Чому не можна нічого брати з кладовища і приносити додому: розбір і тлумачення

Екстрасенси і священики пояснюють, чому не можна нічого брати з кладовища. Це місце з важкої енергетикою, яка несе горе і хвороби. Здавна люди помічали, що після того, як з цвинтаря була принесена якась річ, траплялися нещастя. Навіть ті, хто не вірять у різні прикмети, намагаються обходити такі місця стороною. Хоча деякі, незважаючи на забобони, продовжують збирати з могил квіти, солодощі, предмети, що належали померлим, плоди різних дерев і навіть ягоди з грибами.

Чому не можна забирати з кладовища речі

Деякі думають, що під час походу на цвинтар можна що-небудь узяти, і за це нічого не буде. Родичі померлих регулярно приносять на могили улюблені речі покійних, сувеніри, солодощі, квіти, облаштовують поховання дорогими матеріалами.

Є люди, які не нехтують такими речами, не розуміючи, що, забираючи що-небудь з кладовища, можуть накликати на себе біду. Не можна відносити з цвинтаря наступні предмети:

  • Будівельні матеріали (пісок, щебінь, землю, плити), навіть якщо вони були викинуті на звалище.
  • Квіти, плоди дерев, гриби, так як земля на кладовищі просякнута негативною енергетикою.
  • Металобрухт у вигляді старих огорож, лавок.
  • Будь-які речі, що лежать на могилі (сувеніри, іграшки, гроші).

76da65e719f3257de2517c61f49535ca Чому не можна нічого брати з кладовища і приносити додому: розбір і тлумаченняЯкщо хтось забирає зіпсовану річ з могили, замість неї треба обов’язково покласти нову, щоб дух людини не розлютився.

Переконання езотериків

Люди, які пов’язані з містичними знаннями, стверджують, що приносити додому речі з кладовища заборонено. Вони пояснюють це тим, що все, що стосується землі на цвинтарі, просочується мертвої енергією. Люди, які приходять на могили до рідних і знайомим, охоплені сумними емоціями. У підсумку все навколо просякнуто тяжкій енергетикою.

Взяти яку-небудь річ з кладовища — запустити в свій будинок горе і нещастя. Забирати заборонено навіть випадково впали або забуті речі.

Досить пари секунд, щоб вони просочилися негативом. Якщо на землю впав потрібний предмет (телефон, ключі), його можна забрати, але обов’язково треба відкупитися, поклавши на це місце пару монет або солодощі.

Містики кажуть, що всі речі, принесені на кладовищі, є власністю небіжчиків. Якщо їх забрати, померлі починають злитися і можуть принести багато бід. Не даремно люди, що захоплюються чорною магією, з допомогою таких предметів наводять порчу і прокляття.

90235097f86edf99c1df88be7fcc5c48 Чому не можна нічого брати з кладовища і приносити додому: розбір і тлумаченняЗаговорені речі з кладовища можуть сильно погіршити здоров’я і навіть забрати життя людини.

Якщо по приході на могилу до покійного ви виявили монети, свічки та інші речі, яких раніше не було, ні в якому разі не можна до них доторкатися. Треба змести їх щіткою і спалити.

Думка церкви

Священики не бачать нічого поганого в тому, що люди забирають речі з кладовища. Церква не заохочує забобони і заперечує існування духів, які здатні принести зло. Єдине, на думку священнослужителів не можна брати з могили померлого речі з метою продати і виручити гроші.

dd1890a418c49f385bf5e186909d2bc4 Чому не можна нічого брати з кладовища і приносити додому: розбір і тлумаченняВсе на кладовищі робиться для пам’яті померлих, тому забирати що-небудь з цвинтаря — це просто нелюдяно. Для людини головне — віра в Бога, а не в містику.

Є певний день, коли прийнято відвідувати покійних, — через 7 днів після Пасхи. На це свято дозволено збирати з могил залишені солодощі, але тільки дітям, убогим і блаженним, оскільки їх Господь охороняє більше всіх. При цьому треба обов’язково перехреститися, пом’янути померлого. В інші дні подібне робити заборонено.

Можливі наслідки

Речі, взяті з кладовища, здатні витягувати життєві сили і енергію з людини, внаслідок чого він може захворіти або навіть померти. Причому негативна енергетика поширюється на всіх членів сім’ї, в будинку постійно почнуть відбуватися сварки на порожньому місці. Взяти з кладовища яку-небудь річ — потривожити покійного. Він не зупиниться, поки не поверне її назад.

Багато хто стверджує, що після того, як будинок був принесений навіть невеликий предмет з могили, вночі було чути чиїсь кроки, голоси. Також померлий може приходити уві сні, вимагаючи повернути вкрадене.

Екстрасенси пов’язують це з тим, що предмети, що належать мертвим, відкривають портал в інший світ, несуть з собою нещастя.

Що робити, якщо хтось приніс річ з кладовища додому

Якщо якась річ була принесена з цвинтаря, треба піти назад і вибачитися перед мертвими за скоєне. Обов’язково повернути її. Потім слід сходити в церкву на богослужіння, щоб відновити енергетичний баланс, вмитися і випити святу воду, молитися за здоров’я і благополуччя.

Навіть якщо людина просто прийшла з кладовища і нічого не приніс, езотерики рекомендують по приході додому відразу прати всі речі, які були надіті на людину, оскільки навіть пил може завдати лиха. Також треба обов’язково помитися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!