Око Гора: значення тату, амулета – єгипетський символ у трикутнику для жінок і чоловіків

Око Гора – популярна татуювання, якою прикрашають тіло, не замислюючись про її магічну силу. Древній єгипетський образ – потужний оберіг, робить щасливим і вдалим свого володаря. Існує кілька варіацій зображення божественного ока, мають своє значення.

6769a25a8cd9a22feac5a9a8e027302e Око Гора: значення тату, амулета – єгипетський символ у трикутнику для жінок і чоловіків

Око Гора: значення символу

Око Гора називається Всевидюче Око. Це магічний символ давньоєгипетського походження. Стародавні єгиптяни вважали, що Бог сонця Гір спостерігає за всім, що відбувається на землі, захищає людей від зла.

Виглядає як символ очей, від якого вниз відходить спіралеподібна лінія. Ця лінія – відображення безперервної енергії життя. Брова над оком Гора на фото – символ влади, але це не обов’язкова деталь.

Існують два ока:

 • білий – правий, символізує сонячне світло, коригуючий майбутнє;
 • чорний – лівий, символізує темний час доби, показує минулі події.

В якості захисного символу праве око Гора використовується частіше. Він притягує позитивні події, допомагає в прагненні до поставлених цілей, робить життя кращим. Рекомендується людям, які хочуть досягти успіху в діловій сфері.

Для володаря талісман стає провідником у світ предків, звідки можна почерпнути інформацію для подальших дій.

Всевидюче Око існує тисячоліття, використовується в багатьох релігіях і культурах:

 • У християн значення символу не має сакрального сенсу. Однак образ єгипетського божества можна побачити на стінах старовинних храмів, каплиць. Він показує віруючим, що Бог стежить за всіма їхніми діями, бачить кожен скоєний гріх.
 • В ісламі божественне око символізує перевершує розум, надприродні здібності.
 • У стародавніх греків образ називався Оком Аполлона, у римлян – Оком Юпітера.
 • У північноамериканських індіанців він позначав Великого Духу, що спостерігає за всіма людьми, вознаграждающего за добрі вчинки, що карає за злочини.
 • Для буддистів око – відображення мудрості, просвітленого розуму. До нього звертаються, відрікаючись від життєвих благ, прагнучи духовно розвиватися.
 • Стародавні скандинави вірили, що Бог Один, бажаючи напитися з криниці мудрості, віддав око.
 • Символ стародавнього Єгипту активно використовується і сьогодні. Це один з магічних об’єктів масонів. Масонський символ можна побачити на однодоларовій купюрі, на Великій печатці США. Засновники американської держави вважали, що сакральне зображення забезпечить успіх, процвітання країні, і не помилилися.

  Значення тату

  Око Гора – тату досить популярне. Магічний знак, нанесений на тіло, завжди з володарем, безперервно чинить на нього позитивний вплив.

  Причому зроблена досвідченим майстром татуювання – не тільки один з найсильніших талісманів, але також оригінальна прикраса тіла, виглядає привабливо. Ескізи виконуються в різних стилях.

  Експерти з тату придумали назву для картинок очі – «уаджет», що перекладається як «захищає».

  Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаТатуировка популярна тим, що відноситься до одних з найсильніших оберегів. Вона наділяє власника внутрішньою силою, мудрістю, далекоглядністю, уважністю. Вважається навіть, що позбавляє від наявних захворювань, якщо нанести її на хвору ділянку тіла.

  Головне значення тату надає відходить від нижнього століття спіралеподібна лінія, яку татуювальники називають сльозою. Вона – відображення неминучих життєвих перешкод. Лише пройшовши всі перешкоди, але не заплямувавши гідність, можна пізнати сенс життя і стати щасливою.

  Тату ока Гора підходить як для дівчат, так і для хлопців. Бажано розташування малюнка на закритому від сторонніх гляделок ділянці тіла (плечі, лопатки, потилиці, щиколотки).

  Око Гора – татуювання невелика. Виконується, як можна зрозуміти з фотографій, в різних стилях і кольорах. Але набагато більшою популярністю користуються монохромні зображення в мінімалістичному стилі.

  Зайві деталі і яскраві кольори можуть послабити магічну силу зображення. А ось якщо образ доповнено пірамідою або єгипетським хрестом, то його сила зростає.

  ddb6e3d3366d3ba0dd4a256bd183097e Око Гора: значення тату, амулета – єгипетський символ у трикутнику для жінок і чоловіків

  Для дівчат

  Дівчата наносять на тіло ліве око, що символізує жіноче начало. Він:

  • захищає особисті відносини від заздрісників і суперників;
  • допомагає грамотно розподіляти сімейні гроші, захищає від зайвих витрат;
  • сприяє налагоджуванню гармонійних відносин з родичами;
  • рекомендується для жінок, які прагнуть стати справжніми берегинями домашнього вогнища.

  Для чоловіків

  Для чоловіків рекомендується нанесення на тіло правого ока, який:

  • допомагає вибудувати успішну кар’єру, досягти матеріального благополуччя;
  • посилює ділову хватку;
  • сприяє вкладенню грошей в успішні інвестиційні проекти;
  • додає впевненості у собі;
  • позбавляє від лицемірного і брехливого оточення.

  Значення амулета око Гора

  Амулет, який має багатовікову історію, виготовляють з самих різних матеріалів. Він може бути частиною натільної прикраси (кулона, кільця, браслети), елементом одягу або домашнього декору. У будь-якому випадку надійно захищає від негативної енергії володаря, його сім’ю та оселю.

  Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаТалисман вирізують з дерева, відливають з металу, в тому числі із золота. Для захисту житла від зовнішньої негативної енергії господині можуть вишити амулет око Гора хрестиком на панно або декоративної подушці.

  Зображення просте і схематичне, тому процес вишивання хрестом не викликає труднощів. А автомобілісти можуть повісити брелок в машині.

  Основне завдання очі Бога Гора – захист від негативу. Але також амулет:

  • залучає удачу;
  • позбавляє від хвороб;
  • розвиває інтуїцію і правильне світосприйняття;
  • наділяє прозорливістю і вольовими якостями;
  • допомагає знаходити вірний шлях для вирішення проблем;
  • сприяє впевненому руху до поставленим цілям, до кар’єрного успіху і високого суспільного статусу.

  Амулет око Гора рекомендується носити начальникам, які бажають встановити правильні взаємини з підлеглими і діловими партнерами. Не завадить взяти з собою талісман на ділові зустрічі, переговори, які обіцяють великі фінансові притоки.

  Єгипетський символ трикутник з оком

  Особливою магічною силою наділений око Гора, що знаходиться в трикутнику або піраміді. У такого способу Гора значення – забезпечення фінансового благополуччя й успішного перебігу розпочатих справ. Піраміда – символ стійкості і величі, і її сила в поєднанні з божественним оком збільшується вдвічі.

  Також око в трикутнику – поширений захисний образ. Причому його оберігаюче вплив набагато сильніше, ніж у звичайного зображення.

  Трикутник з зенкою може бути поміщений в коло, що символізує сонце або божественне сяйво. У цьому випадку образ означає досягнення мудрості і просвітлення.

  Око Гора – один з найдавніших і найпотужніших оберегів від негативу, що наділяє власника мудрістю і внутрішньою силою. Його рекомендується носити як татуювання або натільна прикраса. В оселі зображення поміщають у вітальні, в місці, де збирається сім’я, куди запрошують гостей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради