Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

Щодня, надягаючи одяг, багато хто і не здогадуються, що з нею пов’язано безліч прикмет. І особливий сенс мають повір’я про ситуації, коли в поспіху людина одягає яку-небудь річ неправильно.

При цьому трактування може бути як доброю і обіцяти удачу, так і нести негативні наслідки. В цілому значення прикмети буде залежати від того, яку саме одяг довелося одягнути навиворіт або задом наперед.

ab7fe33d485025bc08632b5bee6648ee Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

Значення в залежності від типу одягу

Раніше прикмета мала одне тлумачення: якщо людина випадково надів одяг навиворіт, його чекають неприємності. Але з часом у народі сформувалися й інші значення цього марновірства.

 • Будь-який одяг, вдягнена навиворіт, обіцяє нове знайомство.
 • Наділи в поспіху навиворіт сорочку або сукню – прикмета віщує труднощі в професійній діяльності, розчарування у своїй роботі. В подальшому це призведе до погіршення фінансового становища.
 • Надіти навиворіт домашній одяг, наприклад, майку або футболку – до сварки з близькими людьми. Прикмета каже, що конфлікт станеться через дрібниці, але при цьому взаємовідносини в сім’ї сильно погіршаться. За цієї причини після такої помилки слід тримати себе в руках і слідкувати за тим, що ви говорите: будь-яке образливе слово призведе до скандалу.
 • Шкарпетки, надіті навиворіт, згідно з повір’ями, віщують падіння або удар. Інша прикмета тлумачиться інакше: людину змусять виконувати трудомістку роботу, що принесе лише розчарування.
 • Якщо в поспіху ви неправильно наділи штани, спідницю або штани – будете втягнуті в конфлікт, який з великою часткою ймовірності закінчиться бійкою. І в цій ситуації ви опинитеся в програші. Є ще одне повір’я, яке обіцяє розбіжності з близькими друзями. Третя версія – можливо, хронічні захворювання, якими ви хворієте, перейдуть у гостру форму.
 • Надіти навиворіт теплу кофту, куртку або пальто – за прикметами вас чекає помилкове звинувачення.
 • Коли ви одягаєте навиворіт головний убір – намагайтеся дотримуватися міри при вживанні алкогольних напоїв, інакше це переросте в досить невдалий загул. Інша прикмета радить відкласти на кілька днів всі заплановані справи, так як поточний день обіцяє важким і в цілому складеться набагато гірше, ніж ви очікували.
 • У давнину вірили, що одяг, який може врятувати людину, якщо той заблукав у лісі. Щоб знайти дорогу додому, необхідно просто вивернути речі і надіти їх на себе.

  Всі вищеописані тлумачення будуть правильними, якщо надіти одяг навиворіт вам довелося випадково. Але при цьому, якщо зробити це навмисно, можна привернути удачу.

  Наприклад, якщо ви збираєтеся на важливе, відповідальне захід (переговори, іспит тощо), просто одягніть яку-небудь річ навиворіт – згідно з прикметами, це порушить плани темних сил, і вони не зможуть перешкодити вам успішно завершити задумане справа.

  Нижня білизна навиворіт

  Якщо вам довелося випадково надіти навиворіт нижня білизна, наприклад, труси, то для такого випадку також є окремі прикмети.

  • У народі кажуть, що це обіцяє можливу зраду вашої другої половинки. І, як наслідок, – розбіжності, недовіра до партнера, сварки і розрив відносин. Для того щоб запобігти небажані події, досить просто спалити білизна, яке було надіто неправильно.
  • Інша прикмета має таке значення: довелося надіти труси навиворіт – це говорить про те, що ваші досягнення і позитивні якості викликають заздрість у оточуючих. Від таких людей краще триматися подалі, так як вони є джерелом негативної енергії.
  • Існує повір’я, згідно з яким нижня білизна, надіте навиворіт, захищає людину від скоєння неправильних вчинків. І якщо ви випадково наділи труси навиворіт, народні прикмети говорять, що вони стануть своєрідним талісманом і будуть захищати вас не тільки від поганих думок і дій, але також від пристріту і псування.

  760ddadf7b7eaec75909d2eedb8c29d3 Прикмета: надіти одяг навиворіт (задом наперед) – одягнути труси, футболку, кофту

  Одягнути задом наперед

  Забобони про одяг, одягненою задом наперед, носять здебільшого позитивний характер і передрікають велику удачу. Якщо жінка одягла щось зі свого гардероба таким способом, наприклад, блузку або спідницю, то прикмета в даному випадку обіцяє приємний сюрприз.

  А коли ви одягаєте задом наперед труси, то за прикметами це є попередженням. У даний момент ви занадто напружені і не здатні упорядкувати власні думки, що може призвести до прийняття невірного рішення.

  Щоб відвести неприємності, необхідно зняти нижню білизну і потоптатися по ньому, рухаючись проти напрямку годинникової стрілки. У народі кажуть, що такий прийом допомагає зосередитися і стати більш уважним при вирішенні важливих справ.

  Дізнавшись тлумачення візьме про одяг, одягненою навиворіт або задом наперед, не поспішайте з висновками. Пам’ятайте, що погані події завжди можна запобігти, особливо якщо знати про них заздалегідь. Варто постаратися викинути з голови тривожні думки і сконцентруватися на тлумаченнях з позитивним значенням.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради