Вдарить лівий (правий) лікоть – прикмета для жінок і чоловіків

Люди здавна помічали деякі ситуації і пов’язували їх з певними подіями подальшого життя. Згідно з народними повір’ями удар ліктя може тлумачитися з позитивної і негативної сторони. Щоб більш точно зрозуміти сенс того, що сталося і підготуватися до майбутнього, слід звернути увагу на те, який лікоть був ушиблен: правий або лівий.

4376d838ca4e1d87d36f47b68bd86e10 Вдарить лівий (правий) лікоть – прикмета для жінок і чоловіків

Вдаритися правим ліктем

Згідно з народними прикметами, коли удар припадає на цю частину тіла, то людина може розслабитися і не думати ні про що погане. Тлумачення удару має виключно позитивне значення. З давніх пір вважалося, що під час того, як людина вдарив правий лікоть, про нього думає або говорить рідна і близька душа. Це можуть бути хороші розмови, приємні спогади чи просто позитивні думки другої половинки.

Якщо людина сильно вдарився правим ліктем, то це означає, що він перебуває в центрі уваги. Його оточують тільки хороші люди, які бажають добра. Навколо нього ведуться тільки позитивні розмови, в яких висловлюється гордість, похвала або захоплення.

Випадковий удар, після якого місце удару ще деякий час свербить, говорить про те, що в найближчому майбутньому людини чекають радісні новини або події.

Якщо це сталося з вільною дівчиною, значить, її чекає сюрприз від шанувальника або визнання в любові. Існує ймовірність, що почався нещодавно роман перетече в серйозні і тривалі стосунки, які закінчаться весіллям.

e21700e954b001ddf72b4caa15cd5f26 Вдарить лівий (правий) лікоть – прикмета для жінок і чоловіків

Вдаритися лівим ліктем

Наші предки були впевнені в тому, що, вдарити лівий лікоть – до негативних подій. Прикмети не обіцяють нічого хорошого.
Є кілька тлумачень прикмети, якщо вдарити лівий лікоть:

 • Людина, який отримав забій, викликає підозри у оточуючих, що він замішаний або чинить кепські. В майбутньому його безпричинно лаяти або звинувачувати в тому, чого він не скоював.
 • Ще одна прикмета говорить про те, що людину в момент удару просто оцінюють з боку. Критики міг появитися характер, зовнішність або вчинки.
 • Образа близької людини. Згадайте кому заподіяли шкоду, зробивши щось неприємне або образливе.
 • Якщо після раптового удару лікоть починає свербіти, прикмета каже, що незабаром людини чекають сварки і скандали в найближчому оточенні. Щоб цього уникнути контролюйте мова і вчинки, а також не допускайте виникнення неприємних ситуацій.

  2eaa8f1bcd1cb3340ab6155ab46ed275 Вдарить лівий (правий) лікоть – прикмета для жінок і чоловіків

  Прикмета для жінок

 • Удар правого ліктя говорить про те, що про дівчину хтось думає. Найчастіше цією людиною є залицяльник, який тримає образ коханої постійно в пам’яті.
 • Ще одне тлумачення розцінюється як ніжні розмови про дівчину. Щоб зрозуміти наскільки багато в них присутня теплоти, зверніть увагу на силу удару, а також на тривалість часу, протягом якого буде вболівати лікоть. Чим болючіше довелося і чим довше болить місце удару, тим сильніше і щиро почуття чоловіка, який про неї говорить.
 • Крім позитивних значень, є ще й неприємні. Така травма говорить про плітки, неприємних і пустих розмовах.
 • Згідно з народними прикметами незаміжньою жінці, яка вдарила лікоть потрібно раптово назвати чоловіче ім’я, яке першим спало на думку. Згідно з прикметами, яке ім’я назвала дівчина – таке буде і в обранця.

  a16b654565423fa510908c5feee77706 Вдарить лівий (правий) лікоть – прикмета для жінок і чоловіків

  Прикмета для чоловіків

  Чоловіка, який вдарив лікоть незабаром чекають доленосні події. Зазвичай вони мають негативний зміст. Тому представнику сильної статі доля підказує, що потрібно бути готовим до різних неприємних ситуацій.

  А також тлумачення прикмети про забитий лікоть у чоловіків говорить про те, що навколо нього закручуються неприємні розмови, непорозуміння і навіть негативні відгуки. Всі ці пересуди не залишаться таємничими. Недоброзичливець позначить відкрито свою позицію, завдяки чому можна буде чесно йому протистояти і відстояти своє ім’я.

  Який сенс був би у прикмети, кожен може нейтралізувати її вплив. Для цього слід відразу після удару розтерти забите місце і прочитати молитву Отче наш 3 рази. Це допоможе прибрати весь негатив.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради