Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на зап’ясті

У дівчат тату з малюнком корони стала дуже популярна в даний час. Її намагаються набити на відкритих місцях: руках, ногах, плечах, спині, так як цей символ визначає авторитет, лідерство, силу.

Корона – це королівський і князівський атрибут, що підтверджує якості, які дозволили підняти цих людей над населенням їх імперії, дати їм роль лідера і захисника. Але, в залежності від навколишнього фону, країни, віросповідання, різновиди корони, трактування символу сильно варіюють.

Значення символу корони

Корона — благородний символ влади.У стародавніх культурах вона вказувала на божественне начало і була ознакою богів. У Стародавній Греції корона була у Аполлона, вона являла собою вінок з лаврового листя. У християнстві тіарою були німби ангелів і святих, але головною короною був терновий вінець Ісуса Христа.

Значення корони для дівчини

Татуювання корони демонструє влада і піднесення своєї власниці над оточуючими. Дівчина, яка робить таке тату, позиціонує себе як сильна, владна і непокірна особистість. c601ade0f6dca2b0f446da003c72413b Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запястіТакож такий малюнок може вказувати на слабку, ніжну й романтичну натуру. Зміст тату може бути різною, все залежить від того, в якому стилі вона виконана і куди нанесено.

Значення корони на руці

 • Влада в моїх руках — це те, що говорить про собі татуювання з короною. Дівчата віддають перевагу цьому малюнку на руці, щоб все навколо бачили цей символ і знали, що вона – королева.
 • Часто молоді особи жіночої статі обирають маленьку й акуратну корону, щоб вона ніжно виглядала на руці. Подібні зображення не володіють серйозним значенням і змістом, вони просто показують оточуючим, що перед ними, дівчина з чистою душею, дуже довірлива, але примхлива, яка чекає на принца.

Також знак у вигляді корони демонструє піднесення власниці над своїм оточенням, і те, що молода жінка належить до вершків суспільства.

Значення корони на руці на зоні

 • Тату корона на руці у дівчат у злочинному світі, показує, що володарка здійснювала особливо тяжкі злочини і відмовляється виправлятися.
 • Тату з короною, яка знаходиться вище змії, вказує на те, що дівчина має певний авторитет у кримінальному світі.
 • Якщо зображення містить корону поряд з черепом, то цей символ в місцях позбавлення волі визначає людину, схильну до насильства.

Корона на зап’ясті

Зап’ястя — популярне місце для нанесення тату з короною.121739f45854ef7bf4436291b3ecbae2 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті

Більшість клієнтів салонів віддають перевагу саме цю зону для малюнка оскільки:

 • це місце відрізняється своєю універсальністю для нанесення корони у чоловіків і жінок;
 • набивання знака на зап’ясті відбувається практично без больових відчуттів;
 • можна постійно тримати в полі зору нанесений символ;

Крім цього, корона на зап’ясті надає образу дівчини родзинку.

Мінуси татуювань на зап’ясті також є:

 • Бачити зроблену татуювання зможе будь-яка людина. Але, незважаючи на масову популярність натільних наколок, чимало людей негативно ставиться до подібних речей;
 • Проблема через малюнка на тілі може виникнути і на роботі, якщо там є жорсткі вимоги до зовнішнього вигляду. Тоді краще нанести зображення на менш помітний ділянку тіла;
 • Якщо в майбутньому мати татуювання на зап’ясті зважитися звести її з допомогою лазера, то залишаться сліди і пошкодження, оскільки шкіра там дуже тонка і ніжна.

Корона на передпліччя

Знак корони на передпліччі має свої плюси:

 • Якщо на роботі суворий дрес-код, то такий малюнок легко сховати під одягом із довгими рукавами;
 • Велика площа для нанесення зображення;
 • У разі необхідності, татуювання можна переробити або доповнити іншими елементами;
 • Тату завжди можна розглянути без допомоги дзеркала.cef2a5eed713eff209823a5588a78a4f Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті

Мінуси – процес набивання може супроводжуватися несильним больовим відчуттям.

Корона на плечі

Плюси розташування тату з короною на плечі:

 • Зручне місце для нанесення малюнка;
 • Завдяки формі плеча, майстер може пропрацювати всі кольори, тіні, форми зображення;
 • Татуювання приверне увагу оточуючих, якщо носити одяг з відкритими плечима.f1923f4112e57b40df42c1fc53fd688c Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті

Мінуси — при наборі або зниження маси тіла татуювання може значно деформуватися.

Парна корона на руці

Великою популярністю користуються парні татуювання корони. Значення цього символу є відданість. Найчастіше парну татуювання у вигляді корони роблять собі молодята або ті пари, у яких довгі і серйозні відносини.

Для таких людей це зображення означає вірність своїй другій половинці. При цьому такі парні татуювання виглядають надзвичайно красиво, вони служать нагадуванням своїх клятв і обіцянок перед коханим.

23b8a5c18ee19f9ad78ad2b05610b391 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті

Інші культури приписують таким зображенням додаткове значення: парна корона на руках люблячих людей є символом міцної сім’ї, справжньої любові і довголіття.

Написи під короною і їх значення

Найчастіше під тіарою дівчата роблять написи свого імені або ініціалів.

Також популярні такі вирази:

 • корольова;
 • одна любов — одна життя;
 • завжди номер один.

Всі ці написи можуть бути зображені на будь-якій мові, але частіше використовують латину чи англійська. Подібні підписи під короною означають, що власниця такої татуювання високої думки про себе і демонструє свою перевагу над іншими людьми.

Корона з буквою і її значення

Найчастіше дівчата супроводжують татуювання у вигляді корони буквеним символом, вибираючи для цього свої ініціали, коханого або дітей, тим самим підкреслюючи свою любов.

Але також поширеними є такі значення букв:

 • Корона з літерою «а» символізує, що власниця вважає себе номером один, беззаперечним лідером;35f5e413d0db5858a0e6d937477ebce7 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті
 • Корона з буквою «у» означає перемогу над оточуючими, підкреслює велич і панування власника;
 • Корона з буквою «е» вказує на самоповагу і любов до себе.

Реалізм

Реалізм в татуюванні вказує на серйозний підхід до справи і передбачає відтворення з найвищою точністю реального об’єкта. Зображення тіари, виконаної в подібному стилі, заявляє про бажання контролювати і керувати оточуючими.

Ньюскул

Цей напрямок передбачає оригінальні, яскраві, помітні насичені зображення, що відрізняються чітким, широким і грубим контуром. Для цього стилю майстра часто створюють роботи з іронічними нотками. da04bdb975c92163707fa0434108ae50 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запястіКорона, реалізована в подібній стилістиці, покаже у володаря видатний розум, екстраординарність і потреба перебувати в центрі уваги.

Чикало

Цей стиль характеризується церковної і сакральною тематикою. Зображення виконуються в темних кольорах. Малюнки виконані з виразними лініями, промальовується обов’язково тінь.

Люди вважають, що татуювання корони на руці в стилі чикало буде служити оберегом від різних бід, направити по правильному життєвому шляху, і зрадить віри в свою силу.

Акварель

Роботи, виконані в такому стилі, виділяються недбалими лініями, яскравими квітами. Акварельні наколки наповнені чуттєвістю, безтурботністю, легкістю і романтичністю.

defc390f23fb04c05cad6d5eeed76370 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запястіТату корона на руці для дівчат, на зап’ясті виглядає ніжно і підкреслює силу і красу

Дана техніка виконання тату буде актуальна для любительок натільного живопису. Тату корони у дівчини в акварельній техніці демонструє витонченість, своєрідність, цілеспрямованість, амбітність. Така корона підкреслить крихкість принцеси.

Золота корона із замкнутим ободом

Тату у вигляді корони з замкнутим ободом заявляє про нескінченну моще, могутність і невмирущість своєї власниці.

Баштова корона

Баштова корона символізує святе місце, божественний будинок, який огороджений магічною стіною.

Корона з направленими вгору променями

Корона, що складається з гострих променів, які спрямовані вгору зразок сонячним, показує мудрість, велич і духовне переважання свого господаря над іншими.

Корона з дорогоцінними каменямиf5854a360f9ee7db781493c60c097bcc Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті

Дорогоцінні камені, розташовані на короні, акцентують увагу оточуючих на важливість, зарозумілість, екстраординарність своєї власниці.

Корона з царськими атрибутами

Така татуювання вказує на піднесення власниці над оточуючими, її зарозумілість і гордість.

Корона з крилами

Корона з крилами, разом з напівдорогоцінним або дорогоцінними каменями, має філософське значення. dc6b895aed55742fcb5942347e234bb7 Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті Така татуювання символізує пошук сенсу життя. Як правило, таку корону наносять на передпліччі, тим самим підкреслюючи свою владу і прагнення керувати оточуючими.

Корона на голові лева

Подібне тату являє собою корону на левової голови. Цей малюнок відображає мудрість, силу, справедливість, безстрашність. Тіара підкреслює могутність і благородність хижака, заявляє бажання господині керувати оточуючими і у своїй владі наслідувати царя звірів. f051930f7f200504eb2fd52c0a2f4e5d Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запястіУ такий татуюванню на руці у дівчини можуть додатково бути написи, які підкреслюють індивідуальність власниці і допомагають донести оточуючим сенс, вкладений в зображення.

Корона з хрестом

Корона з хрестом говорить про те, що її власниця служить Богу і живе за його заповідями.

Тату корони, не рекомендовані дівчатам

Не рекомендується дівчатам наносити такі тату з короною на руку:

 • Тіара з картами – цей малюнок позначає, що власниця іншої орієнтації;
 • Корона зі змією означає, злодія в законі;1323f23dbd645472d00f1db30376ef1e Тату корона на руці для дівчат. Ескізи, фото, значення, розшифровка з буквою А, До, У, Е, М на запясті
 • Тигр з короною в лапах позначає схильність до насильства.

Поради фахівців

Тату майстри рекомендують наносити маленькі зображення на зап’ясті або палець. В іншому випадку маленька татуювання на великій ділянці тіла буде виглядати як бруд.

Великі зображення краще робити плечі, тоді картина буде виглядати максимально ефектно, майстер зможе передати детальність зображення.

Перш ніж набивати постійну татуювання, майстри рекомендують спочатку зробити її хною і паплюжити її якийсь час. Це допоможе утвердитися (особливо початківцю) у правильності свого вибору.

Фахівці настійно радять робити татуювання в спеціалізованому салоні, де будуть дотримуватися всі санітарні вимоги, і працюють професійні майстри.

До вибору фарби варто поставитися з особливою відповідальністю. Не рекомендується використання дешевих фарб, так як вони в своєму складі мають частинки токсичного пластику і можуть викликати дуже сильну алергічну реакцію. Перевагу варто віддати іменитим компаніям виробляють професійні фарби для татуювань.

Різні варіації татуювання корони на руці у дівчат в більшості своїй є проявом лідерства, величі та вивищення над іншими. Кожна дівчина обирає стиль і тематику свого символу, відштовхуючись від сенсу, який хочеться донести до оточуючих. У будь-якому випадку така татуювання буде викликати громадський інтерес і не залишить свою володарку в тіні.

Відео про тату з короною

Тату корона, значення:

Татуювання корона:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради