Оберіг Велеса (лапа ведмедя, вовка, друк, зірка): значення амулета, як активувати

Амулет Велеса є потужним обережным символом, який з давніх часів захищає людей від різних небезпек, дозволяє керувати стихіями, а також допомагає розпізнати сили добра і зла. Зірка вважається основним символом Велеса – вона має шість променів, які об’єднують чоловіче і жіноче начало.

Щоб подібний слов’янський оберіг надавав максимальний позитивний вплив на ваше життя, важливо його правильно активувати і вивчити основні правила носіння.

5b8477736200a34aa74876a95e5b4535 Оберіг Велеса (лапа ведмедя, вовка, друк, зірка): значення амулета, як активувати

Як виглядає друк

Оберіг Велеса це знак, який зовні схожий на лапу ведмедя або вовка. Головна відмінність між ними – ведмежий слід має п’ять кігтів, а вовчий всього чотири.
Також знак божества нерідко зображується у вигляді переверненої літери «А», що означає образ Бика.

Ведмежа лапа — значення

Оберіг у вигляді ведмежої лапи відноситься до найбільш сильним амулетів і є головним виглядом всемогутнього Велеса. Його володарі без праці досягають успіху в поставлених цілях, стають переможцями лотереї або укладають фінансово-вигідні угоди.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологГлавное призначення талісмана у вигляді лапи ведмедя – оберігати господаря від будь-якого зла і невдач, відштовхувати негативну енергетику. З часом людина стає набагато рішучіше, навчається чітко формулювати цілі і планувати їхнє досягнення.

Під час подорожей символ Велеса у формі ведмежої лапи допомагає уникнути неприємностей в дорозі і злодійства, а також сприяє вигідною продажу будь-яких товарів.

Вовча лапа — значення

Амулет Велеса у вигляді вовчої лапи призначений:

 • суддям або адвокатам, оскільки він допомагає стати більш цілеспрямованим, дозволяє тверезо оцінювати створені ситуації;
 • військовим, шахтарям або пожежним – оберігає від нещасних випадків;
 • поліцейським – допомагає в пошуку злочинців і мінімізує ризик отримання поранень на службі;
 • сімейним людям – захищає домівку від заздрісників і недоброзичливців, очищає житло від негативної енергетики.

Вовча лапа також дає завзятості в досягненні поставлених цілей, покращує фінансове благополуччя власника та посилює дар передчуття.

Активація амулета

Щоб отримати заступництво Бога Велеса важливо правильно активувати і зарядити оберіг як куплений, так і самостійно виготовлений. Обряд здійснюється в кілька послідовних етапів:

 • Очистити виріб від сторонньої енергії. Для цього друк поміщається у склянку води з дрібкою солі. Також оберіг можна помістити у святу воду.
 • Після закінчення доби рідина зливається під коріння дерева.
 • Перед тим як почати носити амулет рекомендується, перебуваючи на самоті, своїми словами попросити у нього те, чого ви щиро бажаєте.
 • Активувати лапу найкраще ввечері в хвойному лісі або в свято Велеса. Зарядка талісмана вважається успішною, якщо ви змогли відчути присутність божества поруч з вами.

  Кому підходить амулет

  Оберіг друк Велеса у вигляді ведмежої або вовчої лапи може носити будь-яка людина, яка потребує захисту та заступництво цього божества. Дія амулета видозмінюється в залежності від віку і статі власника:

  • він допомагає дітям вчитися порівнювати свої бажання з реальними можливостями і знаходити оптимальний вихід із складних життєвих ситуацій;
  • дорослих символ Бога Велеса захистить від пристріту і поганих намірів оточуючих людей;
  • у чоловіків цей оберіг приховує слабкі сторони від сторонніх очей, розширює свідомість і допомагає досягти намічених цілей;
  • представницям слабкої статі з м’яким характером цей знак допоможе навчитися приймати важливі рішення, однак, тривале безперервне його носіння може призвести до зміни долі жінки

  Маги використовують слов’янський оберіг бога Велеса в проведенні обрядів для посилення своїх надприродних можливостей. Чаклунів, які бажають за допомогою Велеса отримати силу для чорної магії, чекає покарання у вигляді позбавлення наявного дару.

  Правила носіння амулетів

  Носити талісман слід на шиї, продевая його на срібну ланцюжок або шкіряний шнурок. Амулет бажано приховувати від сторонніх очей під одягом. Часто зображення вовчої лапи наносять на кулони, сережки, персні або бляхи ременів. Також дозволено вишивати оберіг на подолі будь одягу, шарфи або рукавицях.

  Не рекомендується носити знак Велеса людям, схильним до алкогольної чи наркотичної залежності, оскільки сила амулета може обернутися проти його власника, притягне хвороби і нещастя в його життя.

  Татуювання зі знаком Велеса

  Значення татуювання оберега Велеса в тому, що її володар шанує свій рід, береже природу, любить тварин і нікого з них не дасть в образу. Тату має кілька визначень:

  • матеріальне благополуччя;
  • мудрість і велич;
  • сила характеру;
  • хитрість.

  Набивати символіку можна на будь-якій частині тіла, найбільш популярними вважається плече, груди, зап’ястя або нога. Жінка, яка набила знак Велеса, часто перебуває в пошуках своєї другої половинки і боїться зробити неправильний вибір.

  Оберіг своїми руками

  Виготовлений власними руками амулет працює краще, ніж куплений — він швидше просочується енергетикою власника і з ним легше створити зв’язок. Зробити такий оберіг слов’ян самостійно можна кількома способами:

  • роздрукувати зображення, облити його воском і використовувати як захисний амулет будинку;
  • відлити символіку на сріблі;
  • нанести малюнок на дерев’яну заготовку з дуба, ясена або сосни.

  За релігійним повір’ями не слід робити захисний амулет для іншої людини – таким чином, ви можете віддати йому свою удачу. Друк Велеса захистить вас від пристріту, притягне удачу і багатство, розкриє таланти. Важливо пам’ятати, що талісман допомагає тільки людям з чистими помислами і тим, хто щиро вірить у його силу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради