Сни з четверга на п’ятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

Прийнято вважати, що сни, привидевшиеся з четверга на п’ятницю, часто збуваються. Пропонуємо розібратися, чи має подібне переконання якесь обґрунтування і як слід ставитися до предсказательным сновидінь.

c29d4d85c543ce04391494d2a612f4cc Сни з четверга на пятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

Значення снів з четверга на п’ятницю

Покровителькою п’ятниці вважається планета Венера, відповідальна за чуттєву і матеріальну сторону життя. Вона ж активізує інтуїтивні здібності людини, які дозволяють відкрити завісу таємниці над майбутнім. Саме тому сон на п’ятницю вважається віщим.

Сновидіння, пророкує майбутнє, побачити можна в будь-яку п’ятницю. Але особливою значущістю наділяють бачення, що припадають на переддень церковних свят:

 • Трійці.
 • Різдва.
 • Хрещення.
 • Успіння Богородиці.
 • Вознесіння Господнього.
 • Іллі Пророка.
 • Іоанна Предтечі.

Віщими вважаються і сновидіння у вербний і великодній тиждень, а також першу п’ятницю Великого посту.

Оскільки Венера, богиня любові, вона протегує романтичним і сімейних відносин. Але, крім цього, правителька Тільця символізує накопичення матеріальних благ і зміцнення фінансової стабільності. Тому сновидіння вночі п’ятниці здатне розповісти про судженого і про можливе отримання грошей або майбутні збитки.

4b1ac6d46dc2b2d7f0b7af318e17ddaa Сни з четверга на пятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

Як тлумачити сни на п’ятницю?

Найчастіше сни з четверга на п’ятницю втілюють мрії людини, її устремління, таємні бажання. Бачення може вказати правильне рішення або попередити про можливі перешкоди.

Щоб вірно трактувати зміст сну, потрібно звернути увагу на його загальний настрій:

 • Якщо бачення наповнене світлом і яскравими фарбами, чекайте позитивних змін.
 • Чорно-білий колір, напівтемрява, сірі тони свідчать про негативні події.

Значення нічних мрій не прямолінійно, інформація зашифрована в знаках і символах. Варто звернути увагу, що нерідко мрії з четверга на п’ятницю і аналогічне бачення в інші дні тижня трактується по-різному.

П’ятничні сновидіння, де фігурує яку-небудь дію, прийнято трактувати навпаки. Якщо побачили веселе сновидіння, наяву вас чекають сльози і розчарування. Заміжжя в нічних мареннях, в житті може обернутися сваркою і навіть розставанням.

6ea1e0f4f3a6bba0c2676b7d2541fa27 Сни з четверга на пятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

Приміром, плакати в сні означає, що незабаром належить випробувати щасливі моменти, пов’язані вони будуть з предметом мрій. Довелося оплакувати втрату грошей – чекайте повернення забутого боргу. Привиділося, що стосунки з партнером охололи, значить, у житті вони цілком гармонійні і проіснують довгий час.

Кошмар, що приснився з четверга на п’ятницю, не повинен вас лякати. Він всього лише сублімація накопичених проблем, на які варто звернути увагу. Привидевшийся в сні апокаліпсис, означає, що необхідно приділити увагу власному здоров’ю. Якщо довелося випробувати справжній жах, швидше за все, проблеми серцево-судинної системи.

Частіше за інших бачать сни про кохання, взаємини з близькою людиною.

Нерідко в п’ятничні сни заглядають покійні. Лякатися цього не варто, нічого поганого такий візит не обіцяє. Однак померлі можуть попередити нас про майбутні несприятливих подіях, достатньо лише розшифрувати їх дії.

Варто насторожитися, якщо поведінка родича у сні не властиво було йому за життя. Спокійні бесіди, ніжні обійми або поцілунки говорять лише про те, що ви цієї людини любите і пам’ятайте.

Тлумачення в залежності від дати

Якщо п’ятниця випадає на 7,13, 15 чи 27 число, сни розкажуть про відносини з близькою людиною, а також розкажуть про зміни у фінансовому становищі.

Особливим містичним змістом наповнені мрії, що припадають на п’ятницю першого весняного місяця. Вони допомагають людині вирішити проблему вибору, відкривають магічні секрети, підказують шляхи духовного зростання.

b543561b618bcfc916541e594a055d68 Сни з четверга на пятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

Терміни втілення сновидінь

Кожне бачення має свій термін виконання.

 • Сновидіння, привидевшийся під ранок, збувається протягом найближчих днів. З великою часткою ймовірності передбачена подія відбудеться в понеділок.
 • Сон, побачений у четвер ввечері, найчастіше стосується грошової сфери. Чекати його виконання доведеться не більше року.
 • Бачення, що припадають на часовий проміжок від нуля до трьох годин, збуваються через 30-60 днів.
 • До чого сниться сон в п’ятницю вранці?

  Говорячи про віщих снах, мають на увазі мрії, приходять ближче до півночі. Але чи відноситься це до видінь, приснилося під ранок? Досвітні сни завжди наділені особливим змістом, адже у цей час активізуються творчі здібності людини.

  Нерідко в таких мріях приходить рішення проблеми, яка мучила не один день. Підсвідомість здатна підштовхнути вас в потрібному напрямку, тому не варто ігнорувати його знаки.

  Якщо ввечері четверга Юпітер володіє, відповідальний за ділову сферу, то після півночі набирає чинності жіночна велелюбна Венера. Інтуїція людини в цей часовий інтервал працює в посиленому режимі, тобто сон, який приснився вранці виявиться пророчим.

  Трактування досвітніх снів проста, можна сказати, що всі привидевшееся збудеться з точністю. Якщо людині приснилося, що він втратив щось і не зумів знайти, значить, в житті його очікує втрата. Негативним знаком вважається бачення, в якому людина збивається з шляху, падає, тоне.

  Багато чого залежить не від самого сну, а від настрою, з яким ви прокинулися. Якщо після бачення не відпускає тривога, варто подумати, які заходи можна вжити, щоб уникнути неприємності.

  За прикметами з четверга на п’ятницю може приснитися віщий сон. Навіть люди не занадто забобонні надають такої події значення, оскільки нічні марення це відображення підсвідомості, а в цей день тижня воно працює особливо продуктивно.

  Щоб напевно побачити віще сновидіння, потрібно провести невеликий магічний ритуал. Наприклад, вільна дівчина може з вечора замовити, щоб їй приснився сон про улюблене з четверга на п’ятницю. Зі словами «П’ятниця, п’ятниця, хто любить, той присниться», дівчина лягає в ліжко і не встає з неї до ранку.

  adbcc35e1b2df42e52820ec167e06002 Сни з четверга на пятницю: що означають, віщі, збуваються вони?

  Як уникнути втілення?

  Сни в ніч з четверга на п’ятницю обов’язково збуваються. Тому лякатися будь-якого неприємного сновидіння не варто. Негативні прогнози втілюються в життя, тільки якщо надавати їм велике значення. Тому побачений погане сновидіння постарайтеся забути, нікому про нього не розповідайте. Так ви уникнете запуску негативної програми у своїй підсвідомості.

  Щоб кошмар не став реальністю, достатньо відразу після пробудження вимовити в бік вікна короткий: «Куди ніч, туди і сон». Вмиваючись, приговаривайте: «Все погане, що бачила, тепер воді віддала».

  Врахуйте, що значення сну з четверга на п’ятницю визначається його символічністю. Цілком можливо, що бачення, що викликав негативні емоції, служить застереженням. Часто подібні мрії сняться перед важливою подією або далекою поїздкою.

  Такий знак долі ігнорувати не можна. Одного тільки змови тут теж явно недостатньо, необхідно зробити більш суттєві заходи, наприклад, скасувати захід, поміняти квиток на іншу дату.

  Щоб трактувати зміст нічних послань, доведеться проаналізувати і приміряти на себе масу ситуацій. Особливу увагу слід приділити власним емоціям. Слід прислухатися до підсвідомості, яке підкаже правильне трактування сну в п’ятницю.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради