Оберіг Лунница: значення для жінок – сильний слов’янський амулет

Оберіг Лунница допомагає виключно жінкам. Цей талісман здавна вважається дівочим, тому сучасні жительки мегаполісів або невеликих міст можуть розраховувати на допомогу вищих сил.

5d1b9616c5b1eab556853cd2faa550e0 Оберіг Лунница: значення для жінок – сильний словянський амулет

Значення оберегу

За формою оберіг Лунница нагадує відразу два об’єкта. Перший символ, кокошник – головний убір, що прикрашав красунь Русі з незапам’ятних часів. Цей елемент традиційного жіночого костюму вказує на захищеність від зла.

Якщо така прикраса одягала незаміжня дівчина, то це означало її безпеку завдяки силі чистоти. Непорочність і заступництво батька чи старшого брата – все це створювало міцну захист від ганьби і наклепів з боку оточуючих.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаВысшие ж сили берегли жінок від потужних зурочень або недоброго впливу. Якщо кокошник носила заміжня жінка, то їй допомагав чоловік і його сім’я. Турботу про честь і благополуччя дами брали на себе інші язичницькі Боги, однак їхній захист була не менш сильною.

Інший символ, який нагадує Лунница, це небесний місяць. Це світило завжди асоціювалося з початком чогось нового. Повний місяць поступалася місце на небосхилі вузькому серпу, як і стара сторінка життя змінюється на чисту. Також молодий місяць символізує природну красу, таємничу і привабливу привабливість.

Значення слов’янського оберегу Лунниці об’єднало в собі ці значення. Цей оберіг став покровителем жіночих цінностей: самодостатності, сили духу, сім’ї, шлюбу і покірності. Крім того, він дозволяє дівчині знайти в собі індивідуальну красу, доповнену захистом і чистотою, для якої не потрібно косметика або дорогі прикраси.

Види оберега

Значення Лунниці для жінок залежить від виду оберега. Здавна існує кілька варіантів амулета:

 • Металевий. Така Лунница нагоді жінкам, які повинні бути стійкими. Незважаючи на негаразди, дама зможе знайти в собі сили рухатися в правильному напрямку. Ні негативний вплив, ні погані звички не зможуть заманити її. Господиня амулета впорається з усіма проблемами, тим самим показавши силу свого духу і давши приклад більш юним дівчатам і дівчаткам.
 • З благородних металів. Господиня такого амулета зможе домогтися успіху. Її особисте життя несподівано налагодиться, конфлікти з партнером не будуть більше турбувати даму. Кар’єрне зростання стабілізується, з кожним новим досягненням доходи і статус жінки буде підвищуватися. Все це позитивно позначиться на самооцінці і емоційному стані представниці прекрасної статі.
 • Дерев’яний. Такий жіночий оберіг – в першу чергу захисник сім’ї. Незалежно від того, скільки труднощів у житті дами і наскільки вони нездоланні, у неї завжди буде час на близьких людей. Завдяки оберегу жінка зможе знайти сили для турботи про дружину і дітей. При цьому велике навантаження не вплине на емоційний стан або здоров’я хазяєчки. Сімейне вогнище буде гріти і оберігати кожного.
 • З дорогоцінним камінням. Таку Лунницу варто придбати тим, хто тільки починає стосунки з хлопцем або вступає в шлюб. Оберіг зробить даму чарівною в очах супутника. Спільне проведення часу стане приємним для обох, а зовнішні проблеми не зможуть порушити спокій. Пара або молодята знайдуть гармонію у спілкуванні один з одним, що зробить їх взаємини ще більш міцними.
 • Зроблений своїми руками. Щоб почати життя з нового аркуша, рекомендується зробити амулет самої. Лунница буде володіти індивідуальними характеристиками, завдяки чому жінка отримає ту підтримку, яка їй необхідна в певній ситуації. Проблеми будуть вирішуватися в рази швидше, а спосіб позбавлення від труднощів буде неординарним, що підходить для конкретного випадку.
 • З кільцями посередині. Цей варіант створений для тих, хто в положенні. Оберіг допоможе жінці виносити і народити здорову дитину. При цьому вагітність пройде безболісно, не потрібно втручання лікаря або таблеток. Коли малюк з’явиться на світ, то оберіг варто передати йому. Дівчинка зможе носити оберіг протягом всього її життя, а хлопчикові він буде допомагати тільки до першого дня народження.
 • 32268009b095e4515263e7dc5fa0d683 Оберіг Лунница: значення для жінок – сильний словянський амулет

  Кому підходить місячний амулет

  Лунница – виключно жіночий амулет, тому її магічні сили не будуть поширюватися на власника – чоловіка. Є кілька рекомендацій, кому який амулет краще носити.

  • Лунница з срібла підійде юним дівчатам.
  • Золоті обереги або обереги прикрашені дорогоцінними каменями – супутники дам, яким більше 30 років або які вже у шлюбі.
  • Амулет з простого металу або дерева підійде будь-якій представниці прекрасної статі.
  • Лунница з колечком посередині – помічниця майбутніх матерів. Його варто купувати в тому випадку, якщо жінка готується до вагітності або вже виношує дитину.

  Активація оберега

  Щоб активувати Лунницу, необхідно визначитися з метою придбання оберега.

  • Якщо жінка хоче допомоги в особистому житті, то перед процесом пробудження магії потрібно поцілуватися з коханим. Після цього, акуратно стиснувши оберіг у кулак правої руки, потрібно прошепотіти: «Поцілунок я отримала, милого подякувала. Тепер, Лунница, твоя черга: визволи мене від турбот».
  • Якщо допомога потрібна в інших сферах, то потрібно сісти на середину ліжка, підігнувши під себе коліна. Надівши Лунницу, треба голосно сказати: «Магія слов’ян, сила поколінь! Я вас закликаю, я в вас вірю, допоможіть мені».

  Як носити амулет

  В залежності від того, з якого матеріалу зроблений амулет, можна отримати поради, як варто носити амулет.

  • Срібний оберіг краще не поєднувати ні з якими прикрасами. Сторонні ювелірні вироби можуть збивати енергетику магічного предмета.
  • Золота Лунница любить, коли навколо неї розташовуються сережки з того самого дорогоцінного металу. Таку підвіску найкраще носити на ланцюжку з благородних матеріалів.
  • Металевий амулет буде проявляти найвищу магічну активність у тому випадку, якщо разом з ним жінка одягне ювелірні вироби зі світлими дорогоцінними каменями.
  • Дерев’яний оберіг приховують під кофтою або футболкою, а носять його на простої щільної мотузочці.
  • Талісман з кільцем посередині радять поєднувати лише з обручкою, так як цей традиційний символ шлюбу посилює дію слов’янської Лунниці.
  • Якщо оберіг прикрашений кристалами, то варто підібрати прикраси з тими ж каменями. Тоді частина магічних сил передасться іншим ювелірним виробам.

  Незважаючи на те що Лунница – символ язичницької культури, яка давно покинула Росію, вона залишається не менш сильним оберегом. Незалежно від ситуації і сімейного стану, дама може розраховувати на допомогу амулета.

  Головне знати про правила сполучуваності з іншими ювелірними виробами та призначення кожного з видів. Якщо виконати всі правила і активувати Лунницу, то жінка знайде стабільне джерело магічних сил.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради