Чому не можна сидіти на розі столу – прикмети

Стіл в народі називають Божою долонею, так як саме він дає нам їжу. До нього завжди відносилися з пошанівком і трепетом. Однак сидіти на розі столу багато прикмети не дозволяють. Забобонні люди кажуть, що це місце особливе: гостра частина здатна зруйнувати добробут. Чи це Так?

3855e0fea3f2cb6033448db52e4690c5 Чому не можна сидіти на розі столу – прикмети

Чому не можна сидіти на розі столу?

Відразу хочеться відзначити, що далеко не завжди ця прикмета буде поганий. Однак для початку варто познайомитися саме з заборонами.

Народні повір’я

Згідно поширеній думці, це місце стає особливо небезпечним для людини несімейного.

 • У народі кажуть, що якщо дівчина буде сидіти навпроти цієї частини столу, то протягом семи років її не візьмуть заміж.
 • Згідно з іншою народною прикметою, молоду особу чекає інша доля: заміжжя буде, причому не одне, а цілих сім.
 • Повір’я забороняють сидіти на розі і закоханій парі. Вважається, що він володіє здатністю розділяти, а тому обов’язково спровокує погіршення відносин і швидке розставання.

У народі є приказка: «На розі удвох не всидиш – місця не вистачить».

Давнє вчення Феншуй

Вважається, що існує певна різниця між виступаючим і впадаючим кутом. Перший «видуває» з людини енергію, з-за чого настрій, а іноді і самопочуття, знижується. Що стосується другого, то він здатний вбирати будь-які енергетичні потоки; саме з цієї причини шкідливого дитину ставлять в кут: там він швидко заспокоюється.

Але так як для такого місця немає різниці, яку енергію забирати, то залишатися надовго біля нього не можна, особливо дітям.

Якщо говорити про кутах столу, то вони виступають, і чим гостріше ця частина, тим агресивніше вона впливає на людину своїми «отруєними стрілами».

 • Згідно думку фахівців Феншуй, якщо сидіти в цьому місці, то кут буде спрямований прямо в сонячне сплетіння. Його дія в цьому випадку негативний: у результаті людина втратить і грошей, і щастя.
 • Гострий кут столу здатний спровокувати погіршення стану здоров’я. Розділяючи простір на дві частини, він посилає негативні потоки в область серця і погіршує роботу системи травлення.
 • Давнє вчення також попереджає дівчат про те, що, сидячи на цьому місці, вони позбавляються можливості вийти заміж. І тому є логічне пояснення. «Отруєні стріли», потрапляючи в область сонячного сплетення, яке є енергетичним центром, не дозволяють жінці стати гарною дружиною. Вона не зможе надати своєму чоловікові підтримку і допомогти йому домогтися положення в суспільстві.
 • При цьому у дівчини цілком можуть бути відносини з молодими людьми, проте, всі вони виявляться досить короткими і ні до чого серйозного не приведуть.

  Хороші прикмети

  Є й ті прикмети, що носять позитивний характер.

  • «Хто на розі сяде, завжди з ним і буде!» Це марновірство говорить про те, що людина незабаром зможе придбати власне житло. І якщо ви давно про це мрієте, то у народі кажуть, що, сідаючи на цьому місці, слід обов’язково вимовити цю приказку.
  • Дівчатам прикмета обіцяє знайти забезпеченого чоловіка, і на цей рахунок також складена приказка: «Якщо сидіти на розі, то заміж з кутом вийдеш!» Іншими словами, чоловік буде з квартирою, а життя – повною чашею. І чим гостріше ця частина стола, тим ближче весілля.
  • Для сімейної людини ця частина столу також здатна принести щастя. Кажуть: «Без кута не залишишся!».

  Як нейтралізувати негативну ознаку?

  Якщо ви переживаєте, що погана прикмета може здійснитися, то для її нейтралізації необхідно зробити наступне:

  • ні в якому разі не займати це місце в такі свята, як Пасха, свій день народження, Різдво;
  • якщо незаміжня дівчина опинилася на розі столу, їй слід вимовити змову: «На розі сиджу, чоловіка з квартирою чекаю!»;
  • заміжні дами повинні промовити такі слова: «На розі сиджу, століття з чоловіком живу!».

  Як бачите, якщо сидіти на цьому місці, то можна залучити і удачу. Вся справа в позитивній установці. Досить транслювати правильні думки, і Всесвіту нічого іншого не залишиться, крім як втілити їх у життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради