Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

Щодня, надягаючи одяг, багато хто і не здогадуються, що з нею пов’язано безліч прикмет. І особливий сенс мають повір’я про ситуації, коли в поспіху людина одягає яку-небудь річ неправильно.

При цьому трактування може бути як доброю і обіцяти удачу, так і нести негативні наслідки. В цілому значення прикмети буде залежати від того, яку саме одяг довелося одягнути навиворіт або задом наперед.

ab7fe33d485025bc08632b5bee6648ee Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

Значення в залежності від типу одягу

Раніше прикмета мала одне тлумачення: якщо людина випадково надів одяг навиворіт, його чекають неприємності. Але з часом у народі сформувалися й інші значення цього марновірства.

 • Будь-який одяг, вдягнена навиворіт, обіцяє нове знайомство.
 • Наділи в поспіху навиворіт сорочку або сукню – прикмета віщує труднощі в професійній діяльності, розчарування у своїй роботі. В подальшому це призведе до погіршення фінансового становища.
 • Надіти навиворіт домашній одяг, наприклад, майку або футболку – до сварки з близькими людьми. Прикмета каже, що конфлікт станеться через дрібниці, але при цьому взаємовідносини в сім’ї сильно погіршаться. За цієї причини після такої помилки слід тримати себе в руках і слідкувати за тим, що ви говорите: будь-яке образливе слово призведе до скандалу.
 • Шкарпетки, надіті навиворіт, згідно з повір’ями, віщують падіння або удар. Інша прикмета тлумачиться інакше: людину змусять виконувати трудомістку роботу, що принесе лише розчарування.
 • Якщо в поспіху ви неправильно наділи штани, спідницю або штани – будете втягнуті в конфлікт, який з великою часткою ймовірності закінчиться бійкою. І в цій ситуації ви опинитеся в програші. Є ще одне повір’я, яке обіцяє розбіжності з близькими друзями. Третя версія – можливо, хронічні захворювання, якими ви хворієте, перейдуть у гостру форму.
 • Надіти навиворіт теплу кофту, куртку або пальто – за прикметами вас чекає помилкове звинувачення.
 • Коли ви одягаєте навиворіт головний убір – намагайтеся дотримуватися міри при вживанні алкогольних напоїв, інакше це переросте в досить невдалий загул. Інша прикмета радить відкласти на кілька днів всі заплановані справи, так як поточний день обіцяє важким і в цілому складеться набагато гірше, ніж ви очікували.
 • У давнину вірили, що одяг, який може врятувати людину, якщо той заблукав у лісі. Щоб знайти дорогу додому, необхідно просто вивернути речі і надіти їх на себе.

  Всі вищеописані тлумачення будуть правильними, якщо надіти одяг навиворіт вам довелося випадково. Але при цьому, якщо зробити це навмисно, можна привернути удачу.

  Підкова на щастя: як повісити оберіг, зробити своїми руками

  Наприклад, якщо ви збираєтеся на важливе, відповідальне захід (переговори, іспит тощо), просто одягніть яку-небудь річ навиворіт – згідно з прикметами, це порушить плани темних сил, і вони не зможуть перешкодити вам успішно завершити задумане справа.

  Нижня білизна навиворіт

  Якщо вам довелося випадково надіти навиворіт нижня білизна, наприклад, труси, то для такого випадку також є окремі прикмети.

  • У народі кажуть, що це обіцяє можливу зраду вашої другої половинки. І, як наслідок, – розбіжності, недовіра до партнера, сварки і розрив відносин. Для того щоб запобігти небажані події, досить просто спалити білизна, яке було надіто неправильно.
  • Інша прикмета має таке значення: довелося надіти труси навиворіт – це говорить про те, що ваші досягнення і позитивні якості викликають заздрість у оточуючих. Від таких людей краще триматися подалі, так як вони є джерелом негативної енергії.
  • Існує повір’я, згідно з яким нижня білизна, надіте навиворіт, захищає людину від скоєння неправильних вчинків. І якщо ви випадково наділи труси навиворіт, народні прикмети говорять, що вони стануть своєрідним талісманом і будуть захищати вас не тільки від поганих думок і дій, але також від пристріту і псування.

  760ddadf7b7eaec75909d2eedb8c29d3 Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

  Одягнути задом наперед

  Забобони про одяг, одягненою задом наперед, носять здебільшого позитивний характер і передрікають велику удачу. Якщо жінка одягла щось зі свого гардероба таким способом, наприклад, блузку або спідницю, то прикмета в даному випадку обіцяє приємний сюрприз.

  А коли ви одягаєте задом наперед труси, то за прикметами це є попередженням. У даний момент ви занадто напружені і не здатні упорядкувати власні думки, що може призвести до прийняття невірного рішення.

  Щоб відвести неприємності, необхідно зняти нижню білизну і потоптатися по ньому, рухаючись проти напрямку годинникової стрілки. У народі кажуть, що такий прийом допомагає зосередитися і стати більш уважним при вирішенні важливих справ.

  Прикмети про мух в будинку восени, взимку або навесні, до чого з'являються в квартирі

  Дізнавшись тлумачення візьме про одяг, одягненою навиворіт або задом наперед, не поспішайте з висновками. Пам’ятайте, що погані події завжди можна запобігти, особливо якщо знати про них заздалегідь. Варто постаратися викинути з голови тривожні думки і сконцентруватися на тлумаченнях з позитивним значенням.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!