Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

Металевий манікюр став популярним з моменту свого винаходу в 2014 році, і до цих пір цей благородний дизайн не здає позицій модного сучасного оформлення нігтів. Способів створення металевого ефекту існує багато. Фотографії варіантів виконання допоможуть зрозуміти, який краще і вибрати вдалий дизайн для конкретної довжини і заходу.

Особливості металевого манікюру

До особливостей металевого манікюру можна віднести те, що:

 • він підходить практично для будь-якої форми і довжини нігтів;
 • виконується в різних техніках, в тому числі звичайним лаком, металевою фольгою або дзеркальною пудрою;
 • додатково практично не декорується, але іноді можуть використовуватися стрази, мікробісер або клеяться металеві стрічки.

Металевий манікюр (фото представлено нижче) виконується в декількох техніках:

 • лаком з металевим ефектом;
 • з використанням переказний фольги;
 • накладними типсами з металевим ефектом;
 • виконання за допомогою дзеркальної пудри.

68e77171565a480a98bec39ec372d556 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

Може виконуватися у вигляді:

 • градієнтного манікюру;
 • однотонного;
 • французького манікюру;
 • з виділенням лунул;
 • комбінований.

Металевий дизайн залежно від форми нігтів

В залежності від форми нігтів металевий манікюр виконується в кількох варіантах. Металевий манікюр можна виконати на нігтях будь-якої форми, але техніка та загальний вигляд будуть трохи відрізнятися.

356615c0bcced3a793181a925f1dd153 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

В манікюрі виділяють 8 видів форми нігтів:

 • мигдалеподібна;
 • «балерина»,
 • овальна;
 • квадратна;
 • загострена;
 • закруглена;
 • стилет;
 • пайп.

Мигдалеподібна форма нігтя вважається класичною. Для таких нігтів прийнятний будь-який металевий дизайн: від френча до подвійні (градієнта).

805009f8f3b72cd01ba0c3626665d93e Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

Форма «балерина» являє собою перехідну стадію між мигдалеподібної і квадратною формою. Назву було отримано з-за схожості з балетної взуттям – пуантами. Нігті подібної форми прикрашають металевими блискітками. Овальна форма – одна з найбільш звичних і стриманих.

Кінець нігтя акуратно заточують, але не загострюють. Для подібної форми застосуємо практично будь-який дизайн металевого манікюру. Використовують і фольгу, і пудру, і блискітки. Квадратна форма нігтя відрізняється тим, що кінець нігтя не закруглюється. На думку майстрів манікюру, металевий френч є найкращим дизайном для квадратної форми.

Для створення загостреної форми кінець нігтя заточують трохи гостріше, ніж для овальної форми. Майстри манікюру рекомендують використовувати максимально стриманий металевий дизайн для загострених нігтів, наприклад, покриття золотого кольору без декору.

Заокруглену форму надають коротким нігтям. Для подібної форми майстра манікюру рекомендують найбільш простий дизайн.

Форма стилет виконується на довгих нігтях. Кінець нігтя дуже сильно загострюється. З-за складної форми, майстри манікюру раджу відмовитися від рясного декору і виконувати манікюр однотонним лаком. Також рекомендується металевий френч.

0bcc33266ed87c806dba263615d27240 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

Надати нігтям форму пайп можна тільки за допомогою штучних матеріалів. За зовнішнім виглядом нігті мають схожість з трубою, тому що З – вигин нігтя становить 50% і навіть більше. Пайп теж вважається складною формою, тому для дизайну рекомендуються найбільш прості рішення.

Як зробити металевий манікюр будинку своїми руками

Металевий манікюр цілком можна зробити своїми руками в домашніх умовах. Необхідно переглянути фото прикладів манікюру в різних техніках, вибрати найбільш вподобану ідею.

Існує 5 основних способів виконання манікюру:

 • за допомогою накладних нігтів;
 • звичайним лаком з металевим ефектом;
 • з використанням фольги;
 • за допомогою втирки;
 • з використанням блискіток.
 • Акрилові нігті накладні

  Створити металевий манікюр за допомогою накладних акрилових нігтів можна в домашніх умовах, але потрібно деякий досвід. Матеріалом для такого нарощування виступає акрилова пудра і рідкий акрил. Ці компоненти змішують, внаслідок чого відбувається реакція і виходить складу, що твердіє на повітрі.

  Перед тим нарощуванням нігтів їх необхідно підготувати:

 • Рекомендується коротко постригти нігті і/або акуратно підпиляти керамічної або паперовій пилкою.
 • Використовувати засіб для видалення кутикули або видалити механічним способом.
 • Знежирити нігті засобом для зняття лаку з ацетоном або спиртовим складом.
 • Зробити складу згідно інструкції і нанести його на нігті.
 • Після висихання акрилу його покривають лаком з металевим ефектом/приклеюють фольгу/роблять манікюр іншим чином.
 • Акрил швидко висихає, не потребує сушіння під ультрафіолетовою лампою.

  Переваги акрилового нарощування Недоліки акрилу
  1. достатня міцність покриття;

  2. швидке висихання матеріалу;

  3. можливість зміни кольору нарощених нігтів;

  4. створення різноманітного манікюру;

  5. легко видаляється спеціальним складом.

  1. неприємний різкий запах свіжого розчину під час процедури;

  2. матовість покриття;

  3. необхідність корекції при відростанні нігтя.

  Металеві нігті за допомогою лаку

  Металевий манікюр за допомогою звичайного лаку зробити дуже просто і доступний в домашніх умовах.

  Манікюрний лак з металевим ефектом буває різний, не тільки золотий або срібний, але й бронзовий, фіолетовий, синій і будь-які інші відтінки. Крім простого глянцевого ефекту, покриття може бути перламутровим, з металевими блискітками (часто такий ефект називають «зоряним сяйвом» або «ефектом піску»).

  0971eb5607dd683bd31d16727ded9341 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Перед нанесенням лаку слід зробити гігієнічний манікюр (надати форму, зменшити довжину). Щоб лак тримався довше, рекомендується знежирити нігтьові пластини засобом для зняття лаку з ацетоном і нанести базу під лак. По завершенні манікюру слід закріпити захисним покриттям.

  Цікава ідея металевого манікюру лаком – це нанесення на 1-2 нігтя лаку іншого кольору або з іншим металевим ефектом.

  Металевий манікюр за допомогою фольги

  Металевий манікюр (фото представлено нижче) виконується за допомогою особливого матеріалу – металевої фольги. В манікюрі фольгу використовують і в якості невеликого елемента декору. Її прикріплюють невеликими шматочками, створюючи узор. Або за допомогою металевої фольги створюють «місячний» манікюр, виділяючи лунулу фольгою.

  3ea41fa04762c52617424b28d1a00856 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Придбати металеву фольгу для манікюру можна в манікюрних магазинах і магазинах косметики. Із зворотного боку фольги знаходиться клей.

  Нігтьову пластину потрібно знежирити. Поверх нігтя накладають фольгу блискучою стороною вгору, клейкою — на ніготь. Фольгу щільно притискають і розгладжують, щоб вона приклеїлася. Зайве акуратно обрізають. Поверх наносять безбарвний лак і/або закріплює склад.

  Для створення деякого орнаменту, потрібно спочатку вирізати його з фольги і потім акуратно приклеїти на нігті.

  Нігті металік за допомогою пудри або втирки

  Металевий манікюр за допомогою втирки виконується з використанням гель-лаку або звичайного манікюрного лаку. На ніготь наносять лак (гель-лак) будь-якого кольору. Повністю висушують. Потім посипають ніготь дзеркальної пудрою і ретельно втирають. Залишки видаляють сухою кистю або ватним диском. Поверх наносять безбарвний лак і/або закріплює склад.

  Цікаво те, що яскравіше пудра виглядає на темному лаку. Тому для створення гарного металевого блиску, досвідчені майстри манікюру рекомендують наносити втирку на темний лак (гель-лак). Важливо втирати пудру дуже акуратно і щільно, щоб отримати саме металевий ефект, а не просто манікюр з блиском.

  Класичне виконання манікюру за допомогою пудри – це використання золотого та срібного кольорів.

  Майстри манікюру знають, що дзеркальна пудра поділяється на такі види:

 • голографічна пудра;
 • пудра «майский жук»;
 • дзеркальна втирка;
 • пудра «призма».
 • Відмінна риса голографічного пудри в тому, що частинки цього продукту мають досить великий розмір і кожну можна розрізнити неозброєним оком. Після нанесення на нігті створюється ефект «блискучого перламутру». Пудра «майский жук» — втирка з ефектом крила жука. Відтінки можуть бути різноманітними, але в основі лежить фіолетовий колір.

  Дзеркальна пудра при втиранні в ніготь дає практично ідеально відображає ефект дзеркала. Найбільш популярними є мідні, золоті і срібні відтінки.

  9d471c5fb9383c06d596ee1c0d6533f9 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Відмінна риси пудри «призми» в тому, що вона дає не просто металевий ефект, а неоновий. Синьо-блакитні переливи виглядають дуже барвисто і на темному, і на світлому лаку. Ефект від пудри «призми» схожий з ефектом голографічного пудри. Але втирка «призма» має більш дрібну текстуру та її частки практично неможливо розглянути.

  Металеві нігті за допомогою блискіток

  Популярним є манікюр з металевим ефектом і легким сяйвом. Це досягається за рахунок використання лаку з блискітками або декоративних блискіток. Проводиться великий асортимент лаків з блискітками. Блискітки можуть бути великими або дуже дрібними.

  Більш реалістичний металевий ефект досягається при використанні лаку з дрібними блискітками.

  Досягти металевого ефекту за допомогою лаку з блискітками можна, якщо нанести лак в кілька шарів. Чим більше шарів, тим більше концентрація блискіток. Виконати манікюр з використанням декоративних блискіток просто. На ще невисохлий лак (гель-лак) акуратно насипають блискітки. А поверх закріплюють безбарвним лаком або топом.

  Ідеї металевого нейл-арту:

  В даний час манікюр являє собою ціле мистецтво, нігті не просто покривають лаком, а наносять на них:

  • різноманітні візерунки;
  • рельєфи;
  • блискітки;
  • стрази.

  18af71c66ff56f721d8ef86727d4f4ca Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Створюють цікаві плавні градієнти або різкі переходи кольору. Металевий манікюр виглядає незвично і привертає увагу.

  Класичний сталевий металевий манікюр

  Сталевий манікюр в класичному уявленні – це покриття всіх нігтів лаком одного кольору, зазвичай з дзеркальним ефектом. Але популярними і не менш красивими є варіанти манікюру з сатиновими переливами, перламутром або ефектом «м’ятою фольги». Сатиновий і перламутровий лаки з металевим ефектом представлені у величезному асортименті в магазинах.

  Рідше можна знайти лак з ефектом «м’ятою фольги». Але на нігтях таке покриття виглядає дуже незвично.

  Дзеркальний кольоровий манікюр

  Дзеркальний металевий манікюр (фото прикладів наведено нижче) виконується не тільки в класичних кольорах (золоті, сріблі і бронзі), але і в інших яскравих кольорах. До того ж нерідко поєднують декілька відтінків на одному нігті або на різних нігтях. Подібне рішення виглядає досить незвично. Згідно спектру, добре поєднуються контрастні відтінки.

  Відеопідбірка манікюру з ефектом дзеркала:

  Дзеркальний манікюр завжди виглядає яскраво і нарядно, тому стилісти рекомендують робити його для особливих урочистих заходів.

  Комбінований металевий манікюр

  Металевий манікюр (фото прикладу розташоване нижче) виконується у різних стилістиках. Майстри поєднують кілька технік і створюють комбінований манікюр. Цікаво виглядає манікюр, у якому тільки на один ніготь нанесений лак з металевим ефектом, а решта нігті покриті лаком нейтрального кольору.

  97922a753f5b68e308b1e218262ab15a Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Прекрасним рішенням може стати комбінація металевого лаку з дзеркальним ефектом з лаком з ефектом фольги або піску. Виглядає таке поєднання стильно. Часто в металевому манікюрі поєднують металевий лак з глянсовим або матовим. Металевим лаком виконують візерунки або декоративні лінії поверх іншого лаку.

  Подібний манікюр стилісти вважають прийнятним для кожного дня.

  Манікюр з лунками

  Місячний манікюр – цікаве рішення в нейл-арте. Ідея такого манікюру полягає у виділенні лунулы нігтя. В одному випадку на неї зовсім не наносять лак, в іншому – виділяють яскравим кольором. В металевому манікюрі лунулу виділяють лаком з ефектом «металік». Колір лаку може бути будь-яким, іноді приклеюють металеву фольгу.

  Місячний манікюр, на думку стилістів, може бути і святковим, і повсякденним.

  Французький металевий манікюр

  Французький манікюр, виконаний з використанням металевого лаку або іншого матеріалу, виглядає свіжо, ново і стильно. Манікюр без додаткового дизайну і прикрас, на думку стилістів, можна використовувати для кожного дня. Манікюр в яскравих відтінках чудово підійде для урочистостей і свят.

  73c4a00cef73d9c29b31a185e9b23089 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Ідея французького металевого манікюру полягає в тому, що біла частина нігтя покривається лаком (гель-лаком, фольгою) з металевим ефектом, замість класичного білого (бежевого, світло-рожевого) кольору. Іноді, французький металевий манікюр додатково прикрашають невеликими стразами.

  Градієнтний металевий манікюр

  Металевий манікюр, фото якого представлені нижче, часто виконується в техніці градієнта. Зазвичай для створення градієнтного манікюру використовують 2 або 3 кольору. Варіантів нанесення квітів багато, один з найпростіших є змішування лаків в окремій ємності і нанесення кольору губкою на ніготь.

  У подібному манікюрі є секрет: чим менше доби губки, якою наносять лак, тим м’якше буде перехід між кольорами. Поверх градієнта завжди наносять захисне покриття або безбарвний лак.

  Класичний градієнт – плавне зміна кольору в горизонтальній площині. Але новим модним віянням стало створення вертикального градієнта. Виглядає такий перехід незвично, а якщо манікюр виконаний в яскравих відтінках, то може стати прекрасним варіантом для торжества. Цікавий варіант градієнта – перехід, зроблений пензлем, коли виходить різкий перехід у вигляді ромбів.

  Подібна техніка вимагає особливих умінь і навичок, самостійно виконати такий манікюр дуже складно.

  Декорування стразами і микробисером

  В манікюрі стрази і мікробісер використовують тривалий час. За допомогою цих елементів декору створюють яскравий святковий і повсякденний манікюр. Бісер – це дрібний (до 4 мм) матеріалу, виконаний зі скла і використовується для декорування нігтів.

  Бісер виготовляється зі скла або металу. Скляний мікробісер застосовується для створення красиво, яскравого манікюру. Його накладають повністю на весь ніготь або викладають з микробисера орнамент. Сталевий мікробісер можна використовувати для створення металевого манікюру.

  04823152e19bfb115b3b547ce5172042 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втиркаМеталевий манікюр: фото варіанту з микробисером

  Такий бісер виглядає незвично, але приклеювати його потрібно особливо обережно, щоб манікюр протримався якомога довше. Для приклеювання бісеру використовують будь манікюрний клей. Поверх микробисера рекомендується нанести захисне покриття або безбарвний лак. Мікробісер може використовуватися в манікюрі зі звичайним лаком або гель-лаком.

  Увага! Для кращого кріплення микробисера на ніготь без лаку, його рекомендується знежирити.

  Стрази – давно відомий і широко використовуваний матеріал для манікюру. Бувають звичайні блискучі прозорі стрази, але виробляються і кольорові різного розміру. Для коротких нігтів оптимальним варіантом стануть стрази маленького або середнього розміру. Для декору довгих нігтів підійдуть великі стрази, але можна і поєднувати великі з дрібними, створюючи цікаві візерунки.

  Для створення металевого манікюру використовують металеві стрази, які називають клепками. У широкому асортименті представлені стрази з білого і жовтого металу, причому стрази виготовляються різноманітної форми. Вони можуть бути круглими, квадратними, овальними. Кольори також не обмежуються.

  Стрази забарвлюють:

  • у синій;
  • зелений;
  • фіолетовий;
  • червоний;
  • коричневий;
  • оранжевий;
  • жовтий;
  • рожевий;
  • бузковий.

  5a29f2b820e38ef06f2c6d256d8c3617 Металевий манікюр. Фото, як зробити з фольги, за допомогою пудри, гель лаком, наклейки. Красиві дизайни: дзеркальний, металік, втирка

  Стилісти рекомендують декорувати манікюр стразами для створення яскравих, урочистих образів. Для повсякденного носіння краще зробити акуратний, скромний, стриманий візерунок або повністю покрити стразами або микробисером один ніготь на руці. З цікавих оригінальних ідей для манікюру можна відзначити, прикраса стразами градієнтного металевого манікюру.

  Акуратний орнамент стане красивим і ненав’язливим акцентом.

  Дрібний вага бісер створює ефект блиску металу. Подібний манікюр виглядає дуже святково. В якості прикраси краще використовувати мікробісер, контрастний кольору лаку або гель-лаку. Подібне поєднання, на думку стилістів, надає вишуканий і шляхетний вид манікюру.

  Металевий манікюр – прекрасна ідея дизайну нігтів для свят і на кожен день. У мережі можна знайти безліч фото варіантів виконання манікюру в різноманітних техніках. Тому можна знайти ідею нейл-арту по своєму смаку.

  Оформлення статті: Е. Чайкіна

  Корисний відео-ролик про металевому манікюрі

  Відео про п’ять різних способах нанесення металевого манікюру:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради