Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

Волосся середньої довжини підходять для створення праскою будь-яких видів локонів. На кожну стрижку можна підібрати свою зачіску, головне – знати тонкощі вибору випрямляча і роботи з ним.

Як вибрати випрямляч для завивки: види, моделі і виробники

Визначаючись з виробником і моделлю випрямляча, варто заздалегідь ознайомитися з кількома параметрами приладу. Їх 5, і всі вони впливають на якість укладки, стан волосся і ціноутворення прасування.

Матеріал пластин

Якість нагрівальних елементів — первинний критерій, за яким варто вибирати випрямляч.

Визначити потрібний тип пластини допоможе порівняльна таблиця:

Вид матеріалу Переваги Недоліки
Метал Низька ціна Нерівномірний нагрів, згубний вплив на волосся, тривале охолодження
Кераміка Низька ціна, рівномірний нагрів, оптимальна температура, зручність в роботі Прилипання засобів стайлінгу до пластині, негативний вплив на волосся
Титан Швидкий і сильний нагрів Підходить тільки для професіоналів
Тефлон Щадне вплив на локони Недовговічність, погане ковзання по волоссю
Турмалін Відмінне ковзання, додання блиску волоссю Висока ціна
Мармур Істотне зниження негативного впливу на волосся, додання ефекту ламінування Висока ціна
Жадеїт Застосовується в роботі з вологим волоссям Висока ціна
Срібло Ефект оздоровлення волосся Висока ціна
Вольфрам Довготривалість укладання, поліпшення стану волосся Висока ціна

7b53f25f2f89110a2a53fe7b1e0bd433 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

Економія на матеріалах компенсується збільшенням витрат на засоби для відновлення локонів. Термічний вплив погіршує реальний стан волосся, тому вибір у сторону якісного матеріалу пластин допоможе зменшити негативні наслідки стайлера.

Форма і ширина пластин

Локони на середні волосся праскою можна виконати по-різному. На величину завитків впливає ширина пластини, тому вона підбирається індивідуально в залежності від довжини, густоти і типу локонів. Щоб визначити розмірність нагрівальної пластини до плечей точно, потрібно зібрати волосся у хвіст і виміряти його діаметр.

Якщо цей показник становить менше 7 см, ширина нагрівального елемента буде дорівнює 2-2,5 см. Густота в 7-9 см вимагає пластини в 2,5–3 см, а при обсязі хвоста в 9-12 см можна купувати прасування з шириною робочої поверхні понад 3 див.

Ширина зазору між пластинами

Стуливши нагрівальні полотна стайлера, можна побачити невеликий простір між пластинами. Для якісного приладу розмір зазору повинен становити не більше 1 мм

Більший проміжок робить роботу з приладом некомфортним, оскільки потрібно докладати додаткові зусилля. При такому дефекті пасмо буде прогріватися нерівномірно, що вплине на кількість впливів праски на волосся. А це неминуче збільшить негативний вплив на локони.

Терморегулятор

У кожної людини будова волосся індивідуально, тому укладання повинна виконуватися за різними технологіями. Праска повинен мати хоча б три температурних режиму для товстих і щільних, середніх, тонкого волосся. Показник нагріву понад 170 °С згубний для тонкого пасм, тому про передбачуваний ефект варто знати заздалегідь, щоб уникнути наслідків.

60bf2eab25b26fc90a157185fca356fb Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

Важливо. Можна придбати прилад з ручним вибором температури.

Це допоможе ідеально підібрати той параметр, при якому пасмо буде укладатися з одного разу і не псуватися з-за високих температур.

Додаткові насадки

Вибираючи між випрямлячем і мультистайлером, варто віддати перевагу на користь першого. Половина насадок на прилад найчастіше припадає пилом на полицях, а просто провертаючи пасма праскою певним чином, можна отримати абсолютно різні локони. На ринку приладів для укладання є маса виробників, серед яких провідними є BaByliss, Remington та Rowenta.

Відступаючи від даних брендів на користь інших, варто обирати фірми, які працюють лише з сегментом професійних приладів для стайлінгу і косметики для волосся.

Бренди з топ-3 мають в лінійці кілька рейтингових випрямлячів і мультистайлеров:

 • BABYLISS BAB2654NTE Nano Titanium з титановим покриттям шириною 2,5 см і 5 температурними режимами;
 • REMINGTON S8590 Keratin Therapy Pro з керамічними плаваючими пластинами і швидким нагріванням;
 • ROWENTA SF 3132 з пластиною з кераміки і турмаліну, а також 11 температурними режимами.

c1c0290ccc093ffda2cd949a46a7bed4 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

Визначивши для себе необхідні параметри, слід протестувати прилад в роботі. Якісний випрямляч не має чіпляти пасма при укладанні, а пластини його повинні замикатися без зайвих зусиль. Якщо стайлер не відповідає цим критеріям, то їм неможливо буде завити локони.

Як створити кучері праскою, не пошкодивши пасма?

Локони на середні волосся праскою виконуються за єдиною технологією з укладаннями плойкою. У процесі виконання таких зачісок застосовується температура понад 150 °С, що призводить до розривів найбільш міцних зв’язків всередині локона — дисульфідних, що представляють собою зв’язуючі компоненти білка, з якого і складається волосся.

Відновити ці елементи неможливо, також як не можна повністю виключити такий вплив на пасма.

Однак можна компенсувати або зменшити шкоду від завивки за допомогою 3 способів:

 • Термозахист. Для того щоб зменшити негативний вплив на волосся під час укладання потрібно попередньо нанести на них термозахисний спрей. Спирт у складі таких засобів при високих температурах випаровується, відводячи частина тепла, а пантенол виконує роль доглядає компонента. Не можна використовувати термозахист без гарячої укладки: спирт, який не випарується, висушить волосся.
 • Створення плівки на волоссі. Косметика з силиконами обволікає пасма полімерною оболонкою, тим самим створюючи захисну упаковку на кожному локоні. Така косметика краще запобігає вплив будь-яких негативних факторів на волосся. Важливо індивідуально підбирати поєднання силіконів для кожного типу пасм.
 • Косметика з кератином і протеїном. Важливо, щоб ці компоненти в складах засобів догляду були присутні в гидролизованном вигляді. У складах косметики цей факт зазначається. Кератин і протеїн заповнюють пошкоджені ділянки в стержні волоса. Але такі продукти не можна застосовувати дуже часто, так як при активному накопиченні вони можуть розривати волосся зсередини. Якщо після чергового застосування такої косметики пасма стали тьмяними, то слід ненадовго змінити продукт відходу на косметику з силиконами.

8797338095388376a2677922aab04077 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

Найкраща альтернатива укладок праскою або плойкою – фен або бігуді. Не варто намагатися відновити волосся процедурами, при яких корисні речовини запечатуються в волосся праскою небудь робити постійну завивку. Механізм дії всіх процедур єдиний — високі температури, агресивні хімічні сполуки руйнують волосся.

Особливості завивки волосся середньої довжини

Дівчатам з середньою довжиною волосся варто підготуватися до того, що локони після завивки втратять третину довжини. Варто орієнтуватися на правило: чим менше густина і довжина пасм, тим більш вузькою має бути ширина плаваючих пластин. Середня довжина локонів добре піддається укладці праскою, тому не варто витримувати контакт волосся з нагрівальною пластиною більш ніж на 5 сек.

Забезпечити додаткову фіксацію можна за допомогою попередньо нанесених засобів стайлінгу, за винятком лаку, який використовується після термообробки. Збільшити тривалість носіння завивки можна, якщо просто потримати завиток в руках до повного охолодження.

3bbb8aadd2aae4be6fc541ce006e78bb Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіантиЛокони на середні волосся праскою добре підходять як на свято так і для повсякденного носіння.

Змінюючи кут нахилу випрямляча при завивці, можна отримати різні типи кучерів. При будь завивці на середню довжину волосся кінчики варто залишати прямими.

Підготовка волосся до завивці праскою

Укладання пасом вимагає дотримання деяких підготовчих процедур, які допоможуть виконати зачіску з мінімальною шкодою для волосся, збільшити стійкість і тривалість носіння локонів.

Наприклад:

 • Пасма перед укладанням праскою повинні бути абсолютно сухими.
 • Перед завивкою слід використовувати кондиціонери і незмивні засоби на довжину волосся, а не на їх коріння. Поверх незмивних коштів наносяться термозахисні спреї і гелі.
 • Отримати більш об’ємну укладку можна за допомогою сухого шампуню, нанесеного на корені.
 • Завивати волосся буде простіше, якщо розділити пасма на сектори і закріпити зажимами. За допомогою шпильок можна закріпити локони до повного охолодження.

Важливо. Для додаткового захисту кінчиків волосся слід обзавестися спеціальним мусом або гелем.

Якщо таких в арсеналі не є, можна застосовувати звичайний крем для рук. У процесі підготовки варто запастися необхідними інструментами заздалегідь, щоб скоротити час роботи з праскою і уникнути його перегріву.

Способи і види накручування. Покрокові інструкції

Методів укладання волосся багато, але при всіх використовується універсальна покрокова інструкція.38d45adb520b184c542004be84bda037 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

По завершенню процедури підготовки виконується такий план дій:

 • Потрібно взяти невелику пасмо з сектора і затиснути її випрямлячем.
 • Плавно просуваючи праску до кінчиків волосся, потрібно повільно провертати випрямляч.
 • Стайлер не можна затримувати довго на одному місці, щоб уникнути перегріву волосся і заломів.
 • Отриманий локон варто зафіксувати лаком і залишити в такому стані до охолодження.
 • Коли укладання повністю охолоне, локони треба прочесати за допомогою пальців.
 • Від методу провертання стайлера буде залежати кінцевий варіант укладання. Не варто намагатися проводити по волоссю праскою кілька разів: це не допоможе отримати більш виразний локон. Для таких цілей використовуються затискачі та фіксатори.

  У формі зигзага

  Щоб отримати ламані локони, знадобиться фольга. Потрібно нарізати на прямокутники, які будуть відповідати за розмірами довжині і товщині бажаних пасм.

  Це:

 • Після поділу волосся на сектори потрібно взяти локон і покласти його на фольгу.
 • Вертикально скласти фольгу, тим самим обгорнувши пасмо як при процедурі фарбування.
 • Горизонтально складати локон у фользі гармошкою. В кінцевому рахунку буде отриманий короткий квадрат з фольги.
 • Складену пасмо треба защипнути випрямлячем і протримати його в такому положенні близько 5 секунд.
 • Завершивши обробку всіх локонів, можна зняти фольгу з усіх ділянок голови і закріпити укладання лаком.
 • 56477259689605ee697c51cb0da297fa Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  При такій зачісці потрібно зберегти текстуру пасм, тому їх розбирають руками.

  Сходинками

  Локони на середні волосся праскою виконуються за аналогічною схемою з зигзагоподібними кучерями, щоб отримати ступінчасті кпряди. Цей вид укладання не вимагає фольги, але займає набагато більше часу.

  Відокремлена частина волосся по черзі притискається праскою по довжині від коренів до кінчиків.

  При цьому випрямляч потрібно тримати строго горизонтально, злегка змінюючи кут затиску то личить, то від особи. Нагрівальні пластини змикаються з пропуском ділянок волосся в 1-2 см, в залежності від бажаного рівня вираженості сходинки. Щоб зробити більш чіткі сходинки, локони можна зібрати невидимками в гармошку ще гарячими і нанести фіксуючий спрей.

  Недбалі локони

  Легка неохайність в зачісках не втрачає своєї актуальності. Щоб зробити такі локони, необхідно дотримуватися стандартної процедури завивки, але тримати праску потрібно практично вертикально або під кутом 75-80 °. В ході завивки випрямляч потрібно плавно обертати навколо своєї осі.34749f0399b6e4d3a7ed4f71679f08a5 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  Щоб додати зачісці недбалість, можна додатково нанести на руки віск для укладання перед поділом пасм. Для стайлінгу підходить мус, а також спеціальний спрей для волосся з сіллю, який найкраще нанести після гарячого впливу.

  Великі локони

  Щоб зробити великі локони крім стайлера знадобиться додатковий вплив на волосся, а також спрей для фіксації. Обов’язково поділ пасом на секції, оскільки великі завитки швидко втратять форму при безладному способі укладання. Утюжок розташовують горизонтально.

  Розмістивши пластину випрямляча біля основи волосся, пасмо обертають один раз навколо пластини. Потім, просуваючись до кінчиків, локон постійно притискають пружинистими, схожими на вібруючі, рухами. Коли кучері охололи, їх потрібно розпушити.

  a6d16675da41a58d8dd4d06516ba003f Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  Для цього пасмо тримають пальцями на внутрішньому вигині хвилі, а другою рукою обережно підтягують вгору волосся на зовнішній стороні кучерів.

  У вигляді джгутів

  Виконуючи укладку за допомогою джгутів потрібно запастися фольгою. Розділені на секції частини волосся закручують в гульки, а потім обертають фольгою. За кожною складовою такої зачіски кілька разів проходять праскою, притискаючи джгутики пластинами. Потім волосся розбирають, взъерошивают руками і фіксують спреєм.

  Важливо. Щоб отримати більш кучеряве волосся, слід робити гульки меншого розміру.

  Легкі локони за допомогою фольги

  Така укладка є аналогом бігуді. Можна легко регулювати величину кучерів, а також робити паузи в процесі виконання зачіски. Береться пасмо волосся і накручується на два пальці до коренів. Отримане кільце щільно загортається у фольгу так, щоб усередині зберігалася форма кучерів. Пасмо у фользі за формою схожа на млинець.

  Кожен такий елемент 10-15 хв потрібно кілька разів притискати випрямлячем. Після того як волосся оброблені, фольга розгортається і зачісці надається форма.

  Великі пасма від коренів волосся

  Локони на середні волосся праскою зробити просто, навіть якщо при цьому потрібно отримати обсяг біля коріння без миття і застосування засобів для стайлінгу. Досить просто зробити начісування біля коренів на пасма і злегка притиснути його кілька разів випрямлячем. Частина скуйовджених волосся можна притиснути гребінцем і відрегулювати інтенсивність обсягу.

  68f018f685e4eb022a69f39532ac59bc Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  Щоб отримати великі локони на начісування, необхідно скористатися стандартним способом завивки великих кучерів, а потім закріпити їх в кільце за допомогою невидимок або затискачів. Коли обробка волосся в одній секції закінчена, можна трохи прочесати волосся від коренів, відрегулювавши обсяг, розпушити локони і закріпити результат.

  Важливо: не варто зловживати кількістю лаку, щоб зберегти динамічність зачіски.

  Техніка «Пляжні кучері»

  Трендова зачіска в стилі пляжних локонів проста у виконанні. Метод полягає в тому, що волосся потрібно скрутити в тугий джгут і по ньому провести кілька разів випрямлячем. Такий спосіб підходить тим, у кого короткі або тонке волосся. Локон з джгута можна зробити пишнішими і закріпити укладання.

  Красиві «каліфорнійські» локони

  Спосіб отримання каліфорнійських локонів заснований на провертанні прасування навколо своєї осі. Випрямляч розміщується під кутом 75° і навколо нього обертають локон, просуваючись до кінців волосся. Спочатку завиток робиться від особи, але на середині пасма напрямок завивки змінюється в протилежну сторону. Кінчик волосся залишається прямим.

  Отриману зачіску слід закріпити спреєм з сіллю. Щоб спростити процес отримання каліфорнійської хвилі можна зробити завиток від особи до середини пасма, потім виконати теж дія на нижній частині локона в протилежну сторону.

  Як накрутити кінчики волосся

  Завивка кінчиків пасм підходить тим, хто має довге волосся або багатошарову стрижку. Необхідно розташувати випрямляч вертикально і захопити великий локон. Рухатися необхідно плавно вниз, а ближче до кінчика відтягувати пасмо, повільно провертаючи праска по своїй осі.

  0339ead4262556e039156d623f7d4b90 Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  Перехід в завитки виходить невеликим і рівномірним, що ідеально підходить для стрижок каскад і драбинка. Для довгого волосся можна виконати завивку за допомогою фольги, тільки в цьому випадку кучері необхідно загортати від середини локона.

  Кращі засоби для фіксації кучерів: форми випуску фіксаторів, бренди

  Асортимент засобів для укладки складається з продуктів, які можна підібрати під різні типи волосся і потреби. Це спреї, пінки, муси, гелі і навіть шампуні. Мета цих засобів полягає не тільки у фіксації. Вони доглядають за волоссям, захищають їх і роблять локони візуально гладенькими та щільними.

  Серед заздалегідь наносяться коштів для тонкого волосся можна виділити 3 продукту:

  • Killer Curls, Kevin Murphy;
  • More Inside, Davines;
  • Frizz Ease Dream Curls, John Frieda.

  Для більш прямих і густих від природи локонів можна використовувати креми для укладання:

  52d0b72ce83cc884b61380c29e85912b Локони на середні волосся праскою. Фото, як зробити крок, варіанти

  • Airstyle Flexible Finish Cream, Oribe;
  • Lisap Fashion Curl Reviver, Lisap Milano;
  • Styling Cream Satinique, Amway;

  Зафіксувати отриманий результат можна за допомогою спреїв або лаків:

  • La Grase «Супер обсяг»;
  • Taft обсяг;
  • Wellaflex.

  Маючи якісний утюжок і освоївши всі тонкощі отримання кучерів на волосся середньої довжини, можна зробити укладку будь-яким типом локонів.

  Якщо методи оформлення пасм здаються занадто складними можна скористатися універсальним правилом: чим ближче до горизонталі положення прасування, тим більш дрібними і чіткими будуть кучері.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про створення локонів праскою

  Локони на середні волосся утюжком:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради