Прищ на попі: прикмета для дівчат, чоловіків і жінок

pryshh na pope primeta dlja devushek muzhchin i zhenshhin 6cab738 Прищ на попі: прикмета для дівчат, чоловіків і жінокЧи часто ви дивитесь у дзеркало з боку спини? Вивертаєте шию, визираючи з-за плеча? Чи часто. Люди рідко цікавляться своєю зворотною стороною – тим, що знаходиться позаду. Часто ми навіть точно не пам'ятаємо, чи є у нас на спині родимки. Але ж спиною ми здатні відчувати наближення іншої людини, а на потилиці знаходяться, так звані, «точки вітру» – точки, при масажі яких моментально поліпшується кровообіг мозку. Що вже говорити про сідниці, про форму яких так печуться всі жінки, а чоловіки милуються цими самими формами.

Як ми знаємо, Світ розмовляє з нами за допомогою доступних йому знаків – будь то зміни в нашому житті або в нашому організмі. Головне, щоб ми ці зміни помічали і вчасно на них реагували. Прищики теж відносяться до числа таких змін. Не вірите – почитайте про «Прищ на носі» або «Прищ над губою», ми про це вже писали. Але прищі на попі ми помічаємо рідко, якщо тільки це не якийсь аж надто болючим гнойничок. Якщо все ж ви раптом звернули увагу на таку прикрасу на своїй сідниці, спробуємо розібратися в тлумаченні прикмети «Прищ на попі» – до чого це, і що може означати.

Чому з'являються прищі

pryshh na pope primeta dlja devushek muzhchin i zhenshhin b25f062 Прищ на попі: прикмета для дівчат, чоловіків і жінок Звідки вони взагалі там беруться, запитаєте ви. Що ж, спробуємо відповісти коротко. Мало хто знає, що спочатку шкіра на сідницях абсолютно така ж ніжна, як і на обличчі. Правда з часом шкіра сідниць піддається численним чвар (коли ви одягаєтеся і роздягаєтесь), і практично постійному тиску (коли ви сидите). А так, відмінність лише в тому, що на шкірі попи набагато більше волосків, ніж на обличчі. Якщо ви, звичайно, не брутальний горець з бородою.

Фахівці виділяють кілька основних причин появи прищиків на сідницях. Можна виділити такі причини, як погана гігієна, алергія, або порушення гормонального фону. Крім цього, природно, існує ще безліч інших причин, але ми ведемо до того, що якщо поява таких прищиків – рідкісне явище в вашому випадку, значить, можливо це не просто прищ, а якесь повідомлення.

Загальне значення прикмети

Вам знайомі такі вирази, як: «знайшов пригод на свою … опу», «шило в попі»? Виходить, що попа – досить беззахисне місце, куди сиплються то пригоди, то колючо-ріжучі предмети. Значить можна припустити, що в трактуванні буде згадана ця беззахисність.

У народі здавна вірили, що відмітка в тому місці, яке недоступне для чужих поглядів, означає послання від Бога, адресований тільки одній людині. Це стосувалося внутрішньої сторони стегна і сідниць. Прищики в таких місцях вважалися повідомленням Вищих Сил, причому ще й зашифрованим.

Досить цікаве тлумачення прийшло до нас з сіл. У разі, якщо прищик утворився максимально високо, практично поруч з попереком, для вас це означає швидкий запаморочливий зліт. Або по кар'єрних сходах, або по службі, або в навчанні. Іншими словами, ви підніметеся сходинкою вище щодо свого нинішнього рівня. У давні часи, щоб посилити дію такої прикмети, потрібно придбати дорогий алкогольний напій, і змастити ним прищ-провісник щасливих подій. А решта випити. Але не радимо вам надто вірити такому раді і захоплюватися алкоголем, навіть з приводу «щасливого» прища.

Значення для жінки

pryshh na pope primeta dlja devushek muzhchin i zhenshhin cd0af24 Прищ на попі: прикмета для дівчат, чоловіків і жінок Давайте подивимося, що означає прикмета про прищів на попі для дівчат. Саме для чоловіків тлумачення цієї прикмети немає в принципі, ймовірно тому, що сильна половина людства рідко звертає увагу на подібні сигнали світобудови. Тому якщо вам знадобиться розгадати поява прищика на чоловічий попі, орієнтуйтеся на загальне значення прикмети.

  • Якщо прищик маленький – дівчину чекає знайомство з молодим, веселим кавалером. У що це виллється, і наскільки серйозними будуть відносини, прикмета не уточнює.
  • Якщо прищ великий, червоний, і навіть хворобливий – теж знайомство, але тепер з мудрим і досвідченим чоловіком, який буде готовий до тривалих відносин.
  • Прищ, який вискочив на лівій сідниці, передвіщає появу якогось блондина з вашого минулого.
  • А ось прищ з правого боку говорить про темноволосий чоловік, який запалився до дівчини глибокими почуттями.

Проте, для більш вірного тлумачення слід уточнити, де саме вискочив прищик.

На правій сідниці

Всі прикмети про прищі, що стосуються правої сідниці, кажуть про події, яким судилося статися. Існує два значення такої прикмети, причому яке саме виправдається в вашому випадку, передбачити неможливо. Перше: у вашому житті з'явиться значимий людина з темним волоссям. Значний – тому, що займе особливе місце у вашому житті. Можливо, це буде чоловік, можливо, жінка. Ця прикмета не обов'язково стосується любовних відносин. Цілком ймовірно, що вона говорить про дружні або робочих зв'язках. При цьому не виключається навіть варіант того, що людина з темним волоссям стане вашим ворогом.

Друге значення прикмети – це сильне емоційне хвилювання. Радісне або сумне, заздалегідь сказати складно. Орієнтуйтеся по тій ситуації, в якій ви зараз перебуваєте.

На лівій сідниці

Прищики на лівій стороні попи найчастіше пов'язані з людьми або подіями, які мали місце бути в вашому минулому. Найчастіше такий прищ означає білявого людини з минулого життя – друга дитинства, перше кохання, однокашника або однокурсника. Ця людина з'явиться у вашій долі і щось кардинально в ній поміняє. Так чи інакше, вас чекає бурхливий розвиток подій, в якому напрямку, на жаль, важко передбачити.

На обох сідницях

За однією версією, якщо численні прищики прикрасили обидві сторони попи, то, згідно з народним повір'ям, це якесь застереження від Вищих Сил. Щось ви робите неправильно, десь начудили так, що тепер вам доведеться за це розплачуватися. Чим дрібніше висипання на сідницях, тим легше буде вийти сухим з води. І, відповідно, чим більше, тим неприємніше будуть наслідки.

pryshh na pope primeta dlja devushek muzhchin i zhenshhin c6394e0 Прищ на попі: прикмета для дівчат, чоловіків і жінок

А ось за іншою версією інформація прямо протилежна. Багато прищів на попі для чоловіків – прикмета, яка передвіщає велике багатство. Але тільки в тому випадку, якщо вони вискочили відразу на обох сідницях, і у великій кількості. Для жінок аналогічне явище означає більшу популярність і увагу серед чоловіків.

Прищик прищики ворожнечу

Якщо ви стежите за станом не тільки шкіри обличчя, то напевно звернули увагу, коли саме прищик прикрасив ваші сідниці. Від того, в який день тижня він з'явився, залежать деякі подробиці основного тлумачення прикмети.

Понеділок – зустріч, яка або змінить вашу долю на краще, або стане грандіозним обманом.

  • Вівторок – ревнощі, образа.
  • Середовище – хтось, цікавий і доброзичливий, нагряне до вас в гості без попередження.
  • Четвер – передвістя свята, приготування до нього.
  • П'ятниця – туга, розлука, співчуття.
  • Субота – легковажні витрати, гульню.
  • Неділя – гряде відповідальна справа, від якого залежить подальший розвиток подій. Світ радить вам зібратися з думками і гарненько все продумати заздалегідь.

Наостанок можна сказати лише про те, що ні в якому разі не потрібно видавлювати прищ, навіть якщо він несе в собі погану прикмету. Мало того, що робити так не радять дерматологи, так ще це і виглядає негарно по відношенню до Вищих Сил. Уявіть, ви комусь написали важливу записку, попередили людини про щось, а людина порвав цю записку і викинув. Так і зі знаками, які звернені до нас самого Всесвіту. Простіше кажучи, видавлюючи прищ, ви рвёте і викидаєте записку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради