Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців

Існує кілька різновидів фенів. Крім побутових приладів розрізняють: фени-щітки (стайлери), дифузори, концентратори. Крім того, кожен з них може бути наділений додатковими функціями. Наприклад, фен-щітка з обертовими насадками. Про цю різновиди і піде мова в статті.

Призначення і функції фена-щітки

Фен-щітка з обертовими насадками є пристроєм, що поєднує в собі кілька опцій: фен, праска, плойку і бігуді. Автоматичне обертання насадок дозволяє накрутити локони, або випрямити волосся. 37d7ecc06e05a3c0c69b7c82b7d3f4ec Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупцівОдночасно відбувається подача повітря попередньо заданого температурного режиму, що дозволяє домогтися ефективного і швидкого результату.

Переваги використання

 • Можливість вибрати фен з необхідною кількістю насадок, не переплачуючи за непотрібні. Вибір моделей на сучасному ринку при цьому достатньо широкий, під будь-який смак і гаманець.
 • Багатофункціональність: найнеобхідніші функції поєднані в одному пристрої.099a734f2204988c0db0f83a436ba2f7 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Обертання насадок дозволяє економити час і сили на створення зачіски. Для зручності напрямок обертання регулюється для кожної сторони голови.
 • Власний міні-салон: прилад дозволяє створити зачіску будь-якої складності за короткий термін в домашніх умовах.
 • Компактність. Завдяки малим габаритам і вазі пристрій можна брати з собою в дорогу.
 • Негативні сторони

 • Ймовірність пошкодити волосся під час використання: при недбалому поводженні зі щіткою волосся можуть легко заплутатися.
 • Для густого волосся потрібно фен-щітка з регулятором швидкості, в іншому випадку пасма необхідно буде розділяти для розчісування на більш дрібні.
 • Для створення об’єму біля коріння їх спочатку потрібно підсушити.
 • Фени-щітки погано справляються з сушінням волосся. Для виконання цього завдання доведеться використовувати або побутовий фен, або витратитися на стайлер з високою потужністю.
 • Фен-щітка потребу в постійному догляді. Волосся, що залишаються на приладі після укладання, можуть привести до його поломки, тому їх необхідно ретельно прибирати.
 • Критерії вибору обертового фени-щітки

  Перед покупкою мультистайлера слід задатися питанням: «для яких цілей він потрібний, як часто буде застосовуватися і де?». Це допоможе полегшити процес вибору.

  Необхідно звернути увагу на такі фактори, як:

 • Щетина. Насадки з натуральною щетиною не тільки надають блиск волоссю, але й ставляться до них ставилися в момент розчісування.bbe740f642bdbe99a4d88a558785c987 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Наявність захисту від перегріву. Автоматичне відключення приладу суттєво продовжить його експлуатацію.
 • Ергономічність моделі: вага, зовнішня форма, зручність використання перемикачів.
 • Температура нагріву. Гаряче повітря негативно впливає на волосся, пересушуючи їх і провокуючи появу посічених кінчиків. Тому прилад з меншою температурою нагріву повітря дозволить зменшити стрес, якому піддаються волосся в період створення зачіски. Найкраще віддавати перевагу стайлеру з максимальною температурою нагрівання 60°С.5d444c930cc85c778e859aed7184d749 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Насадки: їх кількість, призначення, надійність кріплення. Стайлер може бути укомплектований різними кількістю насадок, однак на ділі використовуватися з них можуть 1-3.
 • Наявність знімних фільтрів. В разі поломки фільтр можна буде замінити і продовжувати користуватися пристроєм.
 • Потужність приладу

  Потужність фена-щітки визначає температуру нагрівання приладу і впливає на його продуктивність. Тому в момент вибору необхідно керуватися його призначенням. Наприклад, для моделювання зачіски вистачить моделі, що працює на потужності до 800-1000 Вт.

  Комплектація пристрою

  Фени-щітки з обертовими насадками більшість виробників оснащують стандартним набором:

  • щипцями для завивки;
  • щітками-брашами;
  • плоскою гребінкою з повітряним піддувом;
  • генераторами пара.26135c23b2cd05833358ce7d8e414602 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців

  Також можуть бути і такі насадки:

 • У вигляді кулі – створює кучері різного діаметра.
 • Спіралеподібне – робить спіралі для довгого волосся.
 • Квадратна, трикутна – для формування пружних локонів.
 • У формі конуса – для рівних локонів.
 • Двуствольная, трехствольная (інша назва – гофре) – для зигзагоподібних кучерів.
 • Концентратор – насадка з вузькою щілиною, служить для швидкого укладання окремих пасм, направляючи повітря в чітко заданому напрямку.476bf28d4eba6cb6cbc7a464a0677d70 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Дифузор – насадка з наскрізними отворами, використовується для надання більшого обсягу волоссю, добре укладає кучері.
 • Вибір дроту

  Обертовий (спіралеподібний) провід – найкраще рішення, так як в цьому випадку він не буде мати заломів і перекручуватися в період роботи. Варто звернути увагу і на довжину шнура – вона повинна бути комфортною. У професійних стайлингів довжина шнура може досягати більше 3 м, в побутових умовах достатньо і 1,5-2 м.

  Тип харчування

  При експлуатації пристрою в дорозі зручно застосування бездротового фени-щітки. Тип харчування у таких моделей може бути від батарей або акумулятора. Є різновиди зі змінними блоками, які змінюються через 8 годин безперервної роботи, і сенсорною панеллю керування, автоматично включає харчування в момент дотику до пристрою.

  Покриття і матеріал

  Покриття моделі грає важливу роль в період використання.

  Основні види:

 • Керамічне покриття: нагрівається рівномірно завдяки інфрачервоним хвилях, шкоду мінімальний.
 • Метал: не дуже корисний для волосся, так як робить їх ламкими.
 • Тефлон: захищає волосся від пересушування, але в експлуатації недовговічний.
 • Турмалін. Прилади з покриттям з турмаліну виробляють ефект, схожий на іонізацію, тому коштують дорожче інших.e9f33611e0aca2caf55ca4377524f18d Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Пластмаса: електризує волосся, є самим невідповідним матеріалом для волосся.
 • Режим роботи

  Наявність декількох температурних режимів істотно розширить можливості стайлінгу. Гаряче повітря знадобиться для сушіння, теплий – для створення образу, холодний – для його закріплення. Кращим варіантом стане фен-щітка, у якого функція подачі повітря і регулювання температури розділені.

  Спеціальні можливості

  Фен-щітка з обертовою насадкою може оснащуватися такими спеціальними функціями:

  • Зволоження пором – полегшує укладку волосся, особливо тугих кучерявих локонів.
  • Іонізація повітря. Надає антистатична дія, покращує зовнішній вигляд волосся, надає їм блиск, відновлює водний баланс. Єдиним мінусом є виникнення специфічного запаху в період роботи.
  • Холодний обдув. Функція допоможе не тільки зафіксувати укладання, але і дозволить їй протриматися довше.

  Огляд кращих фенів-щіток

  Фен-щітка з обертовою насадкою: рейтинг кращих моделей від різних виробників. Стайлери, які не тільки прості і зручні, але також багатофункціональні і надійні у використанні.

  591d5a9d21c4595a7077b9942eb70ca9 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупцівBabyliss АЅ200Е — топовий фен-щітка з обертовою насадкою

  c70aae342a3c974fa40fe4173986b39a Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців

  Модель Основні технічні характеристики Середня ціна на ринку Загальні відгуки в інтернеті
  Babyliss АЅ200Е Потужність пристрою 1000 Вт дозволяє використовувати його для сушіння волосся. Девайс оснащений функціями іонізації, холодного повітря і 2-мя режимами швидкостей. Насадки з керамічним покриттям натуральною щетиною збережуть здоров’я волосся. В комплект входить 4 насадки і косметичка. Від 6200 руб. Фен-щітка легка, має довгий провід, зручна у застосуванні, легко справляється з поставленими завданнями.
  Rowenta CF9110 (CF9110F0) Brush Activ Суперлегка модель вагою всього 350г оснащена функцією подачі холодного повітря, 2-ма швидкостями та 1-ої насадкою. Потужність – 800 Вт. Від 2000 — 3500 руб. Покупці відзначають простоту цієї моделі, дизайн, потужність. Добре підходить для короткого волосся і волосся середньої довжини.
  Philips HP8664/00 Потужна фен-щітка Philips оснащена 3-ма температурними режимами, 2 швидкостями, іонізацією повітря. У комплекті йдуть 3 насадки, включаючи діаметри 30 мм і 50 мм, що дозволить зробити укладку як для довгих, так і коротких волосся. Корпус виконаний з металу. За запевненням виробника, термін служби девайса становить 5 років. До мінусів можна віднести відсутність подачі холодного повітря. Від 3500 — 4500 руб. Згідно відгуками, Philips HP8664/00 простий в обігу і довговічний в експлуатації. Насадки всі зручні. З мінусів — громіздка ручка, до якої треба пристосуватися.
  Braun Satin Hair 5 AS530 Перевагами моделі є функція пароутворення, 3 режими температури, наявність фільтра, що запобігає сплутуванню волосся. У комплекті йдуть 3 насадки, кабель довжиною 2 м. Потужність 1000 Вт і холодний обдув зроблять моделювання зачіски комфортним і швидким. Від 2600-3500 руб. Фен-щітка зручний в експлуатації, дозволяє в побутових умовах укласти волосся, як в салоні. Використовуючи функцію подачі пари можна легко освіжити зачіску, навіть якщо голова не помыта. Корпус нагрівається рівномірно, не пересушує волосся.
  Bosch ProSalonStyle Assistant ActiveCurlCreator PHA7371 Потужність стайлера становить 700 Вт. Присутній опція іонізації, «холодне повітря», 2 режими регулювання температури і 2 швидкості. Насадок в комплекті 4, у 2-ух з них прибираються зубчики. Від 3000-4000 руб. Ідеально для волосся короткої або середньої довжини. Для довгих волосся, згідно з відгуками, фен недостатньо потужний.
  Bosch PHA2662 Особливостями мультистайлера є функції іонізації і подачі холодного повітря, кнопка-індикатор включення, наявність захисту від перегріву. Прилад поставляється в комплекті з косметичкою, 3-ма насадками, у тому числі з натуральною щетиною, має 3 температурних режиму і наділений потужністю 1000 Вт. Від 3300 руб. Стайлер Bosch PHA2662 функціональний, швидко справляється з сушінням волосся, але при цьому сильно нагрівається. Покупці також відзначають якісну збірку даної моделі.
  Babyliss 2736E (2735Е) Фен-щітка від французького виробника Babyliss з покриттям з кераміки володіє потужністю 1000 Вт, опціями іонізації повітря, холодного обдування. Комплектація представлена 4-ма насадками: концентратор, щітки діаметром 50 мм, 20 мм, щітка для випрямлення волосся, а також футляр. Від 4000-6500 руб. Процедура укладання проходить легко і швидко. Після використання фена волосся блищать. Площа обертальної поверхні велика, однак її потужність роботи недостатньо сильна. Дана модель добре підходить для довгих і середніх волосся.
  Rowenta CF 9520 Rowenta CF 9520 наділений потужністю 1000 Вт, оснащений опціями іонізації і подачею холодного повітря». Присутні 2 насадки в комплекті діаметром 40 мм і 50 мм з керамічним покриттям натуральною щетиною, знімний фільтр. Від 3500-8200 руб. Фен-щітка зручний у використанні, потужний, з надійним кріпленням насадок.
  Rowenta CF 9421 Потужність моделі складає 800 Вт. У комплекті поставляються 2 насадки діаметром 30 мм і 50 мм, знімна захисна решітка. Додаткові функції: іонізація повітря і режим холодного обдування, 3 температурних режими та 2 режими регулювання повітряного потоку (максимально – до 80°С). Від 3900-4200 руб. Компактний, легкий фен, підходить для подорожей. Добре справляється із завданням укладання. Сушка волосся займає тривалий час, оскільки потужність приладу невелика.

  Рекомендації по використанню фена-щітки

 • Перед укладанням бажано нанести на волосся захисний засіб. Багато компаній пропонують великий вибір мусів, сироваток, спреїв: Шварцкопф, Естель, Лореаль та інші.71ad7a0d6aecda4ae3ee008e5cce1543 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Вибрати температуру і швидкість подачі повітря, насадку. Для довгого волосся підійде діаметр насадки 30-55 см, для коротких — 20-25 см.
 • Волосся розділити на пасма шириною не більше 7-8 см, так вони не будуть плутатися під час укладання.
 • Якщо необхідний обсяг біля коріння, тоді їх слід попередньо підсушити.
 • Для випрямлення волосся: проводити обертовою щіткою по локонам до досягнення потрібного ефекту. Для створення кучерів – прогріти їх і зупинити щітку. Дія може знадобитися повторити кілька разів.
 • Не варто підносити розтруб насадки до шкіри голови ближче, ніж на 5-6 див Це може призвести до висушування, появі лупи і інших проблем.
 • Для зручності включати фен-щітку краще до початку укладання, так буде набагато простіше зорієнтуватися з направленням її обертальних рухів.3ab872ffb5fede2ac75585ee9d5df6e2 Фен щітка з обертовою насадкою. Яка краще для коротких і довгих волосся, невеликого діаметру, професійна, Rowenta brush activ, Babyliss, Philips. Відгуки покупців
 • Виробники пропонують широкий вибір інструментів для створення зачісок. Фен-щітка у цій справі стане незамінним помічником, а обертові насадки полегшать процес. Сучасні технології спрощують покупку, дозволяючи зробити замовлення через інтернет-магазини, адже багато з них мають прямих постачальників: Ельдорадо, МВидео, Озон та інші.

  Автор: andel77

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео: Фени з обертовою насадкою

  Огляд популярної фен щітки з обертовою насадкою від Ровента:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради