18 порад як правильно поводитися з хлопцем

Ти відчуваєш себе в замішанні від того, що не знаєш як правильно поводитися з хлопцем, щоб привернути його увагу до себе?Будь-якій дівчині хочеться сподобатися молодій людині, яка їй дійсно симпатичний, неважливо тобі років 14, 16 або 20 років.

Тобі хочеться серйозних відносин, але водночас ти боїшся зробити помилку. У цій статті ти знайдеш 18 рад як потрібно себе вести, а також чого не варто робити у відносинах з хлопцями. При цьому неважливо де: в школі, гостях, кафе, на побаченні або будинку.

Дотримуючись цих порад, ти обов’язково йому сподобаєшся. Тому уважно прочитай цю статтю до кінця.

Як правильно поводитися з хлопцем

Можливо, ми не зможемо змінити навколишнє середовище навколо нас, але вже точно ми можемо змінити власну поведінку. Завдяки чому зможемо залучити в своє життя гідного людини. Нижче ви знайдете 11 порад правильної поведінки дівчат з хлопцями.

1. Покажи свою впевненість

Немає нічого більш привабливими для дівчини, ніж упевнений в собі хлопець, який знає, що він гарний, чого хоче від життя і відчуває себе комфортно у власній шкірі.

Це ж стосується і хлопців. Їх теж привертають впевнені дівчини. Для них це сигнал того, що для досягнення впевненості їй знадобився певний час. А значить, вона вміє досягати поставленої мети.

Тому відкрий для себе свої сильні сторони. Вчися бути щасливою навіть коли ти одна. Не веди себе немов ти повністю залежна від чоловічої уваги.

2. Дай йому достатнього простору, не стаючи психопаткою

Правильне поводження з хлопцем полягає ще в тому, щоб давати йому простір. Деякі дівчата намагаються утримати хлопця, надзвонюючи йому 24 години на добу 7 днів до ряду.

Постійно миготати перед його поглядом, підлаштовуючи нібито випадкові зустрічі, якщо й спрацьовує, то ненадовго. Рано чи пізно він буде ситий цим по горло, а значить, захоче від цього звільнитися.

Найпростіший спосіб утримати хлопця — це відпустити його. Чим менше намагаєшся контролювати кожен його крок, тим більше він буде до тебе прагнути. Тому що коли довіряєш йому на 100%, він докладе всі зусилля, щоб зберегти цю довіру.

f84fd136464212845604e2141a31044d 18 порад як правильно поводитися з хлопцем

А значить, як потрібно поводитися з хлопцем?

Замість того, щоб чинити на нього тиск, нав’язуючись йому, перестань «душити» його своєю увагою. Правильною стратегією поведінки тут буде — знати собі ціну, а не набивати її. Цей принцип заснований на чіткому розумінні чоловічої психології.

Хлопцям подобається, коли їх мотивація до дії заснована на особистому бажанні чи рішенні, а не коли їх до цього примушують. Крім того, їм подобається щось «завойовувати», а не брати задарма.

Тому не бійся давати йому час для себе, своїх друзів, роботи або того, що йому потрібно. Змусь своєю поведінкою хлопця переслідувати тебе! (Дізнайся ознаки, за якими можна зрозуміти подобаєшся ти хлопцю чи ні).

3. Будь жіночною

Пройшли ті часи, коли дівчата завжди були жіночними, а хлопці мужніми. Тепер дівчата стають все більш чоловікоподібними (у поведінці, звичках, манерах), а хлопці ведуть себе як повні невдахи, без впевненості у собі і своїй рішучості.

«Хорошого хлопця важко знайти», — так зазвичай ми, дівчата, говоримо. Але, на думку багатьох хлопців ще важче в наші дні знайти гарну, добру, лагідну, жіночну дівчину.

Цитата: Дівчата все менше і менше піклуються про себе морально чи розумово. Все частіше турбота про себе полягає лише в наданні привабливості своєї зовнішності. Вони «гуляють» по нічним клубам, вулицями, п’ють багато випивки (страшно). Може бути це круто, але це явно не моя чашка чаю. Хороша подруга — насамперед жіночна, яка знає, як подати себе.

З цього висловлювання видно, що необов’язково проводити весь час на кухні або жити життям домогосподарок. Просто потрібно бути дівчиною, яка вміє дати або вести себе жіночною.

Бути жіночною зовнішністю, манерами, звичками. В цьому наш шарм і хлопці хочуть, щоб ми цим вміло користувалися.

4. Як би тобі не хотілося, НЕ намагайся його змінити

У мріях твій обранець постає перед твоїми очима чарівним людиною — сама досконалість? Повір, ти не самотня! Але якщо вам дівчата дійсно важливо знати, як вести себе з хлопцем тоді варто забути про своїх нездійснених фантазіях.

Інакше ви будете стикатися з постійним розчаруванням. Якщо намагатися «перевиховати» свого партнера, особливо на початку відносин це призведе до постійних сутичок.

Тому самий розумний спосіб — навчитися приймати свого молодого людини з його недоліками і сильними сторонами. Але, якщо з його недоліками ви не можете миритися, а йому з ними комфортно, тоді краще розлучитися.

5. Ставайте іноді безпорадною

5ebdfe647aeac62cadb07a57a7c3d7f0 18 порад як правильно поводитися з хлопцем

Одне з кращих правил того, як вести себе з хлопцем — показати себе трохи безпорадною, сором’язливою. Цей метод відповідає закладеному чоловічого інстинкту «захистити свою жінку».

Запевняю вас, це чудово працює. Щоб успішно застосовувати дане правило застосовуйте наступне:

Бійтеся. Прості речі, такі як боязнь павуків, реальних чи ні, потрібно показувати відкрито. Це збудить в молодій людині бажання захищати вас від усіх небезпек. Адже захист є основою в будь-яких стосунках пари.

Забудькуватість. Інша класична ситуація — забути светр, куртку. Таким чином, він буде змушений позичити вам свої речі. Це типова ситуація кінематографа. Але це досі працює.

Нерішучість. Навіть якщо ви вважаєте себе впевненою дівчиною, іноді потрібно показувати себе нерішучої або сомневающейся в деяких речах. Зіграйте цю партію поки ви з ним на свою користь.

Це послужить того, щоб він знову прийняв на себе рішення. Так ви створюєте атмосферу яка потребує захисту дівчини, яку шукайте в ньому.

Як вести себе у відносинах з хлопцем

Погодьтеся ви чи ні, але ідеальна подруга не тільки вірна, вона вміє довіряти своїй молодій людині, показуючи, що він для неї означає. Йому треба відчувати! Тому наступний рада:

6. Не давайте їй приводу ревнувати, а краще вчіться довіряти

Кращий спосіб зробити це — не стежити за його листуванням, не перевіряти номери телефонів, не копатися в записній книжці.

Коли хлопець відчуває, що йому довіряють, він не вдається до обману, йому не доводиться вивертатися, а значить, він відчуває себе добре. Але коли немає до нього довіри, за ним стежать, він відчуває себе «в клітці», тому вдається до всіляких хитрощів, обману.

Запам’ятайте, стеженням, недовірою, сумнівами чи перепроверками хлопця не втримати. Це в кінцевому підсумку обов’язково призводить до розриву відносин. Ну а якщо ваш молодий чоловік ловелас, тоді краще припинити стосунки і не мучити себе. Зосередьтеся на пошуку гідного людини.

7. Любіть себе, навіть коли здається що нічого любити

Ще один важливий рада того, як потрібно поводитися з хлопцем. Повірте питати: «Я товста, некрасива?» по 20 разів за день, — це дратує. Припиніть вести себе небезпечно з хлопцем, навряд чи в цьому є щось привабливе.

Хлопцеві важко вважати дівчину привабливою і любити її, якщо вона сама до себе погано відноситься. Тому зробіть все, щоб відчувати себе чудово у власному тілі або образі.

Коли ви любите себе, то більше впевнені, ви випромінюєте позитивну енергію, яка приваблює до вас людей.

Кожен день, коли дивитеся на себе в дзеркало не зосереджуйте на недоліках, а на тому, що у вас є привабливого. Такий підхід здатний змінити ваше життя. До речі, в цьому може допомогти зміна іміджу, нова зачіска, інший макіяж.

Робіть добрі справи і робіть інших щасливими — це дасть вам більше «життєвого кредиту», а значить, допоможе відчувати себе краще. Робіть інших людей щасливими, і ви станете щасливішими. Це так просто.

Подруга, що випромінює позитивну енергію, яка щодня посміхається, насолоджуючись життям, безумовно найкраща дівчина для хлопця, ніж похмура і вічно незадоволена собою дамочка.

8. Правильне ставлення до його друзям

Це важлива деталь того, як повинна поводитися дівчина з хлопцем. Хлопці вважають, що немає нічого гіршого, ніж подруга, яка не любить його друзів, і відкрито скаржиться на них.

Звичайно, його кращий друг може бути «ідіотом», але він все ще вважає його своїм найкращим другом. Ви можете дати своєму бойфренду дружня порада, якщо вважаєте деяких його друзів для нього поганою компанією, але не в агресивній формі. Нехай він приймає власні рішення.

Розумна дівчина намагається ставитися добре до друзів хлопця навіть просто з чистого поваги. Вона розуміє, найгірше, що можна зробити у відносинах — ставити ультиматуми хлопця, щоб той вибирав між нею та її друзями. Однозначно це не робить дівчину привабливою в очах хлопця.

Запам’ятайте, ви його дівчина, а не мати. Тому, продовжуючи скаржитися на його друзів, ви можете просто стати дратівливою і «колишньої».

Як же правильно і мило вести себе в цьому випадку з хлопцем, запитаєте ви? Якщо вам хочеться змінити його коло спілкування, тоді підходите до цього як до гри в шахи, а не комп’ютерною стратегії.

Не поспішайте. Знову ж таки, не руйнуйте його «силову базу» — друзів, яких він вважає єдиними людьми розуміють його.

Найкраще, що можна зробити — заохочувати його зустрічатися з новими цікавими людьми, щоб розширювати своє коло спілкування. Знайомте його зі своїми знайомими, друзями, запросивши їх в гості.

Як тільки молода людина «виросте», він переросте своїх дружків. Йому просто з ними буде нецікаво. А саме головне, так це те, що хлопець навіть не буде здогадуватися про вашу шахової комбінації, так як сам буде приймати рішення.

9. Думайте про власне життя

Це наступний рада як правильно поводитися з хлопцем у ваших стосунках. Життя непередбачуване і все може відразу різко змінитися. Неможливо все прорахувати.
Сьогодні ти любиш свого хлопця, може бути навіть майбутнього чоловіка, але завтра — хто знає що буде? Ви не знаєте, чи будете ви любити його через 5 років.

Речі змінюються. Ви змінюєтеся, він змінюється, любов, прихильність між вами може рости все більше і більше, а може і навпаки, ставати з кожним днем менше.

Ось чому у вас має бути життя поза ваших стосунків, щоб не залишитися біля розбитого корита, спустошеною, самотньою жінкою. Тому не варто забувати про власне життя.

Намагайтеся розвиватися, ставати краще як людина, спілкуватися і зустрічатися з новими людьми, підтримувати дружбу і створюючи нові дружні відносини.

Це допоможе вам не залежати від когось, ні емоційно, ні фінансово. А значить не попастися в пастку цього психологічного тягаря.

Потрібно мати щось, чим ви можете бути по-справжньому захоплені. І повірте, це зробить вас, а також ваші стосунки сильніше, таким чином, ви станете кращою дівчиною.

Наявність власного життя за межами ваших відносин має вирішальне значення, для того щоб ці відносини вистояли. Інакше ви і ваш хлопець будете занадто залежні один від одного. Ця залежність може бути пасткою, роблячи вас не сильніший, а слабший.

10. Будьте краще, ніж всі його колишні подруги

Якщо ви ще цього не знаєте, то відкрию вам очі. Чоловіки все порівнюють зі своїм минулим особистим досвідом. Несвідомо, але ваш молодий чоловік також судить вас за колишніх відносин.

А значить, як вести себе з хлопцем, який тобі подобається? Потрібно бути кращою і більш «ідеальної» подругою, ніж всі його колишні подружки разом узяті. Це зовсім не означає, що треба ставати самої «гарячої», розумною, доступною. Також мова не йде про зовнішність або краси.

У вас і вашого хлопця може бути різне сприйняття краси. Якась дівчина може бути гарною для вас, але не бути такою в очах вашого хлопця і навпаки. У кожної людини є власне уявлення про красу.

Причина, по якій він з вами, ймовірно, тому, що ви вже краще, ніж його колишні подруги. А значить продовжуйте покращувати те, що ви вже володієте, ті якості, достоїнства якими ви його «зачепили».

Працюйте над цим, якщо ваша мета — закохати хлопця в себе настільки, щоб він боявся вас втратити. Варто поводитися з хлопцем так щоб назавжди стерти будь-яку іншу дівчину з його пам’яті.

Ніколи не обговорюйте його колишніх подружок або ваших колишніх хлопців. Залиште це в минулому. Зараз важливо — ви і він.

11. Як вести себе, якщо хлопець охолов, або ігнорує тебе

Він тебе кинув, і ти думаєш, як себе вести, щоб він захотів повернутися? Найкраще — припини бути його «хвостиком» чи показувати себе страждає. Це важливо!

Якщо у хлопця немає бажання з тобою зустрічатися, запрошувати на побачення або він перестав відповідати на твої повідомлення, тоді перестань його переслідувати або нав’язуватиметься йому. Найвірогідніше він думає про інших речах.

Може бути, повернувся до своєї колишньої дівчини або його зацікавила інша пані, тому він забув про тебе. В цьому випадку діє таке правило: тобі варто надходити аналогічним чином.

Подумай, можливо, ти просто не його типаж, тому перестань брати все на свій рахунок, вишукуючи в собі надумані недоліки. Веди самодостатню життя, зустрічаючись з друзями, відповідаючи взаємністю на знаки уваги інших молодих людей.

Тоді ти зустрінеш того, хто по-справжньому буде захоплений тобою, і ти його полюбиш. Або це зачепить за живе твого колишнього, і він захоче повернутися. Усвідомивши нарешті, що, розлучившись з тобою, втратив більше, ніж придбав.

20a3f33c02f4696eb5327f0ffbbbaa8d 18 порад як правильно поводитися з хлопцем

Як не можна поводитися з хлопцем

У цій частині статті ми розглянемо 7 неправильних стратегій поведінки дівчат з протилежною статтю, які їм потрібно обов’язково уникати.

1. Зніміть маску

Не намагайтеся себе видавати за дівчину, якій не є або не зможете стати нею в перспективі. Іноді, деякі дівчата, прагнучи справити враження на хлопця, намагаються продемонструвати собою сама досконалість.

Приміром, у всьому завжди демонструють свою повну згоду з будь-якими вчинками чи словами свого кавалера. Навіть якщо той явно помиляється або помиляється в своїх судженнях.

Але мати власну думку і вміти її відстоювати це, мабуть, один з кращих способів вразити хлопця.

Щоб вести себе правильно з хлопцем треба бути з ним справжньою. Якщо ви розраховуєте на якісь майбутні відносини, тоді нехай він зацікавиться не вигаданим персонажем, а тією дівчиною, якій ви насправді є.

2. Не варто зосереджуватися на минулому

На те, як ви будете поводитися з хлопцем, впливає ваш минулий досвід відносин з чоловічою статтю. Тому важливо зосередитися на майбутньому, а не на минуле.

Ніхто не любить чути історії з минулого про колишніх відносинах, особливо при першому знайомстві на побаченні. Неминуче питання про колишніх партнерів з’явиться, але він не повинен бути на першому побаченні.

Зберігайте минуле в минулому, без будь-яких порівнянь з колишніми партнерами. Починайте все заново і відкривайте нові враження. Якщо ви не готові зустрічатися з новими людьми, не робіть цього.

Набагато краще відчувати себе впевненою, готової до цього тоді і вести себе ви будете з хлопцем правильно.

3. Уникайте марнославства

Марнославство — це порок, але насправді всі люди люблять виділяти свої переваги, розповідаючи про своїх справах. Хлопці роблять це головним чином, щоб справити враження на дівчат. Як повинна мудра дівчина вести себе на першому побаченні з хлопцем — мовчати, або нахвалювати себе?

Немає нічого кримінального в тому, щоб говорити про свої достоїнства, але краще згадати їх побіжно, не перериваючи молодої людини. Хлопцям подобається, коли дівчата цікавляться ними, слухають їх.

4. Цурайтесь цинізму

Хлопці бояться цинічних дамочок, тому що цинізм стоїть поруч з гордістю. Ось чому необхідно залишити в стороні цинічну поведінку. Деякі жінки вважають, що якщо цинізм не працює, необхідно проявити наївність. Але це не так, оскільки наївність не передбачає відсутність цинізму.

Яскравим прикладом цинізму є бажання дівчини змусити хлопця виконувати всі її примхи. При цьому вона будує з себе наївну, нічого не разумеющую дівчисько.

441f51c8711f0db61e841dae61b8c123 18 порад як правильно поводитися з хлопцем

5. Забудьте слово «коли»

В розмові з молодою людиною неправильно використовувати слово «коли». Наприклад, коли ми вирушаємо в подорож, коли поїдемо в гості знайомитися з твоїми батьками, коли ми одружимося? Запам’ятайте, краще щоб останнє слово було за вашим бойфрендом. Нехай він бере ініціативу.

6. Не розглядайте секс мірилом відносин

Це актуально до того, як поводитися на побаченні з хлопцем, особливо наодинці або на початку відносин. Сексуальні відносини займають дуже важливе місце у стосунках, але вони не є єдиною або виключної річчю, яка об’єднує пару.

Пара, об’єднана тільки сексом, страждає в інших сферах життя, а значить, має мало майбутнього.

Тому, перш ніж поспішати з сексом, необхідно добре подумати про його недоліки. Випадкові відносини можуть на перший погляд бути привабливими, але вони не створюють стабільних, довгострокових відносин.

7. Хлопців дратують «маленькі дівчатка»

Доросла дівчина повинна завжди діяти як така. Це те, що хлопець хоче бачити в ній. Звичайно, можна грати невинну школярку або маленьку дівчину, ображено надувшую губки, але тільки наодинці з ним.

На людях, єдине, чого він очікує, так це того, щоб його обраниця надходила зі зрілістю жінки. Це означає, виключаються істерики зіпсованої дівчата, сцени ревнощів, скандали, а тим більше будь-які публічні дії. НІКОЛИ ТАК НЕ РОБІТЬ! Цей призведе ваші відносини до краю прірви.

Висновок

Ключ до того, щоб сподобатися хлопцю або закохати його в себе полягає в правильній подачі себе як дівчата і правильної стратегії поведінки. Це впливає на нього набагато більше, ніж ви можете собі уявити. З усім, що тут було написано, погодяться, принаймні, 90% хлопців.

Це викликає у вас сумнів?

Тоді дайте почитати ці поради кожному хлопцеві, і він погодиться як мінімум за половиною з них. Як тільки ви почнете застосовувати ці поради, щодо того, як правильно вести себе з хлопцем, то побачите негайні результати. Спробуйте і переконайтеся самі!

На завершення подивіться це коротке відео про правильній поведінці дівчини з вподобаним їй молодою людиною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради