До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат

На думку забобонних людей, свербіж в певній частині тіла не просто реакція на подразник, але і провісник подій. Одним з «провісників» вважалася шия. З нею пов’язано багато народних прислів’їв та прикмет. Шия асоціювалася захистом від темних сил, адже на ній носять натільний хрестик і обереги.

fbd7f48db0c3db9bca406d8e812fd766 До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат

Що означає, якщо шия свербить

Найпоширеніша і відома прикмета пов’язує сверблячі відчуття на шиї з майбутнім конфліктом, а то і бійкою. Повір’я говорить, що людині «намылят шию», тобто поб’ють.

Не всі трактування передбачають негативні події. Якщо шия свербить, значить, належить галаслива вечірка або веселі посиденьки з друзями. Але не варто захоплюватися — сильний свербіж попереджає, що можливий перебір з алкоголем. У цій ситуації результат подій залежить від людини.

Сверблячі шия віщує серйозну сварку з вищим начальством або домочадцями. До конфлікту може призвести незадоволення вчинками близьких або несправедливий догану від керівництва.

Якщо починається свербіж, то краще відмовитися в найближчі дні від ділових поїздок і більше часу провести з родиною. Не зайвим буде розслабитися і відсторонитися від турбот.

Ще одна прикмета актуальна для батьків. Якщо вірити їй, людину чекає непорозуміння у відносинах з дітьми. При цьому вік дитини не має значення. Проблеми можуть бути як з дітьми, так і з вже дорослими нащадками.

Тлумачення прикмети, якщо шия свербить, залежить від дня тижня, часу доби і сили свербежу. Крім того, важлива сторона, на якій з’явилися неприємні відчуття. Звичайно, для жінок і чоловіків працюють різні повір’я, інколи з абсолютно протилежним значенням.

Праворуч або ліворуч

Шия свербить справа, значить, трудоголіку воздасться по заслугах, а його старання на роботі начальство помітить. Але це не скасовує навалилися проблем. Жінці загрожує генеральне прибирання за тим, хто влаштує істотний безлад. А чоловікові варто докласти більше зусиль на роботі, щоб отримати бажаний результат.

Якщо від шиї свербіж переходить до потилиці або на маківці, значить, про людину обмовляють за спиною, поширюють плітки. Йому заздрять, будують підступи. Скоро доведеться зіткнутися з обманом, підробкою, підставою.

Шия свербить з лівого боку — пора відпочити і відправиться у відпустку. Заслужений відпочинок додасть сил для майбутнього кар’єрного росту.

1f0c3f5fc0da00d99e57a9a99e821cb1 До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат

Спереду

Свербіж в передній частині обіцяє хороше проведення часу в приємній компанії, алкоголь, танці, розваги до душі. За прикметою, якщо свербить шия спереду, це до довгоочікуваної зустрічі з майбутнім коханим, романтичного вечора, відновлення старих стосунків. Такий свербіж віщує хороший результат близького побачення.

Ззаду

Несприятливе значення мають прикмети, якщо шия свербить ззаду. Це вказує на можливі хвороби, ушкодження, тілесні недуги. Людині загрожує великий скандал, сутички з непримиренним ворогом чи конкурентом. Можуть початися необґрунтовані звинувачення або судові розгляди. Доведеться витратити багато сил і нервів, щоб подолати труднощі.

Якщо свербіж перетворюється в жар, то шия горить до далекій дорозі. Відчуття поширюється до коріння волосся — поїздка принесе біди і проблеми, які довго доведеться вирішувати в самоті.

Причини свербіння у дівчат і хлопців

Шия свербить у дівчини, значить, їй доведеться зіткнутися з плітками, які можуть зіпсувати репутацію і негативно позначаться на відносинах з іншими людьми. Свербіж обіцяє втрату близької подруги з-за зради з її боку. Ознака того, що власні емоції та почуття поки краще притримати, не ділитися чимось особистим, серйозним.

7cd18c7b40498f6e7934b9711f60889d До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат
Якщо вірити прикметі, по тому, як дівчина чухає шию, можна сказати про її характер вже на першому побаченні:

 • з лівого боку — господарська, чесна, вірна;
 • з правого боку — скритна, брехлива, лінива, лицемірна.

Якщо панянка, перебуваючи поруч з обранцем, відчуває свербіж на задній частині шиї, значить, життя з цим кавалером буде дуже важка, а якщо спереду — довге і щасливе.

Для хлопців тлумачення інше і більше пов’язано з професійною діяльністю.

Свербіж, поширився по поверхні шиї, — до серйозного конфлікту на роботі, який може привести до звільнення.

Якщо свербить кадик, то скоро доведеться алкогольна вечірка з колегами.

Прикмети часу доби

При тлумаченні повір’я має значення, в який час доби спостерігаються сверблячі відчуття:

 • Вранці — до зради, зради. Спереду — обдурити коханого, ззаду — бути викритим в невірності, праворуч — до появи нового коханця, ліворуч — до швидкої зустрічі з коханим на стороні.
 • Шия, чешущаяся вдень, означає удачу в справах і любовних відносинах. Спереду — необхідно бути більш зненацька ззаду — скоро в життя прийде любов, праворуч — довгі і щасливі відносини, зліва — бажання романтичних пригод на стороні.
 • Свербіж ввечері — до звади і незгоди. Спереду — шлюб дасть тріщину, буде прийнято рішення про розлучення, ззаду — визнання в невірності, праворуч — була зрада з боку чоловіка, зліва — розлучення.
 • Вночі шия може свербіти до значних змін. Спереду — відбудеться зустріч, здатна перевернути життя, ззаду — нав’язливий шанувальник, праворуч — коханий на горизонті, зліва — потрібно бути обережніше з фліртом.

7fca53e801b0acca2f5ccdf1a669d1e6 До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат

Тлумачення по днях тижня

Наші предки вважали, що чешущаяся шия віщує різні події в залежності від дня тижня:

 • Понеділок. Нерви розхитані до межі, пора взяти відпустку і провести час з сім’єю, з’їздити на відпочинок, відсторонитися від справ. Свербіж також означає, що настав час звернути увагу на стан здоров’я.
 • Вівторок. Сильне емоційне вигорання і перевтома. Потрібно переглянути свої плани і зменшити кількість робочих годин, приділити більше часу відпочинку.
 • Середовище. Скоро в житті настане чорна смуга, яка затягнеться на невизначений термін. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти успіху.
 • Четвер. Наближаються неприємності, дрібний обман або непорозуміння, що зважуються протягом доби.
 • П’ятниця. Свербіж на шиї означає, що проблеми вирішаться самі собою.
 • Субота. Незабаром відбудеться довгий і неприємний розмову, підсумком якого може стати розставання і розлучення.
 • Неділя. Хвилювання виявляться марними, все вирішиться благополучно і найближчим часом.

До чого свербить ключиця

Свербіж в цій частині тіла передвіщає не самі хороші події: неждані гості, неприємні вісті. Ключиці сверблять до пліток, чвар, розбрату, негативному поведінці друзів і близьких. Для дівчини це може передвіщати зміни на любовному фронті, а також заздрість з боку близької подруги.

Інше тлумачення прикмети обіцяє фінансові труднощі, пошук нової роботи і прагнення більше заробляти, докладаючи менше зусиль.

Гарячі ключиці — ознака швидких сліз, а розчісувати їх — тільки до збільшення біди.

У старовину така прикмета говорила про ненадійність людини. Особливо стежили за працівником, який часто чухав ключицю зліва докрасна. Це говорило про його нечесності, прагнення обдурити, обікрасти. Сучасне трактування зводиться до професійної і любовній сфері.

Права

Тлумачення прикмети про свербіння в правій ключиці залежить від часу доби:

 • Вранці — довгий час доведеться прожити на самоті, без союзника або партнера. Повір’я обіцяє невдачі в любовних відносинах.
 • Вдень — кохана людина страждає без уваги, потрібно приділити йому час, здивувати.
 • Ввечері — не варто поспішати вступати у близькі відносини, можливо, партнер ненадійний.
 • Вночі — краще відмовитися від брехні і сказати правду, в противному випадку неправда розкриється дуже швидко.

Якщо свербить ліва ключиця, і свербіж переходить на шию, значить, скоро з’явиться нав’язливий шанувальник, чия увага не буде оцінено по достоїнству.

Знехтуваний людина почне розпускати плітки.

Ліва

У цьому випадку теж важливо час, коли з’явилося відчуття:

 • Вранці — нелюбов до себе порушує душевний спокій, пора приділити своєму тілу й душі більше уваги.
 • Вдень — придуманий план не принесе вигоди, негативні наслідки будуть серйозними.
 • Увечері — мрія досяжна, якщо докласти більше зусиль і не розпорошуватися на дрібниці.
 • Вночі — відносини не несуть радості, потрібно проаналізувати їх і позбутися від людини, якщо він приносить тільки біль.

Ліва ключиця свербить цілий день — до застою в житті, пора рухатися назустріч змінам, виходити із зони комфорту і налагоджувати зв’язки. Чим довше сидіти взаперті, тим складніше домогтися успіху після.

6c5013a249d68dd996de2b37232ffbbd До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат

Інші передбачення

З верхньою частиною тіла пов’язані й інші прикмети:

 • Свербить частина шиї з правого боку, значить, на щастя найближчим часом можна не розраховувати, пора готуватися до труднощів.
 • Чешущийся потилицю передрікає розставання і печаль. Неприємні відчуття можуть бути викликані бажанням розірвати стосунки, але не самостійно, а руками інших людей.
 • Свербіння в лівій ключиці, що почався перед світанком, віщує довгу розлуку і подальший розрив відносин.
 • Свербить ключиця з правого боку до півночі — пора братися за здоров’я, можливі серйозні проблеми. Час розставити пріоритети і подбати про себе.
 • Шия горить від сверблячки, значить, навколо багато ворогів, які видають себе за друзів. Вони чекають вдалого випадку, щоб нанести удар.

Можна згладити неприємні прийме значення

Причиною свербіння може бути алергічна реакція на новий шарф, светр або парфум. Неприємні відчуття викликає підвищене забруднення, відвідування запорошеного місця, дерматологічне захворювання. Впоратися з проблемою можна медикаментозно після консультації спеціаліста. Зрозуміло, у цих випадках свербіж не має ніякого містичного значення.

Якщо неприємні відчуття виникли безпричинно, можна мінімізувати наслідки. Для цього свербляче місце колють нової шпилькою, обернутої чорною ниткою. Потім кладуть її в гаманець і носять тиждень, викидають на перехресті і забувають.

Можна помити шию святою водою, витерти чистим білим рушником. Ще один спосіб — кілька разів провести по проблемного місця срібною чайною ложечкою, подряпати такий же виделкою. Це допоможе позбутися від майбутніх сварок і неприємностей. Значення прикмети ослабне.

4c76672a39a28550856dbaf02128a0d5 До чого свербить шия або ключиця: прикмети для дівчат
Свербіж в шиї віщує швидкі зміни або труднощі. Але щоб дати точне тлумачення, потрібно звернути увагу на сторону, інтенсивність, день тижня і час доби.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради