Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак

Собаки японської породи Сіба Іну (друга назва Шиба Іну, Сіба-кен їх рідною мовою) дуже популярні і не даремно, адже вони відмінно ладнають з людьми, особливо люблять активний спосіб життя (саме Сіба Іну — головний герой мема Це фіаско, братан), а також, завдяки невеликому розміру, їх можна тримати у квартирі.

Плюс до всього, ці мисливські собаки просто дуже милі й привабливі, у них густа і коротка шерсть, надає їм неповторний шарм. Найчастіше, вони рудого кольору, але існують і інші варіації забарвлення (наприклад, білий або чорно-підпалий). Не можна не відзначити, що порода Сіба-Іну дуже давня, вона була виведена ще в третьому столітті до нашої ери в Японії.

Якщо ж популярність цієї породи примудрилася обійти вас стороною, то ось фото Сіба-Іну у всій своїй красі:

kharakter i foto siba inu  shiba inu : poroda sobak Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак

kharakter i foto siba inu  shiba inu : poroda sobak1 Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак

Характер Сіба Іну

Як і більшість мисливських собак, Сіба-Іну можуть похвалитися своєю кмітливістю і розумом, крім цього вони дуже охайні і дисципліновані, якщо дресирувати їх належним чином. Крім цього, ці собаки можуть бути навіть трохи хитрими (особливо в дитинстві) і незалежними, вони відрізняються сміливістю і витривалістю.

kharakter i foto siba inu  shiba inu : poroda sobak2 Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак

До речі, трохи про процес навчання. Було б несправедливо не сказати, що собаки цієї породи НЕ дуже добре піддаються дресируванню, вони незалежні і можуть проявити свій непростий характер. Завдяки своїй кмітливості Сіба досить швидко розуміє вимоги свого господаря, але якщо вони їй не до смаку, то вона, безсумнівно, постарається зробити все по-своєму. Проте при правильному підході у вас все вийде, ви зможете виховати собі відмінного і відданого друга і, звичайно ж, компаньйона для активного проведення часу. Що ж стосується покарання, Сіба-Іну забуває його досить швидко, вона не злопамятна (як доги, наприклад), особливо якщо була впевнена в своїй правоті, але найчастіше це може лише заважати процесу тренування. Вам просто потрібно знайти спільну мову зі своїм вихованцем, тоді навіть дресирування перетвориться в гру, і ви теж з користю проведете час.

kharakter i foto siba inu  shiba inu : poroda sobak3 Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак

Зміст

Поговоримо про соціалізації і спортивному способі життя. Якщо у вашій сім’ї є діти, то вам, безумовно, підійде ця собака, вона відмінно ладнає з дітьми. І що не може не радувати, вона також знаходить спільну мову з іншими домашніми вихованцями, приміром з кішками. Втім, що стосується ігор зі своїми родичами, Сіба-Іну досить часто вважає за краще спостерігати за процесом, залишаючись в стороні. Часом у таких випадках вони можуть вибрати самотність, тим не менш, Сіба завжди рада ласки господаря і неймовірно товариська з ним.

Якщо ж ви ведете активний спосіб життя, то ця собака буде щаслива супроводжувати вас на піших прогулянках або їзді на велосипеді, крім цього вона може запросто гратися з вашими дітьми цілий день. Пам’ятайте, що Сіба-Іну потрібно побігати і повалятися на травичці, тому з нею потрібно дуже багато гуляти, як і з будь-якою іншою собакою мисливської породи. Ви навіть можете брати її з собою в подорожі, так як їй ні в якому разі не можна сидіти в чотирьох стінах добу безперервно, навпаки, їй просто необхідний активний спосіб життя і вічний рух.

kharakter i foto siba inu  shiba inu : poroda sobak4 Характер і фото Сіба Іну (Шиба Іну): порода собак Фото Сіба Іну

Незважаючи на всі плюси і мінуси, якщо ви виберете собаку цієї породи, то абсолютно точно будете любити свою собаку. Японці відзначають, що у Сіба-Іну в прямому сенсі хороший характер, вони віддані і вірні, а також можуть похвалитися послухом. У цих собак з завидною успіхом, виходить, поєднувати в собі незалежність і підпорядкування господареві.

Подивіться відео: Сіба Іну, знайомство з породою

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради