувати штучні пластини, за спеціальними шаблонами зрізуючи надлишки пластику або нейлону.

Матеріал

Незважаючи на те, що найпопулярнішими вважаються тіпси, зроблені з ABS-пластика, для манікюру в абсолютній більшості випадків більше підходять нейлонові пластини.

f0a6f5cb7b5531eff204565d05b892aa Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Вони не тільки можуть використовуватися при роботі з нігтями будь-якої довжини (пластикові тіпси можна кріпити тільки при створенні манікюру мінімальної або середньої довжини), але і міцніше сідають на нігтьову пластину, а також відрізняються більш високою якістю.

При первинній візуальній оцінці расходника рекомендується звертати увагу на колір пластини, а також її еластичність.

Щоб перевірити якість тіпсів, достатньо зігнути навпіл. Матеріали високої якості не дозволять пластині зламатися, при цьому при розгинанні на її поверхні не залишиться слідів від механічного впливу. Зразки низької якості зламаються або тріснуть при згинанні, а після прийняття вихідної форми місці згину залишаться заломи або утворюються локальні зміни кольору.

Колірна гамма

Тіпси за своїм зовнішнім виглядом повинні бути максимально наближені до натурального відтінку нігтьової пластини людини. Рекомендується вибирати пластини молочного або світло-бежевого кольору. Професійні майстри в ряді випадків також використовують прозорі тіпси.

Незважаючи на те, що цей вид витратного матеріалу буде виглядати в точності як натуральні нігті, він не користується великим попитом серед професійних фахівців нігтьового сервісу. Це пов’язано, в першу чергу, з високою вартістю, а також нераспространенностью такого товару в магазинах і у постачальників.

Особливості контактної зони

Контактна зони тіпсів – це область штучної пластини, яка кріпиться в безпосередній близькості до кутикули. Ця частина тіпсів може бути круглої, квадратної, овальної і так далі.

c8a1af8455938a6dadfa090f042f05d9 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Незважаючи на те, що її, як і вільний край (частина тіпсів, що виходить за межі пальця і природного нігтьової пластини) можна налаштувати вручну, зробити це якісно під силу тільки досвідченим майстрам манікюру.

При неправильному спилюванні контактної зони тіпси не будуть щільно прилягати до нігтя, що зробить процес нарощування неможливим. Коригування контактної зони повинна здійснюватися з допомогою жорсткої пилки або спеціальної насадки на машинку для апаратного манікюру.

Модні ідеї нарощування нігтів на тіпси

Нарощування на типсах (покроково описаний процес процедури допоможе безпомилково провести її в домашніх умовах) необхідно виконувати у відповідності з модними тенденціями.

Рідкі тіпси

Найбільш привабливо й акуратно виглядають такі варіанти манікюру, який передбачає використання рідких тіпсів:

Приклад нарощування Опис
80809a7b2cfb782ae63a1b34bc24775d Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Цей варіант нарощування найчастіше роблять для святкового заходу, наприклад, весілля. Рідкі тіпси тут допомагають майстру максимально рівно накласти шари однотонного гель-лаку, а також максимально міцно закріпити стрази. При недостатній рівності поверхні нігтьової пластини стрази відпадуть вже через 1-2 год після їх кріплення, а області нігтя, де повинно було бути рівне матове покриття, будуть мати шорсткості, негативно позначаються на зовнішньому вигляді манікюру.
3dc3454f7e876a4323b833ea9b154011 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Класичний стриманий варіант манікюру, який підійде як для урочистого заходу, так і для повсякденного носіння. Рідкі тіпси в даному випадку використовуються з метою максимального вирівнювання пластини, а також надання їй ідеальної округлої форми (за бажанням дівчини форма нігтя може бути загостреною).

Гострі тіпси

Гострі тіпси можна придбати у вже готовому вигляді або надати їм необхідну форму за допомогою пилки або машинки для апаратного манікюру:

Приклад нарощування Опис
4bcd459d3e6b4ffef621868fe97befc3 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Незвичайний манікюр з дзеркальним райдужним ефектом підійде як для святкового заходу, так і для щоденної шкарпетки. Дівчата, які вибирають такий дизайн, зазвичай ексцентричні і завжди прагнуть звертати на себе увагу оточуючих. Гострі тіпси допомагають зафіксувати потрібну довжину нігтьової пластини.
7111c5af2209ead965a962d0041149cf Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Такий варіант манікюру з загостреними типсами є більш універсальним. Незважаючи на наявність яскравих акцентів (в центрі нігтьової пластини зображений кольоровий елемент), сам по собі манікюр буде досить стриманим і обережним. В якості кольорових елементів можна використовувати спеціальні наклейки для нігтів або фігури, викладені з стразів. Гострі тіпси візуально подовжують нігті, а також роблять їх менш ламкими.

Квадратні тіпси

Квадратні тіпси підійдуть дівчатам з довгими і худими пальцями.

Нарощування нігтів з такими пластинами візуально зробить кисть більш витонченою і мініатюрної:

Приклад нарощування Опис
0285bb3739235ca702865117642e64c2 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Квадратні тіпси найбільш часто використовуються при створенні французького манікюру. Це пов’язано з тим, що кутасту форму простіше промальовувати контрастним лаком, ніж стежити за ідеальною рівністю лінії при створенні френча на округлих пластинах. Тіпси допомагають у даному випадку вирівняти нігтьову пластину, дозволивши майстру використовувати матове топове покриття.
bb83e6662a2a00fc59fb77729a5e7f50 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Квадратні тіпси використовуються також при створенні градієнта. В такому дизайні рекомендується застосовувати 2 контрастні кольори гель-лаку, перехід між якими повинен бути максимально розмитим. Для додання унікальності дизайну допустимо прикрашати нігтьову пластину стразами або наклейками, розміщуючи їх на 1 або 2 нігтях (на обох руках).

Овальні тіпси

Овальні тіпси найбільш гармонійно виглядають на тонких витончених пальцях, не потребують візуальної коригування:

Приклад нарощування Опис
ab90a0338bffb51a5a9e8be2e6eabf30 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Такий дизайн манікюру більше підійде для повсякденного носіння. В якості основи використовується однотонне матове покриття, а для прикраси можна малювати невеликі візерунки в області контактної зони. Оптимально малювати візерунки на 1 або 2 пальцях. Більша кількість таких елементів дизайну може призвести до того, що загальний зовнішній вид манікюру буде перевантаженим, і неприродним.
fd5002949268ccdd779c2d48c6388722 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців Овальні тіпси можна кріпити на нігті, якщо є необхідність трохи подовжити початковий розмір нігтьової пластини, при цьому не коригуючи візуально її форму. Такий варіант дизайну зазвичай вибирають стримані дівчата, які прагнуть підкреслити свою витонченість і жіночність. В якості унікального елемента можна використовувати розпис нігтя на безіменному пальці (на обох руках). Розписувати нігтьові пластини можна як вручну, так і використовуючи для цього трафарети.

Мигдалеподібні тіпси

Нарощування нігтів на мигдалеподібної типсах є найбільш поширеним способом перетворення нігтьових пластин.

b611886e69d3a02d9055583320b084f6 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Дизайн в даному випадку може бути як яскравим і ексцентричним, так і класичним, стриманим.

Підготовка до нарощування нігтів

Нарощування на типсах (покроково описаний процес буде зрозумілий як новачкам, так і людям, які вже мають досвід у створенні манікюру) вимагає ретельної підготовки нігтьової пластини перед основною частиною робочого процесу.

6be08f0e80c6f72bf3c222572a165df6 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Вона робиться в кілька етапів:

 1. Для початку необхідно обробити кисті спиртовим розчином або антисептичним засобом, наприклад, Хлоргексидином або Мірамістином.
 2. Кутикулу потрібно пом’якшити спеціальним маслом, після чого апельсиновою паличкою зрушити її до основи пальця.
 3. При необхідності, на наступному етапі рекомендується надати нігтям форму, скорегувавши її початкову довжину з допомогою пилки.
 4. Потім необхідно відшліфувати нігті за допомогою абразивної пилки, переміщаючи її від основи нігтя до його вільного краю. Для зручності видалення спиляного шару потрібно використовувати невелику щітку.
 5. На завершальному етапі необхідно нанести праймер в 1 шар. Важливо враховувати, що дія цього засобу, спрямоване на поліпшення зчеплення тіпсів з поверхнею нігтя, практично повністю зникає через 30 хв. після нанесення.

Нарощування нігтів на тіпси акрилом

Покроковий процес коректно організованого процесу нарощування нігтів на тіпси акрилом повинен виглядати так:

 1. Перед проведенням підготовчих заходів, передують основній частині процесу нарощування нігтів, необхідно підібрати тіпси. В даному випадку слід звертати увагу не тільки на ширину і форму нігтів, але і їх опуклість.
 2. Далі потрібно підготувати нігтьову пластину до подальшого нарощування.
 3. По внутрішній поверхні обраного типса необхідно розподілити тонким шаром клей, після чого притиснути штучну пластину до нігтя.
 4. Переконавшись, що тіпси щільно прилягають до нігтя, слід скорегувати вільний край.
 5. Для найкращого зчеплення лаку з типсом, поверхню штучного нігтя необхідно відшліфувати до напівпрозорого білого кольору. Дрібні частинки спиляного шару потрібно видалити щіткою або щіткою.a24d4b7e900fc73c570adab0366b83cf Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців
 6. Робочу кисть, з допомогою якої відбуватиметься нарощування, необхідно змочити в ликвиде, після чого вмочити в акрилову пудру.
 7. Виклавши акрилову пудру в центр нігтьової пластини, необхідно розподілити її по всій поверхні нігтя у відповідності з тим, якою формою повинен володіти майбутній ніготь.
 8. Скорегувавши отриману форму, її необхідно відшліфувати і змастити кутикулу маслом.
 9. Оформити дизайн.

Нарощування нігтів гелем на тіпси

Нарощування нігтів гелем на тіпси має відбуватися так:

 1. Перед проведенням підготовчих заходів, передують основній частині процесу нарощування нігтів, необхідно підібрати тіпси. В даному випадку слід звертати увагу не тільки на ширину і форму нігтів, але і їх опуклість.
 2. Далі потрібно підготувати нігтьову пластину до подальшого нарощування.
 3. По внутрішній поверхні обраного типса необхідно розподілити тонким шаром клей, після чого притиснути штучну пластину до нігтя.
 4. Переконавшись, що тіпси щільно прилягають до нігтя, слід скорегувати вільний край.c47e659e634d891615451c84920872a9 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців
 5. Для найкращого зчеплення лаку з типсом, поверхню штучного нігтя необхідно відшліфувати до напівпрозорого білого кольору. Дрібні частинки спиляного шару потрібно видалити щіткою або щіткою.
 6. Нанести на ніготь пензлем гель обраного кольору, при цьому розташувавши палець під кутом 45 градусів, для забезпечення йому можливості розтікатися по поверхні нігтя.
 7. Скорегувавши отриману форму, її необхідно відшліфувати і змастити кутикулу маслом.
 8. Оформити дизайн.

Нарощування на рідкі тіпси

При нарощуванні нігтів на рідкі тіпси рекомендується використовувати стандартний алгоритм:

 1. Перед проведенням підготовчих заходів, передують основній частині процесу нарощування нігтів, необхідно підібрати тіпси. В даному випадку слід звертати увагу не тільки на ширину і форму нігтів, але і їх опуклість.
 2. Далі потрібно підготувати нігтьову пластину до подальшого нарощування.
 3. По внутрішній поверхні обраного типса необхідно розподілити тонким шаром клей, після чого притиснути штучну пластину до нігтя.
 4. Переконавшись, що тіпси щільно прилягають до нігтя, слід скорегувати вільний край.
 5. Для найкращого зчеплення лаку з типсом, поверхню штучного нігтя необхідно відшліфувати до напівпрозорого білого кольору. Дрібні частинки спиляного шару потрібно видалити щіткою або щіткою.
 6. Нанести основне покриття, а потім дати йому висохнути самостійно або використовуючи УФ-лампу.
 7. Видалити рідкі тіпси, після чого нанести другий шар базового формуючого кошти (акрил або гель).
 8. Дати висохнути покриттю.
 9. Скорегувавши отриману форму, її необхідно відшліфувати і змастити кутикулу маслом.
 10. Оформити дизайн.

Нарощування на верхніх формах

Нарощування на типсах (покроково описаний робочий процес можна використовувати в якості пам’ятки, регулярно перечитуючи рекомендації при виконанні перших робіт) на верхніх формах необхідно виконувати так:

 1. Перед проведенням підготовчих заходів, передують основній частині процесу нарощування нігтів, необхідно підібрати тіпси. В даному випадку слід звертати увагу не тільки на ширину і форму нігтів, але і їх опуклість.
 2. Далі потрібно підготувати нігтьову пластину до подальшого нарощування.
 3. По внутрішній поверхні обраного типса необхідно розподілити тонким шаром клей, після чого притиснути штучну пластину до нігтя.
 4. Переконавшись, що тіпси щільно прилягають до нігтя, слід скорегувати вільний край.

  717c288a4158d5e642104b328230ef00 Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківцівНа фото показано покроково нарощування нігтів на типсах.

 5. Для найкращого зчеплення лаку з типсом, поверхню штучного нігтя необхідно відшліфувати до напівпрозорого білого кольору. Дрібні частинки спиляного шару потрібно видалити щіткою або щіткою.
 6. Нанести базовий шар, після чого, при необхідності, просушити його.
 7. Спиляти надлишки гелю або акрилу, а потім видалити верхню форму (тіпси) і обпиляти отриману форму по вільному краю.
 8. Нанести топ в якості верхнього шару.

Скільки коштують тіпси від різних виробників

Нарощування нігтів на типсах вважається досить дорогою процедурою. Покроково виконати її якісно зможе тільки професійний фахівець нігтьового сервісу або людина, що працює в домашніх умовах, але має при цьому великий досвід.

391bc503147ecd8b0c2d3b437623fd4e Нарощування на типсах покроково гелем, акрилом, дизайни, відео, фото, уроки для початківців

Крім тимчасових витрат, майстер також змушений купувати дорогі витратні матеріали. Вартість на тіпси, в залежності від виробника, становить від 300 до 600 руб. за 1 набір (10 тіпсів).

Нарощування нігтів на типсах, незважаючи на використання штучних матеріалів, може виглядати природно. Зробити це можливо за умови детального вивчення теорії, яка покроково представлена в спеціальних керівництвах, і регулярного збільшення досвіду.

Відео про нарощування нігтів на тіпси

Покрокове виконання нарощування на типсах:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради