Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

Дивиться на тебе особливо. Каже багатозначно. Закоханий? Може бути. Або ти приймаєш бажане за дійсне. Давай з’ясуємо, за якими ознаками можна зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові – дорослому, молодому, одруженому, холостяку, колеги або начальника. Будь. Тому що всі чоловіки однакові за природою, хоча й істотно відрізняються в деталях.

 • Робота не вовк: якщо колега або начальник небайдужий
  • Всі однакові
  • Все вище і вище
 • По листуванню: 7 достовірних ознак його інтересу до тебе
 • За зірками: як виражають почуття симпатії знаки Зодіаку
 • Не треба слів: як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові, з мови тіла

  Виявляється, 80% інформації про людину ми отримуємо з невербальних сигналів. 80% – цього більш ніж достатньо, щоб не тільки слухати, але й дивитися. Скажу навіть більше: дивись в обидва, а слухай в підлогу вуха. Тому що коли людина говорить, якщо він не бреше, то фільтрує. Невербалику контролювати складно. Видає, якщо розуміти, з потрухами. До речі, знаменита інтуїція, стверджують вчені, не більше ніж мистецтво орієнтуватися у світі невербальних ознак. Подорож у світ почнемо прямо зараз.

  Читаємо погляд

  Зазирни в його очі – і все побачиш. Погляд хлопця, якому ти подобаєшся, буде наповнений емоціями. В ньому може дзвеніти радість надії, співати почуття любові або горіти передчуття задоволення. Емоція може бути будь-який, але байдужості там точно не буде.

  482695b71688d2cd2b2c8ef096eda8b5 Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  По погляду можна зрозуміти перспективу. Прямий і пильний попереджає – «готовий до атаки». Дивиться нишком – «поки придивляюся». Роздивляється фігуру – «хочу сексу». А якщо погляд чоловіка бігає, а сам він щось бурмоче про любов, тримайся від такого чоловіка подалі.

  Що стосується зіниць, про розширення яких при наявності почуттів ти вже напевно читала в глянцевих журналах, – вони дійсно стають ширше в момент емоційного або фізичного збудження. А ще при сильному переляку, нервовому зриві, больовому шоці, недостатньому освітленні, прийомі психотропних препаратів. Загалом, є безліч причин, і робити глибокодумні висновки на цей рахунок не варто. Особливо, якщо мова йде про малознайомому чоловікові, який тільки що міг отримати СМС від колишньої зі змістом «я вагітна». Нервовий зрив, сильний переляк і практично больовий шок (від удару під дих) в одному флаконі.

  Вивчаємо жести

  Далі – жести. Навіть незнайомому чоловікові можна ставити діагнози на підставі рухів частин його тіла. Ось, наприклад, шкарпетки ніг – куди вони повернені? Добре, якщо до тебе – значить, хлопець на тобі «повернутий». Не 100%, але найвірогідніше. І ще кілька красномовних сигналів, які свідчать про те, що хлопець сповнений як мінімум симпатії.

  • Намагається встановити тактильний контакт. Завжди хочеться помацати те, що подобається. А привід доторкнутися, повір, знайдеться завжди – вія впала, порошинка села. А якщо ніде нічого не впало і не село, чоловік буде гарячково смикати гудзики або чіпати смартфон. Сублімація.

  77225bc484b505eb397cdd352281a307 Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  • Наступну групу жестів назвемо «прихорашиваюсь». Чоловік, якому ти подобаєшся, хоче сподобатися. Логічно ж. Ось і намагається справити враження – розправляє плечі, випинає груди, піднімає підборіддя, пригладжує волосся або, навпаки, струшує головою. У світі тварин самці роблять так само. Згадай павичів.
  • А ці сигнали говорять не тільки про інтерес, але і сексуальний потяг. Наприклад, демонстративно виставляє великі пальці, сховавши руки в кишені. Або чіпляється великими пальцями за ремінь, руками створюючи акцент на зоні паху. А може відкинутися на спинку стільця, широко розставивши ноги. Провокація? Швидше, природа, яка знаходить ефективні засоби для досягнення мети.

  Як веде себе

  Якщо ви знаєте, що таке любов, то точно його розкриєте. Якщо серйозно, не помітити, що ти подобаєшся хлопцю, це треба сильно постаратися. Його поведінка радикально змінюється. Раніше вів себе зазвичай, а зараз – як дурень. Або «чіпляється». Чи став зразково-показовим залицяльником. Характер поведінки залежить від рівня освіченості, вихованості, віку і искушенности. Але кожен небайдужий чоловік робить це.

  • Намагається до тебе наблизитися. Пряма пропорційність – чим ближче чоловік намагається підібратися, тим сильніше його інтерес.
  • Намагається частіше тебе побачити. Тому крутитися навколо так близько. І постійно попадається на очі. Повір, не випадково.
  • Повторює жести, приймає аналогічне положення тіла, рухається в тому ж ритмі і т. д. Якщо «віддзеркалює», значить налаштований на твою хвилю.
  • Запам’ятовує кожне твоє слово. Сказала, що йому не йде ця сорочка – не вдягне. Сказала, що любиш спортивних – запишеться у фітнес зал.
  • Висловлює готовність допомогти. Може відвезти твого кота у ветеринарну клініку, позичити грошей, полагодити кран. За великим рахунком, може все.

  d90673037d5177a99d9027fe02064631 Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  • Демонструє турботу. Накидає куртку на плечі. Гріє руки. Підливає вино. Використовує при анальному сексі мастило (теж турбота, хіба ні?).

  Не важливо, що він говорить. Звертай увагу на вчинки і жести. Вони на порядок правдивіше.

  Робота не вовк: якщо колега або начальник небайдужий

  Тепер про роботу, працюють на якій тільки трудоголіки. Нормальні люди встигають на роботі всі, включаючи – заводити любовні інтрижки. А що. Робота забирає колосальну кількість часу, і можна без докорів совісті витратити частину цього часу з користю для душі.

  Всі однакові

  З ким витратити – інше питання. Найпростіше зосередитися на тому з холостяків (а псувати життя одруженому ми не будемо), якому ти подобаєшся, а не обробляти з нуля байдужого. Як виявити таємного шанувальника? Будь колега – від викладача в коледжі до топ-менеджера в IT компанії – перш за все, чоловік. І веде себе – як чоловік:

  • цікавиться твоєю думкою (спеціаліста та жінки);
  • відвідує твоє робоче місце з прискореному частотою;
  • знаходить привід до тебе доторкнутися («вія»);
  • чепуриться при вигляді тебе (невербалика);
  • залишає на столі ритуальні шоколадки;
  • допомагає в робочому процесі і взагалі.

  Є винятки з правила – неадеквати. Ці – чіпляються за дрібниці, кидають образливі натяки, іронізують, тролять. Тому і задаються деякі дівчата питанням: «Не зрозумію, подобаюся йому чи ні – веде себе, як дурень». Причина може бути будь-якою. Наприклад, категорично не сприймає інтрижок на роботі, а з почуттями впоратися не може. Чи одружений. Щоб не гадати на кавовій гущі, запроси «дурня» в кафе на келих чаю. Як варіант, дочекайся корпоративу.

  2e65aa4f0bb49f1813c6442927942378 Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  Все вище і вище

  «Як зрозуміти, що подобаюся начальнику», – звертаються з такими питаннями. В принципі, начальник тому він і начальник, що вміє дохідливо все і всім пояснювати. Навряд чи довго будеш перебувати в невіданні. Його почне цікавити твоя думка, причому з будь-якого приводу. У спілкуванні з’являться емоції: якщо похвалить – ніби Оскар вручить. А найбільш, мабуть, головна ознака симпатії начальника – ти просуваєшся по службовій драбині. Правда, до цього моменту ти точно будеш знати, що далеко не твої професійні навички тому причина.

  По листуванню: 7 достовірних ознак його інтересу до тебе

  Можна дізнатися все про хлопця, якщо задати йому 100 запитань і подивитися на реакцію. Набагато складніше у всьому розібратися, якщо мова йде про віртуальної реальності – листування на сайтах знайомств, в соціальних мережах, по СМС. Жестів – ні. Погляд – поза зоною доступу. А словами, відомо, довіряти не можна. І все-таки є як мінімум 7 достовірних ознак його небайдужості. Ти точно зацікавила чоловіка, якщо…

  1. ви спілкуєтеся більше тижня і не можете наговоритися;
  2. ви спілкуєтеся кожен день, і ініціатором є він;
  3. він цікавиться тобою і закидає тебе питаннями;
  4. на твої запитання відповідає розгорнуто і докладно;
  5. відповідає на твої повідомлення практично відразу;
  6. майже ніколи не закінчує розмову першим;
  7. ненав’язливо, але наполягає на реальній зустрічі.

  e0481d3a5d6fb830ad65f36411b6322b Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  До речі, про зустрічі – погоджуйся. Не тягни до останнього. Неймовірна кількість пристрасних віртуальних романів припинили своє існування після першого побачення. На жаль, бажане не завжди збігається з дійсним.

  За зірками: як виражають почуття симпатії знаки Зодіаку

  Астрологія, як і раніше в тренді, а Google знемагає від питань типу: «За якими ознаками зрозуміти, що подобаюся Овну (Стрільцю, Скорпіону і т. д.)? ». Отже…

  b9f2f64a0cf09c68fbed92a5832b4be1 Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Овну

  Овни – далеко не «бідні овечки», а напористі, пристрасні і цілеспрямовані мисливці. Подобаєшся чи ні, гадати на кавовій гущі не доведеться. Симпатію висловить відверто і агресивно. Безапеляційно заявити «ти моя» може на першому побаченні.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Тельцю

  Телець – надзвичайно мовчазний чоловік. Найкраще, що можна зробити, намагаючись зрозуміти його, це довіритися інтуїції. В залицяннях – пасивний. В компліментах – стриманий. Тільки одним себе видає – ходить за тобою хвостиком. Мовчки.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Близнюкові

  Задаючись питанням, подобаєшся ти цього чоловіка, запитай себе – а тобі це треба? Життя з Близнюком – суцільна авантюра, а найстрашніше слово в його лексиконі – «назавжди». Правда, про це він нічого тобі не розповість. Навпаки, буде співати солов’єм і будувати плани на майбутнє.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Раку

  Це хлопець – яскравий представник чоловіків, які можуть згоряти від любові, а на побачення не кликати місяцями. Начебто і закохано дивиться, і намагається допомогти з приводу і без, а в почуттях не визнається. Тому що – Рак. Поки не «промацає» грунт, панцир не зніме.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Льву

  У гендерних іграх Лев воліє традиційний підхід – прийшов, побачив, переміг. Щоб перемогти, не гребує нічим. Може брати «підкупом». Ось тільки про почуття його азарт і дорогі подарунки нічого не говорять. Про глибокої симпатії розповість бажання Лева витрачати на тебе час.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Діві

  Земні знаки, типовим представником яких є Діва, почуття воліють тримати в рукаві. Дивись на вчинки – як правило, вони красномовно говорять про його ставлення. Зацікавлені Діви починають надзвонювати, дарувати подарунки і допомагати. А якщо цей чоловік наважився висловити тобі душу – ну точно небайдужий.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Ваги

  Нестримний флірт – це про нього. Оточать увагою, задарував подарунками і заговорить зуби компліментами. Вміє розташувати до себе так, ніби ти – єдина. А правда в тому, що «єдина» у Терезів – значить «множинна». Не тіште себе ілюзією. Ну, подобаєшся. І що?

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Скорпіону

  Сподобаєшся Скорпіону – спокійне життя закінчиться. Буде переслідувати, провокувати та інтригувати. Поки не доб’ється свого не відступиться. Хоч сто разів скажи йому «ні». Правда, якщо почуття Скорпіона серйозні, замість одержимості почне домінувати стриманість і стратегія. Але погляд залишається колишнім – божевільним.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Стрільцеві

  b94b13525f6129643b99f5073e189c3b Як на 100% зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові

  Прямолінійність цього авантюриста зіграє тобі на руку. Симпатій не приховує, а, навпаки, підносить їх з дитячою безпосередністю – «подобаєшся», «хочу», «люблю». Обрушиться на тебе з усією своєю стрільцівського щирістю. Мало не здасться. Правда, почуття для цього знака – не більш ніж яскрава пригода.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Козерогові

  У виразі симпатій Козероги дотримуються вичікувальної тактики – спочатку потрібно гарненько придивитися. Козерогам подобаються практичні панянки, твердо стоять на ногах і впевнено дивляться у світле майбутнє. Тільки таку він познайомить з друзями і близькими. У його випадку саме це – достовірний ознака «любові».

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Водолію

  У вираженні почуттів Водолії подібні до стихійного лиха. Зваблювати, спокушати, зваблювати і дивувати готові в режимі 24/7, використовуючи для цього всю фантазію і всі можливості. А цих ресурсів у Водоліїв багато. Не дарма їх називають геніальним знаком Зодіаку.

  Як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові Риби

  Увазі відразу не подасть. Та й потім, по вуха закоханий, буде мовчати, як риба. Правда, може зателефонувати і прочитати вірш. Або пісню заспівати. А при зустрічі – дивитися з придихом. Зрозуміло, мовчки. Бери його за руку та веди до вівтаря. Або куди там тобі зручніше.

  Спостережливість – ось що тобі допоможе в питанні, подобаєшся ти чоловікові. А наш сайт буде хорошим помічником в світі віртуальних знайомств. По-перше, ми підготували відмінну добірку рейтингів дейтинг-порталів з чесними відгуками користувачів і експертною думкою фахівців. По-друге, регулярно публікуємо корисні статті, які виводять знайомства і стосунки на новий рівень. Бери в закладки!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради