До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

Щоб зазирнути в майбутнє і передбачити події з високою часткою ймовірності, важливо пригадати якомога більше деталей побаченого вночі. Щоб зрозуміти, до чого людина побачив уві сні леопарда, потрібно згадати розмір тварини, його характеристики та обставини зустрічі з великою кішкою.

6ae11d1c31fa0b057dbe24c5f8ed009e До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

До чого сниться леопард – загальне тлумачення

Леопард – це вісник багатства та добробуту всієї родини. Збільшення доходу та зменшення витрат – ось що чекає людей, які побачили в нічних мареннях велику кішку. Екзотичну тварину також передбачає усунення вже існуючих фінансових труднощів.

Маленький або великий

Якщо сниться великий і грізний представник фауни, значить, хтось із знайомих попросить допомоги. Сновидінню у цьому випадку не варто думати про вигоду, а потрібно просто допомогти людині, що потрапила у скрутну ситуацію.

Думка экспертаКанти ГауриКармолог, парапсихологПятнистый хижак невеликого розміру віщує швидке здійснення важливих цілей. Сновидець давно робив кроки до реалізації своїх планів, але щось заважало. Зараз процес зрушиться з мертвої точки.

Ласкавий або злий

Якщо приснився леопард злобний, з блискучими очима, що видає грізний рик – провісник драматичної історії. Від рук шахраїв постраждають близькі родичі. Сновидінню доведеться робити кроки для вирішення даної ситуації. Дикий звір, голубиться як кішка, вказує на те, що в оточенні сплячого є хороший чоловік. Він у будь-якій ситуації прийде на допомогу.

Білий

Білий примірник передвіщає успіх розпочатого проекту. На шляху його реалізації не виникне ніяких труднощів.

Іншого забарвлення

Колір грозного представника фауни також має значення:

  • коричневий – сприятливі перспективи не за горами;
  • чорний – неприємні події, пов’язані з товаришами по службі;
  • неприродного забарвлення – реалізація розпочатих справ затягнеться на невизначений період;
  • чорно-білий – не варто чекати прибуток від проведеного проекту.

Бачити уві сні іграшкового рожевого леопарда віщує здійснення заповітної мрії. Але це станеться нескоро.

З дитинчатами

Доросла особина з одним малям уособлює невдоволення собою з-за сварки з коханою людиною. Сновидінню треба не роздумуючи піти і помиритися. Інакше почуття незадоволеності буде терзати і далі.

Коли бачаться безліч дрібних звірків, варто чекати калейдоскоп хороших і поганих новин. Причому вони будуть швидко змінювати один одного, марив доведеться докладати всі сили, щоб не заплутатися в подіях.

З тигром

Буває так, що в нічні мрії забігають кілька хижаків. Леопард, дерущийся з тигром, віщує неприємне з’ясування відносин з начальством. Швидше за все, сновидець на робочому місці займався своїми справами, не виконав багато доручень. Скоро справжній стан справ стане відомо всім товаришам по службі, марив отримає рознос по повній програмі.

Леопард, бігає разом з тигром – знак близької серйозної небезпеки для здоров’я. Може бути, загостриться хронічне захворювання або марив підхопить смертельний вірус. Два хижака, мирно лежать один з одним, символізують гармонію, яка нарешті з’явилася в душі людини.

На траві

Леопард у високій траві вказує на почуття сновидця до реального світу. Він відчуває себе ізгоєм, не може знайти точки дотику з оточуючими. Треба якнайшвидше змінювати своє ставлення до людей, вчитися налагоджувати з ними контакти. Доросла особина, валяющаяся на зеленому трав’яному килимі, віщує несподівані перспективи. Вони допоможуть спящему здійснити задумане.

3550a98ff63a1809a679c09b95d758b6 До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

У клітці

Якщо сниться леопард, той, хто стоїть у клітці, значить, у сні марить пережив зупинку серця. Треба якомога швидше звернутися до кардіолога і пройти повне обстеження.

В будинку

Грозний представник фауни, пробрався у квартиру, обіцяє погіршення відносин з близькими. Вони вимагають постійного участі і турботи. А сновидець не приділяє рідні належної уваги. Цю ситуацію не варто пускати на самоплив. Треба щодня цікавитися справами рідних людей, допомагати їм вирішувати нагальні проблеми.

Кому сниться

Для повного і точного тлумачення важливий вік і стать людини, побачив у нічних мареннях леопарда.

Дівчині

Поява плямистого хижака в дівочому сні вказує на швидкі зміни. Самотньою леді варто чекати на зустріч зі своєю другою половинкою. Закоханою – розставання через дріб’язковий події. Але не варто засмучуватися і впадати в депресію. Треба не лити сльози, а зайнятися улюбленою справою.

e98d5785079ed7da43ed91439173cc2b До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

Жінки

Заміжній жінці грозний представник фауни в нічних мареннях обіцяє дорогий подарунок. Багатий родич або друг розщедриться і подарує його. А може, це буде довгоочікуваний дитина чи онук.

Дамі, має дорослих дітей, леопард віщує появу невістки чи зятя. Варто заздалегідь морально підготувати себе до цієї події.

Вільної дамі поява в сні плямистого хижака передбачає стабільні, міцні відносини. Сновидица зустріне гідного, солідного представника сильної половини людства, який привнесе в її похмурі будні стабільність та матеріальний достаток. Жінці не варто уникати випадкових знайомств. Один з нових залицяльників стане її долею.

Вагітній

Бачити в сновидіннях леопарда – до народження вольового й сильного дитини. У хлопчика або дівчинки буде непримиренний характер, але саме завдяки цьому у майбутньому наступника чекає успіх. Немовля з перших років життя буде з цікавістю вивчати життя, опановувати знання та навички. Тяга до нового переросте у науковий інтерес.

Чоловікові

Леопард уві сні чоловіки – погана прикмета. Його незабаром спіткає нещастя, з-за якого всі близькі і друзі відвернуться від сновидця. Після самостійного вирішення проблем доведеться боротися з кризою довіри. Людина прийме зрада близько до серця, після чого довго не зможе повернути колишнє ставлення до товаришів і членам сім’ї.

Дії

Як стверджує сучасний сонник, леопард в мріях може вказати як на добрі події прийдешнього, так і на швидкі труднощі. Більш чітке тлумачення можна дати по діям тварини.

907e0a13854fbb605217d781f51a08c9 До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

Нападає

Якщо уві сні леопард веде себе агресивно і навіть нападає, то людина буде конфліктувати зі своєю другою половинкою. Зрозуміти, що стане причиною сварки, допоможе ситуація в нічних мареннях:

Напад леопарда в зоопарку або заповіднику – передвістя ревнощі партнера. Надмірна підозрілість і звинувачення в зраді негативно вплинуть на романтику у стосунках. Конфлікт затягнеться надовго.

Загроза з боку дикого звіра вказує на охолодження почуттів. Незважаючи на спроби повернути пристрасть, партнери будуть віддалятися один від одного. Тільки консультації з психологом допоможуть відновити колишні відносини з коханим.

Женеться

Леопард, переслідує сновидця, застерігає його. У найближчому майбутньому людину чекає легка нажива. З’явиться можливість отримати велику суму грошей шляхом обману. Проте маніпуляції закінчаться проблемами, почуттям провини перед колегами і начальством.

З заплямованою репутацією не вийде зберегти за собою посаду, кар’єрні проблеми негативно вплинуть на фінансове становище сновидця.

5d55f963e3ba019565093544966b8d31 До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

Кусає

Кусающийся леопард – символ, що вказує на ворога, що зачаївся серед близьких друзів. Незважаючи на товариські відносини, людина заздрить сновидінню. Його ненависть незабаром стане стимулом для рішучих дій.

Тікає

Бачити уві сні переляканого або тікає тварини – добра ознака. Разом з леопардом з життя йдуть кар’єрні труднощі і надмірне навантаження. На роботі знизиться рівень напруги, завдяки чому з’явиться вільний час. Його можна присвятити родині, тоді самопочуття покращиться завдяки отриманим позитивних емоцій та енергії.

226a1ded5987cc0438587016b8bb2db4 До чого сниться леопард ? жінці чи чоловікові

Вбити

Смерть леопарда від рук сновидця – вказівка на несправедливу оцінку. Незважаючи на старання людини, йому не вдасться отримати бажане. Прикладених зусиль буде недостатньо для досягнення цілей. Бачити, як хтось інший вбиває тварину, – означає вступити в конфлікт з суперником.

Один з тих, хто претендує на посаду сновидця, спробує усунути його або виставити в несприятливому світлі перед начальником.

Приручити

Якщо людина в нічних мареннях приручає дику тварину, то він незабаром знайде вирішення життєвих труднощів. Його життя стане менш напруженою завдяки рішенню основних проблем і розвитку самостійності.

Прасувати

Гладити леопарда – хороший знак. Ласкавий і спокійний плямистий звір символізує фортуну. Удача буде неухильно слідувати за людиною незалежно від роду діяльності. Це позитивно вплине на успіх та кар’єрні досягнення. Поява в сновидіннях леопарда – добрий знак. Однак при збігу обставин він може трактуватися як погана прикмета. Тому важливо пригадати якомога більше деталей. Це дозволить створити найбільш повне значення побаченого вночі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради