До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота) – прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Прикмети і забобони міцно вкоренилися в сучасному житті. З давніх пір люди трактували багато подій з урахуванням народних повір’їв. Навіть свербіж ротової порожнини не залишали без уваги. Цьому органу приписували дар передбачення, що пояснювалося високою чутливістю. Розберемося детальніше, до чого сверблять губи згідно з народними повір’ями.

Чому сверблять губи

Прикмета про те, до чого можуть свербіти губи, звичайно трактується в романтичному ключі. Основне пояснення – нові знайомства і швидкі поцілунки. Свербіж і подразнення, що виникли перед довгою мандрівкою, можуть свідчити про приємну зустріч зі старими друзями.

13ef59c44f8c352380ba986644b1dfbc До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Якщо сверблять губи в куточках рота, повір’я дають на цей рахунок різні пояснення. Дискомфорт праворуч віщує:

 • компліменти;
 • радість;
 • гарний настрій;
 • посмішки.

За давніми переказами, за праве плече знаходиться Ангел-хранитель, що обіцяє лише позитивні зміни.

Якщо подразнення зліва, варто підготуватися до розладів і засмученням.

Свербіж верхньої губи

Розберемося, до чого може свербіти область над верхньою губою. Зазвичай роздратування, що виходить за межі рота, попереджає про випадки невдячності, з якими людині належить зіткнутися найближчим часом. У сімейному житті можлива ревнощі і безпідставні підозри. Для чоловіків роздратування під вусами обіцяє приємні несподіванки.

7e80f7ea2703ce154805713de77c5385 До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Якщо свербить верхня губа, це віщує довгі пристрасні поцілунки. Причому їх ініціатором буде саме той, кого турбує свербіж. Іноді таке незручність можна розцінювати, як швидке новосілля і інші радісні клопоти.

Свербіж нижньої губи

Згідно з прикметами, коли свербить нижня губа – бути приємним розмов і цікавим знайомствам. Іноді це нездужання віщує велике застілля, приїзд гостей із подарунками. Раніше запланований захід пройде на вищому рівні.

Якщо свербить нижня губа, варто підготуватися до пліток і інтриг. Не виключено розірвання всіх домовленостей, порушення планів. У сімейному житті настануть сварки.

e7a0a93c0ccc2ca08768f21e56393f6d До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Розберемося, до чого може свербіти ділянка під нижньою губою. Роздратування шкіри в цій області віщує швидкі дружні зустрічі або сімейні посиденьки з поцілунками і обіймами.

До чого свербить рот дівчини

Виник свербіж у зазначеній галузі завжди пояснювали по-різному, орієнтуючись на час доби та інші фактори. Старовинні прикмети пророкують дівчині такі події:

 • романтичні пригоди;
 • нові знайомства з протилежною статтю;
 • поцілунки, сексуальний потяг.

Губи в дівчини можуть свербіти до швидкої сварці чи довгим серйозним розмовам. Для жінки свербіж у зазначеній галузі передбачає не тільки любов, але і солодкі частування.

Повір’я щодня

Крім вищеназваних, має місце тлумачення дискомфорту по днях тижня.

d119b289e07041bfee471fe90ba0d908 До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Розглянемо докладніше кожен випадок.

Понеділок

Якщо рот свербить в перший день тижня, це обіцяє романтичну пригоду. На довгоочікуване побачення покличе той, хто вже давно цікавий. Доброзичливість і відкритість сьогодні потрібні як ніколи.

Інший варіант тлумачення припускає одержання в цей день солодкого сюрпризу (шоколадки, торту тощо).

Вівторок

Якщо зазначена область свербить у вівторок, слід приділити собі більше часу. Незамінним стане похід в кафе, на масаж, просто в гості до родичів чи близьких. Тоді залишок тижня вдасться провести в піднесеному настрої.

За іншим повір’ям, цей день тижня ознаменується важливою розмовою з начальством. Результати бесіди виявляться досить сприятливими.

Середа

У середу зона рота і прилеглої області свербить як нагадування про важливі справи. Можливо, не виконано серйозний проект або доручення керівництва. Варто напружити пам’ять і зробити заданий в найкоротші терміни.

В дружньому колі краще тримати язик за зубами. В іншому випадку можна уславитися рознощиком пліток.

Четвер

Цей день не обіцяє якихось змін або несподіванок. Однак якщо сьогодні свербить рот, п’ятничний день обіцяє бути багатим на романтичні зустрічі і поцілунки.

П’ятниця

Сверблять губи в цей день – вечір явно пройде успішно. Не виключено любовну пригоду, що супроводжується сексуальним потягом.

Якщо суджений вже знайдений, сьогодні не уникнути можливої сварки і непорозуміння. Краще не нагнітати ситуацію, інакше з’ясування відносин може затягнутися.

Субота

Губи сверблять в суботу? Слід приділити більше уваги сім’ї та рідним. Краще провести весь день з близькими людьми. Для жінок цей день обіцяє приємні знайомства.

Неділя

Розчісування шкіри на губах у неділю віщує романтичний настрій на весь наступний тиждень. Якщо турбує свербіж до обіднього часу, варто чекати приємні клопоти з приводу майбутньої поїздки. Друга половина дня принесе серйозні розмови з ріднею.

До чого сверблять в день весілля: прикмети

Якщо процес реєстрації або застілля супроводжується у нареченої дискомфортом в області рота, сімейне життя молодят буде довгою і щасливою. Пристрасть між ними ніколи не вщухне, а медовий місяць залишить тільки позитивні емоції та враження.

Якщо разом з губами свербить шия і декольте, слід очікувати міцних і пристрасних подружніх відносин.

Про швидке розлучення свідчить свербіж і неприємні відчуття не тільки в області рота, але і підборіддя.

Одночасний свербіж носа і губ нареченої обіцяє їй чоловіка, що зловживає алкоголем.
Не варто сприймати будь-який дискомфорт як знак згори. Деколи рот свербить просто від хвилювання і перенапруги. Іноді причиною роздратування стає погіршення стану здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради