До чого сниться чорна пантера жінці чи чоловікові:

Пантера – красиве, граційна, небезпечна тварина, викликає одночасно страх і захоплення. Тому в сновидінні цей образ неоднозначний, його значення визначається життєвими обставинами і душевним станом сновидця.

Хижачка може символізувати небезпеку і захищеність, агресію і успішність. Щоб точно з’ясувати, до чого приснилася пантера, потрібно згадати деталі нічного бачення.

58ebf8f0f4dbd71f8ba01165cf7e5397 До чого сниться чорна пантера жінці чи чоловікові:

Тлумачення різних сонників

Пантера – двоїстий образ. Вона буває відображенням протилежних обставин:

 • назрівання загрози та неочікуваної удачі;
 • явної небезпеки і таємного заступництва;
 • можливого конфлікту і сприятливої ситуації.

Багато в чому значення сну сонники визначається відношенням упорядника до хижому тварині. Тому сновидінню бажано трактувати образ на основі декількох сонників, але зробити висновок, грунтуючись на власних відчуттях і уявленнях.

Сонник Міллера

Приснилася ричить чорна пантера – висока ймовірність втрати коштів. Сновидець боїться хижачку – в реальності доведеться завершити вигідне партнерство.

Відчуття небезпеки, що виходить від звіра, вказує на підступ з боку близької людини. Перемога над напала хижачкою – передвістя величезного успіху.

Цвєткова

Пантера – образ заклятого ворога, брехуна.

Ванги

Провидиця давала однозначну трактування мабуть образу: попереду негативна подія, яке може бути пов’язане з любовними чи дружніми стосунками, кар’єрою, будь-якою іншою сферою життя. Позитивне значення має лише сновидіння, в якому вдається вбити пантеру. Воно передбачає більш або менш легке подолання життєвих проблем.

Міс Хассе

Пантера відображає позитивне протягом життя. Проблеми вирішувані, справи повинні піти в гору. Причому рухатися до добробуту сновидець буде не в самоті, а під крилом авторитетної особистості.

f5ba1ca19d7b897fa81785d11dce9888 До чого сниться чорна пантера жінці чи чоловікові:

Езотеричний сонник

Пантера – образ оновлення. Сновидець прагне стати краще у зовнішньому розумінні цього слова: змінює гардероб, навчається елегантності, стилю, багато уваги приділяє догляду за собою.

Сниться розлючений пантера – пора задуматися над оновленням взуття та прикрас. Ласкава – варто прикупити що-небудь хутряний або шкіряне.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяПриснилась морда хижака з оскалом, помітними вусами, вираженим поглядом – прийшов час оновити парфум.

Сонник для закоханих

Бачити уві сні страшну пантеру – в реальності висока ймовірність розлучення з-за неприємних обставин.

Вбита хижачка – провісниця щасливих любовних стосунків.

Вона готується до стрибка на сплячого – в особистих відносинах наздожене розчарування.

Гришина

Пантера може мати наступні значення: сновидець не може поставити на місце колег або близьких людей, або робить марні спроби домогтися справедливості, або побоюється всього, що пов’язано з таємницями, містикою, темними силами.

Мандрівника

За сонником пантера – щось негативне і небезпечне, спрямоване проти сновидця. Такий образ у сні може прийняти авторитетна, статусна жінка.

dad9479d64785ffebd01f989f4918567 До чого сниться чорна пантера жінці чи чоловікові:

Східний

Сниться мертва пантера – висока ймовірність розриву любовних відносин. Страх перед хижачкою вказує на те, що хтось розводить брудні плітки про сновидце і його сім’ї.

Сучасний

Сонник попереджає про підступи недоброзичливців, які намагаються нашкодити кар’єрі, а також особистого життя. Ричить хижачка передбачає отримання звістки про те, що справа, на яку покладалися великі надії, завершилося невдало.

Полювати на звіра – в реальному житті чинити несправедливо по відношенню до другої половинки, з-за чого є висока ймовірність розриву відносин.

Трактування Федорівської

Відчувати страх перед пантерою в сновидінні – в реальності висока ймовірність втратити бізнес-контракт або завершити шлюбні відносини з-за неприємного події.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяРаненая або вбита хижачка пророкує щасливе та успішне розвиток справи. Причому позитивні зміни торкнуться і оточуючих людей.

Звір готується нападати – передвістя ділового занепаду. Висока ймовірність, що партнери проявлять безвідповідальність.

Жахливий рик пантери – є ймовірність погіршення фінансового стану.

Дитячий сонник

Спящему хочеться здаватися краще, ніж є насправді. Але приховати себе справжнього поки не вдається.

Новітній

Якісь спритні маніпуляції принесуть фінансовий прибуток.

Сонник для всієї родини

Велика чорна кішка уві сні не несе негативу.

Сон привидівся вночі з середи на четвер – попереду вдалі обставини і успіхи в кар’єрі. Чорний звір приснився з неділі на понеділок – небезпека прийде звідти, звідки її не чекаєш.

Сонник від А до Я

Плямистий хижак вказує на негаразди в родині, так і на робочому місці. Чорна Пантера – можуть зруйнуватися відносини з авторитетною особистістю, що допомагає досягти успіху.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяСновидец тікає від ричащей хижачки – в реальному житті зіткнеться з безкомпромісною людиною, почне з ним запеклу боротьбу за лідерське становище. Висока ймовірність поразки в цій боротьбі із-за виснаження сил.

Нападниця пантера – можливий конфлікт з-за несправедливої ситуації. Вбити звіра – поліпшення фінансового положення негативно позначається на характері сновидця, що призведе до погіршення відносин з близькими людьми.

Хижак замкнений у клітці – можливі неприємні події, зустрічі, розвиток важкої хвороби. Бути в сні цирковим приборкувачем, виступати з ними – в реальності ризикувати через впертого характеру, піддавати небезпеці близьких людей.

Тлумачення Дмитра та Надії Зими

Пантера – образ хитрого і підступного людини. Сновидінню слід проявляти обережність у спілкуванні з людьми. В оточенні є серйозний недоброзичливець, що приховує справжнє обличчя під улесливою та доброзичливої маскою.

Сниться поранена пантера – важка боротьба з конкурентом з високою ймовірністю завершиться перемогою сновидця.

Що робила чорна пантера уві сні

При трактуванні сновидіння необхідно враховувати поведінку побаченої пантери. Контакт хижака з сновидцем може бути пасивним або агресивним:

 • Дика кішка лежить на гілки дерева, не проявляє інтересу до сплячого – в реальності надії не виправдаються. Байдуже ставлення хижака – однозначне передвістя невдалого розвитку подій.
 • Сон, у якому тварина спокійно прогулюється по джунглях, відображає невпевненість сновидця у власних можливостях і здібностях, через що рух до поставлених цілей затримується.
 • Хижачка женеться за жертвою, наздоганяє, розриває – дружні стосунки опиняться під загрозою із-за непорозуміння.
 • Приснилось, що мати-пантера грає зі своїми кошенятами, – в житті сновидца з’явиться авторитетне покровительствующее особа.
 • Звір нападає на сплячого – справи слід відкласти на деякий час, інакше вони виявляться невдалими. Збиває з ніг, валить на землю – виникнуть фінансові труднощі. Якщо напад хижака не викликає у сплячого страху, то наяву доведеться укласти важливий контракт.
 • Пантера вкусила сновидця так, що пішла кров – виникне захворювання, що загрожує смертю. Укус без крові – до неприємних обставин, що стосуються близьких людей. Рана болюча і велика – виникнуть труднощі з реалізацією службових зобов’язань.
 • Хижачка накидається на знайомого людини – в реальному житті ця людина потребує допомоги.
  Добра, доброзичлива пантера лащиться, як домашня кішка, – попереду кар’єрне зростання, грошова надбавка.

Дії сновидця по відношенню до тварини

При розшифровці сну важливо враховувати, як сновидець вів себе по відношенню до хижака, що робив:

 • Спостереження за пантерою здалеку – в реальності доведеться познайомитися з людиною, до якої виникне великий інтерес. Романтичні стосунки складатимуться вдало. Зустрінутий людина виявиться тим, з ким сплячий завжди мріяв побудувати спільне майбутнє.
 • Без страху гладити, пестити дику кішку – в реальності мріяти про поліпшення матеріального становища, але не робити для цього жодних кроків.
 • Годувати звіра з руки – до появи авторитетної особистості, яка стане надійним покровителем.
 • Тріпати тварину за вухом – в реальності проявляти безкомпромісність в якійсь суперечці, наполегливо просувати свою думку.
 • Сновидець полює на пантеру – наяву займається тільки своїми справами, не приділяє увагу коханій людині. Так продовжувати не можна, інакше спільне життя буде зруйнована.
 • Сновидець намагається приручити дику тварину – у реальності приховує справжні емоції, намагається здаватися байдужим. Дресирує – поводиться егоїстично, з-за чого страждають близькі.

Зовнішній вигляд та стан тваринного

Важлива для правильного трактування деталь сну – стан хижака:

 • Ласкавий, приручений, добрий звір – провісник удачі. Що встають на шляху перешкоди вдасться подолати, ніщо не перешкодить досягненню цілей. Також сновидіння може вказувати на встановлення контакту з авторитетним, статусним особою.
 • Бачити уві сні вбиту або поранену чорну пантеру – здобути перемогу над ворогами, проявивши прозорливість і хитрість.
 • Дитинча дикої кішки – попередження про необхідність проявляти обережність. Недоброзичливці наполегливо йдуть по наміченому шляху.
 • Звір в будинку – знак раптової небезпеки. Не варто вплутуватися в ризиковані підприємства, здійснювати ділові поїздки.
 • Сниться, що сидить у клітці чорна пантера – небезпека відступила. Можна зітхнути вільно, почати новий щасливий етап життя. Але потрібно враховувати міцність прутів клітини. Якщо конструкція виглядає хиткою, нестійкою, то небезпека нікуди не поділася, виникла лише ілюзія настання щасливого та безпечного періоду.

Якщо пантера приснилася жінці

Жінці наснилося агресивна пантера – необхідно проявляти більше м’якості і поблажливості до коханому чоловікові. Інакше любовні відносини поступово згаснуть. Займатися прирученням хижачки – ризикувати в діловій сфері. Причому ризик стосується майбутнього не тільки самої сновидицы, але і її близьких.

8ffde93f593d7b723a478db0a15ebb2c До чого сниться чорна пантера жінці чи чоловікові:

Незаміжньою дівчині велика кішка може снитися як провісниця знайомства з приємним молодим чоловіком. Зав’язалися стосунки будуть серйозними і тривалими. Сновидица уважно дивиться на хижачку – в реальності розірве відносини з впливовим і багатим покровителем.

Якщо пантера приснилася чоловікові

Чоловікові пантера сниться переважно до хорошого. Якщо і можливі неприємності, то незначні.

Хижачка приснилася з середи на четвер – попереду діловий успіх, кар’єрний підйом, поліпшення фінансового становища. Якщо сон привидівся з неділі на понеділок, то слід проявляти пильність – можливі негаразди.

Незважаючи на грізний вигляд, вона не викликає неприємні враження. Її бояться, але нею захоплюються. Так і уві сні: хижачка може бути і позитивним, і негативним символом, але не має зв’язку з великими бідами і катастрофами. Для точної розшифровки необхідно згадати всі подробиці сновидіння.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради