Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Зміст

Вуглуваті риси обличчя можна успішно згладити певними зачісками й укладаннями. Тим більше що на квадратних контурах відмінно виглядають багато стрижки з різною довжиною та структурою локонів.

Спосіб визначення квадратного типу особи

Вибір стрижки починається з визначення форми обличчя. Саме від її знання і буде залежати правильна зачіска.

По широкій частині особи

У людей з квадратними рисами при вимірюванні ширини виходить такий же результат, як після визначення довжини. Контури нижньої щелепи збігаються з параметрами щік і лоба.

За формою підборіддя

Скульптурний повний підборіддя, має виражену лінію, і сильно видатні вилиці також вказують на особу з квадратними рисами.

По пропорціям

Особа з формою квадрата ще визначають за такими параметрами, як:

 • чітка симетрія;
 • важка нижня щелепа;
 • великі очі;
 • грубі та прямі контури.

Модні короткі стрижки 2019 року, підходящі для жіночого квадратного особи

Зачісок і укладок для коротковолосых дівчат з квадратним обличчям не так вже й багато. Але їм підходять стрижки завжди виглядають виграшно, повністю виконуючи покладені на них завдання.

Класичний, шаруватий і кучерявий пікс

Традиційне пікс швидко і легко вкладається. Багатошарова стрижка з укороченим потилицею і пишною верхівкою максимально відкриває обличчя і шию. Варіант з косою або подовженої чубчиком – це те, що повинні вибрати жінки з квадратними рисами.

c7dc81ab7fe75761107439ec808429ef Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Шаруватий пікс має різні по довжині пасма. Пасма при стрижці поступово вкорочують знизу вгору, досягаючи, таким чином, багатошаровості і обсягу. На кожен день шаруватий пікс не укладають, а просто просушують волосся після миття природним способом.

На свята зачіски оформляють за допомогою фена і мусу.

Кучерявий пікс завжди виглядатиме дуже стильно і доглянуто. Але тим, у кого квадратне обличчя, стрижку краще вибрати з чубком. Така зачіска згладить всі кути і красиво перетворить зовнішній вигляд. Однак кучерявий піксі з чубчиком доведеться щодня укладати.

Подовжений, короткий, кошлатий боб, з тонкою чубчиком

Привабливий і простий подовжений боб замаскує важкі контури квадратного особи. Волосся, що знаходяться трохи нижче риси скул, злегка градуюють. Пасма у особи і чубчик піддають филировке, щоб отримати гострі рвані кінці.

Ультрамодний і креативний короткий боб допоможе жінці скинути до 3 років. Таку стрижку по мірі відростання можна легко перетворити в середню варіацію. Укорочений боб потребує постійного догляду і укладання.

e666a8f6847051275344e3bfd1b88da5 Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Універсальний кошлатий боб є найкращим варіантом для квадратного особи. Невимушена і злегка недбала зачіска дуже легко вкладається. А легкі хвилі відмінно відволікають увагу від видатних скул.

Боб з тонкою чубчиком прикрашає гострі кути і надає їм м’якість. Масивні і різкі контури обличчя при цьому дуже добре згладжуються. Тонку чубок краще ще зробити класичної або прямий.

Асиметрія

Для квадратного особи вибирають асиметрію з плавними переходами і профільованими кінчиками. У стрижці не повинно бути прямих зрізів і рівних ліній. Лежать на обличчі локони допоможуть візуально округлити вилиці.

Середні стрижки для квадратного особи

Стрижки на квадратне обличчя з середніми волоссям витягають форму і округляють лінії. Для довжини до плечей підходять варіанти з локонами і каскадні зачіски.

Скошене, градуированное, подовжене каре з чубчиком

В таблиці розглянуто варіації каре з середньою довжиною для квадратного особи:

Вид каре Особливості Функції
Асиметричне або скошене Разнодлинные пасма, косі контури Пом’якшення і коректування кутастих і масивних чорт
Градуированное Нижній зріз у кілька ярусів, багатошарова фактура Формування овальних пропорцій
Видовжене Рвані кінчики, довжина до плечей Відволікання від широких скул
З чубком Не вимагає укладання Згладжування кутів

Багатошаровий каскад

Структурована каскадна стрижка з профільованою шапкою волосся нагорі вимагає постійної укладання, навіть з рівними пасмами. Разом з коригуванням квадратних рис зачіска додає додатковий об’єм пасмам. Багатошаровий каскад з пишною косою чубчиком відмінно витягає обличчя, візуально наближаючи його до овальної форми.

Драбинка

Стрижка сходами на середні волосся може мати рвані або плавні овальні кінці. Довжину в драбинці збільшують від підборіддя, а не від маківки. Для дівчат з квадратним обличчям підійдуть скошені і м’які обриси в зачісці. Макушечная і бічна асиметрія з рваною чубчиком відвернуть увагу від важкого підборіддя.

Асиметричний боб

Популярний і актуальний боб з асиметрією зміщує акценти і створює індивідуальний образ. Зачіска в такому виконанні стає ефектною і об’ємною. Щоб асиметричний боб не виглядав штучно, його необхідно ретельно укладати, використовуючи молочко або сироватку для волосся.

0b421be2371bfd02cd88c11e996ed28c Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

До квадратному особі підходить асиметричний боб з середньою довжиною і м’якими лініями. Волосся при цьому доходять до скул або знаходяться трохи нижче. Чубок в такому варіанті вибирають косу, а на потилиці створюють пишний об’єм.

Шапочка

Верхня частина стрижки повинна бути об’ємною і повітряної. Пасма при цьому филируют або роблять багатошаровими. Прореженная і нерівна чубчик закриває боки чола. Пасма у особи йдуть за вилиці і ховають їх. Нижню частину шапочки м’яко спускають до шиї, филируя і звужуючи її кінчики.

Стрижки на довге волосся для квадратного особи

Зачіски з довгим волоссям покликані коректувати і згладжувати квадратне обличчя. Не можна, щоб вони акцентували вилиці і відкривали лоб з боків. Чубчика і проділ у таких стрижок зазвичай скошені.

Каскад

Гладку і м’яку стрижку каскад з нерівномірними шарами доповнюють чубчиком, що частково закриває лоб. Зачіска з кучерявими волоссям має довгі хвилі в обличчя.

2abf98cad34d602f00b4e0a368bd1a0d Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. ФотоУ статті представлені фото-приклади вдалих жіночих стрижок на квадратне обличчя.

Види чубчика для каскаду на квадратне обличчя:

 • прореженная;
 • рвана;
 • скошена;
 • асиметрична;
 • подовжена;
 • злегка філіруваний;
 • дугоподібна;
 • середня.

Рапсодія

Споріднена каскаду рапсодія з чіткими і графичными пасмами характеризується об’ємною верхівкою з короткими шарами. До кінчиків градуювання подовжують. На квадратне обличчя стрижка повинна мати внизу як можна менше шарів. Видовжену чубок роблять з боковим проділом.

Драбинка

Довга різновид драбинки передбачає наявність разнодлинных і гострих пасом біля обличчя. Чубчик у такій стрижці глибоко профільована і подовжена. Вона м’яко поєднується зі ступенями зачіски.

Відповідні стрижки для повного квадратного обличчя з високим чолом

Для жінок з такими рисами підійдуть такі види зачісок:

 • структурні;
 • багатошарові;
 • об’ємні.

Стрижки візуально витягують обличчя і привертають увагу до щік.

85c5af1652264a5b0d9d49937d5715ba Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Вдалими будуть вважатися зачіски, мають коротку або середню довжину. Для високого чола стрижки підійдуть ті, у яких випущені передні локони або є шарувата або асиметрична чубчик. Стрижки на квадратне обличчя з повнотою і високим чолом, якщо вони правильно підібрані, роблять риси більш жіночними і привабливими.

Чубчика для квадратного особи

Грамотно підібрані чубчика добре поєднуються з квадратним обличчям, перетворюючи його під правильний овал.

Тонка у формі А

Таку чубок ще називають аркообразной. Вона додасть зачісці жіночний вигляд і пом’якшить різко окреслені вилиці. Спереду волосся стрижуть навскоси або прямо, залишаючи з боків довгі пасма. Чубчик не повинна бути вище вилиць.

Довга

Невибаглива і універсальна чубчик з подовженням прибирає широкий лоб і коригує форму особи. При цьому особа візуально худне і витягується.

9ecaefe3cd40e236d6073cbea255ade4 Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Довгу чубок можна:

 • розділити навпіл;
 • заправити за вухо;
 • витягнути і завити;
 • зачесати на бік.

Укладається довга чолка лише з допомогою гребінця і фену.

Гладка

Пряму і гладку чубок можна поєднувати лише з густими і сильними волоссям, так як тонкі вона робить ще більш рідкісними. Для квадратного особи такий атрибут зачіски доведеться все-таки злегка завити або трохи зачесати на бік.

Подовжена бічна

Найоптимальнішою для важких кутастих рис стане подовжена з боків рвана чолка. Вона підкреслює очі і красиво обрамляє обличчя. Грубі контури при цьому значно пом’якшуються.

Як обіграти кучеряве волосся і квадратне обличчя

39503e5db5761721ec0b3acb969745ca Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Стрижки на квадратне обличчя з сильно кучерявими від природи локонами не можуть бути короткими.

Інакше голова стане схожою на кульбабу, а вилиці обзаведуться ще більшим об’ємом. Тому так важливо, щоб стрижка була довгою або середньої.

Легкі хвилі і тугі локони маскують квадратні риси.

З кучерявими волоссям поєднуються будь-укладання та стрижки:

 • зачесывание на бік;
 • подкалывание на маківці;
 • подвійні і косі чубчика;
 • подовжений боб;
 • рапсодія;
 • драбинка;
 • каскад.

Стрижки для квадратного особи і тонкого волосся

Природні кучеряве волосся просто рівно постригают по одній лінії, залишаючи довжину трохи нижче плечей. Прямі локони доведеться кожен день підкручувати, щоб надати їх тонкою структурою додатковий обсяг, такий необхідний для квадратного особи. Скроневі пасма так само трохи завивають.

Для різноманітності і рухливості зачіски можна спорудити невираженний каскад. З тонкими волоссям і квадратним обличчям зачіска повинна легко укладатися. Тому протипоказані важкі чубчика і масивне каре.

Стрижки, маскуючі коротку шию, повні щоки і інші особливості

Щоб занадто округлі щоки ще більше не розпливлися, слід відмовитися від стрижок з довгим волоссям. Краще вибрати структурні та багатошарові зачіски з додатковим обсягом. Ступінчасті стрижки замаскують зайву пухлість щік.

Жінки з короткою шиєю повинні вибрати такі зачіски, які не будуть її закривати. Чудовим прикладом є каре, зрізане вище підборіддя, або така ж стрижка, але з довгими пасмами нижче його.

c1d07196d626a7b180846eecaf878873 Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Шию також добре відкриває і проста коротка піксі з взлохмаченными на потилиці волоссям. Ще одним варіантом коригування може стати округла стрижка на ніжці або шапочка. Коротка шия з таким об’ємним потилицею вмить набуває більш тонкий і довгий вид.

Після 50 років довгі стрижки краще замінити середніми, наприклад, каре і бобом. Такі зачіски одночасно коригують квадратні риси і молодят. А чубчик освіжить обличчя жінки за 40-50 років. Недбала кошлатість і стирчать в усі сторони кінці живих волосся молодят вигляд і полегшують стрижку.

Тим, хто цінує свій час і не люблять ранкових укладок, підійдуть наступні виконання на коротких волоссі зі значною чубчиком:

 • гарсон;
 • шапочка;
 • пікс;
 • паж.

Стрижки на квадратне обличчя для зрілих жінок не повинні бути вигадливими і безликими. Похмурі черепашки і тужливі гульки під потилицею можна замінити вузлом з химерними пасмами навколо нього або високим пучком. Слід також уникати дуже простих або складних укладок.

Як визначити неправильно обрану стрижку

Невідповідна зачіска сильно спотворює обличчя і старить. Тому так необхідно швидко виправляти допущені помилки при виборі стрижки для квадратного особи. Не найоптимальнішими варіантами є ті, які не маскують вуглуваті риси, а, навпаки, акцентують на них увагу.

b0d6e1f83e0d00802b82cf23156fe574 Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Від неправильно обрізаної чубчика, поки вона відростає, відволікають аксесуарами:

 • хустками;
 • шпильками;
 • капелюшками;
 • шарфиками;
 • обідками.

Невдало зроблену стрижку можна спробувати виправити фарбуванням. Для квадратних осіб особливо підходять колорування та мелірування пасом. Ці методи прекрасно справляються зі згладжуванням гострих рис.

Занадто коротку чубок можна начесать або подовжити за допомогою фена або прасування. Якщо довжина усе ж занадто велика, то її підкручують, щоб вона досягла рівня підборіддя або трохи нижче цієї лінії.

Якщо жінку не влаштує пряма чубчик до брів, то її, злегка начесав, можна прибрати на бік. Так вийде кокетлива хвиля, яка буде добре пом’якшувати риси. Розділити ж пасма чубчика можна воском або яким-небудь іншим укладочным засобом.

При широких рисах обличчя не можна зав’язувати високий хвіст, якщо не подобаються розпущене волосся. Замість цього на голові споруджують низький пучок з вільно лежачими пасмами. Локони біля скронь залишають випущеними, щоб вони обрамляли обличчя.

Верхні частини вух можна також прикрити волоссям, які будуть збирати ззаду. Проділ при створенні зачіски бажано взагалі проігнорувати або зробити його не прямим, а боковим.

Для квадратного особи не підходять:

 • пишні локони на щелепах і вилицях;
 • ультракороткі стрижки;
 • занадто гладкі волосся;
 • зачесывание від особи;
 • симетричні зачіски;
 • густі довгі або короткі рвані чілки;
 • занадто закриті вуха волоссям;
 • прямий проділ.

Ідеальними варіантами для квадратних рис вважаються:

 • чубчика на бік;
 • асиметричні зачіски;
 • подовжений або косою боб.

Специфічні контури квадратного особи несумісні з чіткими кутами стрижок і рівними чубчиками. Зачіски повинні бути дуже об’ємними на маківці і мати філіровку або градуювання. Риси обличчя з такими прийомами ще більше пом’якшуються і витягуються вгору.

Класичне каре – це та зачіска, яка зовсім не підходить для квадратних контурів. Адже з неї щелепа стає ще важче, а кути більш помітні. Тому для квадратного особи вибирають асиметричні стрижки з м’якими лініями. Укладаючи такі зачіски, можна начесать маківку. Стрижка від цього тільки виграє.

Короткий каре-боб акцентує і без того широку щелепу. Замість цього підійдуть довгі трохи завиті або пряме волосся, які будуть дбайливо обрамляти обличчя і робити його миловидним і м’яким. Взагалі, всі короткі стрижки змінюють жіночі незграбні контури в гіршу сторону.

Щоб квадратне обличчя не виглядало занадто важким, для нього вибирають зачіски з діагонально скошеними чубчиками. Вони будуть плавно обрамляти і витягати широкі контури. Занадто короткі чубчика роблять обличчя ще більш квадратним і грубим.

Вуглуваті риси обличчя добре прикривають завиті або заплетене волосся. Вони будуть плавно облямовувати вилиці, трохи опираючись про щоки. Косоплетение при квадратному обличчі допустимо як на середній довжині, так і на асиметрії. Чубчик повинна зливатися з основною масою волосся. Так вона буде виглядати більш гармонійно.

3b83463ce78f2cb6d692f3eb57e8b304 Стрижки на квадратне обличчя для жінок з чубком і без. Фото

Правильні стрижки для квадратного особи піднімають лобову лінію. Жінкам з широкими рисами необхідно прибирати з вух волосся і носити косий проділ з тонкою подовженою чубчиком. Локонам слід надавати мало виражену хвилястість.

З невдалої стрижкою жіноче квадратне обличчя стає повним або майже чоловічим.

Тому протипоказані:

 • прямий проділ;
 • рівні чубчик і волосся;
 • пишні або короткі стрижки.

Замість цього варто віддати перевагу:

 • візуально витягають особа високі зачіски;
 • згладжуючі грубі контури градуювання і драбинку;
 • середню довжину волосся і великі хвилі;
 • косий проділ і асиметрію;
 • багатошарову нерівну чубок з филировкой.

Цікаві і оригінальні стрижки підходять навіть тим, у кого зовсім неідеальні риси. До вибору зачіски слід підходити індивідуально, особливо якщо особа має квадратну форму.

Автор: tanyda

Відео про стрижках на квадратне обличчя

Як правильно підібрати стрижку на квадратне обличчя:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради