До чого з’являються таргани в будинку – прикмети

Народні забобони готові розтлумачити кожна подія і зміна в житті як знак згори. Поява в будинку тарганів – неприємно, здатна доставити масу незручностей, але інтерпретація прикмети залежить від декількох факторів, залежно від яких тлумачення може бути позитивним.

2e5f0222f4bbc122b1073f09b675d77b До чого зявляються таргани в будинку – прикмети

До чого з’являються таргани в квартирі

Перше, що приходить на розум, коли хтось говорить про поселення в будинку комах, – думки про панує там антисанітарії. Насправді це забобон, часто не має нічого спільного з реальністю. Такі сусіди можуть з’явитися навіть в ідеально чистому приміщенні. Шукати тлумачення повір’їв слід саме в подібних випадках, коли відсутні очевидні причини події.

Найбільш поширені інтерпретації прикмети, коли в будинку з’являються таргани:

 1. Настає сприятливий період у житті родини. Поліпшення ситуації у багатьох сферах – любові, фінансах, здоров’я, кар’єрі, навчанні.
 2. Хтось навів порчу або пристріт, швидше за все родич або друг.
 3. Можливі порожні турботи. Задумане не виповниться із-за невеликих, але численних перешкод.
 4. Очікуються зміни на краще, але доведеться постаратися, щоб досягти успіху.
 5. Якщо комахи раптово зникли, втекли – можливий пожежа, потоп.
 6. Випадково розчавити – до несподіваних перешкод на шляху до мети, початку чорної смуги.
 7. Побачити у ванній – сумнівні справи, афери.

Тлумачення в залежності від кольору

Налічують приблизно 4640 видів тарганів. В житло людини можливо зустріти тільки деяких представників цього загону комах. Найбільш поширені:

 • чорний;
 • рудий;
 • білий;
 • американський.

Перші 2 види складають основну масу поселяються в будинках тарганів. Білі – це альбіноси, що з’являються в результаті фізіологічних мутацій. Американську різновид люди спеціально заводять у своїх квартирах в якості домашніх улюбленців. З цієї причини несподівано побачити такий екземпляр у власному будинку вважається добрим знаком, що обіцяє нескінченний успіх.

Альбіноси

Згідно з народними забобонами, випадково побачити білого таргана – до зміни погодних умов. Швидше за все, слід очікувати похолодання, снігу, хуртовини. У теплу пору року можливі дощ, поривчастий вітер. Інша інтерпретація віщує зміну на краще, оскільки альбіноси – досить рідкісне явище. Також можливі фінансова прибуток, примирення з близькою людиною, нове багатообіцяюче знайомство.

Руді

Якщо в будинку з’явилися прусаки, то інтерпретація прикмети несприятлива. Найбільш часто забобони пророкують відсутність грошей, борги, фінансові труднощі. Повір’я радить тугіше затягнути ремінець і не витрачати бездумно направо і наліво. До подібної ситуації може привести зниження на кар’єрних сходах або звільнення, суперечка з начальником, негатив-за домашніх сварок і скандалів. Також з’явилися руді таргани пророкують сварку з близькою людиною.

Чорні

Це одна з рідкісних позитивно забарвлених прийме. Навала великих особин інтерпретується як зміна на краще, несподівана прибуток, смуга везіння. Чорний тарган здавна вважався ознакою фінансового достатку. З цієї причини його поява в будинку розцінювалося доброзичливо.

Основні тлумачення прикмети:

 • до грошей;
 • визнання ділових якостей;
 • приємної зустрічі;
 • примирення з рідною людиною;
 • дружній зустрічі.

До чого по прикметі побачити таргана

Правильно розшифрувати ознака вийде тільки, якщо врахувати супутні ознаки. Мало просто побачити таргана, потрібно звернути увагу на додаткові аспекти. Бажано об’єктивно оцінити ситуацію і до інтерпретації повір’я вдатися тільки при відсутності логічного пояснення, що могло призвести до появи комахи.

На тлумачення прикмети впливають кілька факторів:

 • забарвлення;
 • де саме зустрівся;
 • впав на когось або пробіг між ніг;
 • статева приналежність людини, першим побачив комаха.

Вдома

Несподівана поява в квартирі таргана завжди неприємно. Пояснень може бути маса від початку ремонту у сусідів до захаращеності власного житла. Забобонні люди воліють шукати в цьому містичний сенс.

Згідно з народними прикметами таргани заводяться там, де панує недоброзичлива, напружена обстановка. Часто досить членам сім’ї налагодити відносини, перестати ображатися і злитися, щоб комахи пішли.

Інші можливі тлумачення повір’я – погіршення здоров’я, зміни клімату, погіршення погодних умов. Поява рудих прусаків свідчить про необхідність більш ретельно прибирати квартиру, а також відремонтувати водопровідні труби і крани. Тлумачення прикмети може полягати в розриві віджилих відносин себе або в найближчому знайомстві з судженим.

На роботі

Громадські місця, офіси при порушенні санітарних норм можуть бути заселені тарганами. Несподівано побачити комаха посеред робочого дня допустимо віднести до знаку згори.

На що натякає прикмета:

 • чорний тарган – отримання преміальних;
 • білий – виникне необхідність взяти лікарняний;
 • руді прусаки – догану начальника;
 • одночасно побачити представників різних забарвлень – порожні турботи, неприємності, сварки.

В ліжку

Негативний знак, можливо фізичне нездужання, загострення хронічних захворювань. Народні прикмети та повір’я рекомендують бути обережніше, оскільки існує ймовірність нещасного випадку. Забобонні люди радять провести спеціальний ритуал по нейтралізації або зменшення негативного впливу інтерпретації.

Для цього бажано сходити в церкву, поставити свічки і попросити про заступництво святого. Постільна білизна необхідно зняти і випрати з порошком при високій температурі. Бажано зробити генеральне прибирання, провести енергетичну чистку приміщення.

В машині

Якщо таргани з’явилися навіть тут, потрібно зайнятися власним душевним і емоційним станом. Швидше за все людина перебуває в депресії, схильний до панічних атак, зневірі.

Поява комах в машині говорить про те, що близькі люди потребують допомоги і підтримки.

Можна зробити акцент на людей, які страждають постаратися виявити співчуття. Робити це потрібно від душі, без темних помислів, жадібності, дратівливості. Тоді депресія відпустить, а непрохані гості підберуть більш підходяще житло.

Впав на голову

Ознака належить до негативних і вимагає нейтралізації. Тарганів у будинку частіше можливо помітити на підлозі, в коморі або підвалі, шафах. На стелі вони теж можуть бути, але набагато рідше. Якщо комаха падає на голову або іншу частину тіла, потрібно перевірити власне здоров’я.

Забобони пророкують серйозну хворобу, різке загострення хронічних недуг. Не варто розуміти занадто буквально. Іноді правильна розшифровка полягає в погіршенні настрою, стресу, звичайною головного болю.

Тлумачення прийме для жінок і чоловіків

Для людей з різною статевою приналежністю інтерпретація також відрізняється. Зустріч з тарганами всім пророкує неприємності, але вони можуть стосуватися різних сфер життя. Жінку прикмета попереджає про появу суперниці, зраду коханої людини. Крім того, можливі матеріальні втрати, фінансові труднощі.

Чоловікові слід побоюватися проблем на роботі, пониження в посаді, звільнення. Складнощі у відносинах з другою половинкою також можливі, тому ознака радить бути терпимим, розуміючим, турботливим з дружиною. При спілкуванні з оточуючими потрібно проявляти такт і ввічливість.

Сучасні забобони

На даний момент рідко можна зустріти людини, що щиро вірить, що поява комах і членистоногих в будинку пов’язане з якимись передбаченнями.

У більшості випадків люди розуміють, що не слід занадто вірити різних забобонів, а будь-яка подія можливо пояснити досить прозаїчними причинами.

Варіанти тлумачень, чому завелися таргани в домашніх умовах:

 1. Антисанітарна обстановка в приміщенні, тривала відсутність генерального прибирання.
 2. Харчова бруд, що залишається домочадцями по дому.
 3. Необхідність проведення капітального ремонту.
 4. Проблеми в роботі водопроводу, каналізації або димоходів.
 5. Підвищена вологість через капающих кранів або інших причин.
 6. Виведення тарганів сусідами.

Існує безліч народних прикмет і повір’їв про появу тарганів. Інтерпретація забобонів залежить від декількох супутніх факторів. Особливо важливо врахувати забарвлення комахи, де саме зустрілося, при яких обставинах.Правильно розшифрована прикмета передбачить вам ваше майбутнє.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради