До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

Образ маленького їжачка в сновидінні може мати безліч трактувань, обіцяє успіх і визнання або розкриває недовірливий, ворожий характер самого сновидца. Сон відображає особливості перебігу життя і побудови відносин з оточуючими людьми. Щоб точно розшифрувати нічне бачення, потрібно згадати його деталі.

9a14caf0f980a1e6d4c25df0fff89fcc До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

До чого сниться їжачок маленький

Якщо вірити популярному соннику Міллера, їжачок маленький – позитивний образ, що обіцяє великий успіх. Причому висока ймовірність, що успішне перебіг справ буде результатом ризикованих зв’язків.

Також сновидіння буває відображенням особливостей характеру сплячого. Як і лісовий звір, сновидець в реальному житті в будь незрозумілої ситуації «згортається в клубок» і «випускає колючки». Він з недовірою ставиться до людей, відчуває дискомфорт при підвищеній увазі до своєї персони, при необхідності може проявити агресію.

Така поведінка сновидця – наслідок розчарування, яке складно забути. Раніше виявивши довіру і доброту, сновидець зіткнувся з зрадою і підлістю, в результаті втратив віру в людяність і щирість.

0e606b4c160f564b69ec24f95d74b988 До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

Білий

Їжачок білого забарвлення – позитивний символ, що відображає не матеріальну, а духовну складову людини, що вказує на розвиток і самовдосконалення.

Чорний

Маленький чорний їжак – попередження про назріваючий конфлікт, в результаті якого сплячий отримає фізичну травму або почне сумніватися в правильності вибраної життєвої мети. Ще тварина може вказувати на набуття навичок у зовсім незнайомій для себе сфері, а також на безпідставне занепокоєння.

Мертвий

Мертвий маленький звір пророкує, що незабаром сновидець опиниться в ситуації, в якій йому буде потрібна допомога сторонніх людей. Але все закінчиться добре, вдасться впоратися з проблемою. Проте сон попереджає, що необхідно позбавитися від амбіційності.

Вбити маленького їжачка в сні – у реальності успішно впоратися з незначною проблемою.

З голками

Голки у їжачка уві сні можуть бути м’якими або колючими:

  1. М’які голки – вказівка на нещирість оточуючих людей. Сновидець може будувати відносини, але в діловій сфері показує себе з найкращого боку. Якщо звір згорнувся в клубок, виставивши неколючие голки, то наяву сновидець уникає спілкування, так як боїться, що співрозмовники в розмові порушено болючу для нього тему.
  2. Колючі голки – попередження про плітки. Але боятися нічого: гострі язики пліткарів не зможуть нашкодити кар’єрі і відносин.

Без голок

Маленький їжачок зі шкіркою без голок – відображення громадського становища самого сновидца, якому постійно доводиться підтверджувати свою самостійність і здатність обходитися без сторонньої допомоги.

Їжачиха з ежатами

Самка з потомством підказує сновидінню, що його допомоги потребує рідна дитина.

Якщо їжачиха тільки з одним малям, то серед близького оточення потрібно шукати заздрісника. Причому з пошуком потрібно поспішити, так як недоброзичливець із-за заздрості готовий на наклеп і брехня, тільки щоб підмочити сновидінню репутацію.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологКормить ежиху з ежатами – в реальності з великим зусиллям, але гідно подолати труднощі.

Багато

Велика кількість ежат в приміщенні – до негативного події, виправити наслідки якого буде проблематично. Сон вказує на високу ймовірність конфліктів на роботі, сімейних негараздів, погіршення стосунків з коханою людиною. Сновидець буде звинувачувати оточуючих або злитися на самого себе.

Якщо безліч їжачків побачив бізнесмен, то йому слід готуватися до перевірки бізнесу або до участі у судовій справі.

Клубком

Згорнувся в клубок їжачок означає, що в реальному житті людина намагається відгородитися від проблем, звалити їх на інших або зовсім закинути. Але довго ховатися не вийде: проблеми, що накопичилися, все одно доведеться вирішувати.

Місце

Розшифровуючи сновидіння, важливо згадати, де знаходився маленький звір.

У лісі

Сплячий помітив маленького їжачка в лісі – в реальності отримає серйозну допомогу від авторитетної особистості.

В будинку

Людина, уві сні забрав лісового звірка додому, в реальному житті занадто рано задумався про незалежному положенні і самостійності в прийнятті рішень. Сімейні конфлікти будуть неминучими, якщо сновидець не почне враховувати думку і побажання близьких людей.

73517d764d48b50eb18aa44097e073eb До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

На руках

Сплячий взяв маленького звірка на руки – в реальності буде вести бесіду з неприємною особою, або конфліктувати з членами сім’ї.

Бачити уві сні, як інша людина тримає їжачка на руках, – наяву стати підлеглим цієї людини. Причому така роль сновидінню не дуже-то прийдеться по душі.

На долоні

Якщо сновидець тримав маленького їжачка на долоні, то для правильної розшифровки сну він повинен згадати, що відчував від дотику голок до шкіри:

Якщо голки звірка були неколючі, не викликали дискомфорт, то не варто упереджено ставитися до нового знайомого. Цей чоловік не такий позитивний, як про нього прийнято говорити.
Голки колючі, боляче впиваються в шкіру – в близькому оточенні є лицемірна людина, що будує підступні плани.

29a896b781b5100e01cb0aafbc5a9814 До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

Дії

При тлумаченні сновидіння потрібно враховувати, як вів себе звірятко, що робив сновидець по відношенню до тварини.

Тікає

Потрібно згадати, в якому стані тварина втікала від людини:

  1. Якщо маленький звір не наляканий, а просто біжить по своїх справах, то настає період спокою і безпеки. Можна відпочити від недоброзичливців, негараздів, хвороб.
  2. Якщо їжачок наляканий, кидається в паніці, намагається сховатися або згорнутися в клубок, то потрібно вкрай обережно вести справи, ретельно обдумувати кожне прийняте рішення, щоб потім не звинувачувати себе в неуважності і непередбаченості. І ще слід тримати подалі від себе пліткарів.

Годувати

Годувати їжачка з руки – не можна затягувати з реалізацією планів. Доведеться напружитися, щоб зробити все вчасно. Благо, сил і терпіння на це вистачить.

Ежонок хлепче молоко з блюдечка – доведеться спілкуватися з неприємною особою.

Маленький звір ласує спійманої мишею – в реальності сновидець намагається боротися зі своїми вадами.

Вколотися

Відчувати, як голки впиваються у тіло, – в реальності доведеться серйозно конфліктувати. Іноді такий сон указує на самовпевненість сплячого, його задоволеність життєвими обставинами.

Відчувати біль від голок – відчувати до когось ті романтичні почуття.

Розводити

Людина, яка уві сні розводить їжачків, в реальності не здатний підкорятися, поступатися. Незалежність для нього має першорядне значення.

Прасувати

Людина, яка гладить маленького звірка уві сні, в реальному житті поводиться замкнуто і відсторонено. Ще сон може означати, що в оточенні є люди, налаштовані до сплячого з недовірою.

Але якщо сновидець гладить їжачка з м’якими голками, то скоро зустріне другу половинку.

Кому сниться

Людина, що вирішила дізнатися, до чого сниться їжачок, повинен при розшифровці сну враховувати свою статеву приналежність.

Жінці і дівчині

Маленький їжачок, побачений молодій дівчині, обіцяє успішне ведення справ. Але також може попереджати про небезпечний контакті з неприємною особою.

Заміжня жінка, яка побачила їжачка уві сні, страждає від нестачі уваги з боку протилежної статі. Проблема ускладнюється тим, що вона недовірлива, намагається тримати людей на дистанції. Причина цього – розчарування в минулому. Сон підказує, що потрібно забути про минулі невдачі, щоб успішно будувати стосунки з протилежною статтю.

Вагітну жінку маленький їжачок попереджає про підлості з боку малознайомою особистості. Ще сон може пророкувати сімейні конфлікти.

Багато їжачків бачить уві сні жінка, у якої розвивається захворювання статевої системи. Сновидіння вказує на необхідність звернутися в медустанову.

ae47577885e061d61530a306120a3df3 До чого сниться їжачок маленький або приснилася їжачиха з ежатами жінці чи чоловікові

Чоловікові

Для чоловіка маленьке тварина – передвістя благополуччя, фінансової стабільності, вдалого перебігу справ.

Якщо молодий чоловік відчуває, як шкіру боляче колють голки їжака, то в реальності серед оточення є людина, здатна зруйнувати його стосунки з коханою жінкою.

Маленький їжачок – символ неоднозначний. Він може обіцяти удачу, попереджати про заздрісників і сплетниках, вказувати на негативні риси характеру, що заважають сновидінню будувати стосунки з оточуючими. Сон підказує, що всі проблеми можна вирішити, потрібно лише змінити характер та ставлення до життя, обережніше контактувати з людьми.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради