Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2-3d, кому підходить, фото

Ляльковий ефект у нарощуванні вій зазвичай віддають перевагу дівчата, які звикли бути в центрі уваги. Такий тип преображення слід вибирати тільки нарощування в класичній техніці, здатної виявити справжній стан натуральних волосків.

При наявності належної фортеці натуральних вій і відсутності необхідності істотно коригувати форму або розріз очей, лэшмейкер може запропонувати клієнтці спробувати ляльковий ефект у нарощуванні.

Що таке ляльковий ефект

Ляльковий ефект нарощування вій не користується підвищеним попитом серед сучасних дівчат. Зазвичай вони вдаються до такого виду техніки кріплення штучних волосків при майбутньої фотосесії, святковому заході або дні, коли необхідно залучити якомога більше уваги, виділяючись на тлі інших.

Особливістю такого нарощування, що відрізняє його від інших ефектів, є використання лэшмейкером синтетичних волосся однієї довжини на всьому верхньому столітті. Для зручності носіння нарощених вій фахівець може запропонувати клієнтці наростити ворсинки коротше на внутрішньому куточку ока.

Незалежно від відповіді дівчини, розмір штучних вій не тільки не підбирається індивідуально по наростаючій, але і істотно перевершує довжину рідних волосків.5fd6154b1d6278e9cc7185d1e94c2c43 Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото

Щоб створити максимально можливий обсяг і «розкрити» погляд майстра по нарощуванню пропонують рівномірно розташувати штучні вії як на верхньому, так і по нижньому століттю. В результаті застосування такої техніки візуально створюється кукольность погляду дівчини і підкреслюється природний розріз її очей.

Плюси і мінуси нарощування техніки

Ляльковий ефект нарощування вій, як і інші косметологічні процедури має ряд достоїнств і недоліків. Їх попереднє вивчення необхідно не тільки для розуміння майбутнього процесу, але і для мінімізації виникнення непередбаченого результату.

До переваг даного типу техніки відносять:

 • миттєвий результат коригування зовнішності;
 • можливість змінити природні дані (наприклад, незначно збільшити розмір і розріз очей);
 • збільшення яскравості образу дівчини (нарощені вії в техніці «ляльки», особливо при їх кріпленні на обох століттях, привертають увагу оточуючих в першу чергу).

Серед недоліків лялькового ефекту можна відзначити:

 • мінімальний термін шкарпетки (зазвичай велика частина нарощених вій обсипається вже через 2 тижні після проведення процедури);
 • необхідність дотримуватися підвищеної обережності при носінні вій максимальної довжини (їх цілісність легко пошкодити, що може спричинити за собою погіршення стану натуральних вій);
 • погіршення якості рідних вій, пов’язане з великою вагою штучних волосків (в абсолютній більшості випадків вони кріпляться по кілька штук на 1 натуральний волосся);
 • необхідність продумування деталей свого щоденного образу (не рекомендується при такому типі нарощування носити лінзи, окуляри, а також наносити велику кількість яскравого макіяжу, особливо на масляній або жирній основі).

Кому підходить ляльковий ефект?

Ляльковий ефект нарощування вій підійде не кожній дівчині.

Такий тип преображення рекомендується вибирати тим, хто:

 • регулярно відвідує світські заходи або в силу своєї професії повинен виглядати ідеально в будь-який час доби;
 • прагне привернути до себе увагу і справити враження на якому-небудь важливому для себе події або події;
 • звик експериментувати зі своєю зовнішністю і не боїться виглядати дивно для оточуючих;85a0fa2e32b0fffb6729a30ea4904c2c Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото
 • має від природи широко посаджені очі.

Ляльковий ефект зазвичай справляє на клієнтку перше позитивне враження, але в подальшому рідко хто наважується повторити його знову.

Більшість дівчат зупиняються на класичних техніках нарощування, передбачають створення натурального способу.

Лялькові вії не підійдуть власницям мигдалеподібних і довгастих очей, а також тим, чиї зовнішні куточки опущені вниз. Густе обрамлення штучними волосками зробить очі ще менше, зіпсувавши загальний зовнішній вигляд дівчини. В такому разі більш доречним стане нарощування вій в техніці 2D, яке збільшує обсяг волосків на століттях, але не пригнічує природну красу обличчя жінки.

Протипоказання до нарощування

Щоб мінімізувати ризик виникнення ускладнень внаслідок нарощування лялькових вій, лэшмейкеры рекомендують своїм клієнткам ознайомитися з низкою протипоказань. При наявності одного або декількох обставин з нижченаведеного переліку, фахівці радять дівчині відмовитися від розглянутого типу преображення до нормалізації стану здоров’я:

 • захворювання очей у стадії загострення, наприклад, кон’юнктивіт;
 • чутливість зорових органів (у тому числі схильність до очних захворювань);
 • підвищена тонкість і ламкість рідних вій;
 • псоріаз;
 • період вагітності;
 • лактаційний період;
 • запальні захворювання;
 • індивідуальна непереносимість компонентів використовуваних матеріалів (наприклад, алергія на клейовий склад);
 • підвищена температура тіла.

Незалежно від зовнішніх обставин, дівчині категорично не рекомендується нарощувати собі вії самостійно. Це не тільки не принесе бажаного ефекту, але і може негативно позначитися на здоров’ї органів зору, зокрема, слизових оболонках очей.

Також некоректне кріплення штучних волосків до цього зазвичай призводить до збільшення ламкості рідних вій, виправити яке в майбутньому практично неможливо.

Вибір і підготовка матеріалів

Ляльковий ефект нарощування вій може бути досягнутий тільки при коректному виборі і належної підготовки робочих матеріалів лэшмейкером.4641d0d9c8ba66c8f21b294b59add13d Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото

Для процедури потрібно:

Тип робочого матеріалу Коротка характеристика
Штучні вії Враховуючи те, що натуральні вії можуть викликати у клієнтки алергічну реакцію, лэшмейкеры в своїй роботі використовують синтетичне волокно. Довжина штучних волосків, задіяних в роботі майстра, підбирається після оцінки вихідних даних дівчини.
Пінцет Пінцет повинен бути спеціальним, з вигнутими кінцями. Це сприяє міцному захоплення штучної ворсинки та її правильному розташуванню у ресничном ряді.
Клей для вій Лэшмейкер повинен мати в своєму арсеналі не тільки клейові склади різного кольору (прозорий, чорний і коричневий), але і гіпоалергенний клей.
Клейка стрічка Необхідна для поділу війкового ряду нижньої повіки від війкового верхнього ряду.
Знежирювачах (або праймер) Наноситься на вії перед процедурою нарощування для видалення надлишків шкірного сала і поліпшення зчеплення клейового складу з натуральними віями.
Розчинник (або дебондер) Необхідний у разі видалення надлишків клею або зняття некоректно наклеєною штучної вії.

Техніка виконання, схема нарощування лялькових вій 2D/3D

Техніка виконання нарощування лялькових вій 2D обсягу передбачає проходження лэшмейкером основних етапів розглянутої процедури:

 • Клієнт приймає горизонтальне положення, в якому він з комфортом буде перебувати протягом наступних 2-3 ч.

  622cad59bdb994a0ed5bd9d8a495d3db Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фотоЛяльковий ефект нарощування вій. Схема

 • Лэшмейкер виробляє оцінку вихідних даних дівчата (довжина, густота і здоров’я її рідних вій), дезінфікує руки і готує робочі матеріали, необхідні для подальшої роботи.
 • На нижній війковий ряд накладається клейка стрічка, що перешкоджає склеюванню вій з верхнього ряду з віями з нижнього.
 • Вії розчісується і знежирюються.
 • З двох штучних волосків за допомогою пінцета і клею майстер утворює пучок, надалі кріпиться на одну натуральну вію.
 • Повторювати п. 5 до тих пір, поки весь війковий ряд не буде заповнений подвійними пучками штучних волокон.
 • Розчесати вії, перевірити їх на клею і, при відсутності видимих похибок, видалити клейку стрічку з нижнього століття дівчата.e72324ca4d1f688d999f3af29ac920a2 Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото
 • Техніка створення 3D обсягу відрізняється тільки тим, що пучок складається не з 2, а з 3 штучних ворсинок, що кріпляться до 1 натуральної вії.

  Схема нарощування лялькового ефекту є загальноприйнятою для всіх типів преображення розглянутого виду:

 • Заповнити штучними волосками внутрішній кут ока.
 • Прикріпити штучні вії до зовнішнього кута ока.
 • Заповнити пустоти в центрі (центр розташовується прямо над зіницею дівчата при спрямованості її погляду прямо перед собою).
 • Наростити вії на дільницях, що залишилися краю століття праворуч і ліворуч від центру.
 • Що краще: використовувати класику, 2d або 3d?

  Що краще використовувати в своєму образі, класику, 2D або 3D обсяг, дівчині може порадити лэшмейкер тільки після аналізу її природних даних, а також мети, переслідуваної у нарощуванні. На вибір техніки впливає також і макіяж, який жінка звикла щодня наносити на своє обличчя і спосіб життя конкретної людини.

  Класичне нарощування підійде власницям густих товстих вій, не прагнуть змінити розріз очей або їх форму. У такому разі штучні волоски доповнять образ, грамотно створивши акцент на очах дівчини. При цьому класика не вплине на спосіб життя своєї власниці, а також не вимагає від неї особливих заходів по догляду за нарощеними волосками.ecde9f5b2bec9ddfaeefb9fdb4b64e00 Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото

  2D підійде тим, чиї вії рідкі, але міцні біля основи (тільки в такому випадку подвійний обсяг вдасться зберегти більше 2-3 тижнів). 3D ефект не підходить для повсякденного носіння.

  Він додає образу вульгарність і ускладнює щоденні маніпуляції дівчата по догляду за своїм обличчям. Потрійний обсяг рекомендується робити в переддень фотосесії або святкового заходу, де помітний макіяж і акцент на очах будуть доречні і не додадуть загального образу жінки курьезности.

  При бажанні дівчата перетворити об’єм після завершення процедури нарощування лэшмейкеру буде необхідно знімати всі штучні волоски і заново кріпити їх до натуральних вій, дотримуючись етапи обраної клієнткою техніки (тобто змінити класику на 2D, наприклад, просто додавши вій на повіку, не вийде).

  Догляд та продовження ефекту

  Ляльковий ефект у нарощуванні вій буде зберігатися максимально довго тільки за умови дотримання її володаркою рекомендацій по догляду за штучними волосками.

  Лэшмейкеры радять після нарощування:

  • відмовитися від нанесення косметичних засобів на обличчя і область очей протягом 2-3 год після завершення процедури;
  • не розпарювати шкіру особи протягом 3 діб після нарощування;
  • избегаться зіткнення клею з водою протягом 24-30 год після процедури;
  • не використовувати косметику, до складу якої входять масла і жирні кислоти (руйнують клейовий склад, що призводить до ослаблення зчіпки штучних волосків з натуральними);
  • не спати обличчям у подушку;
  • не терти очі і уникати будь-якого механічного впливу на вії.4ce595b95ac8abed205235069bf8d5d1 Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото

  Продовжити ефект лялькового погляду може допомогти щоденне розчісування війкового ряду за допомогою спеціальної щітки, що видається клієнтці майстром. Руху під час упорядкування волосків повинні бути спрямовані від основи до кінчиків вій.

  Середня тривалість шкарпетки такого типу нарощування становить 2-3 тижні, після чого дівчині необхідно буде відвідати лэшмейкера для проведення процедури корекції.

  Корекція

  При відвідуванні майстри з метою корекції наявного нарощування, дівчині можуть запропонувати повністю замінити війковий ряд штучних волосків. Це буває доречно при випаданні більшої частини синтетичних волокон або втрати їх первісного вигляду (наприклад, вони стирчать у різні сторони чи змінився вигин за рахунок механічного впливу).

  В інших випадках лэшмейкер проводить корекцію, дотримуючись основні етапи даної процедури:

 • Клієнт приймає горизонтальне положення, в якому йому буде зручно перебувати наступні 30-60 хв.
 • Нижні вії відокремлюються від верхніх за рахунок клейкої стрічки.
 • Майстер щіткою впорядковує верхній війковий ряд, після чого візуально оцінює стан штучних волосків і визначає фактичні порожнечі, що потребують заповнення.
 • Порожнечі заповнюються синтетичними віями відповідної довжини і вигину.
 • Верхній війковий ряд ще раз розчісується.
 • При відсутності «заплешин», лэшмейкер видаляє клейку стрічку з нижнього століття клієнтки.
 • Можна користуватися косметикою після нарощування?

  Після створення лялькового ефекту в нарощуванні вій не рекомендується користуватися косметичними засобами протягом 2-3 год. В цей період відбувається остаточна зчіпка штучного матеріалу з «рідним», тому в зазначеній термін на якість шкарпетки може вплинути будь-яке зовнішнє вплив на штучні вії.a86aae26f5d4842ef6559651d8f9d469 Ляльковий ефект нарощування вій. Схема, як робиться 2 3d, кому підходить, фото

  По закінченні цього часу використання косметичних засобів допускається, але тільки в тому випадку, якщо в їх складі немає масел або жирних кислот, здатних негативно вплинути на клейовий склад, значно порушивши щільність з’єднання двох різнотипних волосяних структур.

  Як виконувати водні та гігієнічні процедури?

  Ляльковий ефект нарощування вій передбачає повну відмову від водних процедур протягом 2 діб після процедури. Потрапила на вії вода може послабити зчеплення штучних волосків з натуральними, значно скоротивши і без того нетривалий період шкарпетки розглянутого типу нарощування.

  Через 48 год умивати і проводити гігієнічні процедури можна, але тільки дотримуючись основні рекомендації:

  • не терти очі;
  • не наносити на війковий ряд мильних розчинів;
  • видалення косметики з очей рекомендується користуватися мицеллярной водою, яку слід наносити на ватний диск;
  • уникати попадання прямого потужного струменя води на війковий ряд під час прийому душу;
  • не використовувати жирні креми, особливо уникати їх потрапляння на область навколо очей.

  Нарощування вій може, як перетворити повсякденний образ дівчини, так і надати йому урочистості, вигідно підкресливши природний розріз і форму очей. Ляльковий ефект, незважаючи на ряд недоліків своєї техніки, вважається самим відповідним для тих, хто прагне значно збільшити обсяг «рідних» вій, не коригуючи при цьому вихідні дані.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про ляльковому ефект нарощування вій

  Схема нарощування в стилі лялькові вії:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради