До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота) – прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Прикмети і забобони міцно вкоренилися в сучасному житті. З давніх пір люди трактували багато подій з урахуванням народних повір’їв. Навіть свербіж ротової порожнини не залишали без уваги. Цьому органу приписували дар передбачення, що пояснювалося високою чутливістю. Розберемося детальніше, до чого сверблять губи згідно з народними повір’ями.

Чому сверблять губи

Прикмета про те, до чого можуть свербіти губи, звичайно трактується в романтичному ключі. Основне пояснення – нові знайомства і швидкі поцілунки. Свербіж і подразнення, що виникли перед довгою мандрівкою, можуть свідчити про приємну зустріч зі старими друзями.

13ef59c44f8c352380ba986644b1dfbc До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Якщо сверблять губи в куточках рота, повір’я дають на цей рахунок різні пояснення. Дискомфорт праворуч віщує:

 • компліменти;
 • радість;
 • гарний настрій;
 • посмішки.

За давніми переказами, за праве плече знаходиться Ангел-хранитель, що обіцяє лише позитивні зміни.

Якщо подразнення зліва, варто підготуватися до розладів і засмученням.

Свербіж верхньої губи

Розберемося, до чого може свербіти область над верхньою губою. Зазвичай роздратування, що виходить за межі рота, попереджає про випадки невдячності, з якими людині належить зіткнутися найближчим часом. У сімейному житті можлива ревнощі і безпідставні підозри. Для чоловіків роздратування під вусами обіцяє приємні несподіванки.

7e80f7ea2703ce154805713de77c5385 До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Якщо свербить верхня губа, це віщує довгі пристрасні поцілунки. Причому їх ініціатором буде саме той, кого турбує свербіж. Іноді таке незручність можна розцінювати, як швидке новосілля і інші радісні клопоти.

Свербіж нижньої губи

Згідно з прикметами, коли свербить нижня губа – бути приємним розмов і цікавим знайомствам. Іноді це нездужання віщує велике застілля, приїзд гостей із подарунками. Раніше запланований захід пройде на вищому рівні.

До чого свербить ліва або права підмишка | тлумачення прикмети

Якщо свербить нижня губа, варто підготуватися до пліток і інтриг. Не виключено розірвання всіх домовленостей, порушення планів. У сімейному житті настануть сварки.

e7a0a93c0ccc2ca08768f21e56393f6d До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Розберемося, до чого може свербіти ділянка під нижньою губою. Роздратування шкіри в цій області віщує швидкі дружні зустрічі або сімейні посиденьки з поцілунками і обіймами.

До чого свербить рот дівчини

Виник свербіж у зазначеній галузі завжди пояснювали по-різному, орієнтуючись на час доби та інші фактори. Старовинні прикмети пророкують дівчині такі події:

 • романтичні пригоди;
 • нові знайомства з протилежною статтю;
 • поцілунки, сексуальний потяг.

Губи в дівчини можуть свербіти до швидкої сварці чи довгим серйозним розмовам. Для жінки свербіж у зазначеній галузі передбачає не тільки любов, але і солодкі частування.

Повір’я щодня

Крім вищеназваних, має місце тлумачення дискомфорту по днях тижня.

d119b289e07041bfee471fe90ba0d908 До чого сверблять губи (верхня, нижня губа, куточки рота)  прикмети по днях тижня для дівчат і чоловіків

Розглянемо докладніше кожен випадок.

Понеділок

Якщо рот свербить в перший день тижня, це обіцяє романтичну пригоду. На довгоочікуване побачення покличе той, хто вже давно цікавий. Доброзичливість і відкритість сьогодні потрібні як ніколи.

Інший варіант тлумачення припускає одержання в цей день солодкого сюрпризу (шоколадки, торту тощо).

Вівторок

Якщо зазначена область свербить у вівторок, слід приділити собі більше часу. Незамінним стане похід в кафе, на масаж, просто в гості до родичів чи близьких. Тоді залишок тижня вдасться провести в піднесеному настрої.

За іншим повір’ям, цей день тижня ознаменується важливою розмовою з начальством. Результати бесіди виявляться досить сприятливими.

Середа

У середу зона рота і прилеглої області свербить як нагадування про важливі справи. Можливо, не виконано серйозний проект або доручення керівництва. Варто напружити пам’ять і зробити заданий в найкоротші терміни.

В дружньому колі краще тримати язик за зубами. В іншому випадку можна уславитися рознощиком пліток.

Чому не можна шити на собі прикмети

Четвер

Цей день не обіцяє якихось змін або несподіванок. Однак якщо сьогодні свербить рот, п’ятничний день обіцяє бути багатим на романтичні зустрічі і поцілунки.

П’ятниця

Сверблять губи в цей день – вечір явно пройде успішно. Не виключено любовну пригоду, що супроводжується сексуальним потягом.

Якщо суджений вже знайдений, сьогодні не уникнути можливої сварки і непорозуміння. Краще не нагнітати ситуацію, інакше з’ясування відносин може затягнутися.

Субота

Губи сверблять в суботу? Слід приділити більше уваги сім’ї та рідним. Краще провести весь день з близькими людьми. Для жінок цей день обіцяє приємні знайомства.

Неділя

Розчісування шкіри на губах у неділю віщує романтичний настрій на весь наступний тиждень. Якщо турбує свербіж до обіднього часу, варто чекати приємні клопоти з приводу майбутньої поїздки. Друга половина дня принесе серйозні розмови з ріднею.

До чого сверблять в день весілля: прикмети

Якщо процес реєстрації або застілля супроводжується у нареченої дискомфортом в області рота, сімейне життя молодят буде довгою і щасливою. Пристрасть між ними ніколи не вщухне, а медовий місяць залишить тільки позитивні емоції та враження.

Якщо разом з губами свербить шия і декольте, слід очікувати міцних і пристрасних подружніх відносин.

Про швидке розлучення свідчить свербіж і неприємні відчуття не тільки в області рота, але і підборіддя.

Одночасний свербіж носа і губ нареченої обіцяє їй чоловіка, що зловживає алкоголем.
Не варто сприймати будь-який дискомфорт як знак згори. Деколи рот свербить просто від хвилювання і перенапруги. Іноді причиною роздратування стає погіршення стану здоров’я.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!