До чого свербить язик (з лівого або правого боку, кінчик, підстава, середина) — тлумачення прикмети

У XXI столітті люди продовжують вірити в прикмети, які пов’язані з органами людини. Так до чого свербить язик, на думку народу? Одні твердять, що до довгих розмов, інші люди впевнені, що це відбувається з-за того, що людина занадто багато говорить або бреше. І навіть ті, хто абсолютно не вірить у пророцтва, деколи дивуються, що вони збуваються.

6426968a882686006859ded951323bef До чого свербить язик (з лівого або правого боку, кінчик, підстава, середина) — тлумачення прикмети

До чого може свербіти мова

Якщо вірити народним прикметам, то язик чешеться перед зустріччю з людиною, якій ви знайдете багато часу. Такі зустрічі не несуть позитивних емоцій, швидше, ви будете роздратовані від порожньої балаканини. У народі кажуть, що свербіти мову може, тому що вас оточує пліткар, який розносить чутки. Необхідно припинити з ним спілкуватися або легенько прикушувати язика при зустрічі.

Коли язик свербить без причин і нечасто, то доведеться приймати гостей. Але коли свербіж зберігається тривалий час і завдає людині дискомфорт, необхідно звернутися доктору, це вже може бути симптом захворювання.

Свербить язик з лівого боку

Якщо свербіж з’явився тільки з лівого боку, варто бути готовим до зустрічі гостей, які для вас нежеланны. Мало того, що не зовсім приємні ці люди, так вони прибудуть до вас в будинок, заберуть багато часу і займуть голову порожніми розмовами. Незважаючи на це, краще проявити себе доброзичливо й тактовно, щоб уникнути пліток в свою адресу. А якщо ці гості вам дуже неприємні, можете не погоджуватися з їх точкою зору, відстоюючи свої інтереси.

8762895dea6d60184e4cab64f6a83858 До чого свербить язик (з лівого або правого боку, кінчик, підстава, середина) — тлумачення прикмети

З правого боку

Якщо свербіж мови з’явився тільки з правої сторони, то трактування явища позитивна. Ймовірно, що вам довірять гідну і важливу мова, яка принесе успіх. Це може бути незначна подія – якесь свято, де ви, привітавши гостей, будете в центрі уваги і заведете нові знайомства, які знадобляться вам в майбутньому.

Також така ознака вказує на те, що несподівано чекає зустріч з впливовою людиною, від якого буде залежати ваша доля.

Щоб не зіпсувати все своїми руками, варто ґрунтовно підходити до розмов з незнайомими людьми.

Якщо свербить у підстави

Коли язик чешеться у підстави — це поганий знак, що віщує неприємну розмову зі своїми знайомими. Для того щоб не спровокувати конфлікт, необхідно продумувати кожне слово і не гарячкувати. Зазвичай людина готовий до такої розмови, але відтягує його і думає, що все само вирішиться. Прикмета намагається підштовхнути вас на відповідальний крок і підказує, що саме час діяти.

8349d980adf264a59a01315a864cf7ef До чого свербить язик (з лівого або правого боку, кінчик, підстава, середина) — тлумачення прикмети

Свербить кінчик мови

Якщо свербить кінчик мови, це явище можна розшифрувати як попередження про те, що скоро ви постраждаєте від своїх недругів. Але не варто занадто буквально сприймати це подія, нічого крім пліток заздрісників не очікує. Якщо ж ви надто бурхливо реагуєте на подібні висловлювання, можна запобігти: укол мова голкою, зав’яжіть білу нитку у вузлик і киньте її в палаюче полум’я. Якщо такий метод не подобається, можна трохи посолити або поперчити кінчик язика.

Свербить середина

Якщо свербить середина мови, швидше за все, у вас з’явилося бажання попліткувати, але від цієї спокуси краще відмовитися, інакше наживете собі проблеми. Також ця частина починає свербіти, якщо вірогідна приємна звістка – варто чекати на зустріч зі старими знайомими, з якими ви чудово проведете час. Але щоб не зіпсувати стосунки, необхідно думати, що говорити і не взбовтати зайвого. Особливо уважно будьте при обговоренні спільних знайомих – краще відразу закривати цю тему.

6970eada426ed14cb143aec2f708cf7b До чого свербить язик (з лівого або правого боку, кінчик, підстава, середина) — тлумачення прикмети

Що означає прикус мови

Не варто думати, що якщо кінчик язика прикусити, нічого не відбудеться і це збіг, відбувається тільки через необережність людини. Насправді і цьому є пояснення.

Якщо вірити прикметам, то така дія під час бесіди вказує на наступне:

  • розмову варто припинити, інакше він скоро перейде у сварку;
  • ви говорите занадто багато незнайомій людині, краще замовкнути, інакше співрозмовник обгорне інформацію проти вас;
  • ви брешете, варто припинити обманювати людей;
  • хтось говорить про вас негативно.

Вірити чи ні в прикмети – особиста справа кожної людини. Але все повір’я передаються споконвіку, так як були перевірені на практиці і збігом це все ж не можна назвати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради