Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Більшість дизайнерів, випускають сезонні колекції вечірніх суконь, включають в колекції плаття з гіпюру і мережива. На фото з європейських тижнів моди нескладно знайти елегантні вироби, виконані з вишуканого, королівського матеріалу. Мереживна обробка з року в рік залишається класичним прикрасою вечірніх і весільних суконь.

Види тканин

Сучасний ринок текстилю пропонує величезну різноманітність ошатних тканин, таких як:

 • мереживо;
 • гіпюр;
 • венеціанське мереживо;
 • ірландське мереживо.

  d1dcfa1f11e43fd67036d88cd5a147f0 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінокГарне плаття з гіпюру і мережива підкреслять фігуру і скроят недоліки

Гіпюром називають тканину, що має опуклі наскрізні візерунки. Існує кілька спосіб виготовлення тканини.

Гіпюр виготовляється кількома способами:

 • метод выдерга;
 • метод вытравки;
 • з допомогою прядильних машин.

Тканина з опуклим візерунком була відома ще в 16 столітті. В Росію гіпюр завезли в 19 столітті.

Мереживом називають тканину, що має ажурний орнамент, одержуваний внаслідок переплетення ниток, і не має основи.

Відмінність венеціанського мережива від класичного полягає в тому, що одна сторона полотна має гладку структуру, а друга шорстку, завдяки узелкам, розташованим на ній.aef446255f0fb05c14b569fe34baa2d7 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Техніка плетіння ірландського мережива відрізняється тим, що окремі мотиви пов’язані збираються в єдину композицію. Кінцевий малюнок найчастіше має флористичну спрямованість.

З чим поєднувати плаття з гіпюру та мережива

Мереживне плаття являє собою ошатний предмет гардеробу. Щоб воно виглядало доречно, необхідно правильно підібрати до нього аксесуари, взуття та елементи верхнього одягу.9823015994ef938e9ae8086441aef6ba Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Аксесуари не повинні бути великими і химерними. Ідеальним доповненням до плаття з гіпюру і мережива послужать сережки-пуссети з дорогоцінного металу зі вставками каменів swarovski або діамантів.

При глухому комірі прикраса на шию не надівається, так як фактурна тканина бере декоративну роль на себе. Абсолютно така ж ситуація з рукавами: при крою з довгим рукавом з прикрас будуть доречні лише годинник у разі необхідності, при короткому – можливий елегантний браслет.

Куди надіти

Плаття з гіпюру і мережива – фото чи в житті виглядає доречно при різних епізодах: як на діловому вечері, так і на романтичному побаченні. Важливо підібрати правильний крій та аксесуари.

Чим більш активна тканина, з якої виконано виріб, тим менше до нього на додаток потрібно аксесуарів. Не варто доповнювати образ з гипюровым сукнею прикрасами масивних форм, вони перекреслений ніжність і витонченість матеріалу.7390c6a4cf7a43aeab856d809e13b34c Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Більшість стилістів пропонують вибирати випускницям на вручення дипломів саме сукні з мережива і гіпюру – такий вибір підкреслює ніжність і витонченість юної дівчини, яка вступає в доросле життя.

В додаток до сукні ідеально підійдуть класичні човники з підборами 10 сантиметрів, виконані з тілесною (нейтральної) шкіри або прикрашені мереживом, дублюючим той, що використаний для сукні.

Поради щодо вибору плаття з гіпюру та мережива

1. Важливо визначитися з типом підкладки:

 • в тон мережива;
 • альтернативного кольору.

Перший варіант буде доречний для формального варіанти зустрічі, ділового обіду та вишуканого свята.

Плаття з обробкою, що відрізняється по тону від мережива, не підійде дорослій жінці, краще всього віддати його юної представниці прекрасної статі.

2. Необхідно підбирати фасон сукні в залежності від типу фігури і зростання. Приталені форма підійде власницям фігури пісочний годинник, що володіє як середнім, так і високим зростанням. Дівчатам з типом фігури ” груша варто віддати перевагу сукням з А-силуетом або сукням, мереживо на яких розташовується виключно у верхній частині виробу.998b4d848c5bc6a5c3aaaa98c681f60f Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

3. Необхідно підібрати правильний колір і відтінок сукні, відповідний дівчині за кольоротипом.

Яке плаття вибрати за кольором

Щоб правильно визначитися з кольором сукні, варто відповісти на кілька питань:

 • для якої мети вибирається плаття;
 • до якого кольоротипу може віднести себе дівчина.

Якщо привід формальний, варто віддати перевагу нейтральним базовим відтінкам: чорний, сірий, синій. Не варто зупиняти вибір на тілесному мереживній сукні — цей вибір може бути неправильно зрозумілий.f5d66d6aa9313b8ebcef89b30a4bb8a4 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Розрізняють кілька цветотипов жіночої зовнішності: осінь, зима, весна, літо. Представницям весняно-літнього періоду необхідно дивитися в бік світлих відтінків, а також рожевої гами, лазурного, м’ятного і малинового кольорів.

Представницям холодного часу року варто поглянути на винні відтінки, теракотовий, всю гаму червоного і глибокі насичені кольори: смарагдовий, марсала.

Як вибрати плаття по фігурі

Щоб сукня вигідно підкреслило достоїнства фігури, необхідно правильно підібрати крій в залежності від типу фігури:

 • класичні пісочний годинник;
 • виражений верх, широкі плечі, вузькі стегна;
 • виражений низ, широкі стегна, вузькі плечі.

Власницям фігури з приблизно однаковими параметрами об’єму грудей і стегон, з чітко вираженою лінією талії підійде будь-яка форма сукні: від футляра до сукні з відрізний спідницею А-силуету, також прекрасним вибором буде асиметрична плаття на одне плече.badfdedbb29e2b3270745ea1a0de2e14 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

Власниць фігури з широкими плечима і вузькими стегнами необхідно зробити акцент на стегнах, візуально розширивши їх. Ідеальним вибором стане сукню з відрізний спідницею А-силуету, верхня частина виробу повинна бути мінімалістичною.

Власницям грушоподібної типу фігури також підійдуть сукні А-силуету, проте верхня частина сукні може володіти воланами або рукавами-крильцями, додаючи обсяг у верхній частині і наводячи показники грудей і стегон до єдиного значення.

Сукні для повних

Жінкам, що володіє пишними формами, необхідно акуратно підбирати мереживні сукні.

Обмежень у виборі фасону або кольору немає, однак, слід дотримуватися деяких правил:

 • Плаття не повинні мати різного виду волани або рюші, так як вони додають обсяг вже апетитним формам.f418dd90dc7d5726f52545f1610e0593 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок
 • Слід віддавати перевагу сукням, виконаним в довжині міді.
 • Не варто віддавати перевагу сукням, у яких відсутні рукави, навіть якщо руки дівчини щодо стрункі.
 • Модні фасони

  Існує величезна кількість фасонів суконь, виконаних з ажурного матеріалу, а саме:

  • Приталені сукні. Завдяки акценту на талії, плаття такого фасону підійде дівчині, яка володіє будь-яким типом фігури. Додатково плаття такого фасону дозволено підкреслити тонким поясом.
  • Сукні з відкритою спиною. Прекрасний варіант для урочистого заходу. Найкраще відкрита спина поєднується з приталеним силуетом або силуетом-трапецією.
  • Сукні з довгим рукавом. Рукава можуть бути виконані виключно з мережива, щоб підкреслити витонченість жіночих рук. Також часто дизайнери використовують тілесну тканина для підкладали, що імітує голу шкіру.
  • Сукні-футляри. Відмінний варіант для повсякденних буднів.
  • Сукні, виконані у формі тюльпана. Чудово виглядають на дівчатах, які мають фігуру «квадрат» або «розширюється трикутник», вони приховують недоліки, вирівнюючи загальні пропорції.99dc1e5855a826d1101dbfc4221e0865 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок
  • Сукні, частково оздоблені мереживом. Можуть бути виконані в денному стилі, тоді мереживо підбирається в тон основного кольору сукні. Для прикраси елегантних суконь на вечір використовують мереживо контрастного забарвлення.
  • Сукні в білизняному стилі. Прекрасний варіант для коктейльної вечірки. Мереживом може бути прикрашений поділ сукні, а також зона декольте.
  • Сукні-сарафани.
  • Сукні з пишною спідницею. Фасон такого сукні може бути виконаний повністю з мереживного матеріалу, так і доповнено поєднанням з фатином або органзою.
  • Сукні в підлогу. Ідеальний варіант сукні для нареченої. Мереживо підкреслить витончений силует і витонченість.
  • Сукні А-силуету з відрізний лінією талії чудово підходять для випускниць.

  Дизайнерські рішення

  Zuhair Murad. Одним з найбільш популярних дизайнерів, які використовують мереживні і гіпюрові тканини є Zuhair Murad. Весільні та вечірні сукні модного будинку відрізняє розкішна філігранність вишивки.

  Ліванський дизайнер любить використовувати тонке мереживо в області декольте і плечей, підкреслюючи вишуканість ліній і витонченість жіночої шиї. Головною зіркою весільних суконь від Зухаїра Мурада є фата-накидка, виконана повністю з мережива вручну майстрами в паризькому будинку моди.dcff095a58c9f69beb65dd16f47f3e4e Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

  Elie Saab. Ще одним дизайнером, філігранно використовують в своїх колекціях мереживо і гіпюр, є також ліванського походження модельєр Elie Saab. Дизайнер вважає за краще прикрашати розшитий вручну мереживом всі виріб цілком, доповнюючи його камінням Swarovski і скляним бісером. Кутюрні колекції дизайнера підкреслюють витонченість жіночої фігури і плавний вигин ліній.

  Dolce&Gabbana. Кодом модного будинку Дольче і Габбана є сукні-футляри нижче коліна, виконані з великої мереживного візерунка. Виріб випускається у кожній сезонної колекції, змінюється лише його відтінок. Крій сукні підкреслює витонченість фігури, а вибрана тканина елегантність і розкіш її власниці.

  Сукні на кожен день

  Плаття з гіпюру та мережива (фото, надіслане подрузі, допоможе зробити правильний вибір) для повсякденних образів варто вибирати дуже обережно.

  Воно не повинно відрізнятися химерністю. Необхідно віддавати перевагу лаконічним моделям однотонного забарвлення.Довжина виробу не повинна бути вище, прикладеної до коліна долоні. Чим більше ошатна фактура тканини, тим більше повинен бути закритим силует.03b2c7a9297c4cb554a5f31086a591c5 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

  Для зимового періоду підійдуть сукні міді-довжини закритого силуету, мають довгий рукав. Варто звернути увагу на глибокі насичені тони.

  Для літнього періоду підійдуть сукні як середньої, так і міді-довжини. Можливі варіації сукні з відкритою спиною для вечірніх прогулянок по місту.

  Плаття на випускний

  Випускницям старших класів школи, які вирушають на урочисте вручення атестатів підійдуть такі сукні, як:

  • сукні до підлоги з відрізний спідницею А-силуету, верхня частина сукні може бути виконана з гіпюру або мережива, пишна спідниця з фатину.6768158f1a839de8e94bc50de3368cb1 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок
  • плаття-футляр довжиною до середини ікри з відкритою спиною, повністю виконане з мережива. Підкладка сукні може поєднуватися з тоном мережива, так і бути контрастною.

  Вечірні сукні

  Плаття з гіпюру та мережива (фото допоможе вибрати з декількох варіантів найкраще) – один з найрозкішніших варіантів вечірнього туалету. Вечірні сукні з мережива і гіпюру виглядають особливо ефектно за рахунок фактури матеріалу.0e3dcef64f2f4e540f206ee7a77a0a2e Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок

  Існує безліч моделей суконь з мережива і гіпюру для урочистого випадку:

  • з частковою обробкою мереживом;
  • виконані повністю з мереживною тканини.

  Особливо ефектно виглядають сукні з мережива і гіпюру, виконаної в кольорі шкіри. Імітація оголеності з ажурними переплетеннями за рахунок сукні тілесного відтінку підходить дівчатам зі стрункою фігурою.

  Сукні в підлогу, частково виконані з мереживною тканини, виглядають елегантно, але непомітно.

  Також часто зустрічаються моделі суконь-бандо, виконані з шовкових тканин однотонного відтінку і мають мереживні вставки, що покривають плечі і руки.

  Весільні сукні

  У весільні сукні має місце кілька видів використання мережива:

 • коротке плаття, повністю виконане з мережива;
 • верх сукні мереживний, а низ виконаний з щільної атласної тканини;
 • передня частина сукні коротка, задня – довга, шлейф виконаний з мережива;
 • довга сукня у формі «рибки», повністю виконане з мережива, необхідний одяг, виконаний з тканини того ж відтінку, що і мереживо;
 • верх сукні виконано з мережива, спідниця виконана з фатину, шифону або органзи;
 • мереживні вставки у вигляді баски або рукавів на плаття, виконане з щільної тканини.aa95e3c87c36d1b5d9ad299882fb2fd6 Плаття з гіпюру і мережива. Фото, фасони: красиві, вечірні, коктейльні, весільні, ошатні з рукавом, з відкритою спиною, для повних жінок
 • Плаття з гіпюру і мережива вибирали такі знамениті нареченої, як Кейт Міддлтон. Фото королівського урочистості дотепер залишаються еталоном багатьох весільних салонів.

  Мереживо і гіпюр багато років залишаються одним з найбільш вишуканих матеріалів, що використовуються при виготовленні весільних, вечірніх, а в останні роки і повсякденних жіночих суконь.

  Плаття з гіпюру і мережива – незмінна класика, яка прикрашає дівчат на фото і в житті.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про плаття з гіпюру та мережива

  Плаття з гіпюру і мережива:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради