До чого свербить потилиця — прикмета для дівчат і для хлопців, що означає свербіж в нічний час | ТвойДЕНЬ

Питання, до чого свербить потилиця, здавна хвилював наших предків, які припускали, що це буденне явище може представляти собою передвістя чогось. Зрозуміло, мова йде виключно про свербінні, не пов’язаному із захворюваннями і не викликаних зовнішніми факторами. Стародавні люди майже в будь-якому нетиповому дії або явище бачили якийсь направляючий жест або підказку понад. Тому на основі свого життєвого досвіду вони виділили народні повір’я, до яких досі звертаються люди, які вірять в мудрість наших предків. Адже мудрість цю ті збирали століттями.

Народні прикмети про свербінні голови в області потилиці

Існує кілька трактувань цієї прикмети.

Згідно з першою трактуванні, свербіж в області потилиці починається, коли хтось проти вас будує підступи. Може, вас хочуть підставити або обдурити. Однак не поспішайте лякатися – можливо, цей «таємний змова» проти вас — лише невинний розіграш, який планують ваші друзі. У будь-якому випадку, для того щоб скласти подальший план дій і не дати себе в образу, необхідно спочатку обміркувати, поспостерігати за своїм оточенням і краще розібратися в ситуації.

d104630dd35ca5374de8296ba04365a1 До чого свербить потилиця — прикмета для дівчат і для хлопців, що означає свербіж в нічний час | ТвойДЕНЬ

Якщо ж ви не помітили нічого дивного в поведінці оточуючих, то може мати місце іншого, більш доброзичливий варіант трактування прикмети. Згідно йому, вам хтось тужить і сумує. Швидше за все, хтось близький і улюблений. Якщо так, то обов’язково відвідайте родичів або друзів, яких ви давно не бачили, і голова припинить свербіти.

Спираючись на третю трактування прикмети, якщо у вас свербить потилиця, то вам слід бути готовим до серйозних проблем – зазвичай, сімейних суперечок і сварок. Помиритися буде вкрай складно, тому постарайтеся вести себе максимально спокійно і розважливо, щоб не розпалити серйозний конфлікт. Варто зауважити, що зазвичай величина назрівання проблеми прямо пропорційна тому, наскільки сильно свербить голова.

Деколи сверблячих потилицю є передвісником того, що вас скоро будуть дуже сильно лаяти. Просто постарайтеся виправити всі свої помилки, здійснені останнім часом і запобігти виконання повір’я.

Згідно з останньою, трохи моторошною, трактуванні, якщо ззаду голови бігають мурашки, то за вами стоїть привид людини, який коли-то вас любив. Спираючись на повір’я, цей привид бажає вас оповістити про щось дуже важливе, тому що переживає за вас — можливо, у вашому житті настають зміни.

До чого свербить потилиця у чоловіків

Для чоловіків значення має те, яка саме область потилиці свербить:

  1. Якщо зачесався потилицю праворуч, приготуйтеся до радісних подій. Для лівшів ж це є нагадуванням про якесь давно позабытом справі, яке тепер може зіграти велику роль у вашій долі.
  2. Якщо свербить голова зверху в області потилиці, то представнику сильної статі слід бути готовим до швидкого прийняття важливих нагальних рішень.
  3. Якщо ж потилицю зачесався зліва, то чоловікові необхідно підготуватися до проблем зі здоров’ям.

cbf4ca76449ace9cce5b82b1e5db5457 До чого свербить потилиця — прикмета для дівчат і для хлопців, що означає свербіж в нічний час | ТвойДЕНЬ

Що означає свербіж в області потилиці у дівчини

Згідно з народними повір’ями, не існує універсальної причини, яка могла б викликати свербіж потилиці у кожної дівчини. Причина унікальна для кожного, хто стикається з таким явищем. Наприклад, недомовленість на любовному фронті, складності в навчанні або напружені стосунки в сім’ї — все це може стати причиною, по якій зачесався потилицю.

Існує більш детальна трактування даної прикмети: трактування по днях тижня.

Якщо потилицю зачесався в:

  • Понеділок — тиждень буде дуже важкою. На всьому її протязі ви будете перебувати в постійному напруженні. Швидше за все, вам доведеться вирішувати багато важливих справ, і ці справи простими навряд чи будуть.
  • Вівторок — будьте готовими до приїзду гостей на вихідних. Вам потрібно подбати про те, щоб їх чекав теплий прийом, і кожен зміг добре провести час у вашому сімейному гніздечку. Добре продумайте меню і план розваг на вечір, а також план дій, щоб зуміти врятувати ваш захід навіть в самій екстреної ситуації.
  • Середу — до побачення. Причому запрошення можна отримати від абсолютно несподіваного людини! Це може бути ваш колега, який вів себе нетипово в останні дні. Можливо, це неодружений сусід, з яким ви, здавалося б, знайомі вже сто років. А раптом вашим кавалером виявиться таємничий незнайомець? Як ми бачимо, покликати вас на чашечку кави в приємне кафе за рогом або в кіно на прем’єру цікавого фільму може навіть той, на кого ви раніше не звертали уваги. Ймовірно, ви навіть не здогадувалися про почуття цього сором’язливого парубка.
  • Четвер — п’ятницю чекайте звісток, причому, далеко не обов’язково приємних. Можливо, вони вас шокують і виб’ють з колії на час, але незабаром ви повернете собі колишній баланс і зумієте вийти з скрутного становища, в яке так несподівано увійшли.
  • П’ятницю — хтось розпускає плітки про вас, а ви навіть про це не підозрюєте. Але не хвилюйтеся, ваші вірні друзі і близькі (тобто, єдині, про думці кого дійсно варто хвилюватися) завжди будуть на вашому боці і не повірять наклепникам.
  • Суботу — чекайте поганих новин про свою кохану людину. Спочатку несподівано відкрилася правда вас занурить в шок, але незабаром ви про це забудете і, незважаючи на те, що ваша друга половинка далеко не ідеальна, продовжите ваші стосунки, як ні в чому не бувало.
  • Неділя — в цей тиждень вам доведеться звітувати за свою погану поведінку перед кимось. Варіантів того, хто вас може покартати, безліч — начальство, керівник вашого навчального закладу або строгий глава сім’ї. Але не бійтеся: так, розмова, швидше за все, буде не з приємних. Але ж ви можете викрити отчитывавшего вас людини в несправедливості і довести його неправоту.

365eaf8f1e7070672b23379ecc2c08be До чого свербить потилиця — прикмета для дівчат і для хлопців, що означає свербіж в нічний час | ТвойДЕНЬ

Що допоможе нейтралізувати погану прикмету

Перш ніж намагатися нейтралізувати дію повір’я, переконайтеся в тому, що свербіж голови викликаний не зовнішніми факторами, дерматологічними захворюваннями або сильним стресом. Якщо якісь з цих чинників мають місце, то замість спроб розібратися в народній мудрості і побачити якийсь знак, біжіть мерщій до лікаря. Прикмета насправді є прикметою, лише коли голова свербить просто так, без певної причини, а інакше — це захворювання.

Якщо ж ви переконані, що вся справа в поганому ознак, то запобігти його реалізацію досить просто. У цьому вам допоможе миття голови простою водою, яка віднесе і змиє погані прогнози.

Якщо ж навіть це не допомогло, то, може бути, хтось із померлих близьких і дорогих вам людей потребує провіднику, тому що йому не вдається відшукати свій шлях у інший світ. Тоді замовте службу по цій людині в церкві. Тоді, можливо, його душа знайде своє місце.

Як ми бачимо, більшість ухвалить про свербінні голови мають швидше негативний характер і передбачають біди, труднощі і випробування. Проте хотілося б відзначити, що ні в якому разі не можна зациклюватися на погані прикмети, адже так ви підпускаєте до себе негативну енергію. Налаштовуйтеся завжди на позитивний результат, вірте тільки в хороші, в свої сили, і тоді удача вам посміхнеться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради