Прикмета: знайти, втратити гудзик, значення кількості дірок

Забобонні люди ставляться до ґудзиків з особливою обережністю. Для них це не просто швейна фурнітура, а особливий талісман, здатний уберегти від впливу злих сил. Тому гудзики стали об’єктом багатьох прикмет, які здатні передбачити найближче майбутнє людини.

c0f1c8c2277364442b6c6b6a356d3887 Прикмета: знайти, втратити гудзик, значення кількості дірок

Містичне значення ґудзики на одязі

Ґудзики на одязі з незапам’ятних часів виступають в ролі могутнього оберега від чорної магії. Їх безпосередня близькість до тіла може захистити від псування або пристріту. У той час як людина застібає гудзик, він активізує її захисну функцію. Якщо фурнітура сама по собі відразу ж розстібається, це означає, що сила амулета дуже слабка в боротьбі з магією.

Вважається, що ґудзик, пришитою з лівої сторони одягу в районі серця, здатна впоратися з нечистою силою.

Для того, щоб швейний атрибут почав працювати як амулет, пришивати його потрібно особливими способами:

 • хрестом – захист від хвороб і продовження життя;
 • квадратом – ґудзик принесе людині спокій і душевну рівновагу;
 • у формі букви «І» — талісман заряджений на удачу;
 • у формі букви «Z» — оберіг допомагає власникові у фінансовій сфері.

Гудзики в давні часи використовувалися дівчатами для того, щоб приворожити хлопця. Вони таємно пришивали атрибут, який повинен був пробудити почуття, на одяг коханого. Якщо молода людина знаходив ґудзик і зрізав її, то любовна магія втрачала силу своєї дії.

До чого втрачається гудзик

Трапляється, що гудзики відриваються. Іноді вони залишаються в полі зору, частіше це відбувається непомітно, і аксесуар втрачається. Обидва ці події обіцяють різні події в майбутньому. Щоб правильно витлумачити прикмету, потрібно звернути увагу на кілька моментів.

Місце події

Швейний аксесуар відривається на вулиці і падає на землю (але залишається в полі зору), то його власника чекає тернистий шлях з безліччю перешкод та випробувань. Також це означає, що в близькому оточенні людини є ворог, здатний на самі низькі вчинки.

Якщо відірваний ґудзик потрапила у водойму, попереду намічається приємна подія. Ґудзик відривається на весілля — подія передвіщає щасливе сімейне життя.

Колір атрибута одягу

Якщо відривається яскрава гудзик, це хороший знак: закінчився складний життєвий період, чорна смуга в минулому. Втрачена білий ґудзик підказує, що людині не вистачає щирості і доброти в його наміри. Чорний колір віщує швидке розставання з коханою людиною.

Форма втраченої гудзики

 • кругла – чоловік інфантильний. Йому потрібно навчитися самостійно здійснювати вчинки, тоді багато хто його проблеми вирішаться;
 • овальна – означає невпевненість у собі і занижену самооцінку;
 • трикутна – володар дуже замкнута людина, йому потрібно налагодити стосунки з оточуючими;
 • фігурна – чоловік упустив якісь можливості і втратив віру в свої сили

Прикмети на втрачені гудзики по днях тижня

Якщо у людини відривається або втрачається гудзик, в першу чергу, потрібно відзначити, в який день тижня це сталося.

 1. Якщо в понеділок, то від цього дня слід очікувати тільки приємні події. А в недалекому майбутньому на людину чекають позитивні зміни в житті, які вплинуть на його спілкування з рідними і друзями.
 2. У вівторок – слід звернути увагу на любовну сферу. Якщо у людини з його другою половинкою все в порядку, то втрата гудзики віщує спільне проведення часу. Якщо ж напередодні були якісь недомовки, то пропажа не обіцяє нічого хорошого: це знак розставання на довгий час, зради і можливого розриву відносин.
 3. У середу – людину чекає успіх на роботі. Проте в сімейному житті настають негаразди. Сварки з чоловіком/дружиною можуть виникати на порожньому місці. В такий день рекомендується запастися терпінням, а в випадку конфлікту – йти на компроміс зі своєю другою половинкою.
 4. Четвер – людині не судилося втілити свої задуми в реальність вже найближчим часом. На шляху будуть зустрічатися перешкоди, які змусять відмовитися від наміченої мети. Щоб домогтися бажаного, потрібно докласти максимум зусиль.
 5. У п’ятницю – провісник неприємної зустрічі з суперником. Незважаючи на перевагу останнього, людині вдасться взяти над ним перемогу. Ця подія матиме позитивний вплив на подальшу долю, додасть сили і впевненості в собі.
 6. В суботу – зміни в родинних стосунках. Людина в найближчому майбутньому відмовиться від допомоги дорослих і навчиться самостійно себе забезпечувати. Це може стати причиною конфлікту з батьками, але в підсумку призведе до цілковитого взаєморозуміння сторін.
 7. У неділю – нове знайомство, яке вплине на подальше життя. Самотня людина, можливо, зустріне свою любов. Крім того, отлетевшая пуговка, прогнозує успіх і початок світлої смуги у всіх справах.

e9a68fdf92cc7f201c0e1bf56af10120 Прикмета: знайти, втратити гудзик, значення кількості дірок

Що означає знайти гудзик

Знайти гудзик – прикмета, як правило, хороша. Якщо це сталося на вулиці, людину чекає удача у всьому, чим би він не зайнявся. Застібка, що попалася на дорозі, що знаменує вдалу поїздку. Однак не всі ґудзики несуть позитив, деякі з них піднімати не слід, особливо з залишилася на них чорною ниткою.

Колір

Якщо вірити народним прикметам, то саме колір знайденого аксесуара впливає на майбутні події.

 • зелена ґудзик віщує швидке раптове збагачення;
 • синя – благополуччя та успіх у справах;
 • біла – веселощі і радість;
 • червона – знаменує швидке пришестя в життя знайшов нової любові;
 • чорна – горе і печаль.

Кількість дірочок

Чужу гудзик з 4 дірками сміливо можна піднімати і використовувати в якості оберега. Така знахідка віщує отримання хорошого известия, позитивні зміни в житті і приємні клопоти. Іноді – знаменує народження дитини.

А ось застежку з 2 отворами забирати з собою не варто. Вона може принести з собою розчарування в близькій людині або зрада одного. Також знахідка з двома дірочками символізує, що людина у важкій ситуації може залишитися без підтримки рідних.

Знайти на вулиці гудзик на ніжці (з одного дірочкою) означає, що людині потрібно уважно придивитися до свого оточення. У ньому є той, хто будує підступи.

Піднімати або немає гудзик, справа кожного. Якщо дуже хочеться це зробити, то треба виголосити над знайденої застібкою змова: «Ґудзик забираю, а підклад – залишаю». І тільки після цих слів піднімати знайдену річ.

В який день тижня знайдено

Ґудзик, виявлена в різні дні тижня, для знайшов знаменує різні події.

 • у понеділок – до удачі;
 • у вівторок – до успіхів у любовних справах;
 • у середу – до сварки з другою половинкою;
 • у четвер – до переживань з приводу роботи;
 • у п’ятницю – до змін в особистому житті;
 • в суботу – до приємних новин;
 • в неділю – до зустрічі з приятелем або до нового знайомства.

8d6c4b932dfc00325f0a1da9b070e574 Прикмета: знайти, втратити гудзик, значення кількості дірок

Інші прикмети про гудзики

Крім забобонів про знахідку або втрати маленького швейного атрибута, існують і інші прикмети про гудзики:

 • Не можна пришивати гудзик на одяг, не знімаючи її. Людина може накликати на себе неприємності в різних сферах. Якщо деталь терміново потрібно повернути на місце, а роздягнутися не можна, то потрібно покласти що-небудь в рот.
 • Не рекомендується зв’язуватися з ґудзиками в переддень Нового року. Пришитий в цей день аксесуар здатний принести з собою в наступний рік всі старі біди і нещастя. Якщо ж 31 грудня деталь відірвалася від одягу, її потрібно викинути. Разом з нею піде все погане.
 • Якщо чекає зустріч з недругом, необхідно ретельно застебнути всі гудзики, які є на одязі. Це врятує від негативної енергії і поганих помислів ворога.
 • Коли людина не може підібрати нову застібку в замін старої, це означає, що необхідно правильно розставити життєві пріоритети, переглянути систему цінностей.
 • У тому випадку, якщо гудзик не просто відірвалася, а ще й зламалася, людину чекають неприємності. В такий день не слід починати нових справ, проект буде приречений на провал.

Гудзики – незамінний елемент одягу. Вони заряджаються енергетикою людини, так як безпосередньо контактують з тілом. Тому варто уважно ставитися до знахідку або втрати цього атрибута, так як правильне тлумачення події може позбавити людину від майбутніх проблем.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради